Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.11.2004, 16:57   #11
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Meg
Ok, zaraz postaram się dodać zdjęcie tej tablicy....
Edit: Na początku proszę, żebyście nie uważali mnie za jakąś oszustkę... Tablica jest i ja jestem tego w 100% pewna. Ale na Uroczysku wyprowadziłam raz rodzinę i wstawiłam inną i tablica poszła jako majątek tej poprzedniej rodziny. Mogę najwyżej podać gdzie ona jest. Ok Wiec: Są trzy parcele mieszkalne, a tablica jest w tej trzeciej, ta trzecia jest chyba najmniejsza. I przy tem jakby tarasie malutkim, przy drzwiach wejściowych powinna wisieć tablica z czachą czy z czym ona tam bła, ale to radzecj czacha. Prosze, nie uznawajcie mnie za oszustke, bo to wszystko prawda. Jak masz tam rodzine taką, która się wprowadziła jako pierwsza do tego domu, zobacz, powinna tam wisiec przy drzwiach tablica.
Aaaaaaaa!!!!!!Już wiem!!!To jest stara tablica.Spróbuj np.Zbudować jakąś parcelkę w abrakadabrowie.Ta tablica tam będzie.To jest tabliczka "ulubione miejsce pana Kostnego".Była owalna i zielona nie??
A ja się już napalałam
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2004, 12:56   #12
kawaii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nigdy nie widziałam tej tablicy. A teraz już nie spróbuję, bo nie mam TS
 
stare 08.12.2004, 08:14   #13
fiatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może jest droższa, bo jest większa...? A jak zamieszkasz tam to jest wielki plus. Tam szybciej rosną kryształy, fasola, narcyzy i korzenia problemu.Ale musisz oczywiście czarować żeby urosły, ale nie tak dużo jak na normalniej działce.
 
stare 08.12.2004, 08:19   #14
fiatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może jest droższa bo jest większa....? A jedną z zalet mieszkanie w Abrakadabrowie, jest to, że tam szybciej rosną kryształy, fasole, narcyzy, korzenia problemu.
 
stare 13.07.2005, 17:06   #15
Jenny_Werles
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Z ta tablica to prawda!!

Ja tez ja miałam!! (Teraz co prawda nie mam zadnej rodziny na ntej parceli) ale ja miłam wisi przed drzwiami!! Ta tablica jest w abrakadabrowie (na parcerli publicznej) a w domu jej sie kupic nie da!! Tabliczka jest wiszaca i kest w parceli mieszkalnej na nawiedzonym uroczysku w chacie starego luma!! (koszt. 1000 mag.)
 
stare 22.07.2005, 15:21   #16
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jezu ludzie wy kompletne bzdury gadacie z tymi cenami...ta drozsza dzialka WCALE nie jest wieksza , jest MNIEJSZA !!!
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023