TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Kleptomani (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=10819)

Kathie 16.11.2004 14:27

Kleptomani
 
Czy nie uważacie,że simy są kleptomanami?
Moja simka raz wyszła z parceli (!), a wtedy grałam właśniej w jej rodzinę (na ikonce co robiła pisało coś tam,że jest na innej działce czy coś takiego) i kiedy wróciła przyniosła 2 ogroodowe krasnale,które ukradła komuś innemu!
Jak kiedyś robiłam wesele to któryś z gości też mi wziął krasnala,ale potem zaraz go oddał.
Jeszcze jeden przykład to sąsiedzi,którzy kradną pieniądze z drzewka pienieżnego (tego z aspiracji).

Czy twórcy gry chcieli zażartować z ludzi? Czy to taki mały psikus?

A wy jak sądzicie?

Zerat 16.11.2004 14:32

kradziez krasnala lub jego odbicie od sasiada jest automatyczne :P
a to ze z drzewka zabieraja to tez normalne .. kup se extra drzewko i nie narzekaj

Shèène 16.11.2004 14:50

Ja tam nie wiem. Nie kupuję tych krasnali, bo jak dla mniesą

ohydne!

Wampirencja 16.11.2004 14:51

Woah, u mnie nic takiego sięnie działo. Może to robią simy- złodzieje? Nawet twoje Simy-złodzieje są widoczni przecież u innych simów

vana 16.11.2004 15:01

Cytat:

Napisał Wampirencja
Woah, u mnie nic takiego sięnie działo. Może to robią simy- złodzieje? Nawet twoje Simy-złodzieje są widoczni przecież u innych simów

Eh, to robią WSZYSTKIE simy. Mnie to denerwuje.

elaja2 16.11.2004 15:12

te kradzieże sa zabawne,jakie oni robią fajne minki,jak zacierają rączęta,jak fajnie się skradają ubaw po pachy,mniej zabawne są kradzieże niemowląt,od tej pory jak mam niemowlaka to nie zapraszam gości

Rosaly 16.11.2004 15:23

Mnie wnerwia, jak gram simami uczciwie i zbieram na coś, a sąsiad lub mój własny chłopak kradnie piniądze z mojego drzewka. Żeby chociaż pojawiały sie one u niego w domu, ale nie - przepadają. Nie lubię też, gdy moje dziecko płacze, a sąsiadka wiźmie je na ręce i zacznie podrzucać! Dziecko głodne, matka leci z butelką, a ta baba cała zadowolona rzuca miom dzieckiem. A co do krasnali - nie wiem, bo nie kupuję.

Moonia 16.11.2004 16:01

Cytat:

Napisał elaja2
te kradzieże sa zabawne,jakie oni robią fajne minki,jak zacierają rączęta,jak fajnie się skradają ubaw po pachy,mniej zabawne są kradzieże niemowląt,od tej pory jak mam niemowlaka to nie zapraszam gości

Ja tak samo, albo ewentualnie co chwila zapisuję grę, bo jakoś niezbyt przyjemnie się robi jak mi dziecko kradną ;) Ciekawe tylko, czy to błąd gry, czy tak miało być.
Cytat:

Mnie wnerwia, jak gram simami uczciwie i zbieram na coś, a sąsiad lub mój własny chłopak kradnie piniądze z mojego drzewka. Żeby chociaż pojawiały sie one u niego w domu, ale nie - przepadają. Nie lubię też, gdy moje dziecko płacze, a sąsiadka wiźmie je na ręce i zacznie podrzucać! Dziecko głodne, matka leci z butelką, a ta baba cała zadowolona rzuca miom dzieckiem. A co do krasnali - nie wiem, bo nie kupuję.
To moja opiekunka dla odmiany non stop przynosi butelkę. Matka chce się z dzieckiem pobawić, a ta trzy razy pod rząd przynosi mu jedzenie. A jak mama jest w pracy, a dziecko płacze, to ta sobie telewizję ogląda :\

Calintz 16.11.2004 16:05

Kurde jak ja bym chciał mieć już simsy2!!!!!! W nich się tyle dzieje!!!"Rodzą się umierają..." Kradną, chorują, biją się zdradzają... jak w życiu!!! Maże o nich...(może niedługo moje marzenia się spełnią :P

bandito 16.11.2004 16:10

hmm mi nigdy się tak nie zrobiło :\


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023