Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2013, 20:49   #191
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Gdyby nie Twoje przypomnienie na FB, to nawet bym nie wiedziała, że jest nowy odcinek ;/ W którymś momencie Twój temat został zakryty i nie wyświetliło mi się żadne uaktualnienie.

Cóż, tak, jak podejrzewałam, Kitaną mocno wstrząsnęły rewelacje Jade. Nie dziwię się. To stwarza jeszcze większy mętlik w głowie, zwłaszcza w jej sytuacji - chwiejność uczuć tu nie pomaga. Niby go skreśliła, ale ostatnio na każdym kroku Hanzo plusuje. Oj biedna dziewczyna... Zaczęłam ją rozumieć. To niełatwa sytuacja. I w dodatku te sny. Mam wrażenie, że wcale nie są takie niewinne, jak chciałaby to widzieć Jade. Z prostej przyczyny - gdyby nie były ważne, to byś o nich nie wspomniała I chyba już zaczynają się sprawdzać...
Oczywiście, jak to przy każdej kłótni, wyciąga się wszystkie bolączki po kolei - niepotrzebnie wyszedł temat Tanyi i zazdrość o nią. Od słowa do słowa... i awantura murowana. A końcówka i postawienie jej pod murem ze strony Suba to już przegięcie. Nie mam żadnego pomysłu, jak oni to odkręcą i z powrotem sobie zaufają. I nie mam bladego pojęcia, jak rozwiążesz w końcu tę kwestię z wyborem Kitany. Jak dla mnie, to jeden z nich będzie musiał umrzeć, bo ona inaczej wyboru nie dokona. Ja już się opowiedziałam po stronie Sub Zera, więc... Widzę to tak, że Hasashi w jakiejś sytuacji poświęca życie, by ona była szczęśliwa. I wybór dokonuje się sam.

Czy ja już pisałam, że nienawidzę Tanyi? Tak? No to powtórzę jeszcze raz, tak dla pewności: NIENAWIDZĘ TANYI. Ta mała larwa powinna zostać unicestwiona. Najlepiej przez Mileenę, ale tu właściwie każdy by się mógł za to zabrać, by wykończyć ją jak najszybciej. No spodziewałam się dalszego mieszania w pałacu, ale taki szantaż nawet nie przyszedł mi do głowy! Biedny Ermac! I co tu teraz zrobić? Ulec jej dla świętego spokoju, czy się bronić? Tylko podejrzewam, że na jednym razie z jej strony się nie skończy... Bosze, co za skończona, podła erotomanka! T_____T Giń, giń! Jade, wracaj dziewczyno i ratuj chłopa, bo go zabije jad tej żmii...

Znów ciekawość mnie zżera: 1 - co zrobi Mileena (to wciąż do poprzedniego odcinka), 2 - czy Ermac ulegnie, 3 - czy Sub Zero odszedł z pałacu na stałe i jak będzie teraz między nim a Kitaną?

Oj Rudi, lubisz nas trzymać w niepewności!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.07.2013, 11:10   #192
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Cytat:
Napisał rudzielec
dzięki za komenta, choć nie ukrywam, że brakuje mi komentów tych, którzy również napędzali mnie do pisania wcześniej
Ju tolking tu mi?
Here I am! Biczki, czas na komentarz Donka! :3

Odcinek 16

Jade i Rain. Laska sie nie poddaje i walczy o serce Ermaca. Rain zdal sobie sprawe, ze jest juz przegrany ACZKOLWIEK.... mam przeczucie, ze jakies seksy tu chyba beda :>

Hahahha. No nie. Mileena i Tanya to doskonale Duo. Obie siebie warte A jak sie wyzywaly, hu hu hu! Az mi sie przypomniala wczorajsza scena pod blokiem jak dwie laski sie tlukly a potem wyzywaly... eh, nvm xD
No i oczywiscie na zalagodzenie sytuacji... Co najlepsze? Seks! U Smoke'a oczywiscie XDDDD


Odc 17

Cytat:
więc uważaj żebyś nie wpadła na jakąś gorącą scenkę – zachichotała Tanya
Tanya liczy na trojkacik

Cytat:
Lecę się przewietrzyć
W kontekscie powyzszego cytatu, wyglada to ciekawie xDDDDDDDDDD

Mileena i Smoke: lozkowa akcja ciag dalszy Fajnie im sie Sub wladowal xD No i potem Tanya

Cytat:
Jej kotku, ja nie chcę się tobą bawić, wręcz przeciwnie.
Hahahaha, no nie moge

Ogolnie odcinek troche taki przejsciowy

No i nie zapominajmy o Scorpionie, ktory cos chyba knuje. Postac zagadkowa numer 1 w tej opowiastce.


Odcinek 18

Zadza seksu Tanyii, jest poprostu rozwalajaca! Ta babka jest niewyzyta, aczkolwiek wcale mnie to nie dziwi, skoro wszyscy ja odrzucaja i traktuja jak zwykla szmate xD Jestem ciekaw, czy Ermac sie ugnie i sprzeda sie bo cena jest dosc wysoka...

No i ponowne komplikacje. Sub idac do Kitany chyba nie sadzil, ze w taki sposob potacza sie sprawy. Postac Scorpiona jest zagadkowa i nikt nie wie, dlaczego pomogl Ermacowi. Dlatego nie dziwi mnie jak na to patrzy Sub, a jak dziewczyny.
A wystarczyla tylko niewielka zaczepka Tanyii, bo doszlo do takiej sytuacji. I co ciekawe, wyszlo to nieumyslnie. Jak na ironie, patrzac na jej proby uwodzenia chlopakow

No wreszcie udalo mi sie przeczytac te trzy odcinki. Mam nadzieje, ze nie jestes zawiedziona tak krotkimi komentarzami, ale pisze to z telefonu i troche mi to zajelo

Czekam na kolejne!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 23.07.2013 - 12:29
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2013, 17:25   #193
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Cytat:
Napisał Stephenowa Zobacz post
Ruda... Ja Cię chyba normalnie strzelę kiedyś! Najpierw mi naobiecywałaś, że odcinek będzie wczoraj, już mi tu zaczęłaś mówić, co tu się dziać nie będzie, a tu puuff i odcinek dopiero dzisiaj? Serio? Asz Ty...
nie bij, bo nie będzie następnego odcinka!
obiecuję, że coś takiego się już nie powtórzy :3
Cytat:
Napisał Stephenowa Zobacz post
Po drugie. Czemu rozdzieliłaś Kitanę i Suba? A właściwie czemu pozwoliłaś Tanyi (?) to zrobić? Chociaż, z drugiej strony może to i lepiej... To było bardzo nieuczciwe ze strony Kitany, być zakochaną w innym facecie (TYM facecie) podczas związku z Subem...
tak szczerze mówiąc to na to się zanosiło tak czy inaczej, no ale póki co nie moge nic więcej powiedzieć jak zwykle zresztą
Cytat:
Napisał Stephenowa Zobacz post
Jeszcze mówiąc o Tanyi (?)... Co to za wredna, mała, piczowata... samica psa! Jeju! W kogo ona się wdała? Biedny Ermac, już wyssałby jej tą duszę i byłoby po problemie, nikt by za nią nie płakał!
Tanya wie więcej, niż się niektórym wydaje, tylko tyle odnośnie całej tej sytuacji :>
Cytat:
Napisał Stephenowa Zobacz post
Generalnie mam nadzieję, że szybko wstawisz dalsze części, bo się nie doczekam.
ach, więc zrobiłam sobie dzisiaj rozpiskę od 19-stego do 25-tego odcinka, co w którym będzie, więc myślę, że póki co możesz spać spokojnie


Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Gdyby nie Twoje przypomnienie na FB, to nawet bym nie wiedziała, że jest nowy odcinek ;/ W którymś momencie Twój temat został zakryty i nie wyświetliło mi się żadne uaktualnienie.
obiecuję przypominać się za każdym razem w takim układzie!

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Cóż, tak, jak podejrzewałam, Kitaną mocno wstrząsnęły rewelacje Jade. Nie dziwię się. To stwarza jeszcze większy mętlik w głowie, zwłaszcza w jej sytuacji - chwiejność uczuć tu nie pomaga. Niby go skreśliła, ale ostatnio na każdym kroku Hanzo plusuje. Oj biedna dziewczyna... Zaczęłam ją rozumieć. To niełatwa sytuacja.
Kitana cholernie się zamotała, a po tym zdarzeniu nie będzie jej łatwiej :>
Teraz tak właściwie, dopiero rozkręca się cała historia, a dlaczego, niedługo się przekonasz

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
I w dodatku te sny. Mam wrażenie, że wcale nie są takie niewinne, jak chciałaby to widzieć Jade. Z prostej przyczyny - gdyby nie były ważne, to byś o nich nie wspomniała I chyba już zaczynają się sprawdzać...
oj tam, oj tam, nie mówię "nie", nie mówię "tak"

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Oczywiście, jak to przy każdej kłótni, wyciąga się wszystkie bolączki po kolei - niepotrzebnie wyszedł temat Tanyi i zazdrość o nią. Od słowa do słowa... i awantura murowana. A końcówka i postawienie jej pod murem ze strony Suba to już przegięcie. Nie mam żadnego pomysłu, jak oni to odkręcą i z powrotem sobie zaufają. I nie mam bladego pojęcia, jak rozwiążesz w końcu tę kwestię z wyborem Kitany.
czyli krótko mówiąc, zaplątałam i nie wyobrażasz sobie tego, jakbym mogła z tego wyjść?


Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Jak dla mnie, to jeden z nich będzie musiał umrzeć, bo ona inaczej wyboru nie dokona. Ja już się opowiedziałam po stronie Sub Zera, więc... Widzę to tak, że Hasashi w jakiejś sytuacji poświęca życie, by ona była szczęśliwa. I wybór dokonuje się sam.
nie może byc tak, bo jeśli jeden poświęci życie, to już nie będzie czysty wybór Kitany
w każdym razie, muszę obalić Twoją wersję, ale tak jak mówiłam, nie wiem sama z kim ostatecznie spiknąć Kitanę

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Czy ja już pisałam, że nienawidzę Tanyi? Tak? No to powtórzę jeszcze raz, tak dla pewności: NIENAWIDZĘ TANYI. Ta mała larwa powinna zostać unicestwiona. Najlepiej przez Mileenę, ale tu właściwie każdy by się mógł za to zabrać, by wykończyć ją jak najszybciej. No spodziewałam się dalszego mieszania w pałacu, ale taki szantaż nawet nie przyszedł mi do głowy! Biedny Ermac! I co tu teraz zrobić? Ulec jej dla świętego spokoju, czy się bronić? Tylko podejrzewam, że na jednym razie z jej strony się nie skończy... Bosze, co za skończona, podła erotomanka! T_____T Giń, giń! Jade, wracaj dziewczyno i ratuj chłopa, bo go zabije jad tej żmii...
Tanya, jak już pisałam wyżej, wie więcej niż widać w FS, więc ona wie co robi, a jeśli dzięki swoim informacjom, może się zabawić, to czemu z tego nie skorzystać?

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Znów ciekawość mnie zżera: 1 - co zrobi Mileena (to wciąż do poprzedniego odcinka), 2 - czy Ermac ulegnie, 3 - czy Sub Zero odszedł z pałacu na stałe i jak będzie teraz między nim a Kitaną?

Oj Rudi, lubisz nas trzymać w niepewności!
1 - zobaczysz
2 - zobaczysz
3 - zobaczysz xD

I tak, lubię was trzymać w niepewności


Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Odcinek 18

Zadza seksu Tanyii, jest poprostu rozwalajaca! Ta babka jest niewyzyta, aczkolwiek wcale mnie to nie dziwi, skoro wszyscy ja odrzucaja i traktuja jak zwykla szmate xD Jestem ciekaw, czy Ermac sie ugnie i sprzeda sie bo cena jest dosc wysoka...
Tanyi nie tylko chodzi o seks, aczkolwiek jest to jeden z powodów
Cena jest wysoka, bo jeśli chłopak się ugnie to prędzej czy później Jade się o tym dowie, a jeśli się nie ugnie to wróci do lochów w Netherrealm, więc dylemat ma niezły :>

Cytat:
Napisał Don Zobacz post
No i ponowne komplikacje. Sub idac do Kitany chyba nie sadzil, ze w taki sposob potacza sie sprawy. Postac Scorpiona jest zagadkowa i nikt nie wie, dlaczego pomogl Ermacowi. Dlatego nie dziwi mnie jak na to patrzy Sub, a jak dziewczyny.
A wystarczyla tylko niewielka zaczepka Tanyii, bo doszlo do takiej sytuacji. I co ciekawe, wyszlo to nieumyslnie. Jak na ironie, patrzac na jej proby uwodzenia chlopakow
Dokładnie! Wyszło to całkiem ciekawie i przełożyło się na ostrą kłótnię.
No a jesli o Scorpiona chodzi to za niedługi wyjdzie co nieco
Cytat:
Napisał Don Zobacz post
No wreszcie udalo mi sie przeczytac te trzy odcinki. Mam nadzieje, ze nie jestes zawiedziona tak krotkimi komentarzami, ale pisze to z telefonu i troche mi to zajelo

Czekam na kolejne!
Spoko, nie wymagam długiego komentarza, ważne, że zostawiłeś po sobie ślad :3
Swoją drogą nieźle się musiałeś spisać na tym telefonie
Doceniam to! :*


Dziękuję za komenty, jeśli chcecie szybko kolejny odcinek to proponuję zostawić tutaj ślad po sobie
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2013, 13:46   #194
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 885
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Jest Ermac to i jest komentarz xD Teraz wyjdzie na to, jak łatwo mnie przekupić xD


No nie…. aż jęknęłam jak zobaczyłam kogo Tanya tym razem upatrzyła sobie na swój cel. Początkowo myślałam, że Ermac jest jej tylko kolejną zachcianką, a tu tymczasem okazuje się, że oni 'coś', kiedyś w przeszłości mieli ze sobą do czynienia.
Bardzo bym NIE chciała, ale coś czuję, że ulegnie jej… no po prostu jej ulegnie. Tym bardziej jeśli w grę wchodzi jego bycie, czy niebycie w Edenii. Tanya to przebiegła żmijka, coraz bardziej jej nie lubię.
Mam nadzieję, że nie planujesz teraz końca FS, bo takie zakończenie zdecydowanie by mi się nie spodobało.
A jeszcze po twoich ostatnich informacjach odnośnie następnego, aż boję się co tam zobaczę.

