Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.10.2014, 16:41   #211
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Tak wlasnie sobie ostatnio rozmyslalem o 4Z no i pacze a tu taki troche smutny news. No coz, szkoda, chociaz po czesci rozumiem Administracje.
Fakt faktem, ze na forum nie ma innego, tak integrujacego uzytkownikow konkursu. No jeszcze Ryzykanci dawali rade. Cos szanowna administracja wie na temat tego "eventu"?
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.10.2014, 16:45   #212
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał kontrowersyjna kaczuszka Zobacz post
No a jak chcemy podeslac pomysl, nalezy podeslac regulamin i tresc, czy wystarczy opisac jak ten konkurs mialby wygladac i jak przebiegac?
najlepiej by było, gdyby było wszystko, żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień xD
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:50   #213
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał Rainbow Dash Zobacz post
najlepiej by było, gdyby było wszystko, żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień xD
Sie robi Jakies wytyczne co do adresata?
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:52   #214
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał kontrowersyjna kaczuszka Zobacz post
Sie robi Jakies wytyczne co do adresata?
Po prostu do kogoś z administracji lub do mnie. Nie ma różnicy
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:53   #215
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

A na czym polegali ryzykanci?
Cytat:
Czyli rozumiem, że jeśli konkurs, który miał być okazją do zabawy, zamienia się w pole do kłótni
W tamtej edycji pamietam jedną sytuacje [wtedy, gdy Chario pomyliła głosy] ale to przecież się szybko wyjaśniło -___- Przypomnij mi, bo bardzo możliwe, że zapomniałam ;x, czy były jeszcze jakieś problemy? W edycji dwa lata temu [ruda, Maqryll] wiem, ze byly niezłe jaja, ale skoro Ci główni prowokatorzy mają bana to chyba nie ma sensu tego wspomninać.
Cytat:
Jakiś przykład?
odwiesiliście już księge skarg i zażaleń? ;o
Cytat:
Aha, czyli tak źle, i tak niedobrze... Miło.
Chyba nie zrozumiałaś. Chodziło o to, że bierzecie zdanie userów wtedy, gdy wam to na rękę. To znaczy jeśli nie zgadzamy się na X i wy też się na X nie zgadzacie to jest bajka, ale jak my chcemy Y, a wy nie chcecie Y to jest wielkie oburzenie. Tak jest z UA, userzy nie zgadzali się z nominacjami w UA - okay, UA nie będzie. Tylko, że jak userom coś innego się nie podoba, coś co wam nie przeszkadza - wtedy pojawia się problem.
Trochę zeszłam z tematu, nie widzę sensu go kontynuować, może kiedy indziej.
Cytat:
Jeśli masz jakieś pomysły na nowy konkurs, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś się nimi z nami podzieliła
ja mam pomysł, żeby nie anulować 4ż, ale to chyba nie przejdzie:C

Cytat:
a od siebie dodam tyle: Ato ja Cie bardzo proszę, byś spuściła troszkę z tonu, bo każdy tu stara się normalnie rozmawiać, jedynie Ty uniosłaś się jakimś gniewem podobno niemiłe jest jak ktoś używa cały czas sarkazmu i jest nieuprzejmy, więc i Tobie radzę ochłonąć i wtedy pisać, albo odpuścić.
offtopic trochę Ci wyszedł, zupełnie nie na temat, ale dzięki za rady. Od siebie dodam, że ktoś kto udziela rad sam powinien się do nich stosować, a z tym różnie była

Mam nadzieje, ze teraz moj ton wam odpowiada, zero sarkazmów. Jeśli najdzie mnie pomysł na jakiś konkurs, w którym użytkownicy łączą się w drużyny to na pewno cos z tym zrobię. I przemyślcie jeszcze 4Ż, bo naprawdę wielka szkoda anulować najlepszy konkurs na forum ze względu na jedną kłótnię. + Dwa lata temu był sajgon, w tamtym roku były spiny, ale na pewno mniej, dajcie nam szanse na ten rok a kto wie, może w ogóle nie będzie problemów. ;x


edit: aa pamietam ryzykantów, całkiem okay byli, ale 4Ż i tak lepsze xD
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 17:05   #216
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Ata, nie żeby coś, ale pamiętam dobrze, że sama stałaś w pierwssej linii oburzonych nominacjami kiedy sama miałaś na nie wpływ, bo akurat wtedy byłaś w redakcji i był temat z nominacjami. Czemu wtedy nie zaproponowałaś tych swoich 10. osób?
Swoje zdanie o UA wyrażałem w redakcji i powinnaś je znać, no chyba, że nie chciało Ci się czytać.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 17:06   #217
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
ja mam pomysł, żeby nie anulować 4ż, ale to chyba nie przejdzie:C
Jeśli masz jakieś pomysły na nowy konkurs, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś się nimi z nami podzieliła

Cytat:
offtopic trochę Ci wyszedł, zupełnie nie na temat, ale dzięki za rady. Od siebie dodam, że ktoś kto udziela rad sam powinien się do nich stosować, a z tym różnie była
póki co jesteś jedyną osobą, która tu stosuje sarkazm i się złości nie wiem po co. a takim zachowaniem dajesz tylko dowód na to, żeby nie robić 4Ż.
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 17:10   #218
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał Skromny Pan Mroczności Zobacz post
Ata, nie żeby coś, ale pamiętam dobrze, że sama stałaś w pierwssej linii oburzonych nominacjami kiedy sama miałaś na nie wpływ, bo akurat wtedy byłaś w redakcji i był temat z nominacjami. Czemu wtedy nie zaproponowałaś tych swoich 10. osób?
Swoje zdanie o UA wyrażałem w redakcji i powinnaś je znać, no chyba, że nie chciało Ci się czytać.
No stałam, i co? Moja opinia jest taka ważna, że trzeba anulować UA? To, że nie zgadzałam się z nominacjami nie oznacza, że trzeba było ten konkurs anulować. Poza tym zauważ, że był to taki okres, że na forum była stypa jeszcze większa niż teraz. A w tym momencie trzeba być głupim, żeby nie zobaczyć, że wiele ludzi jest aktywnych.
Co do redakcji to nie jest mój interes, gazetka mnie nudziła, tak samo jak nudzi i teraz. Nie wiem po co to wywlekasz. Czemu wtedy nie zaproponowałam? Bo wyobraź sobie, że nie miałam czasu, a w gazetce oprócz mnie było jakieś... 15 osób? Tak samo jest teraz.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 17:14   #219
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Dawno nie było kłótni. Już się bałem, że Laseczka nie będzie miał czego opisać w Wiadomościach z forum. Streszczenia tych gównoburz są świetne <3

Jeśli chodzi o BoD, to o jakim Wy pluciu mówicie? Wytłumaczy mi ktoś? Może być w sumie na PW nawet. Bo jestem organizatorem, a o pluciu się nic nie wiem xD

Dwa konkursy o budowaniu w ciągu pół roku to może faktycznie dużo, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z Bitwy o Dom zrobić jakieś Top Model czy Bóg wie co. Mogę się podjąć ewentualnej organizacji tego zamiast zimowej edycji BoD, bo chodziłoby w tym o to samo, te same zasady, podobne zadania (w sensie, styl zadań), jury, odpadanie uczestników itd., ale robiłoby się powiedzmy Simów, a nie pokoje.

Jeszcze mam taką propozycję, żeby może zorganizować 4Ż (bo jak już ktoś wspomniał, trolle mają bany) i gdyby znowu coś się działo, to przerwać zabawę?

e: A drugą edycję Bitwy zapowiedziałem, bo dostałem wiadomość, że Administracja zgodziła się na jej organizację zimą

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 14.10.2014 - 17:18
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 17:17   #220
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Cytat:
Napisał Genesis Zobacz post
No jeszcze Ryzykanci dawali rade. Cos szanowna administracja wie na temat tego "eventu"?
dzięki!
myślałam nad kolejnymi edycjami, ale stwierdziłam, że trochę ciężko podporządkować niestety użytkowników pod ten konkurs :/ no i powymyślałam sobie jeszcze parę negatywów xD

od siebie dodam, że UA organizowane przez adminów byłoby nawet dobre. Była przerwa, trochę się pozmieniało, a i osoby z redakcji mogłyby być nominowane, a trochę ich jest. Ale i tak będzie kontrowersyjnie jak na eurowizji.

A może zmienić trochę zasady 4ż? Ten konkurs jest bardzo długi. W styczniu mam go już dość. Może mniej zadań/ krótsze zadania byłyby dobrym rozwiązaniem?
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023