Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.07.2009, 13:50   #41
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

no, bez dodatków to się simy znudzą nieco... obawiam się, że to będzie kryzys ts3.

większość ludzi boi się kupowania online a co dopiero za inną walutę. ja tam nie przepadałam za dodakami z samymi ciuchami/meblami i mam je tylko dlatego, że znajomy w firmie pracuje odpowiedniej i dostawał jako gratisy... ^^"

niby opcji dużo, ale się znudzą bez dodatków dużo szybciej, bo graze wymagają coraz więcej...


edit: dodatkowo powiem że EA ma okropne rzeczy w store i ja nic kupować nie będę nawet za moje darmowe 1000 punktów Kupiłam jeden kostium dla dorosłego [czarny płaszcz który był i w 1 i 2 części TS w podstawie ] i to w sumie tyle.
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!

Ostatnio edytowane przez Wampirencja : 03.07.2009 - 13:56
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.07.2009, 22:12   #42
Dagusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

No tak ...To naprawdę będzie głupie ...Powiem jeszcze, że nigdy nawet takiej opcji nie brałam pod uwagę ... A tak szczerze to zawiodłam się na TS3 ... Chodzi głównie o więzi między simami. Jest mało interakcji, w sensie pomiędzy nimi ... No, ale to moje zdanie . A co wy na ten temat sądzicie ? Będę jutro o tej samej porze(chyba) to przeczytam co tu się pozmieniało . Chciałabym zobaczyć pod moim postem około 3 innych ... Żart taki na rozładowanie atmoswery, bo strasznie sztywno tu macie ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2009, 23:58   #43
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Dagusia, a co to za wymagania? To tylko forum, więc czego się spodziewałaś? Ja w sumie też trochę zawiodłam się na trójce... Nawet nie chce mi się w nią grać i szczerze cieszę się, że nie zdecydowałam się na jej kupno, bo teraz żałowałabym wydanych pieniędzy. A to, że twórcy robią dodatki online, to tylko świadczy o ich hmm... bezmyślności? Cóż, to może zbyt mocne określenie, gdyż aby stworzyć taką megapopularną serię, jak TS, musieli się trochę namyśleć i napracować... W każdym bądź razie uważam, że to niezbyt mądre posunięcie z ich strony. Poza tym w takich dodatkach, jak sądzę, będą dochodziły tylko nowe obiekty, typu: meble, ciuchy i fryzury, czyli... NICI z nowych interakcji między simami.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 01:37   #44
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Innymi słowy EA kopie sobie grób na jednym z najbardziej znanych tytułów Bądźmy szczerzy - jeżeli ktoś zaczął simy, to zaczął mają 11-12 lat. Ojciec czy matka kupią dziecku grę w sklepie ale postukają się w głową "oszalało mi dziecię, chce kupować wirtualne meble!!". Nawet jeżeli taki jeden meelek to około 4 złotych, to jednak nie będzie tylu chętnych na to...


No i mi np The Sims 2 bez dodatków żadnych znudziło się po 3 dniach Nie grałam aż do pierwszego dodatku.
Biorąc The Sims 1 tylko podstawę [miałam 12 lat chyba] do znajomych siostry co się mną mieli zająć przez noc... Cóż, grałam nawet po 4-5 godziny dziennie czasem, majac podstawę tylko po pół godziny zrezygnowałam.

Kibicowałam Trójce ze względu na szerokie możliwości wydania dodatków.
Miejmy nadzieję, że im się odmieni jednak ;]
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 04:30   #45
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Wydaje mi sie ze takie "dodatki internetowe" to fajna rzecz bo jak nam sie podoba konkretny przedmiot to go kupujemy i nie wydajemy kase na caly dodatek, jednak uwazam ze tworcy nie ogranicza sie tylko do tego i beda wydawac normalne pudelkowe chyba ze gdzies tu jest oficjalne oswiadczenie ktore mi umklo
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 07:27   #46
karasss
 
Avatar karasss
 
Zarejestrowany: 04.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Przeżywacie... zobaczcie sobie z jakiego roku jest ten wywiad... I w ogóle co wygaduje ten gościu ... o wypadkach samochodowych...

Dodatki NAPEWNO wyjdą !
__________________
W BUDOWIE
karasss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 08:45   #47
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Nom już na simy focus krążą plotki :

Cytat:
Do sieci trafiły kolejne plotki na temat pierwszego dodatku do gry The Sims 3. Po ostatnich doniesieniach, dotyczących daty premiery pierwszego rozszerzenia, która ma nastąpić w listopadzie, dziś opublikowano coś więcej - nazwę oraz krótki opis gry - podaje serwis Sim Programs

The Sims 3 Destination Adventure - tak miała by brzmieć angielska nazwa dla pierwszego dodatku do gry, co można przetłumaczyć jako Wakacyjne przygody. Oznacza to tylko jedno - dodatek, będzie ściśle powiązany z podróżami, wskazuje na to także krótki opis dołączony na łamach JeuxvideoPC.com - Pierwszy dodatek do gry The Sims 3, który umożliwi podróżowanie oraz odciągnie twoich simów od nudnego życia codziennego. Jak na razie, powyższe rewelacje nie zostały potwierdzone przez Electronic Arts.
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2009, 21:00   #48
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Minął zaledwie miesiąc od wprowadzenia na sklepowe półki nowej części bestsellerowej serii gier symulacyjnych duetu Maxis – Electronic Arts, czyli The Sims 3, a już możemy cieszyć się z zapowiedzi pierwszego oficjalnej rozszerzenia wspomnianej produkcji.

Na razie o dodatku niewiele wiadomo. Otrzymał on podtytuł Destination Adventure, który śmiało można przetłumaczyć na Wakacyjną Przygodę i ujawniono, że pozwoli on odpocząć simom od szarej rzeczywistości życia codziennego i umożliwi podróżowanie. Naturalnie wprowadzi także nowe rodzaje przedmiotów i dekoracji. Skojarzenia z Podróżami z The Sims 2 lub Wakacjami z pierwowzoru są jak najbardziej na miejscu.

Rynkowy debiut The Sims 3: Destination Adventure został zaplanowany na listopad bieżącego roku.
Dokładnie tak jak mówi Jin.
Właśnie to wyczytałem.
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2009, 18:14   #49
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

w grudniu ma się ukazać poradnik do tworzenia własnych okolic w the sims 3.Zostań własnym kreatorem i stwórz okolice jako wyspę albo lad np. z wulkanem-oczywiście nie będzie wybuchał,będzie można dodawać własne wzory i tereny,więcej informacji i zdjęcia znajdziecie tutaj

http://www.simplaza.de/content/view/343/1/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2009, 18:23   #50
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3-nowosci

Ten program jest tworzony przez twórców gry czy przez fanów . ?


edit. ok już sam sobie odpowiedziałem .[przeczytałem w tym newsie . ]
Trzeba przyznać że to świetna wiadomość i oby ukazało się jak najszybciej .
Edytor nie wygląda aż tak strasznie skomplikowanie jak się spodziewałem mam nadziej że ukaże też się spolszczenie .
Ciekawe też czy będzie można stworzyć działki większe niż te które mamy teraz .

Ps. znalazłem tu jeszcze dwa dodatkowe screeny
http://simoperations.com/wp-content/...ce335fb_o1.jpg
http://simoperations.com/wp-content/...a70558d_o1.jpg
i jeszcze tu kilka fotek
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705710/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705794/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705658/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4061003810/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4060260289/

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 01.11.2009 - 08:53
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023