Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2015, 20:37   #261
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Orzechowo u mnie na tej parceli domy są ustawiane przodem do jej krótszego boku, ale bez problemu mozna je dowolnie przestawiac.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.02.2015, 16:19   #262
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Wiem, że dom można cały zaznaczyć i przestawić, ale właśnie - tylko dom. Z ogródkiem nic nie zrobię, musiałabym ręcznie budować go od nowa.

Znalazłam poniekąd rozwiązanie - trzeba wyburzyć działkę, ustawić skrzynkę pocztową przodem do ulicy i nie wychodząc z trybu budowania ustawić dom z galerii. Jednak działa to tylko na niektóre domy, a akurat na ten wymarzony nie :/
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2015, 11:54   #263
followleajo
 
Zarejestrowany: 28.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Re: The Sims 4 - problemy z grą

Hej ludzie! Mam straznie irytujący problem i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Otóż gra się wczytuje, wszystko super, można grać, ale już po jakichś dwóch minutach zaczyna się właśnie to: simowie zamierają, czas leci o takiej prędkości jak była kliknięta w chwili "zacięcia" i leci tak ze 3-4 h simowych i nic się nie da zrobić. Gdy zmieniam czas przyciskami, to słyszę te charakterystyczne dzwięki ale nic sie nie dzieje. Odpiero jak samo się "odetnie" to czas wraca do chwili kiedy się zacięło, czyli zazwyczaj o 3 czy 4 h i przez chwile jest ok, aż znowu dzieje się to samo. i tak co chwilę! po prostu nie da się normalnie cieszyć grą, bo co chwile się tak dzieje i nic nie moge zrobić oprócz czekania. Mam sprawny laptop, obniżanie jakości grafiki nic nie dało, mam kilka dodatków z internetu, ciuchy, meble itp, ale to tez raczej nie od tego bo gdy ich nie było sytuacja też się powtarzała, przeinstalowywałam grę - to samo. Błagam pomocy!
followleajo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2015, 19:23   #264
adziula69
 
Zarejestrowany: 24.02.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Kiedy dostałam simsy i je zainstalowała to musiałam tez zainstalować Origin i założyć konto, tak też zrobiłam. Nie grałam od tamtego czasu i teraz kiedy chce zagrać to pokazuje mi się żeby aktywować gre i wpisać kod produktu, ale kod produktu został już podobno zrealizowany. I tu się zaczyna problem, gra jest oryginalna i co mam zrobić aby dowiedzieć się na jakim koncie ten kod został zrealizowany
BARDZO PROSZE O JAKĄ KOLWIEK POMOC!
adziula69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2015, 21:26   #265
tehrlyspoderman
 
Zarejestrowany: 09.09.2013
Skąd: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Dla tych co mają dalej crashe gry!
Gdy włączy się wam już The Sims 4 to wyjdźcie do pulpitu, kliknijcie prawym przyciskiem myszy na pasek zadań, kliknijcie 'uruchom menadżera zadań' i zamknijcie proces Origin.exe i wróćcie spokojnie do gry, co prawda nie będziecie mieli dostępu do galerii i tak dalej ale przynajmniej będziecie mogli grać spokojnie
tehrlyspoderman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2015, 14:11   #266
Iliada115
 
Avatar Iliada115
 
Zarejestrowany: 30.07.2009
Skąd: tam, gdzie serca są z lodu
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

A ma ktoś sposób na problem, w którym w casie jest tylko sim? Jak chcę sima przebrać to mam tylko niebieskie tło, sima, i kilka ikonek na górze po prawej, ale klikanie w nie nic nie daje. Żeby cokolwiek zrobić trzeba wyłączyć grę przez menadżera zadań. To coś u mnie czy ogólny błąd? Bo pojawił się dzisiaj do pary młodo wyglądającym emerytem.
Iliada115 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2015, 09:19   #267
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

W rodzinie Ćwir nie działają mi niektóre funkcje związane z książkami. Nie mam na nich "ręki boga" oraz nie mam opcji czytania dziecku. To powszechny problem czy u mnie się coś sknociło? Na razie to jedyna rodzina, w której zaobserwowałam ten problem.

EDIT. Po pierwsze, sprawdziłam resztę rodzin, problem wystąpił też u rodziny Pancakes. Po drugie, sprawdziłam na nowej grze, problem nie występował, więc to się u mnie coś bugnęło. Po trzecie, ogarnęłam to Popsute okazały się dwa elementy: regały (nie było na nich opcji "kup książki", nie dało się do nich włożyć książek ręką boga) oraz książki (nie było na nich ręki boga, nie dało się czytać dziecku). Wystarczyło kupić nowy regał i książki. Stare raczej do wywalenia, w każdym razie nie udało mi się ich naprawić. Książki jeszcze da się odratować, trzeba kupić drugą taką samą i połączyć ją w stos z tą zbugowaną, niestety z regałem chyba nic się nie da zrobić.

Ostatnio edytowane przez Effie : 05.03.2015 - 20:13
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2015, 19:33   #268
followleajo
 
Zarejestrowany: 28.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Odp: The Sims 4 - problemy z grą

A co jesli nie ma origina? chłopak jakoś mi tak pokombinował, że nie muszę już sie logować za każdym razem i uruchamia sie bez
followleajo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2015, 19:28   #269
monciska
 
Zarejestrowany: 17.03.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał elzunia1989 Zobacz post
Hej !
Nie mogę się oświadczyć, gdyż jest napisane iż mój Sim jest już zaręczony. Owszem, był, ale partner umarł. Co teraz ??
Polecam ten sposób:
1. Ctrl +Shift+c i w konsoli wpisać testingcheats on
2. Następnie cas.fulleditmode
3. Przytrzymać Shift, kliknąć na obecnej miłości i wybrać opcję dodaj do rodziny,
4. Przeprowadzić kilka/kilkanaście romantycznych interakcji i powinno się pokazać ~namów do porzucenia współmałżonki/a~

U mnie wszystko działa.
monciska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2015, 20:01   #270
foxia
 
Zarejestrowany: 20.03.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Witam.

Szukałam, ale nie znalazłam, jeśli podobne pytanie padło, to przepraszam.. Mam problem z grafiką w grze. Wygląda ona jak na załączonym zdjęciu. Czyli nie wygląda
Uprzedzając pytania mam zainstalowanego najnowszego DirectX i aktualne sterowniki grafiki. Gra jest oryginalna.
http://wrzucaj.net/images/2015/03/20/sims.png

Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 08.06.2015 - 19:09
foxia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023