Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2009, 14:34   #401
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Trochę błędów nadal jest, bo niektóre zdania nie brzmią po polsku (np. "Był tak różny, że sąsiedzi nie go akceptowali"), ale generalnie tekst da się zrozumieć. Ten wywiad czytałam już wcześniej na stronie EA.

A co do wypowiedzi Paki:
Cytat:
Napisał paka Zobacz post
Zauważcie:
W TS3 nie ma Kasii Langerak , nawet jako pokojówki, a jest w TS2 uwikłana w zaginięcie Belli
Więc może w następnych dodatkach dojdzie do gry i zagadka będzie sie rozwiązywała?
Kasia Langerak występuje w TS3... Ba, nawet możemy nią kierować. Klementyna Lada, mówi Ci to coś? To właśnie nasza dwójkowa Kasia, tylko, że pod innym nazwiskiem .
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.08.2009, 14:35   #402
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

A ja tak myślę, że może ktoś z Dziwnowa jest w to zamieszany? Technik Zapylacz? Może... zaraz to sprawdzę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2009, 14:38   #403
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Spróbuję zapoznać się z tą Bellą z Dziwnowa (ciii, nie bić^^) i trochę nią pograć ;D
Może z czasem wspomnienia wrócą, tak jak ona opowiada. "Prawdziwy detektyw sprawdza nawet to, co jest najmniej prawdopodobne, bo to czasem klucz do rozwiązania zagadki" - uwielbiam to powiedzenie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2009, 14:56   #404
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Cytat:
Napisał Sherlock Holmes Zobacz post
Spróbuję zapoznać się z tą Bellą z Dziwnowa (ciii, nie bić^^) i trochę nią pograć ;D
Może z czasem wspomnienia wrócą, tak jak ona opowiada. "Prawdziwy detektyw sprawdza nawet to, co jest najmniej prawdopodobne, bo to czasem klucz do rozwiązania zagadki" - uwielbiam to powiedzenie
Muszę Cię zmartwić - kiedyś nią grałam, w pełni przekonana, że to jest prawdziwa Bella (to był chyba trzeci dzień mojej przygody z dwójką, więc mogę sobie wybaczyć ten nieprawidłowy tok myślenia ). Wyprowadziłam samego Mortimera z Miłowa i przetransportowałam go Dziwnowa, w celu odnalezienia Belli, oczywiście. Minęły chyba dwa simowe tygodnie i raczyła pojawić się na jakiejś parceli publicznej. Prędko ich zapoznałam, zeswatałam i dumna z tego "osiągnięcia", chciałam spakować ich z powrotem i wysłać do Miłowa, jednak... jakieś dobre licho podkusiło mnie, aby zerknąć na drzewo genealogiczne tej "rzekomo prawdziwej Belli". Weszłam, sprawdziłam i... rozczarowanie. Potem i tak trochę się nią bawiłam, ale wspomnień żadnych nie odzyskała. Wydaje mi się, że Bella z Dziwnowa jest zrobiona tylko i wyłącznie dla zmyłki graczy...

Jak już gdzieś pisałam, warto przyjrzeć się temu cytatowi, który pojawia się, kiedy mamy zamiar wejść do Dziwnowa:

"W Dziwnowie nic nie jest takie, jakim się wydaje".

Tłumaczę to sobie po prostu, że Bella z Dziwnowa, choć wydaje się być prawdziwą Bellą, to nią nie jest. Cytat daje trochę do myślenia .
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2009, 21:44   #405
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

A próbowałaś ją zapoznać z Technikiem Zapylaczem #9? Ciekawi Mnie jej reakcja. Ponoć on miał z nią coś wspólnego.

"WadeSimMiser: Co się stało, kiedy zdecydowałaś się zapłacić Technikowi Zapylaczowi #9? Jak wyjaśnisz to twojemu mężowi, Mortimerowi?
Bella: To było całkiem niezłe! I jego rodzina jest taka słodka. Byli tacy dobrzy dla mnie. Ja chcę tylko Mortimera, może mieli szansę go spotkać."


Będę z nią (Bellą) eksperymentował Ta zagadka musi mieć rozwiązanie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2009, 21:55   #406
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

A może Technik Zapylacz towarzyszył w porwaniu Belli? Może zna tych, co porwali Bellę? Ja nie mogę poszperać bo mi się chyba coś dzieje z simsami. :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2009, 22:01   #407
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Szczerze mówiąc to co przetłumaczył Sherlock nie wiele dało. Nic tak naprawdę nie jest wyjaśnione. A może twórcy sami nie bardzo wiedzą? Co do eksperymentowania z Bellą- tą z Dziwnowa nic nie zrobicie. Trzeba przywrócić tą z Miłowa. Ja niestety nie umiem bawić się SimPE...
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2009, 22:07   #408
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Nie przywrócić... :/ Może klon Belli z Dziwnowa rzeczywiście coś "wie". Warto spróbować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 10:22   #409
Coccinelle
 
Avatar Coccinelle
 
Zarejestrowany: 22.09.2008
Skąd: Made in forum.thesims.pl
Płeć: Kobieta
Postów: 105
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Próbowalam wskrzesić Belle "boolProp'em" ale to nic nie dało
Trzeba by mieć NS i wtedy go użyć....jak tak chyba kogoś wskrzesiłam

To kto ma NS????
Coccinelle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 12:29   #410
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Ja mam. Ale... czy Bella na pewno umarła? O_o (Że trzeba ją wskrzesić?)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simka, zagadka


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023