Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2011, 19:50   #1
przeciętny
 
Avatar przeciętny
 
Zarejestrowany: 23.01.2011
Skąd: Sosnowieś
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 236
Reputacja: 10
Domyślnie Dom. Po prostu. [BRAK ZDJĘĆ]

Kolejna chata w moim wykonaniu, tym razem nieco większa, przeznaczona dla 2 osób:
__________________
To, że mam to w dupie, nie oznacza że tego nie rozumiem.

Ostatnio edytowane przez Charionette : 01.02.2015 - 20:26
przeciętny jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2011, 21:03   #2
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,159
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom. Po prostu.

bryla mi sie nie podoba, ale mysle ze ogrodek poprawil by te sprawe
salon jest fajny, tylko dodoalbym wiecej dodatkow. i kuchnia jest troszke za prosta
6.5/10
muffindance jest offline  
stare 19.02.2011, 23:41   #3
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom. Po prostu.

Bryła jest fajna ale z ogródkiem ( chociaż jakieś drzewka) wyglądałaby zdecydowanie lepiej..
W środku strasznie pusto i szaro..chociaż widzę, że w środku sam Maxis? więcbiorąc to pod uwagę nie jest źle. W miarę wszystko dopasowane do siebie. Tylko dodawaj więcej dodatków,( jakies książki, naczynia, w kuchni itp) bo tak dom wygląda na opustoszały.
Gdzie są rzuty??
Nie rób zdjęć w trybie kupowania ( żeby nie było widać tych kratek).
Czemu w łazience nie ma lustra?;>

Najbardziej podoba mi się sypialnia ( wszystko w miarę gra).

Bryła: 8/10
Wnętrze: 5/10
Ogród ( a raczej jego brak) 1/10

Kombinuj dalej
Pozdrawiam.
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości "
_________________________

M ;*
Esterkaa jest offline  
stare 20.02.2011, 09:59   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Dom. Po prostu.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Więcej zdjęć już nie mogłeś dać? Strona mi się dwie godziny ładowała
Ironia.

Ja nie rozumiem, jak taka wielka chałupa może być TYLKO dla 2 osób! Nawet pomijając, że ja robię bardzo małe pokoje generalnie...
Zdjęcia zrobione na odwal się.
Jakkolwiek o salonie mogę powiedzieć, że nawet mi się spodobał, korytarz próbuje ratować honor wraz z różowo-czerwoną ścianą w kuchni, tak reszta jest monotonna i bez pomysłu. Co ja mam tu oceniać?
I gdzie wcięło rzuty? Ponarzekałabym sobie może na wielgachne pomieszczenia, a tak odebrałeś mi tą przyjemność
Podciągnęłam o 0,75 punktu za fajna bryłę.
5,75/10

A obrazy Maxisa, o ile nie ma się IKEI (a Ty ją masz ), są w większości do bani!

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.02.2011 - 10:20
Liv jest offline  
stare 07.08.2011, 07:23   #5
agacarter
 
Zarejestrowany: 06.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom. Po prostu.

Dom ma ładna bryłę podoba mi się.Przed pokój jest duży i bardzo ładnie wygląda.Salon też jest śliczny.Kuchnia też jest fajna ale nie podoba mi się trochę ten kolor ściany Sypialnia jest bardzo ładna taka delikatna i spokojna.
Łazienka mi się nie podoba nie pasuje tam podłoga do biały ścian.Ale domek jest niezły i ładnie zrobiony bez dodatków z neta
agacarter jest offline  
stare 08.08.2011, 18:52   #6
dianka_91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom. Po prostu.

Omg...
Bryla no może być no ale masakra brak ogródku ...
hyyym ..
Środek? strasznie szaro i pusto nie wiem jak mam ocenić nie podobają się mi meble iwg. Ogólnie nie mam dom nie wyraził na mnie dobrego wrażenia.
 
stare 08.08.2011, 21:51   #7
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 208
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom. Po prostu.

Bryła ok, niech żyje prostota! Ogród by się przydał, strasznie dużo wolnej przestrzeni zostało. Brak barierki przed drzwiami jest jakiś... dziwny. W ogóle ten ganek za mały trochę.
Przedpokój jest szary i smutny Salon całkiem ciekawy - z jednej strony cukierkowy, z drugiej nowoczesny. Kuchnia to pomieszczenie, które najmniej mi się podoba. Półka na siążki nad zlewem (cóż za brak wyobraźni ) pasuje do stolika, ale jak to się ma do krzeseł? Do tego za dużo tu przestrzeni. Sypialnia jak sypialnia, chyba najlepsza część domu, ale co tu robią te rolety nad łóżkiem?! Firanki po lewej ok, ale to? Do tego żyrandol w bardzo ciekawym miejscu - chyba trochę to niepraktyczne... Łazienka jest niezbyt oszałamiająca, niebieski pasek na ścianach ma się nijak do reszty, ale ujdzie. Tylko dziura w środku mnie przeraża :/
Jak to wszystko jest ustawione, jak się wchodzi na górę (bo okna na piętrze chyba nie są dla jaj) pewnie się nie dowiem, ale już trudno. Za dom dam... 6/10 :/
Cam jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023