View Single Post
stare 23.06.2012, 21:56   #4
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 14[16]


TSP On Top powraca w odmienionej formie! Bądźcie na topie, dowiedzcie się, co jest w modzie!

Jakiś czas temu w wyniku mini afery znikła z działu FotoStory. Jednak po paru miesiącach nieobecności pojawiła się ponownie i to w wielkim stylu. Mowa o Viperze, która wróciła na Forum i zaserwowała nam powrót do przeszłości. Od niedawna znów możemy podziwiać jej najsłynniejsze twory: Dziedziczkę Ognia oraz Melodię Strachu. Pierwszy tytuł to historia sprzed kilku lat, napisana zupełnie od nowa. Drugi zaś pozostał (prawie) niezmieniony. Bohaterką Melodii... jest nastoletnia Sanae. Dziewczyna mieszka w Tokyo, ma zaufanych przyjaciół i nieco wkurzającego młodszego brata, wiedzie więc stosunkowo normalne życie. Do czasu. Nieoczekiwanie wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Kluczem do rozwikłania zagadki może być tajemnica jej matki, Alice. Jak potoczą się losy Sanae? Przekonajcie się.
Cytat:
Pamiętam jak jeszcze pisałam do ciebie Vipero z zapytaniem o "Melodię Strachu", ale rozczarowałam się kiedy odpisałaś, że już niestety nie ma jej na forum. I oto znów mogę cieszyć się tym cudownym fotostory. Nawet nie wiedziałam, że kiedyś nadejdzie ten dzień ^__^ Czekam na następny odcinek*
Lexi

Cytat:
Ajajaj! Nie miałam okazji czytać Melodii w swej pierwszej odsłonie, jednak tytuł wydaje się być dziwnie znajomy. W każdym razie będę się zaczytywać, a na razie powiem, że wciągnęło mnie! Swoją drogą śliczne imiona wybrałaś bohaterom.
Yuki

Nie tylko Vipera robi sporą karierę w dziale FS. Niedawno tytuł Fotostorytellera obroniła rudzielec. Jeszcze nie zdążyliśmy pożegnać się z bohaterami Belle Rose, a już pojawiło się kolejne dzieło autorki pt. Miracle. Jednak wkrótce potem przyszłość FS stanęła pod znakiem zapytania – pojawił się pomysł stworzenia prequela BR. Póki co, autorka zapewnia, że Miracle nie zniknie równie szybko, jak się pojawiło.
Cytat:
Jestem strasznie ciekawa, o czym to będzie - prolog jest po prostu świetny.
Fallen

Cytat:
Pochłonęło mnie to w całości. Zaciekawiony jestem kim ten KTOŚ jest.
Lubie

Cofnijmy się teraz o kilkadziesiąt lat. Po tragicznej śmierci państwa Watersów ich majątek przejmuje córka, Alice. Gdy jej firma samochodowa upada, młoda kobieta uwodzi jedynego spadkobiercę wielkiego majątku, Isadora Williamsa. Tak wygląda początek fabuły wspaniałego FS Alice Waters. Autorem tego dzieła jest Caesum. Naprawdę warto przeczytać!
Cytat:
No cóż, cud i miód. Widać, że masz wprawę i pomysł na fabułę. Bardzo mi się spodobało, jesteś naprawdę świetnym pisarzem >D
No nic, życzę aby twój następny odcinek był równie dobry jak ten, chociaż w twoim wypadku to z pewnością się sprawdzi ^^.
Aleksander

Cytat:
Bardzo przyjemnie się czyta, przede wszystkim lekko i zrozumiale, a to jest najważniejsze. [...]Czekam na kolejny odcinek, mam nadzieję, że będzie równie dobry jak poprzednie
rudzielec

Nie tylko w FS można czytać fajnie opowiadania. Coraz ciekawiej prezentuje się dział „Opowiadamy, jak sobie gramy”. Póki co opowiadań jest niewiele, jednak tematów prawie z każdym dniem przybywa.
Warte polecenia są historie serwowane przez Liv. W kolejnych częściach poznajemy różnych mieszkańców Nieznanowa. Ich życie jest pełne zaskakujących niespodzianek, czasem miłych, a czasem nie. Godna uwagi lektura, zwłaszcza dla fanów serii AND ;-).
Cytat:
iv, masz fantastycznie rozbudowaną grę. Strasznie mi się spodobały drzewa genealogiczne - świetnie to przedstawiłaś. Poza tym, świetne historyjki i śliczne zdjęcia.
aniołek

Cytat:
Historia rodziny przestępców ucięta w najlepszym momencie! Czuję niedosyt.;p
bijulicous

Skoro już wiemy, co czytać, może przejdźmy do Simów, od których aż roi się w dziale „Zdjęcia z gry”. Mało kto tworzy jeszcze w The Sims 2, nie mówiąc już o tworzeniu na wysokim poziomie. Bardzo ładne Simy serwuje nam Avis w swoim temacie. Znajdziemy tam zarówno naturalnie wyglądające postacie, jak i trochę fantastyki. Warto zajrzeć!
Cytat:
Łaaał, ta Karolina to urocza jest. Ja nie mam zastrzeżeń, również prezentacja dobra*
Master of Disaster

Cytat:
Mi sie podoba ta pierwsza <3 Skąd masz sukienke?
Kenny McCormick

Użytkownicy prezentujący swoje Simy się zmieniają, a Trykuu. pozostaje wciąż na swoim miejscu. I bardzo dobrze, bo mało kto tworzy tak świetne postacie z gry The Sims 3, jak on. Temat z jego tworami ma już prawie 400 postów!
Cytat:
jeju, znowu świetna. oczy mi się bardzo podobają i usta. + za piegi, uwielbiam piegi.
ma genialne buty i koszulkę <3
czy kolczyki to cupcakes? ;d
smajl

Cytat:
Klaudia bardzo mi się podoba, jest niezwykle realistyczna. Podobają mi się oczy, nos, usta, i w ogóle wszystko
chrupek

Ostatnio edytowane przez Charionette : 23.06.2012 - 22:07
Charionette jest offline