PDA

Zobacz pełną wersję : Wredna, besztająca baba:/:/


Strony : [1] 2

patrysiaz1992
27.11.2005, 19:58
Heyah, to znowu ja:P. Dodatek NŻ mam już od dawna, ale dopiero parę dni temu odkryłam coś, co dla Was nie jest już nowością - mianowicie wkurzającą staruszkę z torebką w rękach, która cały czas beszta wszystkich. Początkowo myślałam, że pojawia się ona tylko na przedmieściu, ale nie. Przyłazi mi na parcele mieszkalne, do akademików, sklepów i wszystkich beszta. Moi simowie nie mogą się nawet wykąpać porządnie, bo cały czas ta babka ich karci:/. Na dodatek nie wiem jak się jej pozbyć. Spróbowałam z kodem moveobjects on. Sprzedałam i dupa. Staruszka powróciła na parcelę i cały czas beszta, a co najgorsze siedzi mi już na wielu parcelach i się z lekka zadomowiła. A w związku z tym takie pytania: czy Wam też tak się dzieje? Jak się jej pozbyć? Czy Was ona nie wkurza? A może macie na nią sposoby? Bo jak dla mnie ta kobita to niewypał, z którym nawet interakcji nie można nawiązać!!!! :/

berata
27.11.2005, 20:28
Dziwny przypadek. Mi tam ona nie przeszkadza, tyle, ze ja ją spotykam rzadko, a z tego, co piszesz wynika, że baba łazi za Tobą na każdym kroku. :O

Sacline
28.11.2005, 12:06
Heyah, to znowu ja:P. Dodatek NŻ mam już od dawna, ale dopiero parę dni temu odkryłam coś, co dla Was nie jest już nowością - mianowicie wkurzającą staruszkę z torebką w rękach, która cały czas beszta wszystkich. Początkowo myślałam, że pojawia się ona tylko na przedmieściu, ale nie. Przyłazi mi na parcele mieszkalne, do akademików, sklepów i wszystkich beszta. Moi simowie nie mogą się nawet wykąpać porządnie, bo cały czas ta babka ich karci:/. Na dodatek nie wiem jak się jej pozbyć. Spróbowałam z kodem moveobjects on. Sprzedałam i dupa. Staruszka powróciła na parcelę i cały czas beszta, a co najgorsze siedzi mi już na wielu parcelach i się z lekka zadomowiła. A w związku z tym takie pytania: czy Wam też tak się dzieje? Jak się jej pozbyć? Czy Was ona nie wkurza? A może macie na nią sposoby? Bo jak dla mnie ta kobita to niewypał, z którym nawet interakcji nie można nawiązać!!!! :/


ja jej jeszcze ani razu niespotkałam
ps:jak ci jej n ieszkoda zamuruj w ścianie niedawaj jeść i ci przyjdzie ON

viper_88
28.11.2005, 13:30
ja jej jeszcze ani razu niespotkałam
ps:jak ci jej n ieszkoda zamuruj w ścianie niedawaj jeść i ci przyjdzie ON
Jeśli dobrze kojarzę, to takiego NPC jak ona nie da się zabić, więc ON raczej nie przyjdzie.

PS. Swoją drogą to dziwne, że przychodzi ona do domu... :O

Art
28.11.2005, 14:02
do domu??!!
:O
Ja ją spotykałam tylko na przedmieściu i traktowałam ją jako zabawny dodatek. Ale nigdy nie przyszła mi do domu i nie łaziła za mną cały czas.....

Może usuń ją simpe?

kozak12
28.11.2005, 14:25
ja ją tez spotykam na mieście, pare razy dostała

Nikki
28.11.2005, 16:03
Ja tez spotykałam ją ttlko na przedmiesciach (i to tylko raz). W the sims 1 też nie przychodziła do domów. To żeczywiście problem :con: . Może spróbuj wyciągnąć folderki swoich rodzin i downloads (o ile masz tam coś czego nie chcesz stracić) i wpisz kod deleteAllCharacters który usunie ci simów i stworzy nowe NPC. Może to pomoże??

patrysiaz1992
28.11.2005, 16:19
No właśnie... Myślałam, że u Was też to jest, ale jak widać tylko ja mam farta=(.
1. nie mam simpe
2. potrzeby tej baby nie spadają... sprawdzałam dodając do rodziny:/ więc jak ją ukatrupić??
3. może spróbuję ją dodać do rodziny, wyprowadzić i skasować? bo nie chcę reinstalować gry, ani używać kodu deletecharacters czy jak mu tam...

Detch
28.11.2005, 17:41
Ja mialamz ta staruszka problemy, poniewaz kiedy moja simka bya narandce i calowala sie z simem to babka podchodzila i dawala reprymende, myslalam ze ja udusze
Nie chce zakladac oddzielnego tematu, wiec zdam tu pytanie. Czy mozna zwiekszyc liczbe NPC na parcelach?

madziaq
28.11.2005, 18:14
mnie szczerze mowiac bardziej denerwuje trener... simy przez niego przerywaja dana czynnosc i zaczynaja cwiczyc... on przychodzi do domu. staruszka u mnie nie

Aithieel
28.11.2005, 18:21
Moze to efekt jakiegoś niechcianego hacka ściągniętego z jakimś dodatkiem? Mnie osobiście ona nie przeszkadza. Wydaje mi się ,ze nie jest zwykłym NPC bo ja nie mogę dodać jej do rodziny ( mam wrazenie ,ze jest obiektem >shiz<). Uważam ,że nie da się jej wyprowadzić ani skasować ani tym bardziej uśmiercić.

EDIT: Jednak mieliście rację, a jak odoajecie simy 'do rodziny' ?

moniak1993
28.11.2005, 18:32
Moze ja dodaj do rodziny i karz jej wskoczyc do basenu, potem wejdz w tryb kupowania i skasuj drabinki i niech sie utopi, a pozniej sprzedaj nagrobek zeby Cie nie nawiedzała ;)

rosex
29.11.2005, 14:31
Witaj w klubie.
Kochana pani Zadecka (czy jakoś tak) wprowadziła się do mnie na stałe. Chodzi za moim simem krok w krok. Już mnie to denerwuje, bo ile razy moje małżeństwo spróbuje się pocałować to starucha rzuca się na nich z torebką i wali po łebie. Dwadzieścia cztery godziny na dobę łazi i dzierga coś. Wkurzająca baba. Naprawdę. Zwariować można. :wacko:

patrysiaz1992
29.11.2005, 16:47
No, to jak widać nie jestem jednak sama. A bałam się, że tylko u mnie to się dzieje. Hacków mam kilka, a jest to mianowicie jeden plik insimenatora i hack na to, by simowie mogli brać ślub w strojach wizytowych i dlatego wątpię, by któryś z tych dwóch miał taki wpływ na grę. Nie ukatrupię, ponieważ jak wspomniałam POTRZEBY TEJ SIMKI NIE SPADAJĄ. Sory, ale jak napiszę dużymi literami może wreszcie niektórzy zaczną czytać dokładnie posty.
A tak w ogóle to nie wiedziałam, że szanowna pani Zadecka beszta nawet za całowanie się :O . No to psiekne, moi simowie do końca życia nie pocałują się. Albo zwyczajnie mam pomysł. Dodam sobie do rodzinki, wsadzę do basenu i insimenatorkiem (achhhhh, jak ja uwielbiam ten hackxP) zrobię jej energii 0%... Może przylezie kostucha ;> . Spróbujmy.
EDIT: wszystko zapowiadało się tak pięknie, ale jednak takie nie było w 100%. Wybudowałam nie za duży basenik, wstawiłam drabinkę, a także panią Zadecką;d. No cóż, wlazła w ciuchach codziennych i jeszcze z tą torebką;). Ale dobra, insimenatorem wzięłam jej energii 0%, skutek wiadomy...
http://img217.imageshack.us/img217/5801/snapshot3051a66d1098c7e91pv.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/5171/snapshot3051a66d1098c8247ez.jpg
Piękne, wiem, sama się na początku z tego cieszyłam.
Po tym nastąpiła piękna tabelka, która jeszcze bardziej mnie zadowoliła.
http://img217.imageshack.us/img217/9310/smierc0me.jpg
I nagle tryb życia zrobił się na szary kolor. Weszłam w tryb opcji, a tu nie można zasave'ować. Wszystkie opcje z tym związane są przezroczyste... Zresetowałam simsy i tyle. I co robić?? Ta baba jest niezniszczalna;(...

moniak1993
29.11.2005, 17:49
Kurdę a myslalam ze basen sprawe załatwi. Kliknij Tu (http://www.thesims.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17&mode=&order=0&thold=0) i moze wykorzystaj jakis sposob z tych co przeczytasz?? albo wiem! zrob tak : zrob osobny pokoj,niepokolorowany,bez mebli.. z dzwami tylko... i niech tam ta baba wejdie i ty wejdz do trybu budowania i sprzedaj dzwi... gdy je sprzedasz czekaj az umrze z głodu, moze to pomoze... ??

Sacline
29.11.2005, 19:07
Kurdę a myslalam ze basen sprawe załatwi. Kliknij Tu (http://www.thesims.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17&mode=&order=0&thold=0) i moze wykorzystaj jakis sposob z tych co przeczytasz?? albo wiem! zrob tak : zrob osobny pokoj,niepokolorowany,bez mebli.. z dzwami tylko... i niech tam ta baba wejdie i ty wejdz do trybu budowania i sprzedaj dzwi... gdy je sprzedasz czekaj az umrze z głodu, moze to pomoze... ??


Mój pomysł!!
Ale Wyprubuj!!!!

patrysiaz1992
29.11.2005, 19:46
Ale mi nie chodzi o sposoby zabijania simów, bo w tym jestem mistrzem, ale mianowicie biega o to, że po zabiciu Zadeckiej nie można zasave'ować gry... I jak ta jej śmierć ma się zapisać? ;(

Nesy
30.11.2005, 10:53
Mam kilka pomysłów może któryś z nich ci pomorze:

1.Wpisz kod Boolprop testingcheatsenabled true podczas gry.
-Trzymając Shift kliknij na to babsko
-Wybierz Więcej > Kill... >> Die by Flies
-Wejdź do widoku otoczenia ( Zapisz grę!!! )
-Jak wejdziesz ponownie to powinien się pojawić komunikat :
„... zmarła na innej parceli. Powróci jako duch...”
To jest pierwszy sposób.

2.Pierwszy i drugi krok taki sam.
-Kliknij na Więcej > Spawn... > Rodney’s Death Creator > ...

„Die of Old Age --- Smierc ze starosci

Death by Disease --- Smierc przez chorobe

Death by Drowning --- Smierc przez utoniecie

Death by Electrocution --- Smierc od porazenia pradem

Death by Fire --- Smierc przez spalenie

Die of Starvation --- Smierc z glodu

Die of Flies --- Smierc od roju much

Die From Fright --- Smierc z przerazenia

Die By Satelite --- Smierc od uderzenia satelita

**********

NPC Killer --- Morderca NPC -- Teoretycznie uśmierca Npc, podobno trzeba wybrać NPC, którego chcemy uśmiercić.

**********”

To był drugi sposób.

