View Single Post
stare 02.01.2016, 22:43   #44
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Kotelarski, no ja Cię proszę. W TS4 nie ma możliwości zrobienia śniegu, ani drzew bez liści. Ja sama nie potrafiłabym tego zrobić, bo nie jestem grafikiem, który może zmienić dosłownie wszystko. I teraz co? Nie mogę wziąć udziału w konkursie, bo gram w czwórkę? Przecież to nie tak, że na obrazku jest słoneczne wybrzeże. Autor postarał się, żeby było chociaż trochę zimowo i moim zdaniem wyszło bardzo fajnie. Oglądałam te prace, głosowałam i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby się doczepić (a uwierz mi się, że z "czepianiem się" mam na tym forum dłuuugą historię ) Proponuję trochę wyrozumiałości, a mnie jadu i szukaniu problemów tam gdzie ich nie ma. Gdybym była na miejscu Charionette już dawno skończyłabym z tobą rozmowę. Nie dość, że Nyśka robi konkurs - układa regulamin, przyjmuje prace, robi tematy, DAJE SWOJE GRY KTORE MOGŁABY SPRZEDAĆ to jeszcze musi użerać się z tobą. I uprzedzę - nie, nie robi Ci tym łaski (co jest swoją drogą śmieszne).

W każdym razie! W tym nowym roku 2016 życzę każdemu więcej zrozumienia, empatii i ogólnie bardziej pozytywnego spojrzenia na świat, a wszystkim wokół będzie przyjemniej.

EDIT: a skoro tak CI ciężko z tym, że to nie jest zima z twoich wyobrażeń to pomyśl sobie, że nie wszędzie na świecie są tony śniegu, zamarznięty lód itp. Wyobraź sobie na przykład, że to "zima" z tych cieplejszych krajów.
__________________

La Tortura jest offline