Co do rozmowy Kitany z Subem i tego co ona czuje… Coś mi to przypomina... I jak ja rozumiem Kitanę xD Ten temat poniekąd jest mi tak dobrze znany

Na jej wahanie, dodatkowo miało zapewne wpływ to, co chwilę wcześniej usłyszała od Jade. Ech… I znowu się zastanawiam jakie były intencje Scorpiona, bo z jednej strony chciałabym mu wierzyć, że jego intencje były całkowicie czyste, ale z drugiej argumenty Sub'a również są przekonujące, czyli serce swoje, a rozum swoje… Pytanie tylko co wybierze Kitana, bo przecież będzie musiała wybrać.
I mam pewne przeczucia odnośnie tego jak by to się ewentualnie miało skończyć.
Nie dziwię się Sub'owi, że chciałby od niej zapewnień. Lokuje uczucia w dziewczynę, która nie jest pewna tego co chce, no i jak okazuje się na końcu, kocha ich obu. Nie wiem kogo wybierze, ale coś tam się domyślam
Oj będzie ciekawie


Przepraszam, że tak krótko, ale mózg mi się gotuje od tej temperatury
Oczywiście czekam na kolejny, jak sama powiedziałaś 'bombowy' odcinek
__________________

Ostatnio edytowane przez Sqiera : 28.07.2013 - 13:49
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 14:46   #195
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Przepraszam, przepraszam, przepraszam za moją nieobecność
Ostatnio narobiłam sobie na forum sporo zaległości w komentowaniu, ale postaram sie od teraz komentować wszystko na bieżąco

Odcinek 17
Że też Jade w ogóle rozważała rozmowę z Quan Chi Jestem w szoku normalnie.. Dobrze, że Rain jest taki milusi i jej pomaga, chociaż widać, że nie robi tego jakoś szczególnie chętnie..

Hanzo nie ma łatwo z tym całym Noobem, oj, nie ma.. Mam nadzieję, że nie prędko wyjdzie na jaw jego pomoc w ucieczce Ermaca (bo, że to kiedyś na jaw wyjdzie jestem dziwnie pewna . Tak czy siak, dobrze, że Hanzo ma u Quan Chi tak duże rezerwy zaufania, a Noob jest chyba zwyczajnie o to zazdrosny
Nagle mi się pojawiła w głowie taka teoria. Hasashi specjalnie przystał do tego czarnoksiężnika, wykonywał jego rozkazy, zdobywał krok po kroku jego zaufanie, by później móc krzyżować mu plany tak, jak teraz na przykład. Może czuł, że Quan Chi planował coś większego i postanowił go zinfiltrować od środka (co by jednak wykluczało w pewien sposób opętanie..). Hmm... muszę to jeszcze poważnie przemyśleć

Biedny Smoke Mileena tak z nim igra, wkurza mnie ta małpa Jeśli nie zrezygnuje ze swojego planu i nie przestanie wykorzystywać Szarusia to skopię jej tyłek, a co!
Co innego, gdyby się w nim zakochała, co jak widzę powoli się już dzieje. Jeśli nie zaakceptuje tego uczucia i nie zacznie być szczera, to niech spada. Ranić perfidnie chłopa nie pozwolę!


A z Kitany jaka zazdrośnica, hje hje W sumie mogła jej wydrapać te gały, czemu nie..

Scena, kiedy Sub przyłapał Smoke'a i Mileenę - boska
Szkoda, że koleś chwilę później trafił na Tanyę. Czy ta laska musi zawsze wszystko mieszać? Z dwojga złego naprawdę wolę już Mileenę.. A królowa mogłaby zagonić tamtą laskę do jakiejś roboty, na przykład sprzątnie stajni.. albo chlewu, wśród świń czułaby się jak wśród swoich

PS. Linkowe zdjęcie nie działa..
PS2. Wyszło mi tu chyba więcej emotek niż tekstu


Odcinek 18

Noooo... Słowa Jade musiały dać Kitanie dużo do myślenia.. Choć to jej niezdecydowanie chwilami działa mi na nerwy. Dwóch srok za ogon trzymać nie można, jeśli babka szybko się nie zdecyduje to straci ich obu. Zresztą, Sub najwidoczniej już ma dość i ja mu się nie dziwię. W końcu ile można grać drugie skrzypce? Kitana przez większość czasu jest pewna swoich uczuć do niego. Większość, bo jak tylko słyszy o Scorpionie, to zaraz jej się klepki przestawiają i już sama nie wie, czego chce. Jak tak nie może zapomnieć o Hanzo, to mogła się nie zabawiać kosztem Suba, w końcu on też ma jakieś uczucia. Najlepiej niech unika obu, dopóki sama nie zrozumie czego chce, choć, co do tego unikania, to wydaje mi się, że Sub Zero nie podszedłby teraz do niej z metrowym kijem. Serio, ona jest taką masochistką...
A biednego Suba to tylko przytulić na pocieszenie (ja się zgłaszam, jakby co )

I nie sądziłam, że Tanya ma jakieś powiązania z Quan Chi.. Znaczy zastanawiałam się, czemu jej osada nie została przez niego przejęta czy coś, no i czemu przejście do Edenii w Zaświatach nie jest strzeżone przed intruzami, ale teraz powoli mi się wszystko rozjaśnia.. a Tanya staje się w mojej głowie coraz większą zołzowatą wiedźmą. WARA OD ERMACA! Spadaj na drzewo banany prostować, a nie mi się tu do niego przystawiać I jeszcze ten szantaż.. Najchętniej bym ją powiesiła za uszy.
Ciekawe, jak to się skończy. Mam szczerą nadzieję, że Tanya nie dostanie tego, czego chce.

A co do strony technicznej, to zauważyłam, że gubisz ostatnio dość dużo przecinków. Nie wiem, czemu mi się to tak bardzo rzuciło w oczy..

PS. Jeśli chodzi o odmianę imienia Ermac, to powinno się chyba pisać Ermac'iem albo Ermakiem, a nie Ermaciem (z tego, co pamiętam )

no i oczywiście, czekam na więcej
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 20:43   #196
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Jest Ermac to i jest komentarz xD Teraz wyjdzie na to, jak łatwo mnie przekupić xD
ahaha w kolejnych odcinkach zapowiada się nadmiar Ermaca, więc szykuj się! xDD

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
No nie…. aż jęknęłam jak zobaczyłam kogo Tanya tym razem upatrzyła sobie na swój cel. Początkowo myślałam, że Ermac jest jej tylko kolejną zachcianką, a tu tymczasem okazuje się, że oni 'coś', kiedyś w przeszłości mieli ze sobą do czynienia.
Bardzo bym NIE chciała, ale coś czuję, że ulegnie jej… no po prostu jej ulegnie. Tym bardziej jeśli w grę wchodzi jego bycie, czy niebycie w Edenii. Tanya to przebiegła żmijka, coraz bardziej jej nie lubię.
Mam nadzieję, że nie planujesz teraz końca FS, bo takie zakończenie zdecydowanie by mi się nie spodobało.
A jeszcze po twoich ostatnich informacjach odnośnie następnego, aż boję się co tam zobaczę.
to może tak: bój się i nie bój za dużo nie zdradzę, no ale tak całkiem różowo nie będzie

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Co do rozmowy Kitany z Subem i tego co ona czuje… Coś mi to przypomina... I jak ja rozumiem Kitanę xD Ten temat poniekąd jest mi tak dobrze znany
a to ciekawe, bo ja też wzięłam to... skądś

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Na jej wahanie, dodatkowo miało zapewne wpływ to, co chwilę wcześniej usłyszała od Jade. Ech… I znowu się zastanawiam jakie były intencje Scorpiona, bo z jednej strony chciałabym mu wierzyć, że jego intencje były całkowicie czyste, ale z drugiej argumenty Sub'a również są przekonujące, czyli serce swoje, a rozum swoje… Pytanie tylko co wybierze Kitana, bo przecież będzie musiała wybrać.
I mam pewne przeczucia odnośnie tego jak by to się ewentualnie miało skończyć.
Nie dziwię się Sub'owi, że chciałby od niej zapewnień. Lokuje uczucia w dziewczynę, która nie jest pewna tego co chce, no i jak okazuje się na końcu, kocha ich obu. Nie wiem kogo wybierze, ale coś tam się domyślam
Oj będzie ciekawie
muszę przyznać rację, że będzie ciekawie, szczególnie w tym wątku ciągle będzie się coś działo a już za niedługo zacznie się tak dziać, że Kitanie całkiem pomiesza się w głowie, przez te dwa odmienne charaktery

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Przepraszam, że tak krótko, ale mózg mi się gotuje od tej temperatury
Oczywiście czekam na kolejny, jak sama powiedziałaś 'bombowy' odcinek
wcale nie było krótko zresztą liczy się sam koment, nie musi to być epopeja :3

Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
Przepraszam, przepraszam, przepraszam za moją nieobecność
Ostatnio narobiłam sobie na forum sporo zaległości w komentowaniu, ale postaram sie od teraz komentować wszystko na bieżąco
nie szkodzi, choć powiem szczerze, że ostatnio już straciłam nadzieję

Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
PS. Linkowe zdjęcie nie działa..
http://img22.imageshack.us/img22/3895/yaja.png :>


Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
Noooo... Słowa Jade musiały dać Kitanie dużo do myślenia.. Choć to jej niezdecydowanie chwilami działa mi na nerwy. Dwóch srok za ogon trzymać nie można, jeśli babka szybko się nie zdecyduje to straci ich obu. Zresztą, Sub najwidoczniej już ma dość i ja mu się nie dziwię. W końcu ile można grać drugie skrzypce? Kitana przez większość czasu jest pewna swoich uczuć do niego. Większość, bo jak tylko słyszy o Scorpionie, to zaraz jej się klepki przestawiają i już sama nie wie, czego chce. Jak tak nie może zapomnieć o Hanzo, to mogła się nie zabawiać kosztem Suba, w końcu on też ma jakieś uczucia. Najlepiej niech unika obu, dopóki sama nie zrozumie czego chce, choć, co do tego unikania, to wydaje mi się, że Sub Zero nie podszedłby teraz do niej z metrowym kijem. Serio, ona jest taką masochistką...
no Kitana zdaje sobie sprawę z tego swojego masochizmu, możesz mi wierzyć lub nie to jest męczące również dla niej, bo żadnego z nich nie chciałaby stracić, ale liczy się z tym, że kiedyś musi wybrać, a to akurat do łatwych nie będzie należało

Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
A biednego Suba to tylko przytulić na pocieszenie (ja się zgłaszam, jakby co )
haha, nie ma sprawy, choć teraz nie wiem czy jakiejkolwiek by się dał przytulić

Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
I nie sądziłam, że Tanya ma jakieś powiązania z Quan Chi.. Znaczy zastanawiałam się, czemu jej osada nie została przez niego przejęta czy coś, no i czemu przejście do Edenii w Zaświatach nie jest strzeżone przed intruzami, ale teraz powoli mi się wszystko rozjaśnia.. a Tanya staje się w mojej głowie coraz większą zołzowatą wiedźmą. WARA OD ERMACA! Spadaj na drzewo banany prostować, a nie mi się tu do niego przystawiać I jeszcze ten szantaż.. Najchętniej bym ją powiesiła za uszy.
Ciekawe, jak to się skończy. Mam szczerą nadzieję, że Tanya nie dostanie tego, czego chce.
Tanya i Quan Chi mają między sobą pewien układ, o którym póki co nie wspomnę :> W przypadku Ermaca, może być nieciekawie, bo chłopak ma teraz spory problem, no ale jak to się rozwiąże to już za chwilę :>
Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
A co do strony technicznej, to zauważyłam, że gubisz ostatnio dość dużo przecinków. Nie wiem, czemu mi się to tak bardzo rzuciło w oczy..
norma u mnie, raz jest ich za dużo, a raz za mało

Cytat:
Napisał kedziorek Zobacz post
PS. Jeśli chodzi o odmianę imienia Ermac, to powinno się chyba pisać Ermac'iem albo Ermakiem, a nie Ermaciem (z tego, co pamiętam )
gdzieś, ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli jest spółgłoska, to nie trzeba dodawać tego haczyka na górze, więc piszę jak piszę


a teraz zapraszam na nowy odcinek
ODCINEK 19


Pamiętaj, że jeśli piśniesz komukolwiek o naszym spotkaniu i o tym, że się znamy, osobiście dopilnuję, żebyś smażył się w lochach Netherrealm…
- Ermac? – Chłopak wzdrygnął nerwowo, wybijając się z medytacji.
Właściwie to już dawno nie medytował, jedynie przypominał sobie o słowach Tanyi sprzed kilku tygodni. Nie napawały go radością, a na samo wspomnienie o nocy z nią, czuł się nieswojo.
- Jade, przestraszyłaś mnie – powiedział, spoglądając w jej stronę.
- Ja ciebie? – Dziewczyna uśmiechnęła się promiennie. – No nie wierzę – dodała siadając obok. – Ostatnio jesteś jakiś rozkojarzony, coś się stało?



- Właściwie to nic. Ostatnio wszędzie widzę Quan Chi, wydaje mi się, że mnie obserwuje i wie gdzie jestem… No ale to niedorzeczne, bo jeśliby wiedział, to już dawno by mnie tu nie było. – Gdyby powiedział prawdę, pewnie znienawidziłaby go na wieki. Zdawał sobie sprawę z tego jak wiele dla niej znaczy, dlatego starał się myśleć podobnie do niej i nie ranić jej w żaden sposób.
- Pewnie tak… - westchnęła Jade. – No ale, zostawmy ten temat, porozmawiajmy o czymś innym. Byłam dzisiaj w pałacu i w końcu przeglądnęłam te wszystkie stare księgi od Raina. Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
- Poproszę dobrą na początek, może w końcu się pośmieję.
- Więc znalazłam informację odnośnie zdjęcia z ciebie tej klątwy…
- Poważnie?! – Ermac się ożywił.
- Tak, niestety wiąże się z tym również zła wiadomość. Informacja jest taka, że wszystko co dotyczy istot z Netherrealm znajduje się w… Netherrealm. A dokładniej, w rękach władcy podziemia.
- A mieliśmy nie rozmawiać o Quan Chi…
- Wybacz… - westchnęła po raz kolejny, spoglądając na niego smutnym wzrokiem.
Sama miała nadzieję, na znalezienie rozwiązania, a teraz wydaje się ono być nierealne. Spojrzała na niebo i przetarła mokre oczy ręką. Księżyc świecił dziś wyjątkowo mocno, a gwiazdy niknęły w jego blasku. Nagle poczuła, jak ramię chłopaka obejmuje ją czule.
- Może spróbujemy rozwiązać to jakoś inaczej? – zapytał półszeptem.
- To znaczy? – spojrzała na niego z nadzieją w oczach.
- No wiesz, może zamiast szukać zaczniemy w końcu działać. Może przez przypadek sami natkniemy się na rozwiązanie? – uśmiechnął się lekko.



- Nie pomyślałam o tym. Ale od czego mielibyśmy zacząć?
- W sumie to sam nie wiem. Może muszę poczuć na sobie jak bardzo mnie kochasz… - Tym razem on westchnął.
Nie miał pojęcia jakby to wszystko, o czym mówił, miało wyglądać. Dziewczyna patrzyła na niego, intensywnie myśląc o tym, co przed chwilką usłyszała.
- Poczuć… - powtórzyła. – Jak na razie to do głowy przychodzi mi tylko jeden sposób na to, byś mógł poczuć to, co do ciebie czuję. Ale nie wiem, czy będę potrafiła oddać to tak, żebyś to poczuł… - patrzyła na niego z jakimś dziwnym blaskiem w oczach. – Ehh wiem, że gadam jak potłuczona i tylko mieszam ci w głowie, zapomnij o tym, co powiedziałam… - uniosła głowę i popatrzyła na księżyc.
- Jade… - Ręka Ermaca przytuliła ją mocniej do siebie.
- Słucham…? - Z powrotem spojrzała w jego zielone oczy.
Patrzyli na siebie przez kilka sekund w zupełnym milczeniu. Dziewczyna rozchyliła delikatnie wargi i bardzo powoli zaczęła przysuwać się do ust chłopaka, mając nadzieję na chwilę zapomnienia…
- Ty mały zboczeńcu – powiedział nagle i zaczął się śmiać.
- No wiesz co! – odsunęła się gwałtownie, a jej policzki poczerwieniały. Jednak po chwili, sama również parsknęła śmiechem. – Jesteś niemożliwy, naprawdę!
- Nie wiedziałem, że chodzą ci po głowie cielesne uciechy…



- Och no daj spokój! – Nie mogła przestać chichotać.
- W sumie to dobry pomysł! Małe bzykanko może rozwiązać nasz dylemat, przy okazji obydwoje się trochę odprężymy i takie tam… - mówił również się podśmiechując.
- Ty z wszystkiego potrafisz sobie stroić żarty, prawda? – spojrzała na niego rozbawionym wzrokiem.
- Znasz mnie przecież, ty bezpretensjonalna kobieto. – Znów objął ją ramieniem.
- A cóż to za trudny wyraz wydobył się z twoich ust? – spytała zadziornie.
- Ach, no wybacz, ja wiem, że chciałabyś, bym szeptał ci na ucho jakieś pieprzne słówka, tylko boisz się przyznać.
- No wariat! - szturchnęła go pod żebra.
Kiedy jednak ponownie skierowała wzrok na chłopaka, zupełnie ucichła. Patrzył na nią przenikliwie, jakby chciał wyczytać, co siedzi jej w głowie. Serce zaczęło walić jej jak oszalałe, kiedy zdała sobie sprawę, że robi się poważnie.
- Drugi raz mnie na ten numer nie złapiesz… – powiedziała cicho.
Przechylił głowę lekko na bok i znów lekko się uśmiechnął. Tak bardzo chciał móc ją pokochać, że był gotów zrobić wszystko by była szczęśliwa. Nie spodziewał się jednak, że kiedykolwiek będzie mu dane spróbować jak smakują jej usta, nie wspominając o ciele…
- Jade… - nachylił się nad jej twarzą.
Tym razem nic nie odpowiedziała. Rozchyliła lekko wargi i zamknęła oczy, czekając na jego dalszą reakcję. Widząc to, postanowił dłużej się nie wahać. Przysunął głowę najbliżej jak mógł i musnął jej usta swymi ustami. Ugniatał je delikatnie i trochę niepewnie, jakby nie chciał jej spłoszyć.



Nagle dziewczyna zaczęła całować go coraz bardziej łapczywie. Zaskoczyło go to trochę, lecz nie miał zamiaru się teraz cofać. Poczuł jak wsuwa mu język do ust, ośmielona jak nigdy. Dopiero teraz zobaczył jak ona bardzo go pragnie, cała drżała, gdy wciągnął ją na kolana. Całował ją równie łapczywie jak ona jego, bez zahamowań wpychając jej swój język do ust. Objął ją w pasie dłońmi i gwałtownie przycisnął do siebie. Słyszał cichy jęk zadowolenia z jej strony, jakby czekała na coś takiego przez wieki. W jednej chwili urosło w nim pożądanie, nie wiedział jednak czy wynika ono z czystej potrzeby zaspokojenia cielesnych potrzeb, czy jednak tlił się w nim jakiś maleńki ognik miłości. Wolałby, żeby to była druga opcja, ale była ona raczej mało prawdopodobna…
- Chcę cię… - mówił między pocałunkami. – Pragnę tak cholernie, że zaraz eksploduję… - zacisnął ręce na jej biodrach, pocierając palcami o jej miękką, rozgrzaną skórę.
- Również mocno cię pragnę… - położyła dłoń na jego twarzy i spojrzała mu w oczy, delikatnie przejeżdżając kciukiem po policzku chłopaka. – Tak bardzo cię kocham…
Ermac poczuł jak robi mu się chłodno, a przez jego ciało przechodzą zimne dreszcze. To była jedyna reakcja jaką odczuwał na zdanie „kocham cię”. Oprócz tego, gdzieś w środku, toczył właśnie walkę z samym sobą i swoimi pragnieniami.
- I właśnie dlatego nie mogę tego zrobić… - chwycił ją mocno, po czym ściągnął z siebie i posadził obok. – Nie czuję tego Jade – powiedział biorąc głęboki wdech. – Nie chcę czuć zimna, kiedy mówisz, że mnie kochasz, ale ciepło. Ciepło które ogarnia moje kamienne serce…
- Dobrze… - chwyciła go za dłoń i uśmiechnęła się lekko. – Więc zaczekajmy na to ciepło.

******************

Mileena stała na schodach i spoglądając w okno, rozmyślała o tym, co właśnie działo się w jej życiu. Z jednej strony obwiniała się, że jej plan okazał się całkowitym niewypałem, lecz z drugiej… Z drugiej był Smoke, a wszystko co się z nim wiązało, wywoływało uśmiech na jej twarzy. Dokładnie tak. Serce biło jej mocniej na jego widok, wręcz waliło jak oszalałe, mało co nie wyskakując jej z klatki piersiowej. To było niesamowite uczucie, którego nigdy nie doznała, dlatego chciała się nim rozkoszować możliwie jak najdłużej.



Kitana i tak niedawno dostała od życia dość mocny cios, więc póki ona cierpiała, Mileena postanowiła dać jej spokój i zająć się Smoke’iem. Tygodnie leciały, a ona doskonale się bawiła. Ten mężczyzna stał się dla niej, w tym czasie, kimś bardzo wyjątkowym, choć wcale tego nie planowała. Na początku był tylko zabawką w jej rękach, lecz czułe gesty Smoke’a , dotyk jego silnych rąk i te wszystkie miłosne uniesienia, sprawiły, że dziewczyna oszalała na jego punkcie. Zresztą widać było, że również nie była mu obojętna. Uwielbiał ją i spędzał z nią każdą możliwą chwilę, choć w tym tygodniu widzieli się tylko raz. Obiecał jej jednak spotkanie w weekend, na które czekała z niecierpliwością. Znów będzie na zamku i zobaczy Kitanę z posępną miną, włóczącą się po królewskich pałacach jak duch i znów będzie się uśmiechała na ten widok. Choć raz była górą i miała zamiar korzystać z tej okazji póki to będzie trwać.
Wolnym krokiem podeszła do zakurzonego lustra wiszącego na ścianie i się w nim przejrzała. Wiedziała, że nie będzie tak wyglądać wiecznie, lecz eliksir który dostała od wiedźmy, miał działać jeszcze przez długi czas, dlatego chwilowo nie zaprzątała sobie tym głowy. „Ciekawe co by zrobił Smoke, gdyby zobaczył moją prawdziwą twarz...”, przeszło jej przez myśl.



