View Single Post
stare 20.07.2011, 19:15   #3
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Dom konkursowy "Lato w Prowansji"

Dni minęło wiele, ale znów zamierzam rozpocząć sezon oceniania poczynań innych userów w dziale domów ts2/3
Zacznę od Ciebie Aniołku, tak po znajomości.

Bryła
Samego kształtu się doczepić nie mogę, być może jest zbyt pospolity, prostu, lecz to był konkurs i żadne zmiany nie były dozwolone. Lecz mimo to, bardzo udanie udekorowałaś elewacje zewnątrz, szczególnie uroki dodają domu te pnącza.
Jeśli chodzi o dobór koloru elewacji, również nie ma zastrzeżeń, idealnie komponuje się z ogrodem.
Ogród
W moim wydaniu oczywiście byłby o wiele bardziej szczegółowy, lecz i ten mi odpowiada. Starannie dobrana roślinność wpasowująca się w klimat domu i otoczenia.
Zauroczyła mnie szczególnie ta altanka, ile bym dał w takim miejscu się usiąść, pić kawę, czytać gazetę i wpatrywać się w piękną okolicę... się rozmarzyłem, bo u mnie tak deszczowo aktualnie.
Wnętrze domu
W tym projekcie udekorowania wnętrza domu nawet nie dorównuje Twoim projektom wykonanym w ts2.
Pozostawmy lecz porównania.
Ładnie dobrane kolory, dokładnie takich jakie się spodziewałem jak ujrzałem dom zewnątrz, stonowane, nic jaskrawego.
Dobrze podobierane meble, dekoracje wszystko na najwyższym poziomie.
Może jedynie nie jestem co do końca przekonany co do tej skrzyni w salonie.
Jakoś mi tam nie pasuje, ale mniejsza o to.
Zestawienie +/-
+Spójny styl
+Umiejętne udekorowanie bryły
+Projekt ogólnie ma klimat
Werdykt końcowy
Bryła-8/10
Ogród-8/10
Wnętrze-9/10

Ocena końcowa= 8,(3)/10
Twój debiut w ts3 i liczę na to, że wkrótce uraczysz nam jakimś większym przedsięwzięciem, pozdrawiam:Watchman
Wielebny jest offline