Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.10.2014, 15:37   #201
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

No dobra, a czy planujecie w najblizszym czasie cos ZAMIAST 4Z?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.10.2014, 15:41   #202
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Ata, nie rozumiem, po co podnosisz ton. I albo rozmawiamy poważnie, albo walimy sarkazmem, ale w tym drugim przypadku dyskusję kończę, zanim się właściwie zaczęła.

Mieliśmy powody, dla których zawiesiliśmy 4Ż (a to jeden konkurs, nie kilka). Za każdym razem były jakieś kłótnie, sceny rodem z "Mody na Sukces", bo ktoś nie doczytał regulaminu, bo komuś forma głosowania nie pasowała, bo organizatorka pomyliła się przy liczeniu to zaraz wielkie Oszustwo i afera na pół forum. Rzeczywiście, emocje są, ale nie takie, jakie byśmy chcieli.

Co do UA - pisałam wyżej: użytkownicy byli wybierani, ale często niektórzy userzy nie zgadzali się z wyborami, wiecznie jakieś ale. Poza tym wybory musiały być argumentowane, a z tym nie zawsze było łatwo. I jeśli ktoś ma być wybierany na siłę, bo tak, to lepiej chyba zawiesić na trochę UA. Nikt nie powiedział, że to na zawsze.

Co do Pinkiego - nikt się nie pluł. Mieliśmy wcześniej dyskusję o drugiej edycji, ale nie sądziłam, że się ostatecznie na to zgodziliśmy. Nie wyciągnęłam wniosków i dlatego mnie jego zapowiedź zdziwiła, ale wszystko zostało wyjaśnione. Nie rozumiem, po co to tu wywlekać i co to ma w ogóle wspólnego z organizacją UA i 4Ż...


Liv, zamiast 4Ż jest druga edycja BoD. Możliwe, że zrobimy jeszcze jakiś pojedynczy konkurs wcześniej.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 15:49   #203
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Ata, nie rozumiem, po co podnosisz ton. I albo rozmawiamy poważnie, albo walimy sarkazmem, ale w tym drugim przypadku dyskusję kończę, zanim się właściwie zaczęła.
to jest ten moment gdy ja ci odpowiadam a ty wlepiasz mi bana? bo sarkazm taki zły




Co do 4Ż - to u was wyglada tak - my nie chcemy to nie będzie. Okay, rozumiem, że były kłótnie itp, ale konkurs i tak jest najlepszym z tych wszystkich na forum. Emocje których wy nie chcecie? lol, kolejny raz administracja dla administracji, a nie dla uzytkownikow

Cytat:
Co do Pinkiego - nikt się nie pluł.
XD zostawie to bez komentarza, oszukuj siebie, a nie mnie.

Dziękuje, pozdrawiam. Mam nadzieje, że doczekam momentu, w którym administracja się opamięta i przestanie uznawać każdy rodzaj aktywności za zły, za kłótnie i za coś co jest niedopuszczalnego.

Cytat:
Co do UA - pisałam wyżej: użytkownicy byli wybierani, ale często niektórzy userzy nie zgadzali się z wyborami, wiecznie jakieś ale. Poza tym wybory musiały być argumentowane, a z tym nie zawsze było łatwo. I jeśli ktoś ma być wybierany na siłę, bo tak, to lepiej chyba zawiesić na trochę UA. Nikt nie powiedział, że to na zawsze.
wszystko zawieszacie na troche, a potem nie ma widu ani slychu. Kobieto, jak chcesz to wybiore Ci dziesięciu użytkowników i uargumentuje każdego z nich pięcioma zdaniami. Wam się po prostu nie chce! Btw jakoś nigdy wam nie przeszkadzało, że userzy się z waszym zdaniem nie zgadzają, a teraz nagle jakies.. objawienie?

Cytat:
Liv, zamiast 4Ż jest druga edycja BoD. Możliwe, że zrobimy jeszcze jakiś pojedynczy konkurs wcześniej.
a co z tymi, którzy nie potrafią budować, ani pisać? :d FA i MTU? supcio, na pewno aktywność na forum wzrośnie jak szalona
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 15:49   #204
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Pierwsza edycja BoD skończyła się miesiąc temu. Pół roku przerwy byłoby w dobrym tonie (żeby userzy zatęsknili ). W międzyczasie aż prosi się o kilka mniejszych konkursów (i FA po drodze!)

Ostatnio edytowane przez Liv : 14.10.2014 - 17:09 Powód: komp
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:00   #205
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

zgadzam sie z Liv i po czesci z Ata. Miecas temu skonczyl sie konkurs o budwaniu, a wy planujecie konkurs, znow, o budowaniu, nie myslac o innej tematyce. Jak ktos wspomnial wczesniej, przydalby sie konkurs pisarski, ktory ostatnio odbyl sie hoho i jeszcze troche. To samo liczy sie konkursu na najladniejsza fotografie, ostatni byl chyba w tamtym roku (?) co wygrala sqiera (zdjecie, ktore zdobilo moj ekran przez kolejne pol roku).

