Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.11.2011, 19:42   #1
vernille
 
Avatar vernille
 
Zarejestrowany: 04.08.2010
Skąd: Okolice Wa-wy
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Afrika: Hakuna Matata



Gra na PlayStation 3, idealna dla miłośników afrykańskiego safari, fotografii i gier o dobrej grafice. Afrika: Hakuna Matata pozwala nam wcielić się w rolę uczestnika safari i z aparatem w dłoni przemierzać czarny kontynent. Do zaobserwowania jest wiele gatunków zwierząt - żyrafy, zebry, hipopotamy, antylopy gnu, aligatory, nosorożce, słonie, lwy, przeróżnego rodzaju ptaki i inne ciekawe stworzenia zamieszkujące tamtejsze tereny.



Samo przechadzanie się i cykanie fotek w nieskończoność faktycznie mogłoby wydawać się nudne - ale jeśli dodamy do tego zlecenia od National Geographic, zaczyna robić się ciekawie. Otóż to popularne pisemko zajmujące się fotografią fauny i flory wlepia nam rozmaite zadania - uchwycenie słonia kąpiącego się przy użyciu swojej trąby, czy znalezienie nowego gatunku zwierzęcia, na nowo poznanym terenie. Wysłane zdjęcie jest oceniane według kilku kategorii, a autor otrzymuje nagrodę pieniężną, którą może wykorzystać chociażby na kupno namiotu, w którym może przenocować z dala od bazy.
Misji jest wiele, nie każde są łatwe, ale wszystkie wciągające. Ponadto w angielskiej wersji dochodzą trofea - inaczej to ujmując, misje specjalne.
O sprzęt z kolei troszczy się Sony, który to serwuje nam aparaty z wyższej półki.

Poniżej kilka tapet DOKŁADNIE odzwierciedlających grafikę w grze - wiele producentów tapety robi full wypas, a gra z grafiki taka sobie, akurat przy tej grze, nic takiego nie zaobserwujecie!

*kliknij, aby powiększyć*







Polskiej wersji gry nie ma, natomiast w oryginale jest japońska, wydano również angielską, gdzie przy minimalnej znajomości języka można pojąć o czym tam mowa. Najlepiej dorwać ją na Allegro, czy czymś podobnym, dla chcących wejść w posiadanie tejże gierki podpowiem, że powinni przyszykować się na wydatek do dwustu złotych. Aczkolwiek daję Wam pewną gwarancję, że kasa nie pójdzie na marne.
vernille jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.11.2011, 19:47   #2
revive
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Afrika: Hakuna Matata

Ale *****ista gra no po prostu czad akurat mam PS3 ale i tak bym nie kupiła bo się nie znam na angielskim a co dopiero na japońskim hehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 20:02   #3
vernille
 
Avatar vernille
 
Zarejestrowany: 04.08.2010
Skąd: Okolice Wa-wy
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Afrika: Hakuna Matata

Ja w momencie kupna gry też nie pojmowałam za dużo z tego anglika (3 na semestr, rlz!), a rozumiałam. Mam tą grę od niecałego roku i do tej pory (nooo, uznajmy że miałam łącznie dwumiesięczną przerwę) nie pamiętałam tylko jednego słowa - vertically, pionowo. ;p Pamiętam, bo się wściekałam, że nie chce mi zaliczyć misji, skoro miałam dobrze oO W końcu mnie tknęło żeby sprawdzić dlaczego oni tak często powtarzają to vertically, remember, remember! Ugh.
Przy misjach są obrazki, wiele można zrozumieć z kontekstu (wiadomo, że jak jest 'giraffe' i 'water', a obok zdjęcie pijącej żyrafy to to może oznaczać tylko jedno, hahah)
vernille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
afrika, fotografia, gry komputerowe, hakuna matata, safari


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023