Informacje o kodzie : http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

3.Zamknij tą babuleńkę w małym pomieszczeniu bez drzwi i okien. Wstaw tam kominek, a podłogę całą wyłóż dywanami. Każ jej podpalić kominek i niech sobie usiądzie albo postoi. :P
Jak podłoga się zacznie palić to już tylko kwestia czasu. :)

Jeśli żaden z tych sposobów nie zadziała to zainstaluj od nowa grę...

patrysiaz1992
30.11.2005, 12:17
Okey, wielkie dzięki, zaraz wypróbuję. Staram się obejść bez ponownej instalacji, więc miejmy nadzieję, że mi się uda. Jak co to dam znać. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam :*
EDIT: problem nareszcie rozwiązany... fakt, że kodzik nie działał na tej babie, ponieważ dostępne były tylko trzy opcje:O. Musiałam na parcelę ściągnąć pierwszą lepszą osobę i na niej przywołać kodem ten nagrobek, na którym rodzaj śmierci się wybiera... Wzięłam bodajże kitnięcie ze starego wieku, przylazł Mroczny i zostało tyle...
http://img495.imageshack.us/img495/5170/snapshot3051a66d5099d4706jm.jpg
Na początku gra znowu nie chciała się zapisać, ale pograłam chwilę i wszystko wróciło do normy. Dzięki wszystkim:). Nareszcie mam tą babę z głowy!!!!!! Ach, nie mogę, wzruszyłam się;(. To zbyt piękne, by było prawdziwe:P.
EDIT2: Tak, ta baba miałą taki nagrobek. Nieźle, nie? Taki natręt i jeszcze ładny grób:|
Pozdrawiam :*:*:*

Nikki
30.11.2005, 14:36
Wow ale fajny nagrobek!! Taki miała ta staucha po śmierci??

kozak12
30.11.2005, 14:46
Niezwykle piękny nagrobek, a tak do rzeczy ta babcia mnie wnerwia, już u moich Simów jest wrogiem, nawet Bara-Bara nie pozwala tylko od razu beszta!Mam nadzieje ze krowokwiat ją zje!

patrysiaz1992
30.11.2005, 15:46
Zdziwił mnie ten nagrobek, ponieważ baba ma aspirację całą na czerwono, a taki występuje tylko, jeżeli sim umiera z aspiracją co najmniej złotą. Cóż, może to błąd w grze, albo po prostu efekt tego, że zabiłam babcię kodem... Ale najważniejsze, że jej już nie ma :P .

Sacline
30.11.2005, 16:39
Okey, wielkie dzięki, zaraz wypróbuję. Staram się obejść bez ponownej instalacji, więc miejmy nadzieję, że mi się uda. Jak co to dam znać. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam :*
EDIT: problem nareszcie rozwiązany... fakt, że kodzik nie działał na tej babie, ponieważ dostępne były tylko trzy opcje:O. Musiałam na parcelę ściągnąć pierwszą lepszą osobę i na niej przywołać kodem ten nagrobek, na którym rodzaj śmierci się wybiera... Wzięłam bodajże kitnięcie ze starego wieku, przylazł Mroczny i zostało tyle...
http://img495.imageshack.us/img495/5170/snapshot3051a66d5099d4706jm.jpg
Na początku gra znowu nie chciała się zapisać, ale pograłam chwilę i wszystko wróciło do normy. Dzięki wszystkim:). Nareszcie mam tą babę z głowy!!!!!! Ach, nie mogę, wzruszyłam się;(. To zbyt piękne, by było prawdziwe:P.
EDIT2: Tak, ta baba miałą taki nagrobek. Nieźle, nie? Taki natręt i jeszcze ładny grób:|
Pozdrawiam :*:*:*
}

piękny nagrobek zrubmy żałoba na 5 min
(nagrobka niesprzedawaj!!)

patrysiaz1992
30.11.2005, 16:55
}

piękny nagrobek zrubmy żałoba na 5 min
(nagrobka niesprzedawaj!!)
W kwestii ortografii nie będę się już wypowiadać...
1. piękny, ale mi się trafia cały czas :D o co chodzi z żałobą?:O
2. ja zwykle sprzedaję, bo - uch, przyznam się - diabelnie boję się tych duchów z simsów... ale raz zostawić mogę ;], chociaż zapewne duch Zadeckiej będzie dość nieznośny:/...

kozak12
30.11.2005, 17:28
Udało mi się ja jakoś krowokwiatem załatwić! Ale szczęście. B) B) B) :P :P :P :) :)

Sacline
30.11.2005, 18:54
[QUOTE=patrysiaz1992]W kwestii ortografii nie będę się już wypowiadać...
1. piękny, ale mi się trafia cały czas :D o co chodzi z żałobą?:O
2. ja zwykle sprzedaję, bo - uch, przyznam się - diabelnie boję się tych duchów z simsów... ale raz zostawić mogę ;], chociaż zapewne duch Zadeckiej będzie dość nieznośny:/...[/QUOTE


No w tym rzecz że niemasz zadeckiej to żałoba na 5 min
No i że jej niema to impre simom zrób postaw nagrobek i.......BaLaNgA

Nesy
30.11.2005, 18:59
Taka wredna baba, a ma taki ładny nagrobek. :P Moi simowie niegdy takiego nie mieli... :) Może dlatego że jeszcze żaden mi nie wykitował... :P

A tak wogóle to co pomogło?

patrysiaz1992
30.11.2005, 19:12
Pomógł mi boolProp. Wzięłam Spawn i Rodney’s Death Creator... Potem Die of Old Age. Nagle pojawił się kochany Mroczny (chociaż właściwie sam kurz i kosa, co mnie zdziwiło, ale to pewnie kolejny błąd w grze:O). Thx, _AgAtA_ za podsunięcie pomysłu;). Już byłam pewna, że ten babsztyl jest niezniszczalny :P .
EDIT: uh lalala oł je, jak ja kocham moje simsy... problem z babą rozwiązany, więc spokojnie wchodzę sobie w gierkę... Wybieram parcelę z moją ulubioną rodzinką i... no cóż, we wspomnieniach trochę pusto... ułaaaaa
http://img314.imageshack.us/img314/6334/wspomnienia3rc.jpg
Gdzieś już na forum widziałam o tym temat... Zaraz lecę go szukać... A swoją drogą jak mi się to zrobiło??????:D
EDIT2: tsa, przeszukałam forum i gucio. Jeden temacik, w którym na dodatek moja odpowiedź... wynika z niej, że insimenator może namieszać... no patrzta, nie wpadłam na to, że insimenator jest hack'iem... A tak w ogóle to people help:/

Nesy
30.11.2005, 19:56
Nie wiem co to ten insimenator więc tu raczej ci nie pomogę.
Ale jesli się da to może spróbuj go usunąć...

patrysiaz1992
30.11.2005, 20:01
www.insimenator.net
A to jest taki hack po prostu... Nim możesz tyle, że nawet ja jeszcze go nie opatentowałam do końca;). Możesz manipulować poziomem zaspokojenia potrzeb simów, możesz przywracać zmarłych, sprawić, że pojawi się dany NPC (nawet Mroczny Kosiarz;)) itd itd itd... Ale bez insimenatorka już nie potrafię żyć;P... może znajdzie się inne rozwiązanie????:(

Nesy
30.11.2005, 20:07
To może go usuń i od nowa zainstaluj?

patrysiaz1992
01.12.2005, 19:06
Usunęłam z Downloads'u - weszłam w grę. To samo. Zainstalowałam na nowo - weszłam w grę. To samo :1smutny:

Aithieel
02.12.2005, 12:35
Ew. reinstaluj grę, może pomoże.

Nesy
02.12.2005, 12:56
Mi też się kiedyś tak działa tylko, że z Pragnieniami/ Obawami. :hmm:
Ale po chwili wszystkie się pojawiały i już było OK.
Może usuń tego insimenatora, zrób nową rodzinkę i sprawdź czy jej wspomnienia będą widoczne.

>> Jeśli tak to coś jest z tamtymi simami albo z tym programem.
Możesz potem wgrać insimenatora, wejść znowu do tej „nowej” rodzinki i sprawdzić czy są te wspomnienia... Jak ich nie ma to ten program nawala. :unsure:

>> Jeśli nie ma wspomnień to chyba musisz reinstalować grę... :(

patrysiaz1992
02.12.2005, 13:39
Ech, dupa sałata... Nawet jeśli nie pomoże zostanę przy tych zielonych okienkach, bo nie mam najmniejszej ochoty na reinstala :rant: . Tylko dumam nad tym, dlaczego mi najczęściej dzieją się różne głupoty z grą:O

Mechaniczna Pomarańcza
02.12.2005, 14:07
A najgorsze jest to , że jak chcesz nawet z nią porozmawiac to ona leje cie torebką po łbie
:D

patrysiaz1992
02.12.2005, 15:50
A najgorsze jest to , że jak chcesz nawet z nią porozmawiac to ona leje cie torebką po łbie
:D
Z nią?! U mnie nie można nawiązać z nią żadnych interakcji:O. Emmmm, pomyłka, nie można było nawiązać z nią interakcji... Bo teraz jest już po tamtej stronie ;]

Nesy
02.12.2005, 16:14
... Bo teraz jest już po tamtej stronie ;]

Mam nadzieję, że jej tam zmarli "żyć" nie dają. :P
Nie należy jej się spoczywanie w pokoju... :laugh:

A, co do wspomnień to nie mam pojecie, co może być nie tak.
Może dodatki... :|

patrysiaz1992
02.12.2005, 16:58
No, parę ciuszków, fryzów mam i 2 hacki... A tak to nic więcej. Poza tym zauważyłam dzisiaj kolejny błąd w grze:/. Gdy sim przyjeżdża z pracy, a mam włączony boolProp... pojawia się tabelka Error, gdzie dostępne są trzy opcje: Cancel, Reset i Delete. Wtedy zawsze biorę Cancel i szybko wyłączam kodzik. A powtarza się ten błąd regularnie w jednej rodzinie. Muszę sprawdzić, czy w innej też. I dziwne by było, gdyby te błędy były spowodowane hackami, ponieważ mam je już od dawna i dopiero teraz wystąpiły niepożądane skutki:(.

Nesy
02.12.2005, 17:14
Jeśli masz dodatki ( chodzi mi o NS i NŻ ) to może te hacki są niekompatybilne z nimi i dlatego pojawiają się błędy.
Ja też taka miałam. To był taki plik dzieki któremu nastolatki mogły mieć dziecko. Jak go usunęłam to wszystko było OK.

patrysiaz1992
02.12.2005, 18:05
Też miałam tego hacka, ale wywaliłam go. Insimenator jest zgodny, bo sprawdzałam. Może to ten plik, by simowie brali ślub w strojach wizytowych...?? No cóż, sprawdzić można...
EDIT: za błąd pojawiający się przy powrocie sima z pracy odpowiedzialny był, tak jak się spodziewałam, powyższy hack. Ech, trudno, wywaliłam z Downloads. Ale puste okienka we wspomnieniach nadal pozostały. Z resztą zauważyłam, że myśli simów i chmurki, kiedy rozmawiają są zamazane. A może to wina mojej świetnej karty graficznej?:O. Bo ostatnio również kolory odbijające się w lustrze dziwnie mi się rozmazują...

minowa
11.12.2005, 15:56
ej ty masz ten sam problem co ja z tymi wspomnieniami...znaczy ja mialam taki problem :P heh....niestety reinstalka lub usuniecie insim..coś tam....a czy czasem nie robilas cos z folderem z grafiką tych wspomniec i takich tam?? bo ja z nudów grzebałam w tym folderze i dlatego mi sie tak zrobilam...pzredtem mialam insimenator i nic sie nie dzialo tylko po grzebaniu w tym folderze ;P ...a z tym boolProp...to wywnioskowałam tylko ze ten kod jest szkodliwy ;( i jak chcesz go uzyc to włacz pauze wpisz kod daj jakąs tam opcje i wyłacz kod!! potem wyłącz pauze...mialam te same problemy...teraz po wiekszym doswiadczeniu z grą jestem ostrożna...pzrez to całe gówno insimentor bool prop....straciłam moją 15-pokoleniową rodzine ;( minelo pół roku a ja jakos sie do tej rodzinki przywiązalam... ;(

patrysiaz1992
11.12.2005, 18:30
Nie. Nie kombinowałam nic w folderach EA games. A poza tym zauważyłam ostatnio kolejne błędy w grze... Ech... :(

minowa
12.12.2005, 17:42
Nie. Nie kombinowałam nic w folderach EA games. A poza tym zauważyłam ostatnio kolejne błędy w grze... Ech... :(
eh..ja co chwile mam błędy....juz zaczyna to wkurzać....co chwile musze wyrzucać moje ulubione rodzinki ;( nawet granie bez kodów i bez hacków gówno daje ;( a jakie np. błedy? bo może mamy te same ;(

patrysiaz1992
12.12.2005, 17:56
Np. takie coś, że gry sim jedzie do pracy powinien się przebrać w inne ubranie (zależy od stopnia i dziedziny). Moi simowie niby tak obracają się jak wtedy, gdy zmieniają strój, ale pozostają w codziennym ubraniu:O. Niby nie za bardzo wkurzający błąd, ale jednak:/. Albo czasami na włączonym boolPropie wyskakują mi cały czas tabelki z błędami... Echhhhh:(

minowa
12.12.2005, 18:24
Np. takie coś, że gry sim jedzie do pracy powinien się przebrać w inne ubranie (zależy od stopnia i dziedziny). Moi simowie niby tak obracają się jak wtedy, gdy zmieniają strój, ale pozostają w codziennym ubraniu:O. Niby nie za bardzo wkurzający błąd, ale jednak:/. Albo czasami na włączonym boolPropie wyskakują mi cały czas tabelki z błędami... Echhhhh:(

no ja przez ten boolProp....musialam odinstalowac simsy ;( teraz tak sie już boje tego boolProp ze uzywam go wczasie pauzy i go! go! wyłączam...a z tą tabelą to wiem bo mito co chwile wyskakiwalo :con: dawalam na delete to sim nagle odskakiwal :con: z tą pracą to nie wiem :con:

Sweetie
20.12.2005, 19:31
ona jest tylko w NŻ ??

berata
20.12.2005, 19:39
ona jest tylko w NŻ ??
Tak, pojawia się wraz z nocnym życiem. :yes:

Sweetie
22.12.2005, 17:39
O boże.... już mnie ciarki przechodzą, jeśli ona będzie mi przeszkadzać kiedy kupie osbie w koncu te simsy,,,

Vanillienné
22.12.2005, 17:55
O boże.... już mnie ciarki przechodzą, jeśli ona będzie mi przeszkadzać kiedy kupie osbie w koncu te simsy,,,

E, nie martw się :) Nie wszystkim przeszkadza, mi naprzykład nie sprawia żadnego problemu :)

kaczuszka13
23.12.2005, 08:14
u mnie jest podobnie, tylko że w "Mrocznej krypcie" :P Polecam ściągnąć sim pe (w poradnikach jest jak go używać i z kąd ściągnąć) i tam skasować tą babuszkę :| mysle ze to chyba jest najlepsze rowiązanie :hmmm:

patrysiaz1992
23.12.2005, 09:25
No tak, tylko, że już problem z babsztylem mam dawno rozwiązany, a teraz dążę do odpowiedzi na pytanie: czy po reinstalu i podmienieniem plików na te zrobione przed reinstalem nie skopiują się też błędy?
Pozdrawiam :*

Vanillienné
23.12.2005, 09:54
To zależy jakei błędy... wydaje mi się, że się kopiują, najlepszym wyjściem jest reinstalacja od kompletnego zera...

Sweetie
24.12.2005, 19:46
nie wiem dlaczego, ale nie widziałam w ogole tej baby... byłam w ok. parcelach publicznych (w tym w "Mroczenej krypcie") i żadnej simki/baby z torebką nie spotkałam, gdzie ona jest najczęściej ??

berata
24.12.2005, 22:35
nie wiem dlaczego, ale nie widziałam w ogole tej baby... byłam w ok. parcelach publicznych (w tym w "Mroczenej krypcie") i żadnej simki/baby z torebką nie spotkałam, gdzie ona jest najczęściej ??
Chyba nie ma parceli, na której byłaby najczęściej. Z tego co zauważyłam - czysty przypadek. ;)

Sweetie
25.12.2005, 09:03
Chyba nie ma parceli, na której byłaby najczęściej. Z tego co zauważyłam - czysty przypadek. ;)

hehe,ale moze jeszcze ją spotkam, bo NŻ mam od wczoraj, ale dosc dlugo gralam, ;p no nic, poczekam to będzie ;p moze jeszcze będe miala z nia klopoty... :D

patrysiaz1992
25.12.2005, 11:30
To zależy jakei błędy... wydaje mi się, że się kopiują, najlepszym wyjściem jest reinstalacja od kompletnego zera...
Nie, nie, nie! Mówi się trudno... Będę musiała spróbować i skopiować najwyżej tylko foldery Neighborhoods.. Miejmy nadzieję, że w nich błędy nie siedzą :(
Pozdrawiam :*

Sweetie
25.12.2005, 12:27
I w koncu się stalo!! Pojechalam sobie kobietą z facetem do FM, i nic , flirtowali ze sobą aż tu nagle, szast,plast, moja simka dostaje torebka w twarz ! w najmniej oczekiwanym momencie ona sie pojawila- u mnie nazywa sie Pani Zadecka.
I rzeczywsicie, karci, bije, ale tylko moją simke. NAszczęscie pozniej sie uspokoila, ale jak chce z nia nawiązac kontakt,to sie nie da, i malo tego- zaczyna atakować znowu. zrobilam pare fotecek, pozniej je pokaze w smiesznych screenach, narazie wracam do gry, pa

patrysiaz1992
25.12.2005, 15:20
Bo u każdego nazywa się Pani Zadecka. Znaczy się w innych miastach są inni NPC, a Zadecka występuje w Miłowie. W Dziwnowie i Weronie nie wiem jak się nazywają besztające baby, bo nie grałam... Nodesha, więc już wiesz jak wkurzający jest ten babsztyl...

arek_91
25.12.2005, 16:14
Bo u każdego nazywa się Pani Zadecka. Znaczy się w innych miastach są inni NPC, a Zadecka występuje w Miłowie. W Dziwnowie i Weronie nie wiem jak się nazywają besztające baby, bo nie grałam... Nodesha, więc już wiesz jak wkurzający jest ten babsztyl...
W każdej okolicy nazywa się tak samo (przynajmniej u mnie). Ona chyba jest związana z danym przedmieściem, ale nie jestem pewien.

Kasiuńcia
25.12.2005, 16:34
Kurdę a myslalam ze basen sprawe załatwi. Kliknij Tu (http://www.thesims.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17&mode=&order=0&thold=0) i moze wykorzystaj jakis sposob z tych co przeczytasz?? albo wiem! zrob tak : zrob osobny pokoj,niepokolorowany,bez mebli.. z dzwami tylko... i niech tam ta baba wejdie i ty wejdz do trybu budowania i sprzedaj dzwi... gdy je sprzedasz czekaj az umrze z głodu, moze to pomoze... ??

No wątpie czy to pomoże. Ta baba jest nie zniszczalna. Znowu pojawi się to okienko co nad basenem wyskoczyło!

Sweetie
25.12.2005, 17:42
Bo u każdego nazywa się Pani Zadecka. Znaczy się w innych miastach są inni NPC, a Zadecka występuje w Miłowie. W Dziwnowie i Weronie nie wiem jak się nazywają besztające baby, bo nie grałam... Nodesha, więc już wiesz jak wkurzający jest ten babsztyl...

Nom, dowiedziałam się, hehe, Myślalam ze fukne na nią, bo moja simka przez nią zaczela plakać :/ jednak jezeli bym ją jeszcze spotkala, to sie nie dam xP

Pumcia
27.12.2005, 10:18
hack na to, by simowie mogli brać ślub w strojach wizytowych


skąd je ściągnełaś??

patrysiaz1992
27.12.2005, 11:51
Nodesha nie wiem jak tej babie nie można się dać, skoro ona sama decyduje kiedy ma kogoś zbesztać;). Przypełza w pewnym momencie i daje torbą w papę. No, a potem, jak powiedziałaś, simowie ryczą przez nią.
Pumcia już nie pamiętam, ale skądś z modthesims2.com...

Sweetie
27.12.2005, 12:01
po prostu będe ingnorowała ją czyli kiedy będe widziala ze chce mnie "zbesztać"
będe kasowala jej polecenia, chyba rozumiesz ;)

patrysiaz1992
28.12.2005, 09:39
Nom, rozumiem, ale ten babsztyl jest tak natrętny, że aż Ci ręka uschnie od klikania... Z resztą wiem to najlepiej :(

marza4
28.12.2005, 09:46
Hmm niewiem czemu masz taki problem mój Sim zaprosił na randkę Simke i całowali się na przedmieściu przy tej starej wiedźmie a ona nic :P
Nawet na nich nie nakrzyczała .

patrysiaz1992
28.12.2005, 09:48
Może masz jakiś błąd w grze, albo po prostu zwyczajny fart... Bo ja dla odmiany miałam taki błąd, że, jak mówiłam nie raz, baba zadomowiła mi się na parceli i za chiny iść nie chciała... No cóż, następnym razem pokombinuję w SimPE, a niezłe rzeczy tam można zdziałać, jeśli dobrze go skumałam;P

natalioza100
31.12.2005, 14:05
No naprawde baba jest wkurzająca alke do domu mi nie przychodzi (naszczęście) !

simssita
31.12.2005, 18:11
Mam dość tego babsztyla!!! Moja simka ma jej dość... Chciałam aby zaprzyjażniła się z jej babcią i udało się. Pani zadecka przychodziła do niej na kawkę... :P Po śmierci pani Marysii Zadecka przychodzi i ciągle beszta moją simke lub chodzi za nią krok w krok.

Ps. Zauważyliście że Pani Zadecka bardzo lubi alkohol? Gdzie ją widze to przy barze albo kogoś beszta. Szkoda że simy nie mogą się upić bo panna Zadecka była by atrakcją wieczoru. :D

Ps.2 Jak mieć torebkę którą ma pani Zadecka???

patrysiaz1992
31.12.2005, 18:45
Tak, no właśnie, ta jej torebka jest wspaniała. Gdy kazałam jej pływać w basenie (by się utopiła) wskoczyła razem z torebką... To jest chyba nieodłączny element Zadeckiej. A jak ją mieć? Tak dla ozdoby można przesunąć kodem moveobjects on i gdzieś postawić... A pewnie strój babsztyla dostępny jest też w tworzeniu rodziny za pomocą boolProp testingCheatsEnabled true.
A taka druga sprawa. Otóż ostatnio, gdy przebywałam na parceli publicznej, bodajże na zielonym gocie, czy jak to się zwie, pojawiła mi się Zadecka, ale w dość dziwny sposób (i dobrze, ale o tym zaraz). Otóż wybiła (jeśli to tak można nazwać) godzina 17, gra przyblokowała mi się z lekka i pojawiła mi się tabelka w górnym prawym rogu:
Pani Zadecka zmarła na innej parceli. Powróci jako duch na miejsce swojej śmierci.
A to się zdziwiłam. W końcu, na wciśniętej pauzie, patrzę, a tu stoi sobie Zadupcka (jak to mówi moja wspaniała Qmpela;)) i znika po mału...
klik (http://img441.imageshack.us/img441/6295/snapshot0000000570c14ed48hd.jpg)
Oczywiście najpierw zniknęła baba, potem jej torebka :D . Ale wsiu, ważne, że już mnie katować nie będzie :con:
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku:)

simssita
31.12.2005, 20:03
Patrysiaz1992 ale i ona ma swój urok! Ja jej za nic nie usune bo gra straci swój jak by to ująć "temperament" :D

Sweetie
03.01.2006, 14:12
a ja ją własciwie zawsze spotykam na FM ;)
i siedzi najczęsciej (jak juz kogos zbeszta) za barem i cos popija, hy hy

patrysiaz1992
05.01.2006, 18:35
Patrysiaz1992 ale i ona ma swój urok!
Może i ma, ale nie dla mnie.
Ja jej za nic nie usune bo gra straci swój jak by to ująć "temperament" :D
A ja się cieszę, że ją usunęłam. Ten babsztyl jedynie zawadzał mi w grze. Gdybym miała normalną sytuację i Zadecka nie pojawiałaby mi się na parcelach mieszkalnych pewnie bym ją zostawiła. Ale cóż, sama sobie grę błędami naszpikowałam to teraz muszę sobie z tym radzić. Ech, a może jakoś wytrwam bez reinstala...;P

Nindë
05.01.2006, 18:46
Ja ją widziałam tylko 2 razy..Jak biła moich nastolatków na randce i jak jakiś sim był na przedmieściu ale teraz nic..nigdzie jej nie ma choć jeżdżę wszędzie..Ale może to i dobrze ?..

patrysiaz1992
10.01.2006, 18:50
Ja bym się właśnie cieszyła. Ta baba jest straszna... Pogrzebałam w SimPE i cudem ją usunęłam. Lol.

DamianQ
12.01.2006, 15:05
Tylko nie calujcie sie przy niej albo nie rozmawiajcie z nią. Bo torbą wlanie xD mi pare razy przeszkladzala na randkach...

patrysiaz1992
19.01.2006, 10:20
Świetnie... Reinstalowałam gierkę, nie wlazło mi NS, jedynie NŻ weszło... i tak więc kopie zapasowe pasowały tylko do Werony i miasta stworzonego przeze mnie... A Miłowo mam od nowa. Czyli cudowna pani Zadecka powraca... Teraz muszę się mieć na baczności, albo pokombinować znów coś w SimPE, bo z boolPropem raczej już nie chcę mieć nic do czynienia ;(

Tennousei
25.03.2006, 11:32
Zamurujcie babę przynajmniej nie będzie szkodziła

Harpsichord
25.03.2006, 12:19
...lol wogóle :O . Do mnie panna Stanisława przyszła do sklepu i kwiaty kupiła O__O" . Ta babka jest dziwna :P .

Café Girl
07.10.2006, 15:05
Może powrócę do samego sposobu zabicia Pani Zadeckiej. Pisałaś, że ją utopiłaś ale nie mogłaś wyjść z gry, bo już nikt tam nie mieszkał. Może łatwiej by było związać Zadecką z jakimś staruszkiem i żeby razem zamieszkali i wtedy zabić ją w obojętnie jaki sposób.

juice
07.05.2007, 14:14
Mi ta Pani Zadecka przychodzi tylko na parceli publicnej. Nie czepia sie mnie ani za mną nie łazi. B)

Nandelle
07.05.2007, 16:07
Zamurować proste

Maadzialenaaa
07.05.2007, 19:36
No wiesz Sandrulec nie takie proste... choć osobiście Mi ona nie przeszkadza... mam ją gdzieś :P Poza tym jest ze swatana z staruszkiem o imieniu Solidariusz :P

PS... wiem że to post z 2005 roku :P nie musicie tego pisać :P

Zozolinka
07.05.2007, 19:43
www.insimenator.net
A to jest taki hack po prostu... Nim możesz tyle, że nawet ja jeszcze go nie opatentowałam do końca;). Możesz manipulować poziomem zaspokojenia potrzeb simów, możesz przywracać zmarłych, sprawić, że pojawi się dany NPC (nawet Mroczny Kosiarz;)) itd itd itd... Ale bez insimenatorka już nie potrafię żyć;P... może znajdzie się inne rozwiązanie????:(
a gdzie trzeba kliknac zeby sciagnac INSEMINATORA?plis powiedcie

Maadzialenaaa
07.05.2007, 19:50
Poczekaj... poczekaj O już wiem !! Po pierwsze muszisz być zalogowana... ;) jak już się zalogowałaś klikasz w InSIMenator Downloads (to jest w tym drugim pasku)
Polska (Polish) Download , Polish Translation - InSIMenator (UV) v2.6b Editions - April 3, 2007 i tam dalej się muszisz rozkminić sama


PeeS.... nie wiem czy to na pewno to bo ja nie mam konta, a poza tym nie chce tego ściągnąć :P

Zozolinka
08.05.2007, 19:20
Poczekaj... poczekaj O już wiem !! Po pierwsze muszisz być zalogowana... ;) jak już się zalogowałaś klikasz w InSIMenator Downloads (to jest w tym drugim pasku)
Polska (Polish) Download , Polish Translation - InSIMenator (UV) v2.6b Editions - April 3, 2007 i tam dalej się muszisz rozkminić sama


PeeS.... nie wiem czy to na pewno to bo ja nie mam konta, a poza tym nie chce tego ściągnąć :P
dzieki a ktos wie na co potem kliknac?

Rocket
08.05.2007, 19:58
dzieki a ktos wie na co potem kliknac?
No więc wchodzisz na strone Insimenatora, potem to co mowiła Maadzialenaaa czyli Polska (Polish) Download , Polish Translation - InSIMenator (UV) v2.6b Editions - April 3, 2007 i potem na dole strony masz kilka linków:
InSIMenator (UV) v2.6b DEST Edition (Polish).rar (276.1 KB, 116 views)
InSIMenator (UV) v2.6b OBJ Edition (Polish).rar (267.0 KB, 86 views)
InSIMenator (UV) v2.6b SIM Edition (Polish).rar (275.8 KB, 126 views)
Klikach na nie po kolei i sie ściąga :). Nie wiem czy nie pominęłam jakiegoś kroku, ale te linki do ściągnięcia są na tej stronie
http://www.insimenator.net/showthread.php?t=31785

Zozolinka
12.05.2007, 17:24
No więc wchodzisz na strone Insimenatora, potem to co mowiła Maadzialenaaa czyli Polska (Polish) Download , Polish Translation - InSIMenator (UV) v2.6b Editions - April 3, 2007 i potem na dole strony masz kilka linków:
InSIMenator (UV) v2.6b DEST Edition (Polish).rar (276.1 KB, 116 views)
InSIMenator (UV) v2.6b OBJ Edition (Polish).rar (267.0 KB, 86 views)
InSIMenator (UV) v2.6b SIM Edition (Polish).rar (275.8 KB, 126 views)
Klikach na nie po kolei i sie ściąga :). Nie wiem czy nie pominęłam jakiegoś kroku, ale te linki do ściągnięcia są na tej stronie
http://www.insimenator.net/showthread.php?t=31785
dzieki
a tak propo Pani Zadecka ta wredna baba przychodzi do mnie(to znaczy uzylam InSimEnatora i z domu nie chce wyjsc)i bije mi simow czy da sie ja jakos z tamtad wyprowadzic?i jeszcze jedno czy Pani Zadecka dochodzi w dodatku nocne zycie?

Rocket
13.05.2007, 22:40
dzieki
a tak propo Pani Zadecka ta wredna baba przychodzi do mnie(to znaczy uzylam InSimEnatora i z domu nie chce wyjsc)i bije mi simow czy da sie ja jakos z tamtad wyprowadzic?i jeszcze jedno czy Pani Zadecka dochodzi w dodatku nocne zycie?
Zozolinka bardzo ważna uwaga co do InSIMenatora: dopiero teraz sie doczytałam że można miec na raz w downloads tylko jedna wersję, albo InSIMenator (UV) v2.6b DEST Edition (Polish).rar albo
InSIMenator (UV) v2.6b OBJ Edition (Polish).rar albo
InSIMenator (UV) v2.6b SIM Edition (Polish).rar.
To czym sie te wersje różnią masz napisane tu: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=36097
Pani Zadecka dochodzi w Nocnym Życiu. Na Twoim miejscu aktywowałabym ja właśnie InSIMenarem a potem zabiła też InSIMenatorem. I po kłopocie :P

Zozolinka
14.05.2007, 08:44
Pani Zadecka dochodzi w Nocnym Życiu.
to niestety musze cie roszczarowac
mam InSimEnatora i Pani Zadecka jest i robot a robot u mnie nie dziala a Pani Zadecka tak a mam tylko THE SIMS 2 ZWIERZAKI i CZTERY PORY ROKU

Rocket
14.05.2007, 16:19
to niestety musze cie roszczarowac
mam InSimEnatora i Pani Zadecka jest i robot a robot u mnie nie dziala a Pani Zadecka tak a mam tylko THE SIMS 2 ZWIERZAKI i CZTERY PORY ROKU
No to jest normalne jak się ma InSimEnatora, tam są opcje nie tylko do tych dodatków które masz, np ja mam opcje wskrzeszania simów mimo że nie mam Na Studiach. Robota też mam. Niepotrzebnie ja przywoływałaś teraz bedzie łazić i besztać.

Zozolinka
15.05.2007, 10:08
Niepotrzebnie ja przywoływałaś teraz bedzie łazić i besztać.
alez nie ma obawy.usunelam ja move_objects on

ja mam opcje wskrzeszania simów mimo że nie mam Na Studiach.
ja tez mam.a to dochodzi do na studiach?ja nie mam NS xD
Robota też mam
a ja nie mam;(
Why?!

karolcia92
04.06.2007, 13:37
Zozolinka, nie masz robota, bo moze nie masz zainstalowanego Własnego Biznesu. Roboty dochodzą razem z tym dodatkiem.

Lorena
13.06.2007, 16:14
Jak pojechałam simem do parku centralnego już nie pamiętam którego xD, tyle, że jest tam pianino. No i on sobie zaczyna grać, kończy, i podchodzi ta Zadecka i go karci ;p. dobrze, że nie wali torebką^^.
Ale ja nie chcę jej usuwać, uważam ją za zabawną postać, dla mnie jest świetnym 'dodatkiem' do gry^^. Nawet jeśli mi randkę popsuje ;p.

Alatáriël
13.06.2007, 17:42
Hmm... ja tam nic do niej nie mam ; D
I tak prawie nie jeżdże na parcele publiczne ;]

Kinqua
11.07.2007, 18:48
ej a po co są te opje żeby jej dokuczać, jak jej sie nie da dokuczać??? i czy się wogule da??

kloe
11.07.2007, 19:12
ta staruszka nazywa sie Pani Zadecka(dziwnie,co??)

psujka
11.07.2007, 19:18
Może jak się ja skarci to przestanie karcic innych ja ją otatnio spotkałam ale mnie nic nie zrobiła

Kinqua
12.07.2007, 11:19
No tak, tyle że jej skarcić się nie da! bo zanim coś zdąże kliknąć to ona do mnie podleci i mnie wali tą głupią torbą!!! :D

kloe
12.07.2007, 12:39
zrobilam jej zdjecie ma niezła mine
http://images29.fotosik.pl/24/a794d52f571c40eb.jpg (www.fotosik.pl)

miracle
12.07.2007, 19:37
Nigdy jej nie spotkałam. Gdzie ją moge spotkać?


Dodam, że często jeżdze na parcele publiczne.

rockferry
12.07.2007, 19:39
na parcelach publicznych, głównie restauracje, miejsce spotkań zakochanych simów
pojawia się, kiedy widzi, że simy się całują, przytulają etc.

Kinqua
13.07.2007, 12:15
ale jak ją pobić?! Po co oni dali te opcje jak sie ich nie da spełnić ;/

Alatáriël
13.07.2007, 14:10
Żeby ją jeszcze bardziej wkurzyć xD

Kinqua
18.07.2007, 10:40
Noo zrobili nam psikusa ;)

Chmelcor
20.07.2007, 21:41
A czy nie przyszlo wam do glowy, ze ta pani juz gdzie wystapila?
Tak! Taka sama pani byla w jednym z dodatkow do jedynki, a mianowicie The Sims Randka. Robila dokladnie to samo co ta i w tym samym miejscu.

Eámanë
20.07.2007, 22:33
Niektórzy to dzieci nowej generacji i nie grali w jedynkę : P

Chmelcor
21.07.2007, 10:13
Mnie to troche szokuje, bo ja nie jestem stary(13 lat), a gralem w to zreszta, jak cala klasa mialem wtedy manie :P. Poprostu nie wiem jak mozna grac w dwojke nie zasmakowawszy jedynki. Spytajcie sie mojego kolegi tydzien temu zamowil wszystkie dodatki do jedynki, a nawet nie gral zbyt wiele w dwojke.
----------------------------------------------------------
Ta baba jest nienormalna, bo beszta cie jak sie obsciskujesz przy niej, a jak klikniesz na nia to jest opcja pocaluj i przytul(nie wiem czy w dwojce czy jedynce).

Castaway
23.08.2007, 09:50
No tak, tylko, że już problem z babsztylem mam dawno rozwiązany, a teraz dążę do odpowiedzi na pytanie: czy po reinstalu i podmienieniem plików na te zrobione przed reinstalem nie skopiują się też błędy?
Pozdrawiam :*

Ja miałam taki błąd że w trybie kupowania i w budowania pare rzeczy np. okna , łuk weselny itp nie były widoczne :/ od nowa instalowałam podmieniłam folder ea games i d*pa to samo :/ Błędy kopiują się

Roxy
26.08.2007, 13:04
Mnie też Pani Zadecka zleksza wkurza, jak większość na tym forum :/ A co do problemów z grą to też miałam nieźle wkurzający. Kominy, birka (niektóre obiekty) z simów miałam strasznie podświetlone (nie miały naturalnego koloru) a lustra były czarne (bez odbicia) nic nie mogłam z tym zrobić nawet jak instalowałam Simy od nowa :/ Już myślałam że coś z płytką mam, ale na szczęście i nieszczęście były to problemy z grafiką i musiałam kupować nową karte graficzną :/ nieźle co ?

ultraviolence
27.08.2007, 12:06
W TS1 też była taka pani :D O ile pamiętam nazywała się Panna Stanisława :D Nie wiem jak jest w TS2, bo jeszcze nie zaopatrzyłam się w NŻ. Chociaż to dziwne, że babsko przyłazi do domów...

ultraviolence
27.08.2007, 12:16
skąd je ściągnełaś??

Jest hack na takie coś? W ogóle to w jakim dodatku pojawia się opcja brania ślubu w strojach wizytowych? Bo ja mam tylko NS i Z i moje simy tak właśnie robią :)


Przepraszam za dubla :shy:

Castaway
31.08.2007, 11:21
W TS1 też była taka pani :D O ile pamiętam nazywała się Panna Stanisława :D Nie wiem jak jest w TS2, bo jeszcze nie zaopatrzyłam się w NŻ. Chociaż to dziwne, że babsko przyłazi do domów...
Pani Zadecka inaczej Pani Zadupie :P
Ale możliwe że ma na imię Stanisława więc... Pani Stanisława Zadecka :P
W Ts1 Było tylko imię a w Ts2 nazwisko ;]

figusia
31.08.2007, 17:03
Pani Zadecka jest jak skunks :D. Co nie zrobisz to ona zawsze będzie obkładać Cie tą torebką. Tak samo ze skunksem tylko on Cię opryska :P

Kingaa
01.09.2007, 12:17
Ej ona też była u mnie jak byłam na parceli publicznej i ona ciągle mnie karciała i nie mogłam wcale do domu pojechac!!! (ale w sumie to to jest tylko po to zeby bylo smiesznie)

emokids3
02.09.2007, 16:28
do mnie też przyszła.... i to do domu... i nie chciała się odczepić. Ale jak skasowałam drzwi od pokoju w którym siedziała to nie mogła się wydostać i nie beształa mojej kochanej simki :)

Sara_
03.09.2007, 16:25
co wy macie do zadeckiej? to fany element nż ;pp

beliel
03.09.2007, 16:55
IMO, w jedynce się bardziej czepiała ;d W dwójce mi w zasadzie nie przeszkadza ;]

figusia
07.09.2007, 15:29
Zadecka w sumie dodaje coś niepowtarzalnego do NŻ ... bez niej gra byłaby nudniejsza co nie zmienia faktu, że jest jak skunks :P

sympathique.
08.09.2007, 09:17
Miała podobnie.. Zadecka weszła i hop, siup.. zaczęła walić torebką w głowę moich simów ..... :o W domu....
Ale he he wwaliłam ją do pustego pokoju skasowałam drzwi nie umarła ale nie chodzi za Simami tylko druty dzierga w tym pokoiku xD

Master ciaster
13.09.2007, 17:27
IMO, w jedynce się bardziej czepiała ;d W dwójce mi w zasadzie nie przeszkadza ;]
A ja mam stara kochana jedynke i przeszkadzala mi tylko raz :tu: potem sie kapnalem i zadko jezdze do centrum, chyba zeby cos kupic (wyjatek:moj kochany sim Mateusz Kwiat z Renata Miastowa)

Janvier
14.09.2007, 20:08
A ja ją rzadko spotykam na parcelach ,a nawet jak jest nigdy mnie nie beszta :O

Poziomka
18.10.2007, 09:09
Tak ja też ją widziałam jak grałam u koleżanki ta baba jest wszędzie i dlatego mnie denerwuje....!!!

Deeta
21.10.2007, 10:39
A ja tylko raz kiedyś Zadecką spotkałam...stała se babina z torebką i dziergała.Nic o niej nie wiedziałam i jakoś tak specjalnie mnie nie interesowała,bo mój sim był na randce.Ale mnie wkurzyła...baba ma odwagę.Na parceli publicznej sobie dziergać(swoją drogą nie wiem dla kogo...)i besztać jak chcemy się przywitać.Ale z drugiej strony,ta babcia nie jest taka zaś niepotrzebna w Nż.Przynajmniej jest z kogo się wyśmiewać(ja swoją drogą troche sie z niej naśmiewam)xD

Janvier
22.10.2007, 12:55
Pisałam że ona mnie nie wnerwia ? Teraz to się zmieniła , moja simka pływała w basenie na parceli publicznej gdy z niego wyszła podchodzi zadecka i beszta że moja simka ma na sobie strój kompielowy :con: i tak nie dawała spokoju.

Justice96
22.10.2007, 13:44
Z waszych opisów wynika,że Zadecka to upiorny babsztyl.No wiecie,żeby besztać za kostium kąpielowy?!A w czym simowie mają pływać,ja się pytam?!W ubraniu?Nie no,teraz to przestałam ją lubić xD A może my też ją besztajmy jak się da?Niech babsztyl wie,że nie tylko ona może nas besztać xD

Janvier
23.10.2007, 12:25
Z waszych opisów wynika,że Zadecka to upiorny babsztyl.No wiecie,żeby besztać za kostium kąpielowy?!A w czym simowie mają pływać,ja się pytam?!W ubraniu?Nie no,teraz to przestałam ją lubić xD A może my też ją besztajmy jak się da?Niech babsztyl wie,że nie tylko ona może nas besztać xD


Masz racje xD.Przyznam też że chciałam się z nią "zaprzyjaźnić".Tylko jak moja simka chciała z nią porozmawiać wali ją torebką po głowie xP.

MiNuTkA15
25.10.2007, 06:10
Heh, noto widze że milusia ta babunia :D Chociarz nie powiem bo mnie już też zbeształa i to nie raz ;) Najlepiej pamiętam jeden przypadek, kiedy moja simka pojechała na randke z Gordonem Upadło( ma z nim dziecko ;) ale nie mieszkają razem tylko osobno) i nigdzie Zadeckiej nie było dosłownie nigdzie na tej parceli, jakby wogole nie przyjechała. Po kolacji moja simka Laura pocałowała Gordona, aż tu nagle przylazła Zadecka, stłukła ich torebką, coś tam wymamrotała i oczywiście se poszła. Przez nia nie udała mi sie randka marzeń :angry: , na wskaźniku prawie była już na randce marzeń, ale przez nią mi spadło na świetną xP :con: . Ta baba ma jakiś niewiem, wyszukiwacz całujących simów :P nie umiem tego inaczej nazwać. Ja to bym na nią uważała jeśli chcecie zrobić randke marzeń.

ishtar
25.10.2007, 16:48
Hej, jestem tu nowa, ale mniejsza z tym xDD Raz zbeształa moją simkę, że ma na sobie wyzywające ubranie. No co? Przecież nie ubiorę mojej simki w ubranie zadeckiej xD Bleeeh. Próbowałam pogadać z tą babcią, a ta wali torebką. A jak nie beszta to na drutach tenteguje xD nienawidzę jej...

