View Single Post
stare 07.06.2012, 09:13   #23
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Aż się dziwię, że tak dobrze mnie oceniliście w większości.
Ale co do dwóch głosów na "nie" to maci rację.

Wypaliłem się i od dłuższego czasu próbuje pozbierać się.
Będąc z Wami szczery to aktualnie nie robię niemal nic, i przebywam głównie w offtopic.
Co do wulgaryzmów to tak używam, ale zawsze w formie z gwiazdkami, czyli z cenzurą, czyli zgodnie z regulaminem, przynajmniej tak wynika z jego treści.

Oczywiście różnicą jest, gdy dane przekleństwo jest skierowane do któregoś z użytkowników, wtedy czy w formie zagwiazdkowanej czy innej traktuje to jako jawną obrazę, a co za tym idzie postępowanie karne...

Poza tym offtopic to offtopic. Więc to, że mi zdarzyło się napisać dwa posty pod rząd to chyba tragedia nie jest?
Sam regulamin w offtopic traktuje z lekkim dystansem i nie każe innych za jego lekko złamanie, ale tylko w granicach offtopu.


Mimo wszystko dziękuje za dobre oceny i te złe, które miały jak najwięcej racji.
Od jakiegoś czasu mam wakacje, ale sądzę, że mimo zbliżającej się pracy znów powrócę do normalnej pracy moderatorskiej na forum. ps. nawet simsy ostatnio zainstalowałem ;D


edit. jak jakiegoś dnia będę miał zaniżoną samooceną to wpadnę tutaj poczytać jeszcze raz moje oceny


ps2. no cóż ja słowa ciul nie traktuje jako przekleństwo, forum również go nie cenzuruje, więc w czym problem?
A to, że ktoś innych dostał za to warna to już nie moja wina, nie ja to uczyniłem.

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 07.06.2012 - 09:19
Wielebny jest offline