PDA

Zobacz pełną wersję : Mój drugi domek - Balbinka forever! [BRAK ZDJĘĆ]


Serduszko
08.06.2006, 18:38
Cześć w tym temacie chciałabym Wam przedstawić mój drugi domek, który prezentuję na forum o nazwie "Balbinka forever". Łatwo się domyśleć, iż ten dom jest metamorfozą tego starego różowego klocka określonego mianem domu. Ten dom jest podobny do mojego wykonania "Chatynki Kai Septyk (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=31561)" lecz ten dom jest dużo większy. Musicie mi wybaczyć, ja poprostu kocham te domy a`la Kaliente i Don i ciągle je buduję (moje Simy też już sie przyzwyczaiły ;)). Może krótki wstępik... Po śmierci męża Balbina z trudem wiązała koniec z końcem. Nastoletni syn buntownik i mały łobuziak - to ją przerastało. Ale gdy dowiedziała się o tym, że poraz trzeci jest w ciąży... załamała się. Gdy oznajmiła to Damianowi, ten zwiał na uczelnię, aby wymigać się od opieki nad "kolejnym bachorem". I tak Balbina została sama z tym problemem. Jednak los się do niej uśmiechnął i okazało się, że babcia męża Balbiny zmarła i zostawiła jej spadek i dom! Balbina sprzedała dom po babce oraz swój i postanowiła rozpocząć nowe życie. Kupiła działkę w pobliżu domu sióstr Kaliente - jej serdecznych przyjaciółek i rozpoczęła się budowa domu. Jej domu...


Balbinka po metamorfozie (z tą fryzurą jest o 100% ładniejsza!)


Bryła domu z przodu w dzień

Bryła z tyłu (sorry za ten podpis, nie wiem jakim cudem mi tam przeskoczył :P)

Ganek

Przedpokój

Salon

Łazienka na parterze

Kuchnia

Jadalnia

Pokój Błażeja (jako dziecko, nie małe)

Rzut parteru

PIĘTRO

Sypialnia Balbinki w kolorach zielonym i żółtym


Pokoik Bartusia (jeszcze nie narodzonego synka Balbiny :P)


Łazienka na piętrze (Balbiny)


Hall na piętrze


Rzut piętra

Widok domu z lotu ptaka

Wątpię żeby komukolwiek spodobał się ten dom. Ale jak powiadają "trening czyni mistrza" więc jeszcze długo będę zaśmiecała to forum tymi wypocinami :P. Bardzo proszę o szczere opinie bo chciałabym budować zoraz lepsze domy. Pozdrawiam, papa :*.

Mati_7893
08.06.2006, 19:15
Szczerze mówiąc jest to domek... taki typowy... Widać, że (chyba) ostatnio zafascynowałaś się Simsami, bo nie są to tak jakby "fachowe" domki, ale jak na drugi domex to ok. Moja ocena: 7/10 (pamiętam, jże jestem w ocenianiu bezlitośny - taka czarna mamba :D )

InMyDreams
09.06.2006, 09:52
Domek całkiem fajny, nie podoba mi się tylko jadalnia i szkoda, że nie ma ogórdka
Daje 7/10

Michalunia
09.06.2006, 13:24
Domek jest nawet, nawet. Wykladzina w halu kompletnie mi sie nie podoba...

Ale ogolnie bardzo ladny domek... daje ci za niego 8/10

PS Skad wiedzialas, ze nienaodzone dziecko to syn???

Nox
09.06.2006, 13:36
Strasznie pstrokaty ten domek, podlogi troche nie dopasowane, nie jest zle jak an 2 dom :) daje 7/10

Serduszko
09.06.2006, 14:56
Heh, dzięki za pozytywne ocenki ;). Brak ogródka mogę wyjaśnić. Ja w takiego typu domkach w ogóle nie robię ogrodów, daję jedynie pod ganek krzewy. A skąd wiedziałam, że dziecko będzie płci męskiej? Bo już kiedyś grałam na Biedakach, wtedy pamiętam, że bardzo się wkurzyłam jak zobaczyłam, że Balbi jest w ciąży. Z tego zdenerwowania zakatrupiłam Damiana i Błażeja a potem urodził mi się chłopiec. Aha, jeśli ciekawi Was choć trochę co teraz słychać u Balbi, to powiem Wam, że zaadoptowała dziecko, ale jeszcze go nie dowieźli, ale wybiorę dzieck ow wieku szkolnym mam nadzieję, że będzie girl; Błażej dorusł i jest teraz dzieckiem ;). Aa, i jeszcze jedno. Nie musicie mnie traktować ulgowo, ponieważ jest to mój pierwszy dom. Wolę szczerą opinię, nawet jeśli ma być niska. Dzięki i pozdrawiam :*.
Serducho xD

Agita
09.06.2006, 19:13
Według mnie jak na drugi raz to domek nawet ładny, ale przyczepię się do zbyt pstrokatych kolorków i braku ogródka.
Ocena: 7/10

Meggie
10.06.2006, 09:54
Podoba mi się. Jedyne co mi tam przeszkadza to płaski dach którego wprost nie cierpę. Ale nie bede cie za to krytykować. NIe każdemu musi się nie podobać płaski dom. Tobie może przypadł do gustu. Daje 9,5/10

ajatakarozczochrana
10.06.2006, 11:51
Hmm... Całkiem całkiem... Kompletnie nie podoba mi się "liściasta" wykładzina w hallu. A sypialnia Balbi troche za pstrokata :P Ale plusik za obie łazienki i pokój Bartusia :) Brak ogródka ale daję 6,5/10 :) Aha a skąd masz te schodki :D?

Koniczynka
25.06.2006, 15:28
ladniejszy od poprzedniego, ale caly czas prosty...... sciagnij jakies wystrzalowo-nowoczesne meble z neta a bedzie w ogole inaczej (daje ci plusa za meble z 4esf:))
5+/10