Stokrotka
02.11.2007, 14:51
Pani Zadecka jest świetna!!!! Fajnie urozmaica grę :D. Nawet, gdy pojawia się w najlepszym momencie randki, kocham patrzeć, jak wali w moich simów torebką :P

Tittellë
02.11.2007, 17:57
Według mnie ta cała Zadecka ta fajne urozmaicenie gry. Czasem mnie denerwuje, ale bez niej było by tak nudno.

kasiula215
04.11.2007, 13:28
Do mnie jeszcze ani razu nie zagośćiła w domu ta upierdliwa baba ale na przedmieściu zawsze przywala moim simom kiedy są na randce.Raz próbowałam ją rozkochać w jednym bogatym emerycie ale pomysł nie wypalił bo jemu też torebką przywaliła w gębę.A trener mnie nie denerwuję bo ja dbam o kondyche moich simów i prawdymówiąc tylko raz go spotkałam kiedy próbowałam utuczyć sims :laugh:

Timide
16.11.2007, 16:31
Pani Zadecka- czasem denerwuję, ale dobrze tworzy klimat :P

Sandziaa
27.11.2007, 10:27
Ja nie mam dodatku NŻ ale mam CPR i w studni życzeń wybrałam romans to mi się nie spełniło i zamast jakkegos facia to mi ze studni wylazła ta zadecka.zaczęła bić moją simkę która była w ciąży. A jak jej chciałam zrobić psikusa to mi te okienko znikało.

Aqua65
27.11.2007, 12:56
Ja miałam tak samo to okienko znika a ona cię bije :/:/

sympathique.
03.12.2007, 09:23
Nienawidzę jej, nie dość że rzadko bywa w grze, to jeszcze jest denerwująca i pogarsza nastrój moich Simów :/

elianka
05.12.2007, 19:42
raz miałam z nią do czynienia :/ tak skatowała chłopaka mojej simki, że randka była najgorsza w życiu i zabronił więcej do siebie dzwonic....

Krimii
06.12.2007, 04:32
Ja mam taki pomsł na Zadecką. Wystarczy stworzć emeryta, poznać się z Zadecką i zacząć flirt później małużeństwoi do kosza z rodzinką

Werk@
06.12.2007, 07:06
Mi jeszcze nigdy ta baba nie przyszła :O

psychickid
06.12.2007, 17:48
A kto to jest? Do mnie jeszcze nigdy nie przyszła (a teraz mam właśnie zainstalowane NŻ :))

Marcinprod
09.12.2007, 17:14
Pani Zadupie też do mnie jeszcze nie przyszła, ale mój kolega ją zobaczył i chciał z nią porozmawiać to panusia Zadupcka walnęła jego sima w główkę!

sympathique.
09.12.2007, 19:27
Ja mam taki pomsł na Zadecką. Wystarczy stworzć emeryta, poznać się z Zadecką i zacząć flirt później małużeństwoi do kosza z rodzinką
Twój pomysł byłby dobry, gdyby nie to, że nie da się nawiązać z nią żadnych interakcji.

Krimii
10.12.2007, 05:53
Mi na to poszła...

Deeta
10.12.2007, 15:07
Ja się zawsze zastanawiałam,czy Zadecka wywodziła się z Zadupia i nagle stała się bogata,że ma takie maniery,czy też sądzi,że tak powinno się wszystkich traktować...:D

kokosz
11.12.2007, 15:02
Zadecka jest przykładową Mocherową Babcią

Deeta
12.12.2007, 14:26
O,mocherowe bereciki i babcia Zadecka:P
Dobre by to było.

Paparazzi
01.02.2008, 23:43
Spóbuj move objectem. Albo zabij. Mnie też wkurza ta mocherowa mister upierdliwośc... P.S. Dziewczyny - zapraszam na stronkę www.waga.tivi.pl

Nikol112
03.02.2008, 17:30
Nie znacie Pani Zadeckiej ????

Chocolate_
03.02.2008, 18:00
Znamy Znamy. .
Zawsze zaczepia jak ktoś sie mizia --'

Chocolate_
03.02.2008, 18:02
Zadecka jest przykładową Mocherową Babcią
Zadecka. ?
Zgodze sie. x-D
To ,,ideał,, babci Mocherowej xDDD

Monitkowa
04.02.2008, 08:22
Hehe, pewnie dlatego okłada wszystkich po łbach torebką :)
Stara ciałem, stara duchem

jaguska368
07.02.2008, 16:00
Mi czasami sie przypałęta do domu to ją zamuruję i umrze

Lorette
07.02.2008, 16:22
Mi czasami sie przypałęta do domu to ją zamuruję i umrze
Wątie żeby przypałętała ci się do domu xP
Ona występuje tylko na przedmieściu <przynajmniej u mnie tak jest...>

jaguska368
07.02.2008, 18:45
Nie, u mnie czasami dzwoni do drzwi jako sąsiadka albo po prostu czasami jak przechodzi obok domu to ją zamuruję

Tlenek Schizofrenii
07.02.2008, 20:23
ta staruszka?
uwielbiam ją :laugh:
kiedys musiałem uciec z randki po sie odczepić nie chciala

iskierka446
21.02.2008, 09:34
można gażde npc wezwać na parcele domowową daje poradnik wystarczy wpisać kod
boolprop TestingCheatsEnabled true i kliknąć shiftem na skrzynke pocztową tam
jest komenda make NPC i jak chcesz stac się naprzykład wampirem to klikasz grand vampire i przychodzi wampir dodajesz go do rodziny klikając na wampira make selectable tylko zapraszajcie go w nocy bo inaczej ucieknie jak chcesz stac si e wilkolakie to kliknij na skrzynke pocztowa wybierz opcje make NPC i leader of pack przychodzi przywodca wilków i wprowadzasz go do rodziny klikajac na wilka prawym prawym przyciskiem myszki i tam pisze make selectable dodaj wilka do rodziny wtedy podnies sobie z nim paski na 100% przyjazni i ugryzie was i juz mozna rownie dobrze zaprosi c pani a zadecką trenera z.łodzieja wielką stopę tancerza w ogniu bogatych lkudzi ninję a z reszta sami zobaczcie

kubuss
22.02.2008, 16:51
Pani Zadecka napewno za dużo czasu spędza przy słuchaniu Radia Maryi i później ma mętlik w głowie i nie wie co robi :P
A co do problemu to owa pani występuje chyba tylko w przedmieściu. Do mnie jeszcze nigdy nie przyszła ;P

pozdrawiam:
kubuss

Plemnik z plasteliny
24.02.2008, 11:27
Ona zawsze jest w klubach.
Raz grałem wampirami z koleżąnką to tępiła mi wampira za to że jest wampirem O.O

SimCity
24.02.2008, 17:24
A ja nie mam nocnego życia ale mam cztery pory roku. I jak mam studnie życzeń i sims życzy sobie Romans i mu nie wychodzi to ze studni wychodzi pani zadecka.

Yin Yang
26.02.2008, 12:17
www.insimenator.net
A to jest taki hack po prostu... Nim możesz tyle, że nawet ja jeszcze go nie opatentowałam do końca;). Możesz manipulować poziomem zaspokojenia potrzeb simów, możesz przywracać zmarłych, sprawić, że pojawi się dany NPC (nawet Mroczny Kosiarz;)) itd itd itd... Ale bez insimenatorka już nie potrafię żyć;P... może znajdzie się inne rozwiązanie????:(
Nie wiem czy już nie za późno, bo całego forum jeszcze nie przeglądnęłam ale co do tego hacka... Wszystko (chyba :D ) da się zrobić kodem boolProp TestingCheatsEnabled true :P Bo jak chcesz jakieś NPC to z shiftem klikasz na skrzynce pocztowej i wybierasz z make NPC czy jakoś tak :) A jak chcesz kontrolować potrzeby to wpisujesz ten kod w otoczeniu i jak przejdziesz do swojej rodzinki to możesz przesuwać potrzeby na panelu potrzeb itp.
P.s :D Ta Zadecka tak mnie już wkurzała że wkońcu ją dodałam do 5-osobowej rodziny i każdego nasyłałam na nią po kolei:) Jak by w simach po walce pojawiały się siniaki to Zadecka była by już cała fioletowa bo za każdym razem przegrywała:)

Chantelle
27.02.2008, 19:54
Ja mam inny pomysł. Po prostu zamurujcie tą głupią, stukniętą babę! Wcale nie musi umierać, niech sobie po prostu tam siedzi. Przynajmniej nie będzie waliła po łbie ;)

Plemnik z plasteliny
28.02.2008, 14:30
ja ją zamurowalem, to se teleportowala xD

ultraviolence
28.02.2008, 21:23
Ja mam inny pomysł. Po prostu zamurujcie tą głupią, stukniętą babę! Wcale nie musi umierać, niech sobie po prostu tam siedzi. Przynajmniej nie będzie waliła po łbie ;)


Ej a to nie jest tak, że jeśli się ją ukatrupi to ona się "odnawia" na zasadzie takiego NPC?

sympathique.
29.02.2008, 11:44
Ja ją zabiłam piorunem (boolProp) i odeszła z tego świata!! :D Ale jak Kosiarz po nią przyszedł, to zauważyłam, że leży cała spalona, ale... jej torebka jest jak nowa. Jakaś święta ta torebka? :laugh:

Chantelle
02.03.2008, 12:31
A wie ktoś jak ją sprowadzić na parcelę? Ja też chcę ją załatwić w formie zemsty! Moja simka zaczęła się całować ze sprzedawcą to ta stuknięta babcia zaczęła ją walić swoją kiczowatą torebką! Chcę ją zamordować, zatłuc, spalić cokolwiek!

_Ada
22.03.2008, 11:12
Moja simka też całowała się ze sprzedawcą ,a ta cały czas zamawiała coś do picia, a potem ją policzkowała. Tyle, że moja simka miała dużą reputację, a akurat był tam wampir no i ta baba się zamieniła w wampira ;).

martusia_re2
22.03.2008, 14:39
Hehe ja zazwyczaj tą babę olewam :)

ZuuZaa
22.03.2008, 15:37
Ta baba jest moim utrapieniem. Jak moja simka z kimś się całuje to ona od razu policzkuje. Mam jej dosyć, wszystko mi psuje :P

Chatoyant
22.03.2008, 16:54
Moja simka też całowała się ze sprzedawcą ,a ta cały czas zamawiała coś do picia, a potem ją policzkowała. Tyle, że moja simka miała dużą reputację, a akurat był tam wampir no i ta baba się zamieniła w wampira ;).
To musi teraz ciekawie wyglądać :d
Gdy moja simka/sim się z kimś całują to ona nic im nie robi, chyba że stoi obok.

wywrotka
27.03.2008, 17:30
Wiesz co ja to z nią sobie inaczej poradziłam. Też mnie strasznie wkurzała. Więc, żeby jej już więcej nie spotkać (bo po co?) wpisałam boolProp.... i wybrałam opcję "Objects Error" po pojawieniu sie tej niebieskiej tabelki i wciśnięciu delete, nie powróciła. ;)

Juillet
28.03.2008, 12:10
Bez tej "upierdliwej (tramwajowej?) babci" gra byłaby mniej atrakcyjna :) Chociaż kiedyś zesłałam ją do domu starców. Takie przedmieście.

iskierka446
28.03.2008, 17:51
powtaram tej pani zadeckiej się nie usunie onajest zwykłym NPC nie trzeba jej usuwać jej co wy się tak n a nią uparliście żebyją zabić niech sobie żyje a co mi tam

isis999
04.04.2008, 16:18
Ja nie mam NŻ, ale ta pani Zadecka wychodzi mi czasem ze studni życzeń...

Chantelle
04.04.2008, 18:22
Co takiego?! Wychodzi ci ze studni życzeń?! W jaki sposób?!

isis999
05.04.2008, 08:02
Gdy życzenie mojego sima nie chce się spełnić, wychodzi pani Zadecka, i karci wszystkich domowników, po jakimś czasie wychodzi z domu.

iskierka446
12.04.2008, 12:12
a co odnosząc się do pytanie detch na stronie 1 tego tematu to da sie zswiększyć kodem boolprop TestingCheatsEnabled true klikajac z shiftem na skrzynke pocztowa i naprzykład wybierac różne NPC i one będa przychozi c iu zostawiać

BrAtZ_98
02.06.2008, 14:16
Na parceli publicznej moje simy się przytulały i chciały się pocałować, a ona ich zaczęła karcić

Krystek175
03.06.2008, 11:33
zadecka??? ONa jest Spoko jak jej sie nic nie robi ale jak sie podejdzie to daje czadu!!!

Dami
04.06.2008, 18:12
zadecka??? ONa jest Spoko jak jej sie nic nie robi ale jak sie podejdzie to daje czadu!!!

jak chodzisz w kapielowkach, czy bieliznie, lub sie calujesz to tez daje czadu. ;]

Fiorella
09.06.2008, 13:24
Ja ją często spotykam, ale nie przeszkadza mi za bardzo, czasami karci moich simów gdy sie całują.

wampiś
14.06.2008, 08:46
potwora, niszczy mi randki!;d

Alene
14.06.2008, 14:09
moim zdaniem jest spoko i lubie sie nią droczyć ;d. a jak macie jej dość to są na nią poradniki jak usunąć lub poprostu jak to ja robie jade na inna parcele i już nie przychodzi ;d;d;d

laaska
14.06.2008, 17:09
potwora, niszczy mi randki!;d
znam to...Moi simowie się przytulali a ona biegiem z tą torebką!! :(
jak przychodzi do Ciebie na parcelę,to zbuduj "pokoik" poza domem ( na parceli ale np.za domem) moveobject on,tryb kupowania,babka do pokoiku...po jakimś czasie umrze. Sposób sprawdzony

Rocket
14.06.2008, 18:33
mi ją zeżarł krowokwiat XD. ale ja ja w sumie lubie, dodaje troche adrenaliny do gry.

cassant
14.06.2008, 18:51
A u mnie wcale się nie pokazuje. Jeszcze ani razu jej nie widziałam. Mogłabym ją wywołac przez kod ale potem boję się, że mi spokoju nie da ta pani Zadecka xD.

shizeR
15.06.2008, 08:35
dodaj ją do kosza simów i tam po prawej jest taki kosz skasuj ją

Alisha
15.06.2008, 19:26
Zerknijcie takzé: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=43962
Tam ja opisujé ,,wrzeszczácá babé".

oxde
15.06.2008, 20:06
Ja ją bardzo rzadko spotykam. Tylko jak się moje simy całują to od razu bije torebką.;/ Ah, co za wścibskie babsko . ;/

Miyoki
06.07.2008, 17:29
Mi Zadecka nie przeszkadza tak bardzo. Kiedyś nawet mój sim grał z nią w kręgle. Widzieliście jaka ona dobrze w to gra? :o Normalnie szok
Zadecka najczęściej przychodzi, gdy moi simowie już wracają do domu, może dlatego nie jest taka uciążliwa :P
Ale za nic bym jej nie usunęła - chyba, że bym miała tak, jak autorka tematu, czyli w ostateczności...

Lipstick
06.07.2008, 21:51
Mi kiedyś wyszła ze studni i zaczeła bić moją simkę torebką
ja nie wiedziałam o co chodzi i szybko simką do domu uciekłam a ona wyciągła z torebki jakiś sweter czy coś i zaczeła na drutach robić

Hermione
06.07.2008, 23:40
Czesc Lipsick!
Czy ze studni ci wyszla, bo ktos sobie zyczyl romansu?
Jak tak,to sie nie martw,u mnie tez bylo tak ze dwa razy.....
Ale agresywna z niej sztuka,nie ma co....
Na niejednej randce mi sie pojawila(w simach naturalniesz!)

Lipstick
07.07.2008, 14:16
no ta babcia jest bardzo agresywna dzisiaj rano grałam w simsy i pojechałam moją simką na przedmieścia i spotkała tam swojego chłopaka i zaczeli się całować a zednecka zaczeła ich bić torebką

Alisha
07.07.2008, 18:35
Jak usunac (dokladniej mówiác ZABIC) PZ??? Próbowalam, ale po jakims czasie... ZNIKLA. A na Krowokwiata nie reaguje...

Alene
07.07.2008, 22:21
no ta babcia jest bardzo agresywna dzisiaj rano grałam w simsy i pojechałam moją simką na przedmieścia i spotkała tam swojego chłopaka i zaczeli się całować a zednecka zaczeła ich bić torebką



hehe widocznie babcia zazdrosna że nigdy takiej czułości niezaznala i teraz z zazdrosci wszystkich nęka ;P

Nataliaa12
08.07.2008, 09:54
Powiem szczerze Pani Zadecka to odpowiednik mojej sąsiadki. Dlaczego? Raz se siedziałam z chłopakiem na ławce i mielismy sie całowac a tu nagle idzie to basko i nas karci mojego chłopaka zbiła torebka w brzuch ale podobno go nic to nie polało ;p potem poleciała naskarzyć moim rodzicom, że nie wychowali mnie i to powoduje, że w miejscu publicznym costam costam. Od teraz uważam nawet w simsach. ;)

Bart
08.07.2008, 11:47
Ja nie mam nocnego życia, ale taka sama staruszka jest w the sims randka...

Lipstick
08.07.2008, 18:07
jest ???
ja nigdy nie spotkałam tej babci w randce

Bart
09.07.2008, 10:06
Jest w randce na parcelach publicznych (tam gdzie sprzedają biżuterie)

Becius
10.07.2008, 20:31
wpisz boolprop testingcheatsenabled true,
kliknij na nią drugą stroną myszki
i daj force error (czy jakoś tak)
jak wyskoczy okienko daj usuń i będzie.

arbuzuje
10.07.2008, 22:23
kliknij na nią drugą stroną myszki
Po drugiej stronie mojej myszki nie ma przycisków, tylko takie dziwne czerwone światełko :P

BTW po co ją usuwać? Jest świetna! Swym skrzekliwym głosem przestraszyła moją ostatnią "randkę", dziewczyna uciekła. Brawa dla pani Z.! xD

Becius
11.07.2008, 08:30
myszka powinna mieć i prawy i lewy przycisk xd.
to prawym przyciskiem daj xd

Lipstick
11.07.2008, 12:10
mnie ona trochę wkurza ale przyłączyłam ją ostanio do rodzinki i ożeniłam z mortim z miłowa hehhe :) a na jej miejsce przyszła nastepna zadnecka :)

Hermione
11.07.2008, 16:20
Da sie ja ozenic?
Jak?
Probowalam zrobic jaj romans dawno temu,ale mi nie wyszlo...

Werk@
11.07.2008, 17:24
Ja też próbowałam , ale mi nie wyszło .Nieźle się na nią zdenerwowałam , no ale mi przeszło ... XD

Lipstick
11.07.2008, 18:18
aaa mam sposób *tajemnica*
zdradze tylko tyle że używam kodów :-)
próbuj dalej może kiedyś ci się uda :P

Becius
11.07.2008, 20:00
już chyba nawet wiem jak to się robi,
tylko nie pamiętam nazwy,
boolpropem xd

arbuzuje
12.07.2008, 16:10
aaa mam sposób *tajemnica*
A uchylisz nieco większy jej rąbek? :)

Ala20
04.08.2008, 13:28
Jak boolpropem to:
-boolprop testingcheatsenabled true --->scelebrate(nie pamiętam jak to sie ma ale przyłączyc do rodziny) poprzesuwać jej paski kontaktów walnąć jakąś miłą interakcje i sie zakocha pohajtac ją i już.jej sie nie da pozbyć ;((przyjdzie nowa

Björk
05.08.2008, 12:47
Jak boolpropem to:
-boolprop testingcheatsenabled true --->scelebrate(nie pamiętam jak to sie ma ale przyłączyc do rodziny) poprzesuwać jej paski kontaktów walnąć jakąś miłą interakcje i sie zakocha pohajtac ją i już.jej sie nie da pozbyć ;((przyjdzie nowa

Ala20 - zanim coś napiszesz to może najpierw to przemyśl.
Co ludzie mają ją sGWIAZDĄ i sOSOBISTOŚCIĄ uczynić?
Jeżeli już to się klika z shiftem na sima i wybiera opcję MAKE SELECTABLE
A nie scelebrate :D
Się uśmiałam :D

Nightwish
08.08.2008, 07:17
<hah
Ja też tą staruszkę spotykam, ale ona tylko raz mnie zbeszta a potem sobie idzie [z tego co pamiętam widziałam ją tylko na jednej parceli] :biggrin:

Alisha
08.08.2008, 17:45
Becius, ale wszyscy piszą że zatukli Zadecką Krowokwiatem. A mi nie reaguje, a później znika!

Hermione
08.08.2008, 20:48
Jak z boolpropem to z wcisnietym klawiszem shift na jakiegos sima i spawn...
tombstone of L and D i potem add neighboor to family... i potem szukasz tej babci :P

Mysia1996
09.08.2008, 09:13
Gram prawie ciągle na parcelach publicznych, ale jeszcze nigdy się z Zadecką nie spotkałam :(

Ala20
09.08.2008, 09:29
Cytat bjork:Ala20 - zanim coś napiszesz to może najpierw to przemyśl.
Co ludzie mają ją sGWIAZDĄ i sOSOBISTOŚCIĄ uczynić?
Jeżeli już to się klika z shiftem na sima i wybiera opcję MAKE SELECTABLE
A nie scelebrate :D
Się uśmiałam :D

Dobrze bo śmiech to zdrowie.Dlaczego sie mnie czepiasz.Inni też wszystkich interakcji nie pamiętają.Nie bo wszyscy muszą być perfect.Ty jesteś idealna??NIe ma takich ludzi.Może ty jesteś wyjątkiem....

stotka
09.08.2008, 11:33
ala, zluzuj.

Pink_Angel
09.08.2008, 12:57
ja ale PROBLEMY
mysia - nie widzisz jej bo nie masz nocnego życia
ala - odpuść ideały istnieją a jak ty nie umiez wszystkich interakcji na pamięć to się naucz a wogóle to łatwe ja się nie uczyłam i wszystko pamiętam XD
stotka - nie nabijaj postów (łamiesz regulamin wypowiedź musi mieć więcej niż 6 słów)
Bjork ma rację ala zanim coś napiszesz przemyśl

Ala20
10.08.2008, 15:16
NIe mam czasu żeby się uczyć wszystkich interakcji na pamięć.Skąd wiecie że nie przemyślałam.Niektórzy są nieużyci.

