View Single Post
stare 20.08.2023, 14:44   #36
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 217
Reputacja: 57
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Przekopując imgur znalazłam jeszcze jedną parcelę z okolicy 8. Wcześniej już wrzucałam "nową" parcelę z Abrakadabrowa - Cygańska Jesień. Jesień się do nas pcha, pomimo upałów (liście lecą, widziałam nawet pojedyncze kasztany, ale niedojrzałe), a żeby jeszcze bardziej wszystkich wku... WKURZYĆ w ten upał - wrzucam parcelę ZIMOWĄ parcela jest wakacyjna, nadal mamy wakacje, więc można.

Kilka słów o samej parceli: dość skromna, a na tle parcel pirackich, średniowiecznych i cygańskich jest w zupeeeełnie innej estetyce. Ale parcelę przedstawi wam pani Amelie Mimieux we własnej osobie, a jej dom też był daleki od tych klimatów.
Nie wiecie kim jest Amelie Mimieux? To proszę natychmiast nadrobić zaległości TUTAJ i się więcej nie przyznawać.

Lecim.


- Madame, wspominałaś ostatnio, że jesteś zmęczona. Może jakiś urlop?
- I mam rezydencję zostawić pod twoją opieką, niedojdo grająca?
- Madame! Przecież jest jeszcze służąca Dorothy.


- W sumie. Z nią nie boję się zostawić domu.
- Możemy liczyć na pamiątki?
- Prosisz się o nocleg w szopie.


Madame zmieniła strój na skromniejszy i poszła zadzwonić po transport.
Pamiątek mu się zachciewa. Mało, że przebywa w mojej rezydencji, jakby w niej co najmniej mieszkał, chociaż ma miejsce razem ze służącą, to jeszcze souveniry by chciał, podrzędny wierszokleta.


Nożesz! Kto to widział, żebym JA miała czekać?!


Parcela znajduje się nad zamczyskiem. Kto by się spodziewał, że madame Mimieux wybierze skromny ośrodek w drewnie, zamiast potężnego, luksusowego zamku?






Madame w takim niemodnym wdzianku?! Pewnie dlatego zdecydowała się na skromny ośrodek, żeby nikt ważniejszy jej nie widział.


Lecim od lewej. Pierwszy obiekt to sklep odzieżowy.





Sklep jest piętrowy!


Na środku znajdziemy kwatery do nocowania, a przed nimi handlarkę kwiatów. Ma kobita turbozdrowie, żeby siedzieć na mrozie.



Telefony ukryte wewnątrz (wiem, że są te do ściągnięcia, kwiaciarka też jest telefonem, ale nie chcę kasować starych, bo gra potrafi mi zwariować z byle powodu przy blisko 1500 dodatkach - a będzie jeszcze więcej)



Kwatera wita nas niesamowicie przytulnym wnętrzem, które wprost zachęca do urlopu. Jest niewielki bar, kanapa przed ogromnym kominkiem, a także można skorzystać z cateringu 24/7.


Pokoje znajdują się na piętrze. Hol wieje pustkami, ponieważ parcela nie była w 100% dokończona. Poza tym znajdują się tylko dwa pokoje do nocowania, gdyż po co więcej, a pusty hol daje możliwość dołożenia trzeciego pokoju.


Pokój czteroosobowy.



Pokój dwuosobowy, na który się zdecydowała madame, bo lubi spać w ogromnym łożu. Jak widać pokoje są przystosowane do obecności zwierząt.


Obok sklepu odzieżowego jest jeszcze niewielka cukiernia.


Wychodki.


Ale nas przecież najbardziej interesują aktywności na zewnątrz, nie?


Można poszukać metali.


Minusem urlopów w skromnych ośrodkach są prostaki-cebulaki. Jakiś patałach postanowił się spoufalać i wejść do balii razem z madame!


Więc madame postanowiła ulepić bałwana.


Nawet jej złość przeszła.


Po tych wszystkich zimowych zabawach wczasowicze mogą skorzystać z posiłku serwowanego na gorąco.




Inne rzuty na parcelę.



Nocą!


Ta kwiaciarka jest niezniszczalna.


Niestety, jest wysokie prawdopodobieństwo, że cała okolica 8 przepadła. Przeglądałam sporo moich backupów i nie umiem jej nigdzie znaleźć.
Zostawiam na pamiątkę, bo nie czuję się na siłach, żeby znowu budować całą okolicę od zera.
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem