PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecia i coś innego.


Binek
15.01.2005, 19:02
Mam małe problemy przeczytajcie i bardzo prosze o pomoc:
1.Nie mogę dojechac do miasta.
2.Nie robią się zdjęcia i rysunki simów sa czrne!
3.Niewidze sima Anastazji (dziecka mał;ego)
4.Gra zapisuje się pół godziny
Jutro chcę z tym jechac do Imexu tam gdzie kupiłe,m mają wysłać to do biura ale czy wiecie co mam zrobić?

kubasm
15.01.2005, 19:27
dziwne, rozumiem ze masz oryginalke? moze sproboj zainstalowac jescze raz, u mnie czasami pomaga:/ a jezeli nie w tym problem to moze plytke masz skopana, nie wiem co jeszzcze moge ci doradzic, pozdro

Fayy
15.01.2005, 19:38
Moze sciagnij sobie sterownika to karty graficznej a co do tego długiego zapisywania to ja też tak mam......Ale o co chodziło ci z tym ze nie mozesz dojechac do miasta?Jak to wygląda?

Binek
16.01.2005, 08:02
mam orginał.Sterowniki nowe.To tak wsiadam w Taxi ładuje się i nagfle staje i przez gosdziny mogę czekać i tak moje simy nie dojadą.Mis ię zdaje że to p.lyt i dzisiaj z nia pójde.Ahba jeszcze nawet ścian w moi domu niem wiedać ale to szczegół.

MarekS
16.01.2005, 09:34
mam orginał.Sterowniki nowe.To tak wsiadam w Taxi ładuje się i nagfle staje i przez gosdziny mogę czekać i tak moje simy nie dojadą.Mis ię zdaje że to p.lyt i dzisiaj z nia pójde.Ahba jeszcze nawet ścian w moi domu niem wiedać ale to szczegół.
Moim zdaniem to jednak wina konfiguracji Twojego komputera. Jeżeli gra się zainstalowała i uruchamia się, to płytki są OK.

Angeo
16.01.2005, 11:01
Podaj więcej informacji:
Ile ram, procesor i karte graficzną. Ja miałam GeForce i 256 RAM to miałam tak samo i sterowniki tyle mi dały że było tylko postaci widać. A może masz zły sterownik? Wgraj jakiś starszy albo nowszy nie wiem.. Najpierw powiedz jaka karta to może pomoge ci w szukaniu i sprawdzisz który ster pomógł

ania500
16.01.2005, 13:51
ej ja miałam dokładnie to samo i kupiłam ssobie wydanie specjalne CLIKa (taka gazeta :):)) o The Sims2 no i tam była płytka ze sterownikami do The sims2 XP i Windows 98 i chyba Milenium no i jescze kilka dodtaków do The sims 1 i zainstalowałam najpierw sterowniki a potem jeszcze raz DireXa i mi chodzi.

P.S. kilkakrotne instalowanie niczego nie da !!!

Fayy
16.01.2005, 15:39
A i pewnie w okolicy masz jeszcze " wiszące dachy" bez scian? Ja też tak miałam i sterowniki sciagnełam do karty graficznej i jest cacy

Binek
17.01.2005, 17:51
już jest wszystko ok musiałem wgrać nowe steroniki .Dziękuje za pomoc.

Angeo
17.01.2005, 22:10
Heh wiedziałam :P A mówiłam że pewnie z tymi sterownikami nie tak :) Miłego grania ;)