PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z śmiercią


Toxic
05.03.2005, 15:53
Mam poroblem z umieraniem ze starości :( . Gdy mój sim umrze opcje : wyjście , powrót do otoczenia i zapis gry są nie aktywne :( . Co zrobić by zlikwidować ten problem ? ( mam orginał gry i nie ściągałem nic z neta )

Sweetie
05.03.2005, 16:30
To nie jest problem. Gdy sim umiera te opcje są i u mnie nieaktywne. Kiedyś też myślałam, że to problem i zresetowałam komputer a później okazało że sie wygłupiłam. Po umarciu sima opcje znów są aktywne tylko trzeba poczekać. :)

Toxic
05.03.2005, 16:58
Ale właśnie jak on umrze dalej są nie aktywne :( nie moge nic zrobić :(

35C4R00N
05.03.2005, 17:39
Masz zainstalowany najnowszy patch do gry?
Nie pomaga w każdym tego typu przypadku, ale zauważyłem że u mnie zapis gry blokuje się ostatnio jakby rzadziej :wacko:

Jest (był?) na MTS2 hack który rozwiązywał tego typu problem po użyciu kostki "Mishuno" (tej zmodowanej) i Insimenatora. Nie znalazłem, bo stare linki mi nie działają (zmienili trochę podział forum i coś się rozjechało) :(

Toxic
05.03.2005, 17:56
Poczekam tydzień wyjdzie the sims 2 na studiach może będzie tam łatka która naprawi ten błąd . Pisało że ma być taka która porawi wszystkie błędy

Nulka
06.03.2005, 15:59
Mi też się tak kiedyś zrobiło jak dziecko zabrała opieka społeczna. Nacisnęłam przycisk taki na klawiaturze taka jakby horagiewka oznaczająca znaczek windowsa. Gra się znimimalizowała i na pasku kilknełam na tą simsów ikonkę i wzięłam drugim przyciskiem myszki na zamknij. Znów otworzyłam grę i pojawiło się okienko czy chcesz zakończyć grę czy cosik takiego i kilknęłam na tak. Potem weszłam znów do gry i przeprowadziłam rodzinkę. Po sciągnięciu łatki już więcej razy mi się tak nie zobiło:)