View Single Post
stare 08.03.2015, 18:44   #7
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

Można się tu wypowiadać? Jak dla mnie to większość odpowiedzi to zwykłe wymówki, a nie podsumowanie.
Ja to widzę tak - mówię, że nie podoba mi się coś u Szlachcica, a ten zamiast coś z tym zrobić pisze długiego posta ze swoim usprawiedliwieniem. Rly..? (nick przypadkowy) Nie widzę tu żadnych postanowień do zmian, ani konkretnych decyzji jedynie wymówki. Ja rozumiem, że nie będziecie zmieniać swojego charakteru, bo nam, userom, się nie podoba, ale takie posty jak te wyżej moglibyście sobie jednak darować, bo nie wnoszą nic. Dla mnie to nie jest podsumowanie. Jedynym sensownym postem wydaje się być ten nade mną.
Btw - jesli chodzi o dyskusje w rzeźni. Musicie się zamykać w jakimś tajnym dziale, nie lepiej włączyć się w dyskusje w której każdy może wziąć udział? A dopiero DECYZJE podjąć gdzieś na PW. My (ja) chcę znać wasze zdanie i nie jako całej administracji, ale każdej z was. I naprawdę korona z głowy nie spadnie, gdy zaczniecie każda mówić za siebie (nie tylko w rzeźni)
Na resztę postów w sumie mogłabym odpowiedzieć, cytować i te pe, ale nie wiem czy to ma sens? Albo dostane bana za rozpoczynanie sporów i gównoburzy. W każdym razie pozdrawiam i na przyszłość radzę napisać coś więcej niż "nie mogę bo to, tamto, sramto", może jakieś faktyczne podsumowanie.
__________________

La Tortura jest offline