PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przebrać małe dziecko


ola_pawlik
08.10.2004, 19:16
Dorosły sim kupił małemu dziecku szłowe ubranka, ale za cholere nie wiem jak przebrać dzieciaka, chodzi bez przerwy w tych samych śpioszkach i sukiennce. Czy ktoś z was doszedł do tego jak to zrobić?? Dzięki za odpowiedzi

Iri
08.10.2004, 19:19
No to kupujesz ta jakby przbieralnie do zmieniania pieluch (chyba wiesz o co mi chodzi) i tam kilkasz na nia i tam jest przebiez sima .... w....., albo zaprojektuj ubania i masz, ja tk robie

Fool
08.10.2004, 19:19
dzeicko przebierasz? chce ci sie? no ale dobra.. sam nei wiem.. a jaiej wielkosci jest to dziecko..? bobo, czy ten co sie uczy chodzic? nie ma tej opcji czasem na "przebieraczu smierdzacych pampersow ;)"?

Fizzly
09.10.2004, 23:24
Fool... Ale jesteś zabawny... "Przebieracz śmierdzących pampersów" - -"
Tych niemowlaków nie da się rpzebierać (po urodzeniu) więc po co pytasz? :O

limonka_as
10.10.2004, 12:01
"Przebieracz śmierdzących pampersów"

przebieracz śmierdzących pampersów??? a jest wogóle coś takiego??
:D ale fajnie! qrde już sie nie moge doczekać kiedy bede miała simsy!
"przebieracz śmierdzących pampersów- a to dobre :D

=>kl@udiaa<=
10.10.2004, 14:02
Jak to? MOzna zmieniać ubranka małym dzieciom? Gdzie się je kupuje? Jak byłam w sklepie kiedy moi simowie mieli maluszka nie była takiej opcji. :/ I jeszcze jedno! Chciałam kupić mojemy "duzemu dziecku" nowe ciuchy, więc pojechałam całą rodziną do sklepu, ale dziecko mogło tylko >przymierzać< i >przeglądać< ubrania, a jego rodzice mogli tylko dla siebie kupowac. W rezultacie wróciłam z niczym dla dziecka i cały ten okres simek przechodził w jednych, beznadziejnych ciuchach! Co mnie starsznie wkurzyło. Mozecie mi odpowiedziec co jest grane?

Natka92
10.10.2004, 15:07
kupujesz przewijak i tam jest opcja zeby przebrac malego sima

ola_pawlik
13.10.2004, 18:43
chodzi o małe dziecko ... w "przebieraczu śmierdzących pampersów" się je przebiera ?

oLA144
14.10.2004, 09:39
jak ja pojechałam do miasta tylko z jednym simem (matka) to moglam kupowac ciuchy dla malego dziecka wiekszego i nastolatka no i dla doroslego

Lea
14.10.2004, 18:50
W miescie jadac jedna osoba mozna kupic ubrania dla calej rodzinki.... I dla babci i dla malego dziecka i dla meza i dl;a zony i dla nastolatki i dla.... No.... dla wszystkich. Po prostu jak sie pojawia takie okienko z ubraniami trzeba zaznaczyc ze kupujesz na przyklad dla dziesieciolatka :-))))

Fizzly
14.10.2004, 23:35
Ola, gdy kupisz dla dziecka ubranka klikasz na przebieralnię i dajesz "Przebierz" aby ubrać go w ubranko/śpioszki lub "Zaprojektuj ubranie" powinno być, gdy kupisz inne w sklepie.

ola_pawlik
15.10.2004, 12:53
ok, dzięki wszystkim! wiedziałąm, ze mogę na Was liczyć ;)

Malenka :)
27.07.2005, 16:23
ok, dzięki wszystkim! wiedziałąm, ze mogę na Was liczyć ;)
Ale ja nie mam takiej opcji na przebieraczu śmierdzących pampresów - zaprojektuj ubranie :(

Vera
28.07.2005, 22:55
Nie masz takiej opcji bo:
a) Dziecko jest niemowlakiem
b) nie masz innych ciuchów dla dziecka
c) nie masz dziecka ;)
Musisz zamówić taksówkę do miasta(na parcele publiczna) i kupic nowe ubranka a potem na tym przebieraczu (tam gdzie sie dziecku zmienia pieluchy) nacisnać opcje "Zaprojektuj ubranie" (czy coś w tym stylu) --> (wybierasz) pidżama, ubranie codzienne itd. i wybierasz kupione ubranko. :D
Nie trzeba jechać do miasta kupowac ciuszków jeśli masz dwójke dzieci np. dwie dziewczynki i kazda ma inne ubranie to masz juz dwa ciuchy do wyboru. Chyba ze ci sie nie podobaja) Ale o tym juz chyba wszyscy wiedzą więc to wszystko. :D

Malenka :)
29.07.2005, 13:09
Nie masz takiej opcji bo:
a) Dziecko jest niemowlakiem
b) nie masz innych ciuchów dla dziecka
c) nie masz dziecka ;)
Musisz zamówić taksówkę do miasta(na parcele publiczna) i kupic nowe ubranka a potem na tym przebieraczu (tam gdzie sie dziecku zmienia pieluchy) nacisnać opcje "Zaprojektuj ubranie" (czy coś w tym stylu) --> (wybierasz) pidżama, ubranie codzienne itd. i wybierasz kupione ubranko. :D
Nie trzeba jechać do miasta kupowac ciuszków jeśli masz dwójke dzieci np. dwie dziewczynki i kazda ma inne ubranie to masz juz dwa ciuchy do wyboru. Chyba ze ci sie nie podobaja) Ale o tym juz chyba wszyscy wiedzą więc to wszystko. :D
a) dziecko nie jest niemowlakiem tylko takim juz raczkującym
b)kupiłam ciuchy dla dzieciaka
c)mam dziecko :P
Więc to wina pewnie tego patcha, ale czy bedzie on dzialal na pirckich simsach? No i gdzie mam go wkleic??
Vera dzięki za rade ale się mylisz :P

berata
29.07.2005, 15:35
Więc to wina pewnie tego patcha, ale czy bedzie on dzialal na pirckich simsach? No i gdzie mam go wkleic??
Vera dzięki za rade ale się mylisz :P
Gdy klikniesz na niego dwa razy automatycznie zacznie się instalacja. Co do pirackich... pojęcia nie mam, robisz na własną odpowiedzialność.