View Single Post
stare 16.08.2014, 17:17   #12
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

omujborze ile komentarzy! nie spodziewałam się, aż tylu jeeeju odpowiedzi w spojlerach.

Spoiler: pokaż
Cytat:
Napisał krewetka Zobacz post
Ładna i seksowna lama z tego Kamila. 
dzięki misiu :* cieszę się, że podoba Ci sie twoje rude wcielenie
Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Kot jest bomba, ale obróżka trochę mu się nie komponuje w masę na jednej fotce
bo ma taką sierść i jest gruby i wiesz :C
Cytat:
Napisał Juliet Zobacz post
jak dla mnie świetny pomysł!
inspiracja, którą się kierowałaś to pewnie otoczenie i znajomi z którymi masz do czynienia na co dzień! przepiękny pomysł! uważam, że takie barwne i inteligentne myślenie jest potrzebne w tym nieszczęsnym XXI wieku, gdzie górują gimbusy! to co zrobiłaś jest dziełem nie do opisania, przepiękne!
uważam, że rodzinka jest przyjemna i zgrana! grupka znajomych tworzy świetną całość, którą dekoruję kot, tzw. wisienka na torcie! przepięknie!
czekam na dalsze rozwinięcie, trzymaj się malutka!
KOCHAM. CIE. DZIEWCZYNO.
rozwaliłaś mnie tym komentarzem, nie widziałam ani jednej osoby, która podchodziłaby do OJSG tak emocjonalnie!

Cytat:
Napisał ciepła woda Zobacz post
kocham kocham kocham to! <3
Marta to taka lasencja, że hhhnnnng, chcę ją! brałabym :3
Kamil wygląda jak taki rudy rumun trochę, ale w sumie szogun też pasuje xD
Szkoda, że tak mało Rafała! Sądzę, że on i Marta by się dogadali <3

CHCĘ WIĘCEJ! <3
Wiem, że Ci się Marta podoba. Słyszałam ten pisk na TS'ie :3
No to, że Kamil jest rumunem to już każdy wie. I że rudym to też. xD Szogun bo ma taką kozacką fryzurę noo.
Będzie Rafał i Marta także luzik. ;> Rafał będzie gwiazdą trzeciego odcinka bodajże.
Cytat:
Napisał Christa Zobacz post
Ja od razu polubiłam Robaczka, super kotek. :3 Wszyscy simowie są bardzo ładni, mają ciekawy wygląd. Czekam na ich dalsze losy.
Ja go uwieelbiam! Dzięki, starałam się, żeby każdy się czymś wyróżniał.
Cytat:
Napisał Bindi Zobacz post
Mina kota po wpadce z ciążą bezcenna, komentuje wszystko
Hahah dopiero teraz to zauważyłam. xD
Cytat:
Napisał Zielona Herbata Zobacz post
Rodzinka pokręcona, czyta się z humorem Co do dwójkowych animacji, również je kocham <3 Martens przypomina trochę mnie... nevermind. Czekam na kolejną część!
Cytat:
Napisał krewetka Zobacz post
jesteś murzynką ? XD
Kamil XDDDDD
Cytat:
Napisał Chwalisława Zobacz post
Kocham tą rodzinkę <3 I twoją grafikę! I twoich simów!
A Natalka to troche taka rozrabiara xddd żeby pchać się do łóżka pierwszemu lepszemu xd i to jescze wpaść Dziecko musi być piękne, skoro ma taką seksi mamuśkę :3
Moja grafika ssie. ;-; Natalka faktycznie trochę narobiła szumu, ale już się uspokoiła. Co do dziecka to fakt - mamusię ma ładną, ale geny tatusia wszystko popsuły, więc nie licz na za dużo. xD
Cytat:
Napisał xheyanna Zobacz post
Ja, jako ogromna kociara, również zakochałam się w kociaczku <3 Robaczek przypomina troszkę mojego grubaska, chociaż masą mu jeszcze do niego daleko, ale jeszcze wszystko przed nami xD

Z kolei Ania wygląda na taką szarą myszkę, ale jest mega urzekająca <3 Chyba jej dalszej historii najbardziej jestem ciekawa.

