Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Ulubione otoczenie
Miłowo 77 54.23%
Dziwnowo 20 14.08%
Werona 11 7.75%
Z dodatku, własna 70 49.30%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.09.2013, 13:09   #61
MrSiM
 
Avatar MrSiM
 
Zarejestrowany: 21.09.2013
Wiek: 30
Płeć: Mężczyzna
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Miłowo i Werona

W Miłowie gram najczęściej, tutaj Kasandra Ćwir wyszła już 5 raz za Dona, który za każdym razem zdradza ją z Diną xD. Weronę też obstawiłem, bo ładna jest ta miejscowość i mam tam kilka własnych rodzin.
MrSiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.09.2013, 22:45   #62
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Moim ulubionym otoczeniem jest Miłowo Mieszkają tam Simowie których sama stworzyłam ale też poprowadziłam dalej historie Simów którzy zamieszkiwali Miłowo od początku. Mam sentyment do tego otoczenia
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2013, 13:41   #63
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Ja od jakiegoś czasu mam własne Fairview, gdzie zamieszkują moje najlepsze rodzinki :3 W ogóle kocham klimat i wystrój tego miasteczka Kto by podejrzewał, że kiedykolwiek pogram w własnym mieście...
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2014, 01:30   #64
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

zdecydowanie moim ulubionym miastem jest moje własne miasto o wdzięcznej nazwie Tyskie. co prawda na maxisowym terenie, ale mi to nie przeszkadza. już samo tworzenie sprawiało (i sprawia nadal) radość. mam tam kilkanaście rodzin, większością gram, a z postaci nadnaturalnych mam tylko kilka czarownic. ostatnio jeszcze dorobilam własną "dzielnicę handlową" i przedmieście.
a maxisowymi okolicami w ogóle nie gram - nie mam tego klimatu co we własnym mieście i nie lubię (przynajmniej w dwójce) gdy większość parceli i simow nie jest moja. chociaż ta zatoka pokrzyku jest całkiem całkiem i trochę w niej grałam.
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2014, 11:04   #65
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Na samym początku, jak większość, trafiłam do Miłowa i grałam tam dobre kilka miesięcy, jeżeli nawet nie lat, to było tak dawno,że nawet nie pamiętam A odkąd dostałam CPR, to moim najukochańszym otoczeniem stały się Kwitnące Wzgórza. Zrobiło się z nich wielkie miasto, przynajmniej zanim pojawiło się UC, a ja postanowiłam zaczynać od nowa. Teraz mam już swoje otoczenie, zwane Avonlea, które nieśmiało stawia swoje pierwsze kroki i w którym mam nadzieję będzie mi się grało równie dobrze.
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2014, 12:18   #66
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Ja z kolei najbardziej lubię Dziwnowo. Klimat tej okolicy jest wspaniały <3
Jak byłam mała zawsze grałam tym miasteczkiem i każda rodzina była na swój sposób "dziwna".
Do Miłowa natomiast czuję straszny sentyment. To tutaj tworzyło się różne zawiłe perypetie <3
Własnych okolic nie posiadam, jednak strasznie lubię Kwitnące Wzgórza (taki uroczy, wiejski klimacik) i Jaskinię Pokrzyku (Wielkie miasto, ze szczyptą magii i tajemnicy)
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2014, 22:41   #67
aspiryna
 
Zarejestrowany: 17.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Uwielbiam Miłowo. Jest to dla mnie najfajniejsze otoczenie i bardzo lubię je rozwijać, dodawać swoje rodziny i grać tymi już stworzonymi.
Kiedyś 'za młodu' maniakalnie grałam w Dziwnowie Ogólnie to dobre otoczenie do grania wszystkimi postaciami nadnaturalnymi lub tworzonymi z pomocą nietypowego CC (różnokolorowe skiny, kolorowe oczy, dziwne makijaże itp), bo ich dziwność nie razi w Dziwnowie aż tak
W Weronie też kiedyś trochę grałam, ale bez szaleństw. Za to do Miłowa zawsze wracam.
aspiryna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 09:47   #68
LostInTheAir
 
Avatar LostInTheAir
 
Zarejestrowany: 20.08.2014
Skąd: Dziki wschód
Płeć: Mężczyzna
Postów: 11
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Zawsze grałem w Miłowie i to do niego mam największy sentyment, jako do otoczenia z podstawy. Kwitnące Wzgórza też są czarujące, jednak jeśli chodzi o wykonanie to Zatoka Pokrzyku wygrywa. Na prawdę fajne otoczenie.
LostInTheAir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2014, 10:00   #69
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

Ja grając w 2kę grałam zazwyczaj w Miłowie. W Dziwnowie tylko trochę i w Weronie troszke dłużej, ale Miłowo zdecydowanie górowało. Z pewnościa zaznaczyłabym własne, ale w 2ce nie lubiłam robic i nie umiałam stworzyc ładnego otoczenia do gry
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2014, 19:17   #70
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Ulubione otoczenie

szczerze mówiąc to zawsze zaczynałam grać w Miłowie, ale po kilku dniach grania robiła się tam kompletna patologia. Raz Nina miała dzieci z Mortimerem, Donem i synem Dona i Kasandry. >.< Wtedy przenosiłam się do Dziwnowa i tam zazwyczaj zostawałam. Ofc zdarzało mi się grać w Dolinie Niezbędnej, Kwitnących Wzgórzach, ale to dzień, dwa. Teraz za to przeniosłam się do swojego otoczenia, które robi się coraz bardziej rozbudowane. I wątpię, żebym przeniosła się teraz do otoczenia z Maxisa. Nie ma to jak swoi simowie, swoje parcele i swoje historie.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023