Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.09.2005, 18:14   #221
Gryska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Przedmioty działające jak kody

Czy ktoś zna przedmioty, które podnoszą np. aspiracje i przedmioty na maxa w NŻ?
We wcześniejszych częściach był Multipainting, ale niestety tutaj nie działa. Help!! :o)))
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.09.2005, 19:34   #222
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gryska
Czy ktoś zna przedmioty, które podnoszą np. aspiracje i przedmioty na maxa w NŻ?
We wcześniejszych częściach był Multipainting, ale niestety tutaj nie działa. Help!! :o)))
mi multipainting działa... a jak nie w ten sposób, to zawsze pozostaje kod boolprop testingcheatsenabled true (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657&page=1)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 20:12   #223
Gryska
Guest
 
Postów: n/a
Question Podjazd dla samochodu

No i pojawił się kolejny problem... A mianowicie nie mogę kupić podjazdu dla samochodu, a w zasadzie umieścić go na parceli. Niby jest "zielony", ale "łapka" za nic nie chce go upuścić. Samochód natomiast daje się postawić po kupieniu na trawie, ale nie da się nim jeździć. Wyskakuje mi info, że "aby pojazd mógł wrócić na parcelę, nalezy wybudować podjazd"

Czy ktoś może mi pomóc?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 20:16   #224
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gryska
No i pojawił się kolejny problem... A mianowicie nie mogę kupić podjazdu dla samochodu, a w zasadzie umieścić go na parceli. Niby jest "zielony", ale "łapka" za nic nie chce go upuścić. Samochód natomiast daje się postawić po kupieniu na trawie, ale nie da się nim jeździć. Wyskakuje mi info, że "aby pojazd mógł wrócić na parcelę, nalezy wybudować podjazd"

Czy ktoś może mi pomóc?
Może stawiasz go za bardzo po prawej stronie parceli? Aby móc postawić podjazd te 'kwadraciki' po jego prawej stronie muszą wszystkie się zmieścić na parceli. Spróbuj postawić podjazd bardziej na lewo i powinno się udać.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 21:11   #225
Gryska
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Cytat:
Napisał berata
Może stawiasz go za bardzo po prawej stronie parceli? Aby móc postawić podjazd te 'kwadraciki' po jego prawej stronie muszą wszystkie się zmieścić na parceli. Spróbuj postawić podjazd bardziej na lewo i powinno się udać.
No właśnie w tym jest problem, że on wogóle nie da się zostawić na parceli. Ani z praawej, ani z lewej, ani pośrodku... :o((( Straszna lipa bo mi się Simka mocno samochodu domaga, aspiracje lecą w dół, a ja za cholerę nie mogę tego naprawić...

Może od nowa odinstalować i zainstalować całą grę??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 21:27   #226
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gryska
No właśnie w tym jest problem, że on wogóle nie da się zostawić na parceli. Ani z praawej, ani z lewej, ani pośrodku... :o((( Straszna lipa bo mi się Simka mocno samochodu domaga, aspiracje lecą w dół, a ja za cholerę nie mogę tego naprawić...

Może od nowa odinstalować i zainstalować całą grę??
Wątpię, żeby przeinstalowanie gry coś dało. Może to przez dodatki z neta, które powodują wiele najróżniejszych błędów w grze. Jeśli jakieś masz, to je przenieś z downloads w jakieś miejsce na komputerze i sprawdź, czy się uda bez nich. Spróbuj jeszcze wejść na jakąś inną pustą parcelę i tam zobacz, czy da się stawiać garaż. Może parcela, na której Twoja simka ma dom jest jakaś feralna i pomoże przeprowadzka? No i jeszcze jedno mi się nasuwa na myśl. Czy ogólnie działa Ci tryb budowania w grze? Jeśli nie, to na pewno podjazdu nie postawisz. Wybacz to pytanie, ale taka możliwość też istnieje. Jeśli nic z tego, co podałam nie pomoże, to już pojęcia nie mam.
I jakby co, to tutaj masz poradnik jak buduje się garaż. Może coś robisz nie tak?
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 10:22   #227
Pysia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej !
Dzisiaj kiedy włączyłam The Sims 2 Nocne Życie wyskoczyla mi jakaś ramka o:
rzeczach jakiś zmodyfikowanych !
I pisze czy mam je włączyć czy zostawić wyłączone !

CO MAM WYBRAĆ I O CO CHODZI ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 10:34   #228
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pysia_
Hej !
...wyskoczyla mi jakaś ramka o:
rzeczach jakiś zmodyfikowanych !
I pisze czy mam je włączyć czy zostawić wyłączone !

CO MAM WYBRAĆ I O CO CHODZI ?
Jeśli zaznaczysz że mają być włączone to będą wszystkie dodatki z netu, jeśli wyłączone to nie będzie żadnych dodatków z netu ;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 10:37   #229
Pysia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kladzia
Jeśli zaznaczysz że mają być włączone to będą wszystkie dodatki z netu, jeśli wyłączone to nie będzie żadnych dodatków z netu ;
Acha thx :* A jak zaznacze to gra mozę się zepsóć czy coś ?? (jeżeli włącze)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 10:39   #230
madziaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pysia_
Hej !
Dzisiaj kiedy włączyłam The Sims 2 Nocne Życie wyskoczyla mi jakaś ramka o:
rzeczach jakiś zmodyfikowanych !
I pisze czy mam je włączyć czy zostawić wyłączone !

CO MAM WYBRAĆ I O CO CHODZI ?
chodzi o dadatki z internetu. jesli wylaczych to nie bedziesz miec zadnych sciagnietych mebli czy fryzur. one podobne moga psuc gre. u mnie jest wszyskto ok
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023