Castaway
30.08.2008, 14:05
Mnie się aż tak nie czepiała. No i was całkowicie pogięło? Po co się uczyć interakcji? Jakoś ja nie mam ochoty uczyć się "boolpropa..." na pamięć i innych takich;/ Dziewczyna nie pamięta to jej problem a nie wasz. Z tej waszej rozmowy można wywnioskować że wasza inteligencja wynosi -1. Sory ,że tak pisze ;p (może trochę żartobliwie) ale co was obchodzą problemy innych?

radzionek
30.08.2008, 19:07
Może taka odpowiedź już była ale nie chciało mi się czytać całego tematu.http://www.forum.thesims.pl/images/smilies/biggrin.gif

W the sims 1 jak sie ma dodatek randka to ta baba też jest w grze.Chodzi po centrum i jak zobaczy, że się całujesz z kimś to wali cię torebką i coś tam mówi. Coś o tym , że to miejsce publiczne albo jak ci niewstyd. Coś takiego. Ale na parcelę mieszkalną to mi nigdy nie przychodzi.

tiki taki i kasztanki
30.08.2008, 19:41
Pani Zadecka wychodzi ze studni zyczeń jak cos tam zrobisz nie tak:D
JA LUBIĘ PANIĄ ZADECKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karniak97
31.08.2008, 17:05
Ja ją dzisiaj miałem. Byłem na randce w kawiarni i przywalnęła mojeje lasce w łeb torbą. Stara Torba!

Alisha
08.09.2008, 18:13
Ekhem... Moze ktos mi wreszcie powie jak zatuc Zadecká krowokwiatem? Chcé zrobic tylko doswiadczenie, nie zapisze gry - jest smieszna a w dodatku kiedys... chciala pocalowac moja simké-wampirzycé!!! :o

Alisha
15.09.2008, 19:04
O NIECH MNIE!!! Tego sié nie spodziewalam: Podobno Kornelia Cwir (matka Mortimera Cwira) Nazywala sié: Kornelia Zadecka Cwir.
NAPRAWDÉ!!! Nie wierzysz - http://bogsims.com/# -> Genetics -> Regina -> Pleasantview -> - The Goth Family -
(Cornelia Crumplebottom Goth | Cornelia - Kornelia | Crumplebottom - Zadecka | Goth - Cwir)
Dziéki dla Heleny, bo to dziéki niej to znalazlam.

P.S. Przepraszam za powtórzenie postów ale to co tu pisze to nie ma nic wspolnego z zabiciem Zadeckiej Krowokwiatem.

Malina.
16.09.2008, 14:25
Alisha, masz rację, Zadecka jest śmieszna. Kiedyś przyszła na wesele Simów i piła non stop drinki jeden po drugim xD

legolas
16.09.2008, 16:50
Pani Zadecka jak sie jest w klubie jakimś to przychodzi i ciągle pije drinki a jak ktos jej zagraca droge oczywiscie w ruch rusza torebka :D

Analisse
17.10.2008, 13:40
Lubie panią Zadecką, jest bardzo fajna i taka towarzyska heh, zawsze karci moich simów, gdy próbuje pogadać z nią, gdy simy się całują, lub bara-bara w wannie czy w tej budce na zdjęcia. Czasem zdarzyło się że mój sim sobie stał i rozmawiał z kimś, a ona tak poprostu podeszła i go biła torebką, ciekawe za co?
Jak dla mnie jest to najlepsza niezależna postać.

cherrie
29.11.2009, 11:21
na mnie krzyczała, jak moi simowie chcieli się całować ;D

lizzielovesit
17.12.2009, 13:51
To pani Zadecka, znam ją... Spotykam ją rzadko, ale ostatnio trafiłam na tę starą zrzędę :-< Ona tylko chodzi i karci kadego, kogo spotka... Ale to dziwne, że ona wszędzie za tobą łazi i nie daje ci spokoju...
Mam też zdjęcie ;)
http://img405.imageshack.us/img405/8020/snapshot1742ca283836480.jpg (http://img405.imageshack.us/i/snapshot1742ca283836480.jpg/)
Nie wiem nawet sama, czy to zdjęcie było już zrobione przez EA, czy sama je zrobiłam ;p

lizzielovesit
17.12.2009, 13:53
O NIECH MNIE!!! Tego sié nie spodziewalam: Podobno Kornelia Cwir (matka Mortimera Cwira) Nazywala sié: Kornelia Zadecka Cwir.
NAPRAWDÉ!!! Nie wierzysz - http://bogsims.com/# -> Genetics -> Regina -> Pleasantview -> - The Goth Family -
(Cornelia Crumplebottom Goth | Cornelia - Kornelia | Crumplebottom - Zadecka | Goth - Cwir)
Dziéki dla Heleny, bo to dziéki niej to znalazlam.

P.S. Przepraszam za powtórzenie postów ale to co tu pisze to nie ma nic wspolnego z zabiciem Zadeckiej Krowokwiatem.

A skąd wziąśćkrowokwiat, jeśli coś takiego w ogule istnieje

caalam
17.12.2009, 14:24
kocham panią zadecką. ona jest cudownna *___*. zbiła mi moją simkę torebką. i to na randce, która okazała się klapą :<.

Meona
25.12.2009, 09:45
Ja mam parę screenów z Zadecką :P

Chowa szaliczek czy co to jest xd
http://img686.imageshack.us/img686/1625/zadec.png

Drze się na moją simkę
http://img97.imageshack.us/img97/6776/zadecka1.png

Znowu plecie ;p
http://img7.imageshack.us/img7/9715/zadecka2.png

@zelkam edit : zamieniłam na linki bo rozwala całkowicie forum :)

Mixliarder
25.12.2009, 09:49
Ona jest super


Ps: Daj linki tylko po całą stronę rozwala

Marionette
27.12.2009, 19:43
Ja dodałam panią Zadecką do rodziny i dowiedziałam się o niej kilku rzeczy.
Ale po kolei.

Sprawdzałam na simsach opcję magicznego kodu "boolProp...".
Znalazłam opcję, że można było dodać każdą postać. Niestety nie zawsze działało (Mroczny Kosiarz znikł, a obcy nie pojawili się). Pani Zadecka jednak się pojawiła.
Sprawdzałam jej drzewo genealogiczne. Nie jest z nikim spokrewniona (a więc odpada teza o pokrewieństwie z Ćwirami). Co więcej owym czarodziejskim kodem sprawiłam, że zaprzyjaźniła się z moją simką. I miała dostępną opcję pocałuj: PIERWSZY POCAŁUNEK o__O. Acha, no i miała aspirację rodzinną i była ona calutka czerwona.

PS: Kiedy zrobiłam pożar w domu i wszystkie simy panikowały, ona nie zrażona tym stała w największym ogniu. Co jakiś czas szyła swój szalik i wrednie się śmiała O.O

Aisha_91
28.12.2009, 21:31
Ja tez mam z ta baba to samo... na parceli publicznej nie da sie nawet pocalowac simom, a o wejsciu do dzakuzji nago to juz nie ma mowy, bo zaraz po lbie ta torebka klepie... chcialam jej dowalic ale nawet sie nie da z nia nic robic. No coz jakos to przezyje poki co.

schogetten
29.12.2009, 00:52
PS: Kiedy zrobiłam pożar w domu i wszystkie simy panikowały, ona nie zrażona tym stała w największym ogniu. Co jakiś czas szyła swój szalik i wrednie się śmiała O.O


:O
Jej.
to mnie na serio przeraziło.
może ona jest diabłem? XDD

Nattalciaa
29.12.2009, 13:34
Nie cierpię Stanisławy Zadeckiej :/ . Hehe, kiedyś mój kot tak ją nastraszył, że Zadecka siedziała w kiblu kilkanaście godzin :D :P

GaGasz
07.02.2010, 18:31
To raczej pani zadecka ;<
Też jej nie lubię bo niszczy mi randki i wgl nic nie można przy niej zrobić bo wali tą torebkę, Ale...

Jak się pojawia to boolpropem ją i usunąć ;P

aluminium.
07.02.2010, 18:40
Pani Zadecka jest super xD Mimo tego, że ciągle niszczy mi randki ;D

Kuban
07.02.2010, 21:29
Hmm jak można nie znać legendarnej Zadeckiej która jest z nami już od The Sims Randka. Legendarna zadecka i jej legendarna karcąca torebka sprawiedliwości. A tak na serio zadecka znam tylko z forum wiem ze pojawiła się w the sims randka ale nigdy jej nie spotkałem bo bez celu nie udaje sie na parcele publiczne. O ile się nie myle w TS3 zadecka jest z nami w postaci dorosłej simki a nie emerytki

Nunczaki Orientu
08.02.2010, 18:47
Ja miałam Simkę, zbubowałam klubik, taki o -bar, 6 stoliczków, restauracyjka, parkiet - no i moja simka ( Marysia :P ) usiadła przy barze i piła drinka, gadając z jakimś facecikiem. Mrs. Zadecka usiadła i myślałam, że wypije drinka. Ale niee, siedziała i lampiła się na mnie, jakby w życiu nie widziała blondynki w dzinsach i bluzce na ramiączkach.
Odeszłam na parkiet coby potańcować i wyskakuje okienko ,,Beszta'' zbeształa, simka przeprosiła, poszła potańcować, i wróciła do rozmowy z tym facetem, rozmowa --> przytulanie --> całowanie, a Mrs. Zadecka cały czas chciała besztać, a ja anulowałałam i tak cały czas - anuluj, anuluj, anuluj. I chodziła za mną po całej parceli B)

tallje
11.02.2010, 16:41
Alicia- hehe xD
A mnie zawsze tą swoją torebeczką wali a później odchodzi i zaczyna szyć na szydełku xD

Sherlock
18.02.2010, 16:45
Nie lubię jej, kurczę xDD
Chociaż mnie śmieszy XD

Charionette
03.03.2010, 17:41
Dokładnie, ja ją tam lubię. Może dlatego, że nigdy nie zachowuję się niegrzecznie :D

Sherlock
03.03.2010, 20:01
@up: Jak to nigdy nie zachowuje się niegrzecznie? o.O

Charionette
04.03.2010, 16:09
Czyli nie latam w bikini po klubie, nie całuję się z mężczyzną, lub kobietą i takie inne (oczywiście jak jest w pobliżu :P)

@down: no raczej ;)

Sherlock
04.03.2010, 17:09
Aa... Czyli, że u ciebie :D

Myślałem, że mówisz ogólnie :P

P.S.

Rozumiem, że wypowiadałaś się teraz w imieniu simów ;D

Ana021
07.03.2010, 15:11
Heh,moich simów przyłapała na bara-bara w męskiej toalecie;)

lizzielovesit
19.06.2010, 16:51
U mnie spotkałam Zadecką ZNOWU i wzięłam kod boolProp[...] i na nią z Shiftem i coś wybrałam, ze moja simka emerytka [Oliwka Widmo] miała jej ciuchy o.O Ale potem ją umalowałam, zmienilam wlosy, wzielam zaprojektuj ubranie no i juz po klopocie ;)

Sherlock
19.06.2010, 19:02
@up: Widziałem gdzieś już tego posta xD

Pokażesz nam tę wielką metamorfozę? ;)