Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.05.2009, 21:08   #11
BlackDevil
 
Avatar BlackDevil
 
Zarejestrowany: 03.05.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

ja pewnie będę tworzyć jakąś simkę 2 godziny, zanim poznam nowe mozliwosci trójki
pozniej wypuszcze ja w miasto i bede poznawac zalety tej gry a może wady?
na pewno bede dlugo poznawala nowe mozliwosci gry i mina miesiace, zanim sie przyzwyczaje do nowej wersji :]
__________________
[img]http://i48.************/bhhmaa.jpg[/img]
'This is the story of my life,
these are the lies I have created'
BlackDevil jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.05.2009, 21:31   #12
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Ja stworzę jedną kobietę i będę nią zwiedzać miasto. Na pewno będzie miała najbardziej szczupłą i wysportowaną sylwetkę, ale nie będzie kulturystką czy coś, nie chce z niej robić sterydowca. Ciekawe tak na marginesie kiedy uda mi się zdobyć kody na kasę. W dwójce to grałam prawie miesiąc, zanim mi kody na kasę wpadły w łapki, ale wtedy nie za bardzo potrafiłam grzebać w necie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2009, 22:05   #13
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

No cóż o ile w ogóle będę miał tą grę bo nie planuje jej kupić . To z pewnością sprawdzę jakie innowacje dodali w trybie budowania domów i ogrodów bo w sumie tylko to mnie w tej grze interesuje . W the sims 2 jeszcze nigdy od kąt ją mam nie grałem żadną rodzinka .
Pozdrawiam
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 08:33   #14
surczak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Ciekawe tak na marginesie kiedy uda mi się zdobyć kody na kasę. W dwójce to grałam prawie miesiąc, zanim mi kody na kasę wpadły w łapki, ale wtedy nie za bardzo potrafiłam grzebać w necie.
mówisz = masz. XD
"Duński serwis Games Guide dokopał się do pierwszych kodów do trzeciej gry z serii The Sims.
● Kaching - dodaje rodzinie 1 000 simoleonów
● Motherlode - dodaje 50 000 simoleonów
● MoveObjects on - pozwala umieszczać obiekty tam, gdzie sobie zażyczymy
Dużej niespodzianki nie ma, bo są one... takie same jak w części drugiej. Przynajmniej nie trzeba będzie uczyć się nowych haseł "

ze strony simy.focus.pl

a ja na pewno zacznę od tworzenia sima i utknę w tym na co najmniej godzinę, żeby wypróbować każdą jedną opcję, każdy suwaczek, wszystko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 10:39   #15
Upadła Dusza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Na pewno najpierw wejdę sobie do jakiejś rodzinki, przetestuje wszystkie dostępne opcje, popatrzę na tryb kupowania i budowy, zapoznam się z okolicą.
Wtedy dopiero wejde w tworzenie rodzin, zobacze co jest ciekawego, może od razu stworze jakiegoś sima. Koniecznie musze wypróbować kleptomana. No i może zrobie jakiegoś sima który będzie niezdarny, nerwowy, tchórzliwy itp, oraz takiego który będzie przeciwieństwem tamtego i będą mieszkać pod jednym dachem.
W sumie to nie wiem co zrobie jak uruchomie grę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 10:57   #16
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Cytat:
Napisał surczak Zobacz post
mówisz = masz. XD
"Duński serwis Games Guide dokopał się do pierwszych kodów do trzeciej gry z serii The Sims.
● Kaching - dodaje rodzinie 1 000 simoleonów
● Motherlode - dodaje 50 000 simoleonów
● MoveObjects on - pozwala umieszczać obiekty tam, gdzie sobie zażyczymy
Dużej niespodzianki nie ma, bo są one... takie same jak w części drugiej. Przynajmniej nie trzeba będzie uczyć się nowych haseł "
Hmm... Ciekawostka.... Ciekawe czy Boolpropy będą działać. Ja szczerze mówiąc będę grała dłuższy czas ludźmi na których mi nie zależy, żeby poznać wszystkie nowości i dopiero wtedy zacznę się przykładać na max'a do tworzenia rodzin. Na pewno pierwszą rzeczą jaką zrobię bo stworzeniu Simki i wybraniu jej domu będzie zakup rowera i wypad na miasto... Rany, jak też się nie mogę doczekać!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 11:14   #17
lukas300
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

A ja sobie zrobie czarnego łysego rapera, który nie ma nic tylko miłość do muzyki wynosi go na szczyt...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 17:58   #19
simunia
 
Avatar simunia
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Skąd: łódź
Płeć: Kobieta
Postów: 93
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

ja odrazu jak wlacze gre to pierwsze co zrobie to wlasnie swojego sima heh i nim zapoznam sie z nowosciami i ta rodzine juz bedne pozniej dalej rozwijac hehe ciekawe ile pokolen mi sie uda tak rozwinac az mi sie ta rodzinka znudzi
simunia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2009, 19:15   #20
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Jeżeli w ogóle się skuszę, to podobnie jak Giovánni - najpierw pogram trochę rodziną Ćwir. Pozwiedzam miasto, wypróbuję nowe możliwości... A potem pewnie stworzę jakąś simkę-singielkę, która z czasem będzie "rozwijała się" coraz bardziej. Znajdę jej jakąś pracę, nieduże mieszkanko, potem jakiegoś faceta... i dalej jakoś to wszystko się potoczy ;) Lubię zaczynać od zera ^^
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023