View Single Post
stare 25.07.2016, 17:59   #3
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Guilty As Charged

Ten pierwszy cytat wyłapałam sama wcześniej i niestety poprawiłam ten błąd, ale na innym forum. xD
Już wklejam poprawioną wersje.
Co do drugiego - zrobiłam dwa entery, nie wiem czy to wystarczy, ale kompletnie nie mam pomysłu jak to zacząć... "przybysze"? xD
zabiera - poprawione!
kropka - zrobiona!
rodzina O'Dell - poprawiona
wracała - zrobione
czyim - dopisane
wracała - poprawione
powstali - poprawione
zdania - połączone
kropka i ogonek dopisane.

To prawda, sprawdzałam ten tekst i poprawiałam wiele razy. Chciałam, zeby było napisane jak najlepiej, zrozumiale i bez błędów - chociaż jak sama widzisz kilku rzeczy nie zauważyłam, na reszte nie zwróciłam uwagi, więc i tak pare błędów jest.
Co do komentarzy to na tym forum wstawiam historię tak o, żeby była, bo w sumie co mi szkodzi skopiować i wstawić tutaj. Oryginalny temat, na którym się skupiam jest na centrum simów, tam mam już 6 komenatrzy, więc z aktywnością nie jest źle. Dlatego właśnie tam wstawiam swoje "dzieła", ze względu na aktywność użytkowników. Widząc tyle komenatrzy sama mam ochotę komentować tematy innych ludzi i tak jakoś się to kręci ale tak jak już mówiłam nic mi nie szkodzi wstawić to również tutaj, tym bardziej że to forum bardzo skupia się na ortografii, interpunkcji i wytyka palcem każdy błąd, na czym bardzo mi zależy. ;p
link - http://centrum-simow.com/viewtopic.php?f=271&t=2368

Pozdrawiam i dziękuje serdecznie za komentarz!
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem