PDA

Zobacz pełną wersję : Teleskop


corneliaaa
06.02.2005, 16:09
Yoo:* mam pytanko i chcialabym abyscie mi pomogli. Otóż mam sima który ma pragnienie założenia rodziny. I mam tez teleskop (ten droższy) chcialabym miec dziecko "ufo". :D Mój sim ma 5 pkt logiki ale nie widze zeby sim zostal porwany przez kosmitów. Czy zeby kosmici zmajstrowali mi dzidzia "ufo" to mój sim musi miec pragnienie zdobywania wiedzy ??? prosze pomózcie bo bardzo chcialabym miec dziecko "ufo" pa :*

Domcia
06.02.2005, 16:15
A tak wogole mozna ? pierwszy raz slysze :|

Sana
06.02.2005, 17:27
Tak nie da rady ... ALe na 100% nie jestem pewna :|

Adus
06.02.2005, 18:44
U mnie jeszcze nigdy nie porwali mi sima. No, tylko u Dziwaków i on przyniósł dziecko kosmita.
P.S. Za ile jest to pragnienie punktów (to z dzieckiem kosmitów)?

corneliaaa
06.02.2005, 18:55
proponuje zebys ADUS napisaal/a wyrazniej bo nie kapuje (chodzi o P.S)

Kubeczek
07.02.2005, 15:03
chcesz mieć szybko ufola? tak bez oszustw, kodów itd chyba się nie da. Jednak jeśli chcesz bardzo szybko z kodem to musisz:

1. włączyć okienko na kody(CTRL+SHIFT+C) i wpisać boolprop testingcheatsenabled true
i dalej są 2 sposoby

sposob I - teleskop
2. zaznacz tego sima, kliknij z przytrzymanym shiftem na teleskop i wybierz opcje "DEBUG - Get abducted". Sim po podejściu do teleskopu zostaje porwany (UWAGA! Nie sprawdzałem na simkach. Sim zawsze wracał w ciąży, a nie wiem jaka wróci simka)

sposob II - wieloopcjowy nagrobek
2. kliknij z przytrzymanym shiftem na sima, wybierz więcej, potem spawn, a następnie opcję "tombstone of L and D", powinien się pokazać nagrobek
3. kliknij na niego(bez shifta!) i przeglądaj aż znajdziesz "make me alien pregnant" i wybierz tą opcję. I już słychać melodyjkę, co oznacza, chyba każdy wie.

A jak chcesz bez kodów, to musisz mieć bardzo dużo cierpliwości, mi kosmici porwali sima bez oszustw po ok. 45 dniach.

P.S. a czy porwą, to CHYBA nie ma znaczenia. Jak coś źle napisałem to przepraszam, nie chcę celowo wprowadzać w błąd.

Marta 13
07.02.2005, 16:14
Jeśli nie masz wystarczająco dużo cierpliwości i nie chcesz stosować żadnych oszustw ani kodów, to się nie da. Wejdź na mój temat http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13715 i tam sobie poszukaj. ;)