Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2009, 23:09   #31
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Tzn. normalna 3 w necie gdzieś "lata", tak?
@up: ta opcja doszła w OŻ i chyba w CW.
__________________
hello.
aluminium. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.05.2009, 08:15   #32
Lisi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Dziwne rzeczy dzieją się w tej grze...

Gram panią Lisią, ma mieszkanie, poznała faceta który był w związku z inną kobietą. Ich związek rozpadł się ale nie zdążyłem nawet stworzyć rodziny kiedy ów facet zmarł. Tu jest jeszcze wszystko ok.

Zmieniłem pracę - laboratorium - widzę, że pracuje jakiś gość i ma stanowisko "szef". Zaprosiłem go do domu - pogadali, następnego dnia znów go zaprosiłem. Gość przyszedł z bobasem - zapraszam go do środka a on kładzie bobasa na trawniku przed domem a następnie bobas znika. Hmmm... Gadam z nim, gadam, pasek stosunków międzyludzkich jest już w połowie zielony - mam status "przyjaciel" i nagle wyskakuje mi okienko z informacją, że już jesteśmy na tyle bliscy, że możemy zamieszkać razem :-O Najciekawsze jest to, że facet ma żonę i bobasa, który gdzieś się ulotnił.

No dobra - wprowadziłem się do jego domu, bobasa nie widać, mogę nim sterować - faktycznie wśród znajomych jest jakaś Zelda, która jest jego dziewczyną i ich związek ma się całkiem dobrze.

Nie wiem czy to normalne w tej grze ale dla mnie to dziwne, że po awansie na przyjaciela moja pięknisia dostała propozycję zamieszkania razem od faceta który ma bobasa (który z kolei znika) i żonę. Zaproszę ją do domu - ciekawe co będzie, może uda zrobić się trójkąt?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 08:15   #33
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Wersja na sieci to wersja prasowa... przeznaczona dla redakcji czasopism etc...
I nie jest to wersja beta.... owszem mogą teraz na podstawie sygnałów od redkacji zrobić drobne korekty....
Więc ew. różnice między "tą" wersją a sklepową nie będą duże... jak będą.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 09:47   #34
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Pingwin,Ty jesteś dla mnie najlepszym źródłem informacji,jeśli chodzi o komputery,więc Ci wierzę w stu procentach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 10:34   #35
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Cytat:
Napisał Inko-chan Zobacz post
Kowalino - po 1 jest coś takiego jak przesuwanie parcel. Te screeny robiły osoby które grały w tą grę i mogły zrobić co chciały. Zdjęcie z piknikiem to przegięcie, przepraszam, ale o co Ci w nim chodzi? ;x Przecież można zrobić piknik Jak dla mnie , po prostu za bardzo się napalasz, że będzie inaczej... Nie miej pewności i nie namawiaj ludzi bo później okaże się, że nie jest a ludzie sobie ładnie o Tobie pomyślą...
Zdjęcia mojego autorstwa przedstawiające okolice nie są w żaden sposób przerabiane nic w mieście nie zmieniałem
Parceli nie można przesuwać
Zdjęcia te drugie które dawałem do porównania nie robili gracze tylko zostały opublikowane przez twórców
Jeśli chodzi o zdjęcie z piknikiem nie chodzi mi tu o piknik tylko o okolice w oddali góra , wzgórze itp wyglądają zupełnie inaczej
Dodatkowo na niektórych forach piszą iż gra nie ma opcji przyśpieszenia czasu
Moja wersja gry ma , czyżby wychodziło by na to że w sieci krążą dwie wersje gry ? Możliwe iż ktoś nie zauważył tej opcji chociaż według mnie jest ona bardzo ładnie widoczna tak samo jak TS2

Dodatkowo chciałem jeszcze oznajmić iż 8 Maja gra byłą już w fazie tzw. Gold i trafiła do tłoczni . Czyli powielenie kopi gry i zaczęto rozwożenie do sklepów
Wiec żadnych poprawek zrobić już nie mogą .
Link do newsu
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46392
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 10:43   #36
Dejavu
 
Avatar Dejavu
 
Zarejestrowany: 04.03.2009
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Cytat:
Napisał Kowalino Zobacz post
Parceli nie można przesuwać
No to jesteś w błędzie,jest taka opcja przesuwania parceli .-.
__________________
[IMG]http://oi57.************/o94zz9.jpg[/IMG]
Dejavu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 10:47   #37
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Jest ???? tobie chodzi o przestawienie budynku w inne miejsce czy przestawienie całej działki w dowolne miejsce
Tak jak w the sims 2
burzysz teren pod budowę i tworzysz nowy o dowolnej wielkości ? w dowolnym miejscu ?
Wydaje mi się że nie
Ale prawda budynki można przesuwać na inną działkę o tych samych wymiarach
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 11:39   #38
wuSs
 
Avatar wuSs
 
Zarejestrowany: 18.08.2007
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 1,258
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

jedna wielka wada dla mnie jest to, ze gra jest bardzo podobna do the sims 2... czekalam na wielka rewolucje, cos zupelnie nowego, NOWA GRE (tak jak przepasc miedzy ts1 i ts2). stare obiekty (widac nie bardzo chcialo im sie meczyc nad nowymi projektami..), stare animacje, niedociagniecia w tych samych kwestiach. to tylko ze strony wizualnej, bo rozgrywka nie jest tak tragiczna, jak mozna sie spodziewac po niektorych recenzjach, powiedzialabym, ze nawet przyjemna.
glowna zaleta jest mozliwosc projektowania rzeczy. odwiedzanie sasiadow wcale mnie nie powalilo i mysle, ze bede z tego korzystac dosyc rzadko jak na glowny atut, ktory mial byc esencja the sims 3.
troche inaczej wyobrazalam sobie ta gre po zapowiedziach tworcow, wiec moge stiwerdzic smialo, ze sie zawiodlam.


jesli chodzi o to, czy jest to wersja beta czy nie - licze, ze jednak beda chociaz drobne poprawki w tych grach, ktore dostaniemy na plytach, bo przydaloby sie ich sporo...
na zdjeciach nie ma sie co opierac, bo zawsze sie roznia.
__________________
call me okrop(w)uss.

Ostatnio edytowane przez wuSs : 24.05.2009 - 11:46
wuSs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 12:26   #39
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Cytat:
Napisał Kowalino Zobacz post
Dodatkowo chciałem jeszcze oznajmić iż 8 Maja gra byłą już w fazie tzw. Gold i trafiła do tłoczni . Czyli powielenie kopi gry i zaczęto rozwożenie do sklepów
Wiec żadnych poprawek zrobić już nie mogą .
Link do newsu
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46392
Niewiadomo jednak jaka wersja gry została skradziona i umieszczona w sieci. Jak ktoś wyżej napisać są tzw. przecieki kontrolowane. Ja mam jednak nadzieję, że to jest gra z błędami. Jeżeli się okaże, że to jednak to samo, to zapewne trochę fanów twórcy stracą, tzn. dużo ludzi, którzy byli bardzo nastawieni na zakup gry, nie kupią jej, bo będą woleli zostać przy TH2
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 16:09   #40
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Według mnie, jak Maxis tworzyło Ts3, to na początku(np. w lutym) udoskonalani grę , więc jest możliwe, że ktoś zamiast prawdziwej gry skopiował tą , nad którą firma dopiero pracowała, czyli nieskończoną Istnieje nadzieja, że mówię prawdę oby...
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023