Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2014, 19:10   #1
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Świąteczny loft Aty

Dom miał być czymś w rodzaju loftu, sama nie wiem czy mi wyszło [pewnie z loftem to ma niewiele wspolnego #yolo], ale spędziłam nad nim tyle godzin, że szkoda by było go nie wstawić. Świąteczne akcenty wzięły się stąd, że Chwalcia wkręciła mi fazę na święta i nie mogłam się oprzeć.
W domu mieszkają rodzice, którzy są pisarzami, i ich nastoletnia córka zafascynowana modą i szyciem.
Oceniajcie!



korytarz





kuchnia, salon, jadalnia i miejsce pracy rodziców



















pracownia córki







łazienka





sypialnia córki





i sypialnia rodziców







łapka w górę komentarz motywuje
__________________


Ostatnio edytowane przez La Tortura : 14.10.2014 - 15:39
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2014, 19:15   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Zakochałem się. Nie wiedziałem, że potrafisz coś budować, a tu takie coś. Jestem pod wrażeniem. <3

Z zewnątrz dupy nie urywa (na ostatnim zdjęciu) ale wnętrze... < 333
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 19:19   #3
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

calkiem fajne, przytulne wnętrze. kuchnia i salon chyba najbardziej mi się podobają. z zewnątrz też nie jest źle. bardzo przyjemnie.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 19:40   #4
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

świąteczna faza coraz szybciej się rozprzestrzenia <3 domek bardzo ładny, przytulny i przede wszystkim rodzinny. Podoba mi się pokój nastolatki, jest bardzo dziewczęcy Salon i kuchnia są rewelacyjne. Aż chce mi się grać w dwójkę
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 20:00   #5
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

No rzeczywiście, mogło by być bardziej loftowo, ale i tak jest całkiem fajnie
Podoba mi się pomysł z takim bardziej przedsionkowo-werandowym korytarzem, ładnie to się prezentuje :3
Część dzienna średnia, jakoś te meble do siebie razem nie pasują, w ogóle jakoś bez ładu i składu to wygląda.
Pracownia krawiecka bardzo fajna, sypialnie i łazienka też w miarę (tylko obrazki na ścianie wchodzą w wannę, zresztą średnio tu pasują według mnie).
Z zewnątrz w porządku, tutaj całość rzeczywiście wygląda jak loft c;
I jeszcze taka uwaga - jak już się bawisz w obróbkę fotek, to warto by te czerwone ramki uciąć, bo trochę to drażni (możesz sobie ściągnąć moda na nie to sobie roboty oszczędzisz )
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 20:03   #6
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Shiver, bo rodzina jest biedna! Kanapę mają po babci, telewizor po cioci.. Nawet ich na laptopa nie stac [piszą na maszynie]. Ogólnie to robiąc dom myślałam o Humpreyach z Plotkary, a u nich też wszystko z dupy. Nic więcej na swoją obronę nie mam xD
edit: a co do obróbki to tylko filtr, wiec za duzo roboty nie ma ;p
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 20:24   #7
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

A no chyba, że tak, chociaż lofty to mi się raczej z luksusem niż biedą kojarzą
Krzesełko z sypialni córki jest również w bardzo atrakcyjnej cenie (ale ciiii, to takie moje zboczenie akurat )
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 20:26   #8
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Dom nic dodać, nic ująć, bo sam lepiej nie umiem budować.
Czekam na następne
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 20:39   #9
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Cytat:
Napisał Shiver Zobacz post
A no chyba, że tak, chociaż lofty to mi się raczej z luksusem niż biedą kojarzą
Krzesełko z sypialni córki jest również w bardzo atrakcyjnej cenie (ale ciiii, to takie moje zboczenie akurat )
a widzisz, mi lofty z Brooklynem, a z luksusem aparamentowce i penthouse'y z Upper East Side xD
co do krzesełka, to szczena opada ;o wygląda przecież na tanie
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2014, 19:43   #10
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Cytat:
Napisał Liv
Jak wstawisz kiedyś coś "mniej do grania, bardziej do oglądania" to nie omieszkam się nie zostawić Ci długieeeeeeeeeego komentarza
No, (chyba) dotrzymałam słowa

Piecyk w korytarzu? Uzasadnij mi to.
Swoją drogą te drzwi wejściowe w stylu więziennych krat nie zachęcają do wejścia. I musi tam być bardzo zimno - naprawdę ciężko Ci będzie przeforsować swoją rację co do piecyka ;] (o ile się tego w ogóle podejmiesz) Nie uznaję tłumaczenia typu "to sztuka dla sztuki".
W części dziennej brakuje mi zasłon w oknach - wiesz, jak już postawiłaś na przytulność, tzn. obrusik, tulipanki, ładnie przystrojona choinka, to trzeba było pociągnąć to dalej!
Aha, Ato moja droga - http://www.insimenator.org/showthread.php?t=62217
Lewitujący napis "home" wywołał u mnie uśmiech na twarzy - dziękuję (no i w tak samo telefon - OMSP takie złośliwe!) No i wyjaśnij mi zasadność (tak, znowu) tej zasłonki nad blatem. Tu znowuż ona jest, moim zdaniem, niepotrzebna.
Muszę Cię pochwalić za jednolitą, stonowaną kolorystykę i akcenty sprawiające, że nie nudzę się patrząc na zdjęcia
Co do samego świątecznego klimatu, to trochę mi go brakuje. W "Na święta" doszło tyle fajnych ozdób na tę porę roku! Żałuj, że ich nie wykorzystałaś.
Jakkolwiek rozumiem założenia wystroju a la vintage, tak maszynę do pisania zastąpiłabym czymś bardziej nowoczesnym - także ze względów praktycznych.
Czy to coś zrobione z wielu białych nitek i kawałka drewna to fotel? Oryginalnie, nie powiem, ale nie chciałabym wypoczywać w czymś takim
Dwa różne okna obok siebie - ojoj, nie... Tak samo dwa lustra - jedno przy drugim... Jak na pracownię krawcowej to za czysto tam ma
Łazienka byłaby bliska ideału gdyby nie ten ni z gruchy ni z pietruchy kolaż ze zdjęć i brak żaluzji/zasłony, czegokolwiek. Taka sytuacja jest też niedopuszczalna w takim budownictwie (w typowych modernach jakoś sobie z tym radzą ) podczas projektowania sypialni. Swoją drogą to niewiarygodne, że dziewczyna zmieściła wszystkie swoje ciuchy w tych trzech szufladach!
Smuci zaś to, że nie miałaś pomysłu na ten pokój.
Sypialnia rodziców jest zaś nieprzyjemnie chłodna
Gdybyś dała rzuty to powiedziałabym Ci, czy zrobiłaś loft, czy nie. Na moje oko to jednak wygląda na zwykły, "szablonowy" domek.

Nie jest źle, ale ja cenię sobie przemyślane, dopracowane i konsekwentnie wykonane pod względem obranego stylu/założenia prace. Ten domek to - jak dla mnie - "radosna twórczość", a tą może wytłumaczyć się obecnie KAŻDY.

7/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 17.10.2014 - 19:49
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023