PLUS mozna zrobic serie konkursow o tej samej tematyce. Np cztery konkursy prowadzone w tym samym czasie, badz w malych odstepach czasu. Fotografia, stylizacja, tekst, dom. Kazdy mialby szanse wykazac sie w swojej dziedzinie. I tak na przyklad co pore roku. "Swiateczny stylista/fotograf/pisarz/architekt" , "Wiosenny.. ", "Jesiennny..." oraz "Letni..."
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 14.10.2014 - 16:05
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:13   #206
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał Ata Zobacz post
to jest ten moment gdy ja ci odpowiadam a ty wlepiasz mi bana? bo sarkazm taki zły
A czy ja coś o banie mówiłam? Po prostu skoro rozmawiamy, to rozmawiajmy poważnie, a sarkazm zachowaj na pogawędki ze znajomymi
Cytat:
Tylko, że to u was wyglada tak - my nie chcemy to nie będzie. Okay, rozumiem, że były kłótnie itp, ale konkurs i tak jest najlepszym z tych wszystkich na forum. Emocje których wy nie chcecie? lol, kolejny raz administracja dla administracji, a nie dla uzytkownikow
Czyli rozumiem, że jeśli konkurs, który miał być okazją do zabawy, zamienia się w pole do kłótni, to użytkownicy z pewnością są szczęśliwi (pomijam tu userów, którzy lubią czytać takie rzeczy, zawsze to jakaś forma rozrywki jak człowiek się nudzi) i nie męczy ich taka sytuacja? Ciekawe jest, co piszesz, ale się z tym niestety nie zgodzę.
Cytat:
Dziękuje, pozdrawiam. Mam nadzieje, że doczekam momentu, w którym administracja się opamięta i przestanie uznawać każdy rodzaj aktywności za zły, za kłótnie i za coś co jest niedopuszczalnego.
No to ten czas nadszedł. Nie uznajemy każdego rodzaju aktywności za kłótnie, chodzi o to, że jeśli już dyskutować to uprzejmie.
Cytat:
wszystko zawieszacie na troche, a potem nie ma widu ani slychu.
Jakiś przykład?
Cytat:
Kobieto, jak chcesz to wybiore Ci dziesięciu użytkowników i uargumentuje każdego z nich pięcioma zdaniami. Wam się po prostu nie chce!
Kobieto, dziękuję za poinformowanie, że nam się nie chce (choć nijak się to ma do rzeczywistości).
Cytat:
Btw jakoś nigdy wam nie przeszkadzało, że userzy się z waszym zdaniem nie zgadzają, a teraz nagle jakies.. objawienie?
Aha, czyli tak źle, i tak niedobrze... Miło.
Cytat:
a co z tymi, którzy nie potrafią budować, ani pisać? :d FA i MTU? supcio, na pewno aktywność na forum wzrośnie jak szalona
Jeśli masz jakieś pomysły na nowy konkurs, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś się nimi z nami podzieliła

Liv, przerwa od BoD jest oczywista. To zbyt rozległy konkurs, by go robić w krótkich przerwach. Możemy go zorganizować w styczniu lub lutym, to też w końcu zima Ale to jeszcze zostanie ustalone z PP.

kontrowersyjna kaczuszko, czemu uważasz, że nie myślimy o innych tematykach? Rozmawiamy o BoD, bo ktoś zaczął ten temat, ale napisałam przecież, że planujemy jakiś mniejszy konkurs, no, przynajmniej jeden
Co do konkursu pisarskiego, to na ostatnim frekwencja wyniosła równe 1. Ale nad tym też pomyślimy. Przerwy między konkursami też są potrzebne

Jeśli macie jakieś propozycje na konkurs, to pamiętajcie, że też możecie jakiś zorganizować po wcześniejszym wysłaniu do nas regulaminu i zatwierdzeniu go przez nas.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:18   #207
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

a od siebie dodam tyle: Ato ja Cie bardzo proszę, byś spuściła troszkę z tonu, bo każdy tu stara się normalnie rozmawiać, jedynie Ty uniosłaś się jakimś gniewem podobno niemiłe jest jak ktoś używa cały czas sarkazmu i jest nieuprzejmy, więc i Tobie radzę ochłonąć i wtedy pisać, albo odpuścić.
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:29   #208
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

kedziorek, jak na razie byla mowa tylko o BoD (znaczy ja wzmianki o innych konkursach nie widzialem z waszej strony) woec sadzilem, ze nic nie szykujecie. Jezeli jednak bylo inaczej, to przepraszam

Co do organizacji, wydaje mi sie ze pomyslodawcy sami z checia wzieli by udzial w ich konkursach, a to raczej w gre nie wchodzi, co nie?
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:32   #209
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

zawsze może zarzucić nam pomysłem na konkurs, my go zorganizujemy, a pomysłodawca będzie mógł wziąć w nim udział ;p
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:41   #210
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

No a jak chcemy podeslac pomysl, nalezy podeslac regulamin i tresc, czy wystarczy opisac jak ten konkurs mialby wygladac i jak przebiegac?
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023