Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2005, 12:10   #1
Alex99
Guest
 
Postów: n/a
Post Pomocy !!!

Mam problem z TS Gwiazda !!
Więc to jest taki problem ze :
Kolega mój dał mi płytę z grą TS Gwiazda i były tam dwie płyty ( jak ma być ) ,
Pierwsza płyra była staranie przegrana a druga nie :\ Niewiedziałem otym na początku ale teraz wiem . No i instalowałem , wszystko szło dobrze . Poprośiło o drugą płyte i włożyłem ją i pisało że płyta jest nieprawidłowa . Mój brat sprubował ją zainstalować ale nie ! Pisało że wykryło inną wersje instalacyjną i prośiło o the sims zwierzaki a ja miałem je oczywyście . Włożyłem ją a następnie pisało że płyta jest nieprawidóowa włożyłem 1 cd od gwiazdy i szło dalej . ale znowu poprośiło o płytę 2 z gwiazdy i8 znowu to samo ! . A teraz Kupiłem orginalną gre The sims gwiazda i było wszystko wporządku ale pisało czy chcesz odinstalować TS Gwiazda . naćisnełem taki i się nieodinstalowała gwiazda ale cała gra The sims i została gwiazda . Jak prubuje zainstalować ją wszystko i dzie dobrae lecz nieinstaluje się gwiazda tylko >> napoczątku zinstalowałem the sims i było dobrze<<< The sims i nic ! niema gwiazdy jak prubuje ją znowu zainstalować to nic THE SIMS !! I ciągle ona zostaj ! Więc myślę ze na płycie 2 był błond i prubuje odinstalować The sims Gwiazda . Myślę że trzeba przinstalować cały system .

Proszę więc o pomoc !!
:1smutny: :1smutny: Prosze pomuście biednemu z TS Gwiazda :1smutny: :1smutny:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.07.2005, 13:25   #2
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witaj @Alex99 !

Nie przesadzaj, Twój problem jest całkowicie inny od problemu w tym wątku, dlatego też oddzieliłem te dwa wątki i dla tego utworzyłem osobny.

Rozumiem, że jesteś zdenerwowany, ale z Twojej wypowiedzi chyba nic nie zrozumiałem. Jeżeli chcesz od kogoś uzyskać pomoc, to napisz wszystko spokojnie, zrozumiale, zgodnie z zasadami interpunkcji. Nie wiem czy zrozumiałem coś z tego "masła maślanego"...
Sprawdź, czy "tak" było :
  1. miałeś piracką wersję gry i nie udało Ci się zainstalować rozszerzenia TheSims Gwiazda
  2. kupiłeś rozszerzenie TheSims Gwiazda (legalne)
  3. podczas próby instalacji TheSims Gwiazda wyskakuje Ci informacja, ażebyś musiał odinstalować "na niby" zainstalowane TheSims Gwiazda (to pirackie)
  4. takie odinstalowanie się nie udaje.

Twoim problemem jest to, jak odinstalować niedziałające TheSims Gwiazda, które tak naprawdę nie są zainstalowane i jak je zainstalować, aby działały (po usunięciu tych niedziałających).

Jeżeli wszystko się zgadza, to z góry mówię, że ponowna instalacja systemu operacyjnego jest NIEKONIECZNA i nie waż się tego robić ! Napisz tylko czy dobrze zrozumiałem Twoją "wypowiedź", to rozpoczniemy usuwanie problemu.
 
stare 03.08.2005, 07:52   #3
Alex99
Guest
 
Postów: n/a
Wink Yes !

Tak zrozumiałeś !! Yes ! Ja !!
 
stare 03.08.2005, 11:50   #4
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to całe szczęście, rozpoczynamy usuwanie problemu.
  1. Wchodzisz w folder, gdzie miałeś zainstalowaną grę TheSims i kasujesz ten folder (domyślnie jest on na dysku C w folderze Program Files)
  2. ściągasz program Sims Eraser (link na dole) , uruchamiasz go, klikasz OK
  3. próbujesz ponownie zainstalować grę TheSims, pamiętając, że w tym procesie usunęłeś ją całkowicie (tzn. będziesz musiał zainstalować najpierw TheSims "zwykłe", a potem inne rozszerzenia).

Po tym procesie wszystko powinno działać poprawnie. Jeżeli czegoś nie zrozumiałeś, coś "nie tak" wychodzi, to pytaj.

Tutaj masz linka do ściągnięcia SimErasera, którym usuniesz starą, niedziałającą grę TheSims.
 
stare 04.08.2005, 07:31   #5
Alex99
Guest
 
Postów: n/a
Smile DziĘki !!!!!!!!

DziĘki !!!!!!!! Kocham CiĘ !!!!!! Mam The Sims Gwiazda !!!! NareŚcie
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023