Podsumowując, rodzinka ekstra! Już nie mogę się doczekać ich dalszych losów, z pewnością będę tu dalej zaglądać! <3
Noo twojego koteła będzie ciężko pobić jeśli mówimy o wadze xD
Ania będzie miała kilka ciekawszych momentów, ale to później.
A to, ze będziesz zaglądać to wiadooomo!


Btw akcja będzie rozwijała się dosyć szybko - wolę pokazywać dużo zdjęć i zasuwać z tematem, nawet jeśli rodzina miałaby się zestarzeć już w czwartym odcinku.

I leecimy dalej.


Następnego dnia Natalka przeprosiła Martę, za to co stało się z Kamilem. Dziewczyna wyjaśniła jej, że nie ma problemu i na Kamilu jej nigdy nie zależało. Pogratulowała jej ciąży i obie znów były przyjaciółkami. : )))







Przyszła mamuśka czytała dużo książek o dzieciach.



A Marta pocieszała się po Kamilu ^^





Ogólnie początki ciąży były ciężkie, Nacia prawie poroniła >.<







I CIĄGLE bolały ją plecy.



Aaaania :3



Kamil przyniósł do domu jakiego syfa -.- Prawie wszyscy przez niego chorowali.



A może to jednak Rafał, który daje buziaczki przypadkowym emerytkom? Btw - poznajcie Sare.



Wieeelka chwila nastąpiła po 3 simowych dniach. Natalka urodziła małego chłopca - Rufusa.



Który większość genów odziedziczył niestety po Kamilu...





Zaraz po porodzie odbył się ślub Natalki i Kamila <: Trochę zdjęć z ceremonii. ;d









Powrót do szarej rzeczywistosci xd Rafał i jego intymne chwile w toalecie ^^



i Ani ze zlewem







Rusuf nie dawał nikomu się wyspać. ;x



Przyszła zima, a Marta znowu podrywa laski przed domem xd







Ania gotuje obiad, a Natalce jeszcze źle. -.-





Robaczek









sprzątacz pełna profeska



Jakiś blond paszczur krzyczy na Marte, lel. Sąsiedzi się skarżą na to, że obściskuje się ze swoimi kochankami przed domem.



Rufus dorasta, no i jak mówiłam - brzydkie dziecko z niego. Tym samym Kamil, Natalka i ich synek robią wypad z domu, który aż tyle simów nie pomieści. :x Ale jeszcze się tu pojawią.





I wracamy do Rafała ;> Który jak widać się zakochał. Sara okazała się świetną simką. A różnica wieku zdawała się nie istnieć. Pani Niezapominajka jako jedyna zdawała się akceptować dziwactwa Rafała. btw ten sim miał wcześniej dwóch chłopaków, ale jeden był nastolatkiem, a drugi miał żonę i dwójkę dzieci, nie pykło





wraaacamy do codziennosci - kocham robić mu zdjęcia jak sprzata, szczególnie kible xD







Rafał i Marta jako jedyni postanowili korzystać z zimy i pięknego śniegu < 3





Rafał zaczął robić bałwana, ale Marta stwierdziła, że oczywiście ona zrobi to lepiej. #typowamarta Rafał w tle - foch.







Więęęęc Rafał postanowił zrobić nowego bałwana i olał Marte.



i oczywiscie Marta musiała go popsuć. ;x Teraz to Rafał nigdy sie do niej nie odezwie.









Następnego dnia przyszedł mechanik i on też uległ urokowi Robaczka. :3





I nadeszła wiosna ^^









Bałwany niezgody szlag trafił.



To NIE jest dobry stój do pracy, Marto. ale Ani się podoba ;>



Po robocie chciała zrobić sobie zapiekanki, ale tak to jest jak się bierze za coś czego się nie umie. ;x





Ostatecznie zeszła Ania i zrobiła śniadanie, udało się bez podpalania domu. ;d







Przyszła wiosna, a do Rafała razem z nią - miłość! Postanowił oświadczyć się Sarze!



Oczywiście powiedziała TAK



I na koniec gratulacje od Marty





The end.
Srsly - nie wiem czy nie przesadziłam z ilością zdjęć. ;x
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem