PDA

Zobacz pełną wersję : dom Deeny Mosh [BRAK ZDJĘĆ]


epletre
31.01.2010, 16:12
Witam,

Dzisiaj ja przedstawiam swój ostatni projekt.
Dom został zaprojektowany dla kobiety. Jest w nim dużo jasnych kolorów, przestronna kuchnia, duży pokój dzienny, ustronna sypialnia i wygodna, aczkolwiek mała łazienka. Tiulowe firanki w całym domu i duża ilość kwiatów oraz ciemne kolory w łazience sprawiają wrażenie przytulności. Wspaniale jest po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i dobrą książką. Deeny zrezygnowała z klasycznego biura/biblioteki ponieważ nie lubi dużych domów i niepotrzebnych pomieszczeń.
Za domem jest ogrodzony taras, na którym można się opalać poza ciekawskim widokiem sąsiadów. Jest również miejsce do grilla i spotkań z przyjaciółmi.
Przyznaję otwarcie, że bryła jest ściągnięta z jednej ze stron, która oferuje domy do TS2.
Niestety, część zdjęć musiałam robić z góry, czego nie lubię, ale pokoje są tak małe, że inaczej nie dałam rady.


Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
Epletre

Tofik
31.01.2010, 16:21
Nie podoba mi się biało czarny cały bryła może być 3/10

ddo bwayo
31.01.2010, 16:21
Bryła mi się nie podoba + szkoda, że nie jest Twoja, wnętrza są super.
8,5/10

Sherlock
31.01.2010, 17:35
Jak dla mnie to strasznie jasno ;p 8/10

EsteeM
31.01.2010, 18:22
Bardzo mi się podoba. Wnętrza są ładnie i przytulnie urządzone. Dzięki dobrze dobranym dodatkom widać że dom jest zamieszkany przez kobietę :) Szkoda że bryła nie jest Twojego autorstwa. Oceniam na 9/10.

dżin.
01.02.2010, 00:19
Potwornie spodobała mi się kuchnia, ten granatowy akcent świetnie do niej pasuje ;) Salon także mi się spodobał. Reszta pomieszczeń wydaje się być niedopracowana...szkoda też, że bryła nie jest twoja, ale cóż zrobić ? xD Nie każdy potrafi budować bryły. 7

Ps. Czemu to twój ostatni dom ?

laisha
01.02.2010, 12:37
Bardzo mi się nie podoba, inne twoje domy były o wiele lepsze.
+:
ładne krzesła w jadalni,
sypialnia
szafki w kuchni
dach
-:
dywany,
podłogi/ściany,
2 żyrandole w kuchni (?)
tapety na ścianach z ozdobnikami
i cała reszta

epletre
01.02.2010, 15:28
Bardzo mi się nie podoba, inne twoje domy były o wiele lepsze.
+:
ładne krzesła w jadalni,
sypialnia
szafki w kuchni
dach
-:
dywany,
podłogi/ściany,
2 żyrandole w kuchni (?)
tapety na ścianach z ozdobnikami
i cała reszta

To jest mój pierwszy dom na forum, chyba mnie z kimś pomyliłaś...

caalam
01.02.2010, 17:07
dom jak najbardziej w moim stylu. miałam jednak wrażenie, że ten domek już kiedyś oglądałam. a że to Twój pierwszy dom, to zapewne Cię z kimś pomyliłam.
jakoś nie pasują mi krzesła w jadalnie, aczkolwiek bardzo ładne. dach też niczego sobie, ale bryła jest zdecydowanie za ciemna.

laisha
02.02.2010, 08:58
To jest mój pierwszy dom na forum, chyba mnie z kimś pomyliłaś...

może, chyba ktoś miał podobny avatar...

Avonlea
06.02.2010, 19:39
Całkiem nieźle.
Mi tam się podoba prawie wszystko.
Tylko, że ta biel aż męczy oczy :P
Niektóre meble lub sprzęty całkiem nie pasują do reszty pomieszczenia. :(
Z zewnątrz nie bardzo mi się podoba :(
Poza tym zauważyłam bardzo faje kombinacje koloru, połączone z bielą. :D

jekyll
08.02.2010, 12:07
:O
Fajne, tak jasno. Skąd masz tyle fajnych obrazów i dodatków. Ta rama co lezy podparta o ścianę fajne i łóżko

epletre
08.02.2010, 17:32
:O
Fajne, tak jasno. Skąd masz tyle fajnych obrazów i dodatków. Ta rama co lezy podparta o ścianę fajne i łóżko

Obrazy mam od Karen, najpiękniejsze obrazy w necie http://simsartgallery.net/
Rama jest stąd: http://www.simplystyling.de/Sims3/homesims3.html
a łóżko to z zestawu "Ultra"

Upadła Dusza
09.02.2010, 11:30
Bryła mi sie nie podoba, okropny kolor. W środku kolory troche rażą po oczach, ale jest nawet ładnie. Najbardziej spodobała mi się sypialnia. W kuchni nie podoba mi się lodówka, a w łazience kwiaty. Reszta może być.

Charionette
09.02.2010, 17:29
Dom jest bardzo fajny :)
Podoba mi się :D
9/10

Merve
10.02.2010, 13:49
Drzwi, które dałaś na wejściu ja przeważnie dawałam w środku domu. Niby mi się podoba, ale trochę przereklamowane dodatkami z neta. 5/10

SoCute...
14.02.2010, 10:12
Bryła ujdzie, taka zwykła ale za to wnętrza świetne :)
Może trochę za dużo tych dodatków, co nieco zraża ale kolorystycznie ok :)

Tak trzymaj!