Tego w tej chwili obawiała się najbardziej, bo gdyby ujrzał jej tarkatańskie oblicze, uciekłby gdzie pieprz rośnie, lub co gorsza wściekłby się nie na żarty. I co, jeśli zechciałby ją wtedy zabić? Mógł to przecież zrobić, był o wiele silniejszy, dzięki swoim ciągłym treningom z Sub Zerem, który wydał jej się teraz bardzo naiwnym facetem. Mileena nigdy nie wierzyła, że Kitana przestanie kochać Hanzo, doskonale wiedziała ile on dla niej znaczył. Nie mniej jednak, była w jakimś sensie częścią księżniczki i czuła to, co czuła przyszła następczyni tronu, a jej serce było rozdarte na pół.
- Tak to już bywa, kiedy jest się zbyt zachłannym… Siostrzyczko… - Dziewczyna uśmiechnęła się do swego odbicia w lustrze, po czym odwróciła się na pięcie i ruszyła w kierunku sypialni.

*****************

To była kolejna noc, kiedy księżniczka biła się ze swoimi myślami. Nic przyjemnego, odkąd Sub Zero zniknął z jej życia. Odszedł i obawiała się, że już nigdy go nie zobaczy. To było straszne uczucie. Przypominała sobie te wszystkie wspólne chwile, gorące noce, czułe słowa i gesty… Był dla niej taki dobry, a ona nie potrafiła oddać mu się cała. Nada kochała kogoś, kto powinien już dawno zniknąć z jej życia. Zarówno Sub jak i Hanzo byli wspaniałymi mężczyznami. O ile miłość do Hasashiego nie chciała przeminąć, o tyle uczucie do wojownika z Lin Kuei nie chciało przestać rosnąć. Ironia losu, że teraz kiedy go nie ma, kocha go jeszcze bardziej…
Usiadła na łóżku i odrzuciła warkocz na plecy. Nagle poczuła chłodny powiew wiatru, delikatnie muskający ją po nogach. Szybko odwróciła się za siebie i zobaczyła, że drzwi na taras są otwarte. Wstała by je zamknąć, lecz nieoczekiwanie usłyszała czyjeś kroki. Jakież było jej zdziwienie, gdy zobaczyła kto stoi za nią.
- Na Bogów… - Serce waliło jej jak oszalałe.
- Kitana…
- Hanzo… - Jego ochrypły, niski głos prawił, że przeszły ją dreszcze.



- Wybacz mi, że zjawiam się tak zupełnie nieoczekiwanie, ale musiałem cię zobaczyć… - zrobił kilka kroków w jej stronę i zdjął z twarzy maskę.
Kiedy tylko jej oczom ukazało się jego oblicze, wszystkie wspomnienia o wspólnych chwilach, na nowo odżyły w jej sercu.
- Nic się nie stało… - powiedziała to tak, jakby faktycznie nic się nie stało, a przecież było całkiem odwrotnie.
- Słyszałem o tym, że od kilku tygodni znowu jesteś sama… - podszedł jeszcze bliżej.
- Nie chcę o tym mówić… - cofnęła się do tyłu. – Nie podchodź do mnie, proszę cię…
- No dobrze… – spuścił wzrok. Nie chciał jej wypłoszyć.
Stali przez chwilę w zupełnym milczeniu, wsłuchując się w wiatr, który cicho pogwizdywał, wdzierając się do sypialni.
- Twoje oczy… - odezwała się księżniczka. – Czemu są takie… puste?
- Moja dusza nie jest już taka jak kiedyś, więc i oczy się zmieniły… – spojrzał jej prosto w twarz.
- Więc twoja dusza jest pusta…?
- Bez ciebie już zawsze taka będzie – zrobił krok do przodu.
- Proszę cię, nie podchodź… - przełknęła ślinę, która stanęła jej w gardle.
- Ale dlaczego? Nawet nie wiesz jak za tobą tęskniłem…



- Bo na twoich rękach jest krew. Nie mogę pozwolić sobie na to, by zadawać się z mordercą niewinnego człowieka.
- Boisz się mnie…
- Zabiłeś brata Sub Zera i…
- A ty wciąż o tym? – przerwał jej. – Nie tknąłem Bi Hana, choć nie ukrywam, że chętnie zarżnąłbym go jak świnię…
- Co takiego? – Kitanę zamurowało po takiej wiadomości. – Jeśli jest w tym choć trochę prawdy… to dlaczego nigdy się tego nie wyparłeś?
- Bo fajnie się patrzyło, kiedy Sub Zera trafia szlag – powiedział. – Kiedy widać w jego oczach gniew i cierpienie jednocześnie… To była kara za wymordowanie mi rodziny.
- Kiedy on twierdził…
- Wiem co twierdził, wiem, że się wszystkiego wypierał. – Znowu jej przerwał. – I ja również już coś wiem… - dodał zagadkowym tonem.
- To znaczy? – Dziewczyna usiadła z powrotem na łóżku.
- To wszystko było ukartowane. Bi Han nie zginął z moich rąk, a moja rodzina nie zginęła z rąk Lin Kuei. Kiedy przybyłem do Lin Kuei, brat Sub Zera już nie żył, znalazłem jego ciało, przebite moim mieczem. Wyjąłem go i wtedy Sub Zero mnie zobaczył. Jak nie trudno się domyśleć, obwinił mnie, bo nikogo innego na miejscu nie znalazł. Chciałem go wtedy zabić za wymordowanie mojej rodziny ale nie mogłem, musiałem uciekać, gdyż byłem na terenie nieswojego klanu. Kiedy biegłem przez las, ktoś mnie zaatakował. Miał czarną szatę i maskę zakrywającą mu całą twarz. Nie dałem mu rady…



- Co ci zrobił..? – Kitana patrzyła na Hanzo z przejęciem.
- Zabił mnie – odpowiedział krótko.
- Przecież żyjesz… - Jej serce zaczęło walić jak oszalałe z przerażenia.
- Bo wskrzesił mnie Quan Chi. I właśnie przez to zniknąłem na dwa lata, gdyż musiałem płacić słoną cenę za otrzymanie drugiego życia... Służyłem mu.
Księżniczka patrzyła na Hasashiego z niedowierzaniem. Wiedziała wprawdzie, że istnieje sposób na wskrzeszanie umarłych i doskonale zdawała sobie sprawę z tego kim jest Quan Chi, ale coś takiego nigdy nie przeszło jej przez myśl.
- Na Bogów… - wzięła głęboki wdech.
- Bogowie nie mają z tym nic wspólnego Kitana. Podobnie jak ze śmiercią mojej rodziny… Jestem na tropie prawdziwego mordercy, i tym mordercą jest mężczyzna który mnie zabił. Stawiam swoje życie, że również wykończył Bi Hana.
- Ale… Ale po co, to wszystko..? – wstała i zrobiła krok w kierunku rozmówcy. – Nie chce mi się wierzyć, że zginąłeś… - spojrzała Hanzo w oczy.
Wyglądała teraz jak mała dziewczynka, pragnąca poczuć się bezpiecznie w czyichś ramionach. W tym przypadku były to ramiona Hasashiego…
- Teraz jestem tylko półczłowiekiem… Ale to nie oznacza, że kocham cię o połowę mniej… - podszedł powoli do dziewczyny i zatrzymał się tuż przed nią.



