PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z higieną u małego dziecka


gallez
19.02.2005, 19:51
Pomocy! Mam pewien problem, mianowicie: moja rodzinka simów ma małe dziecko, a ono ma higienę na najniższym poziomie. Co zrobić, żeby poprawić ten współczynnik? Wszystkim chętnym do pomocy z góry dziękuję!

Esi
19.02.2005, 19:56
Musisz mieć wannę. Kiedy już ją będziesz mieć kliknij na nią dorosłym simem i wybierz ,,myj IMIĘ DZIECKA". W przypadku tych zupełnie malutkich zamiast wanny jest umywalka.

KubuS
20.02.2005, 10:46
Jednak przed kąpaniem, kliknij na dziecko i zobacz, czy nie trzeba mu zmienić pieluszki. To też poprawia higienę.

*RaiNboW*
20.02.2005, 12:05
Pomocy! Mam pewien problem, mianowicie: moja rodzinka simów ma małe dziecko, a ono ma higienę na najniższym poziomie. Co zrobić, żeby poprawić ten współczynnik? Wszystkim chętnym do pomocy z góry dziękuję!
Jeśli to małe dziecko a nie niemowle to możesz to robić na dwa sposoby:
1. przewijasz na przewijaku, wtedy robi się zielony pasek higieny:)
2. Uczysz dziecko korzystania z toalety(mały czerwony kibelek:)) kąpisz go w wannie klikając na wannnę i wybierając wykąp sima...imie sima:)

Charlottka
20.02.2005, 12:44
Niemowlaka nie można kapać odrazu po urodznieu tylko tzreba ajkiś czas odczekać!Ja miałam simke ona urodziła niemowlaka i odrazu sie nie dało myć go nawet w umywalce!Trzeba było jakiś czas odczekać ;)

alita
20.02.2005, 19:04
A moze ktos wie jak przebierac niemowlaka w inne ciuszki?tnz.rozne..wiem ze trzeba zainstalowac patcha mam go ale nie wiem gdzie go zainstalowac do jakiego folderu i co potem trzeba zrobic w grze jesli juz go zainstaluje?

Kash
20.02.2005, 19:40
alita, a może łaskawie zajrzałabyś do swojego tematu UMIESZCZONEHGO W ZŁYM DZIALE???

Alya
20.02.2005, 19:57
Niemowlaka nie można kapać odrazu po urodznieu tylko tzreba ajkiś czas odczekać!Ja miałam simke ona urodziła niemowlaka i odrazu sie nie dało myć go nawet w umywalce!Trzeba było jakiś czas odczekać ;)
Może się mylę , ale do kąpania niemowlaka potrzebna jest ta najtańsza umywalka . Próbowałam z innymi , a tylko z najtańszą się dało ;)

Sheep_ik
21.02.2005, 11:09
Niemartw się to nic trudnego!!!

:P wystarczy kupic wannę i przewijak dla małego dziecka na przewijaku kiedy simy dadzą ci znak że małe dziecko zrobiło w pieluszke wtedy naciskasz na przewijak i wybierasz odpowiednią opcję tak samo jest z wanną od czasu do czasu umyj dziecko B)

alita
21.02.2005, 11:54
alita, a może łaskawie zajrzałabyś do swojego tematu UMIESZCZONEHGO W ZŁYM DZIALE???
PRZEPRASZAM!Ale nikt mi nie chcial w innym dziale odpisac gdzie zainstalowac tego patcha ktory umozliwia przebieranie w rozne ciuszki niemowlaka!a potem jak zrobic w grze zeby przebierac go...wiec moze tutaj ktos mi pomoze!

▫Molly▫
21.02.2005, 12:15
Pomocy! Mam pewien problem, mianowicie: moja rodzinka simów ma małe dziecko, a ono ma higienę na najniższym poziomie. Co zrobić, żeby poprawić ten współczynnik? Wszystkim chętnym do pomocy z góry dziękuję!

Jeśli chodzi ci zupełnie o takie maleńkie, najmniejsze jakie może być to musisz mieć umywalke. Wybierz jakiegoś dorosłego sima, kliknij na umywalkę i daj "Umyj (imie dziecka)"
Jeśli chodzi o troche większe dziecko musisz mieć wannę. Ponownie wybierz jakiegoś dorosłego sima , kliknij na wannę i daj opcje "Wykąp (imię dziecka)"

asero
21.02.2005, 12:39
kup wanne i karz dorozłym myć je zmień pieluszki