- Chciałabym wierzyć we wszystko co powiedziałeś, ale nie wiem czy powinnam…
- To już zależy tylko od ciebie – położył dłonie na jej ramionach i posłał jej nieznaczny uśmiech.
- Co masz zamiar zrobić..?
- Muszę porozmawiać z Sub Zerem. Jeżeli wiesz gdzie on teraz jest…
- Wrócił do klanu… - spuściła głowę.
- Rozumiem – westchnął.
- Hanzo…
- Słucham?
- Czy to prawda, że ty… Uwolniłeś Ermaca? – spytała niepewnie.
- Tak – odpowiedział, bez zastanowienia.
- A możesz mi powiedzieć, dlaczego to zrobiłeś?
- Istoty rodem z Netherrealm są jak nieczujące, bezduszne maszyny, on za bardzo od nich odstaje. Szkoda, żeby zniszczył się w rękach samego Shao Kahna, tutaj może sobie spokojnie żyć.
- W rękach Shao Kahna? – Dziewczyna spojrzała na Scorpiona z przerażeniem. – Ten potwór byłby skłonny wykorzystać go do wszystkiego…
- Dowiedziałem się, że ten chłopak był mu potrzebny do inwazji na jedno z królestw. Trochę pokrzyżowałem mu plany…
- Jade by się załamała…
Wojownik popatrzył na księżniczkę z zaciekawieniem, ale postanowił nie pytać o co tak dokładnie chodzi, choć sporo się domyślał. Nagle spojrzał w górę, jakby usłyszał jakiś dźwięk.
- Co się stało? – spytała Kitana.
- Rozmowa z Sub Zerem będzie musiała poczekać, Quan Chi mnie wzywa. Muszę wracać, żeby nie wzbudzać podejrzeń.
Skinęła porozumiewawczo głową i już miała się odsunąć, lecz wtem poczuła jak Hasashi całuje ją łapczywie, swymi spragnionymi ustami. Przez jej ciało przeszedł dreszcz podniecenia.



- Do zobaczenia… - powiedział, po czym zniknął w ognistej łunie.
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 29.07.2013 - 20:54
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 12:29   #197
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Hahahha, teraz juz wiem czemu chcialas bym nie przeczytal tego odcinka (chociaz tak naprawde to chcialas )

Cytat:
– Jesteś niemożliwy, naprawdę!
Haha, wiesz czemu to cytuje


Cytat:
Małe bzykanko może rozwiązać nasz dylemat
ruda, o to to to to to! Patrz, jakie madre rzeczy on mowi!

Cytat:
ja wiem, że chciałabyś, bym szeptał ci na ucho jakieś pieprzne słówka, tylko boisz się przyznać.
Haha, no nie. Jakbym czytal nasza rozmowe

Ty, to faktycznie my xD


Fajny odcinek. Mileenie coraz bardziej zalezy na Smoke'u, co nawet widac po jej zastanowieniach. Faktycznie, ciekawa bylaby reakcja jego, na widok niezle uzebionej Mileeny xD Mysle, ze ostatecznie przejdzie na dobra strone mocy, no ale zobaczymy jak ty pokierujesz fabula tego opowiadania

No i Hasashi! Troszke nam objasnilas jego motywacje, co do pewnych czynow. Zastanawia mnie kim moglby byc tez mezczyzna w masce, ktory go zabil. No i sam fakt, ze nie zyje lekko mnie zaskoczyl. Czy dla niego nie ma juz ratunku? No i rowniez on zauwazyl, ze Ermac nie jest zwykla, bezduszna istota. Ciekawie, ciekawie

Edit: A i jest cos do czego chcialbym sie przyczepic. A mianowicie do reakcji postaci. Scorpion jakos tak latwo i bez oporow opowiadal o tym co sie stalo. O ile to nie jest jakos szczegolnie dziwne, to jak sie to czytalo, moglo sie odniesc takie dziwne wrazenie. Podobnie przy scenie z Jade i Ermac'iem, gdy ten sie odsunal od niej. Zaaragowala tak jakby nic sie nie stalo, mimo ze przed chwila sie calowali

Podobal mi sie ten odcinek i czekam na kolejne!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 30.07.2013 - 13:35
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 21:41   #198
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Mam rozumieć, że Ermac dał się wykorzystać Tanyi? ;/ Z jednej strony niby go rozumiem, ale z drugiej pozostaje takie dziwne uczucie, że jednak mógł coś zrobić, odmówić, postawić się... Przyszło mi na myśl porównanie do takiej marionetki, erotycznej zabawki i wcale nie pasuje mi to do Ermaca ;/ Ta sprawa musi być jak najszybciej rozwiązana, bo Ermac w takiej roli zupełnie mi nie odpowiada. Taki słaby, bezwolny, zbrukany i wykorzystany, taki beee... ;/ Ciekawa jestem, jak zareagowałaby Jade na wieść o poczynaniach Tanyi względem jej ukochanego. I jej postawa wobec samego Ermaca. Podejrzewam, że by mu wybaczyła, bo w końcu został do tego zmuszony, ale i tak pewnie potrzebowałaby trochę czasu, by się z tym przegryźć. Zwłaszcza, że jej odmówił, a innym ulega. To wręcz policzek dla kobiety. Myślę, że to tylko kwestia czasu, abyśmy poznali jej reakcję, bo założę się, że Tanya nie omieszka pochwalić się tu i ówdzie swoją nową zabawką. Znając jej zamiłowanie do mącenia tam, gdzie nie trzeba, sądzę, że możemy się tego spodziewać w najbliższym czasie. No i jeszcze kwestia ksiąg - dlaczego mam wrażenie, że w sprawę wyciągnięcia informacji od Quan Chi znów będzie zamieszany Scorpion?

Bardzo podobają mi się przemyślenia Mileeny. Tu już sprawa jest oczywista - trzepnęło ją i to mocno. Te wszystkie uczucia, których doznaje na widok Smoke'a świadczą tylko o jednym - nasza bestyjka się zakochała. Zwłaszcza ten lęk przed odkryciem... Takich emocji nie doznaje się na widok kogoś, do kogo nic się nie czuje. Czekam na rozwój sytuacji. To moja ukochana para w tym FS, więc nie mogę się doczekać ciągu dalszego.

Kitana mnie zaskoczyła. Niemile. Nie tak dawno spławiła Suba, a teraz całuje się z Hanzo. Zaczyna mnie to nieco irytować, ale to chyba przez to, że ja tam osobiście trzymam stronę mroźnego. Ciekawych rzeczy dowiadujemy się o zabójstwie rodzin tych dwóch wojowników. Wychodzi na to, że wszystko było ukartowane i kamuflowane ile wlezie. Czy Hanzo poszukuje Sub Zera, by wyjaśnić tę całą sytuację i zażegnać wieloletni spór? Niepokojące jest nagłe wezwanie Quan Chi... no nic, zobaczymy, co z tego wyniknie.

Na dziś to tyle. Czekam na kolejny odcinek. Oby komentujący nie zawiedli... :*
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2013, 00:38   #199
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Ty, to faktycznie my xD
uspokój się niemożliwcze xDD


Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Fajny odcinek. Mileenie coraz bardziej zalezy na Smoke'u, co nawet widac po jej zastanowieniach. Faktycznie, ciekawa bylaby reakcja jego, na widok niezle uzebionej Mileeny xD Mysle, ze ostatecznie przejdzie na dobra strone mocy, no ale zobaczymy jak ty pokierujesz fabula tego opowiadania
Mileena po dobrej stronie mocy? No nie wiem... :>
Już prędzej widzę Smoke'a po złej

Cytat:
Napisał Don Zobacz post
No i Hasashi! Troszke nam objasnilas jego motywacje, co do pewnych czynow. Zastanawia mnie kim moglby byc tez mezczyzna w masce, ktory go zabil. No i sam fakt, ze nie zyje lekko mnie zaskoczyl. Czy dla niego nie ma juz ratunku? No i rowniez on zauwazyl, ze Ermac nie jest zwykla, bezduszna istota. Ciekawie, ciekawie
Hasashi tak naprawdę namierzył już kolesia, ale musi o tym pogadać z Sub Zerem, po prostu musi się upewnić
Nie mógł tego powiedzieć Kitanie, po prostu powiedział jej tylko tyle ile uważał za słuszne :>
A co do Ermaca, to Hanzo widzi dużo rzeczy, choć nie wygląda na takiego, co by się przejmował losem innych

Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Edit: A i jest cos do czego chcialbym sie przyczepic. A mianowicie do reakcji postaci. Scorpion jakos tak latwo i bez oporow opowiadal o tym co sie stalo. O ile to nie jest jakos szczegolnie dziwne, to jak sie to czytalo, moglo sie odniesc takie dziwne wrazenie.
i dobre odniosłeś wrażenie on właśnie po to przyszedł do Kitany, żeby jej wyjawić parę rzeczy, teraz ona będzie się zastanawiać, co mu się stało, że tak się nagle odmienił, bo nie wiem czy pamiętasz, ale ostatni raz kiedy ją widział, miał ochotę ją zabrać siłą
Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Podobnie przy scenie z Jade i Ermac'iem, gdy ten sie odsunal od niej. Zaaragowala tak jakby nic sie nie stalo, mimo ze przed chwila sie calowali
wiem co masz na myśli
ja poszłam trochę innym tokiem myślenia
Jade sama chciała tego pocałunku, bo ewidentnie mu to zasugerowała, więc w sumie, nie miała się już czego wstydzić, choć fakt, mogłam dopisać coś na temat jej reakcji, no ale niech już zostanie

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Mam rozumieć, że Ermac dał się wykorzystać Tanyi? ;/ Z jednej strony niby go rozumiem, ale z drugiej pozostaje takie dziwne uczucie, że jednak mógł coś zrobić, odmówić, postawić się... Przyszło mi na myśl porównanie do takiej marionetki, erotycznej zabawki i wcale nie pasuje mi to do Ermaca ;/ Ta sprawa musi być jak najszybciej rozwiązana, bo Ermac w takiej roli zupełnie mi nie odpowiada. Taki słaby, bezwolny, zbrukany i wykorzystany, taki beee... ;/
Ale Ermac tak naprawdę jest słaby, zbrukany i wykorzystany, bo ciągle tuła się między piekłem, a niebem, że tak to nazwę i musi się pilnować, bo jak nie nałóg to Quan Chi... Na dodatek on panicznie boi się czarownika, dlatego robi wszystko, żeby nigdy więcej nie trafić do lochów, można powiedzieć, że walczy o swoje być albo nie być, więc musiał przystać na propozycję Tanyi, choć wcale mu to nie na rękę

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Ciekawa jestem, jak zareagowałaby Jade na wieść o poczynaniach Tanyi względem jej ukochanego. I jej postawa wobec samego Ermaca. Podejrzewam, że by mu wybaczyła, bo w końcu został do tego zmuszony, ale i tak pewnie potrzebowałaby trochę czasu, by się z tym przegryźć. Zwłaszcza, że jej odmówił, a innym ulega. To wręcz policzek dla kobiety.
nie uległ jej z oczywistego powodu, nie chciał się z nią kochać bez miłości, choć miał ochotę to zrobić
pomyśl co by było, gdyby się bzyknęli, a po jakimś czasie Jade dowiedziałaby się o jego igraszkach z Tanyą? wydaje mi się, że byłoby o wiele gorzej
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Myślę, że to tylko kwestia czasu, abyśmy poznali jej reakcję, bo założę się, że Tanya nie omieszka pochwalić się tu i ówdzie swoją nową zabawką. Znając jej zamiłowanie do mącenia tam, gdzie nie trzeba, sądzę, że możemy się tego spodziewać w najbliższym czasie.
no wiesz, jeśli o mącenie Tanyi chodzi, to zauważ, że ona nie chce w tym przypadku, żeby ktoś się dowiedział o jej igraszkach z Ermaciem więc...

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
No i jeszcze kwestia ksiąg - dlaczego mam wrażenie, że w sprawę wyciągnięcia informacji od Quan Chi znów będzie zamieszany Scorpion?
nie wiem dlaczego masz takie wrażenie

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Bardzo podobają mi się przemyślenia Mileeny. Tu już sprawa jest oczywista - trzepnęło ją i to mocno. Te wszystkie uczucia, których doznaje na widok Smoke'a świadczą tylko o jednym - nasza bestyjka się zakochała. Zwłaszcza ten lęk przed odkryciem... Takich emocji nie doznaje się na widok kogoś, do kogo nic się nie czuje. Czekam na rozwój sytuacji. To moja ukochana para w tym FS, więc nie mogę się doczekać ciągu dalszego.
oj Mileena wpadła po uszy! ale o tym w następnym odcinku

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Kitana mnie zaskoczyła. Niemile. Nie tak dawno spławiła Suba, a teraz całuje się z Hanzo. Zaczyna mnie to nieco irytować, ale to chyba przez to, że ja tam osobiście trzymam stronę mroźnego.
ale to on pocałował ją

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Ciekawych rzeczy dowiadujemy się o zabójstwie rodzin tych dwóch wojowników. Wychodzi na to, że wszystko było ukartowane i kamuflowane ile wlezie. Czy Hanzo poszukuje Sub Zera, by wyjaśnić tę całą sytuację i zażegnać wieloletni spór? Niepokojące jest nagłe wezwanie Quan Chi... no nic, zobaczymy, co z tego wyniknie.
no teraz się zacznie najlepsze, bo zaczyna wychodzić już coś niecoś na temat postępowania Scorpiona
I tak Hanzo poszukuje Sub Zera, żeby się z nim rozmówić, bo szykuje się coś naprawdę niezłego...

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Oby komentujący nie zawiedli... :*
no ja też bym chciała, żeby nie zawiedli :*


dzięki Wam za komentarze, oczywiście czekam na więcej
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2013, 09:06   #200
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Odcinek nr 9:

Byłam pełna podziwu dla Smoke'a, że nie okazał się "typowym" facetem i nie wykorzystał sytuacji z Mileeną, ale teraz to na pewno okazji nie przepuści

Szkoda Ermaca, ale tak myślałam, że w końcu się o niego upomną.
Ten czarny wojownik to jakiś super-wojownik, ze taki silny i niepokonany jest.

A mi tam brat Kitany odpowiada - to zrozumiałe, że się o nią martwi, w końcu to następczyni tronu.

Odcinek nr 10:

Teraz to na pewno Smoke będzie miał wyrzuty sumienia, że nie pomógł kolegom, tylko zabrał się za Mileenę.

A jednak Jade kocha Emraca! Tylko oby on zmienił do niej swoje uczucia, bo będzie nieciekawie dla dziewczyny, o ile znowu on powróci do ludzkiego świata.

No i dobrze brat Kitany mówił jej, by zmieniła sypialnię. Miął rację, że Scorpion znów ją odwiedzi.

W końcu Ermac bez maski (tylko szkoda, że w takich okolicznościach).

Odcinek nr 11:

Ah! Jakie to życie Kitany z Hanzo było sielanką.
Tak swoją drogą Hazno jest bardzo podobny do Sub'a – zdaje się, że mają tylko inny kolor włosów.

Też się dziwię, że Sub tak spokojnie zareagował na wyjaśnienia Smoke’a, ale w końcu to jego przyjaciel.

Biedny Ermac – trzymam za niego mocno kciuki, by udało mu się uciec.

Zastanawia mnie jeszcze jedno: skoro Milena ma teraz inny wygląd, to czemu bierze się za Smoke'a, zamiast zaprzyjaźnić się z księżniczką, zabić ją i przejąć po niej tron?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rudella xd, rudzielec


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023