Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.03.2010, 22:34   #31
Lisek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

zainstalowały się chyba dobrze i nie są pirackie
nie wiem...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2010, 01:56   #32
dpercio149
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

No ja mam 2 kompy w domu i ja i siora chcielibyśmy grać jednocześnie lecz nie wiem jak to zrobić bo gra chodzi na cracku bez aktualizacji . Znacie moze sposób jak włączyć gre bez płytki na kompie po aktualizacji ??? Stworzyłem obraz płyty ale wyskakuje nieudana weryfikacja dysku <Nie znaleziono dysku z grą! Włóż dysk z grą The Sims 3, aby kontynuować . Mówili co poniektórzy ze do każdej wersji jest robiony crack . Szukałem ale nic z tego . płatne itd. Moim zdaniem nie ma sensu ściągać po każdej aktualizacji cracka. Chodzi o najnowszą aktualizacje 1.10.6.004002.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2010, 11:54   #33
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał dpercio149 Zobacz post
No ja mam 2 kompy w domu i ja i siora chcielibyśmy grać jednocześnie lecz nie wiem jak to zrobić bo gra chodzi na cracku bez aktualizacji . Znacie moze sposób jak włączyć gre bez płytki na kompie po aktualizacji ??? Stworzyłem obraz płyty ale wyskakuje nieudana weryfikacja dysku <Nie znaleziono dysku z grą! Włóż dysk z grą The Sims 3, aby kontynuować . Mówili co poniektórzy ze do każdej wersji jest robiony crack . Szukałem ale nic z tego . płatne itd. Moim zdaniem nie ma sensu ściągać po każdej aktualizacji cracka. Chodzi o najnowszą aktualizacje 1.10.6.004002.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Jak macie jedną grę, to siostra odpala na jednym kompie i można wyjać płytę z napędu i włączyć na drugim, gdy na pierwszym gra jest włączona.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2010, 12:59   #34
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Ja tam mam obrazy płyt zrobione przez Alcochol120%, a jako virtualny napęd DaemonTools i nie muszę mieć żadnych cracków ani nic takiego. Ale ja mam łatki, a któraś łatka zdjęła z gry to uporczywe wołanie o płytę. Ponieważ EA Games wydaje gry na raczej niskiej jakości nośnikach, więc moje Simsy 3 tylko raz widziały mój napęd DVD w kompie, gdy robiłam z nich obrazy.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2010, 18:27   #35
Shiro
 
Avatar Shiro
 
Zarejestrowany: 26.06.2008
Skąd: Gdynia
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 15
Domyślnie Problem z instalacją gry.

Otóż dwa, może trzy miesiące temu, gra zaczęła mi szwankować. Po powrocie sima z wakacji, często się zacinała, a meble robiły się szare. Zdecydowałam się więc na reinstalkę. Wszystko poszło tak jak należy. Zainstalowałam od nowa podstawkę i dodatek. Pograłam niecały tydzień, aż do kolejnej łatki, chyba 2.3, ale mogę się mylić. Wtedy system zaczął wariować. Łatka nie wgrała się do końca, a każda nowa próba kończyła się niepowodzeniem. Po restartowaniu komputera, niemożliwe stało się włączenie okienka (tego, gdzie mamy do wyboru, wejście do gry, store, ściąganie aktualizacji itd.), bo pojawiał się ten oto komunikat :
„Nastąpił błąd inicjalizacji aplikacji. Upewnij się, że nie próbujesz uruchomić aplikacji jednocześnie na kilku zalogowanych kontach użytkowników Windows. Jeśli problem się powtórzy, zainstaluj aplikację od nowa.”

No więc postąpiłam zgodnie z instrukcją reinstalowałam grę. Jednak, problem pojawił się ponownie, gdy chciałam zaktualizować grę do łatki 2.3 (tej samej, która ostatnio wywołała błąd). Znalazłam jego chwilowe obejście, zamykając okienko błędu, ale … Nie mogłam nic pobierać ze Store, ani aktualizować gry, co niezbyt mi odpowiadało.

Odinstalowałam grę i starałam się zapomnieć o The Sims 3. Teraz jednak jestem przeziębiona i z nudów spróbowałam jeszcze raz. Teraz ledwo wgrałam podstawkę i chciałam wejść w to okienko, a pojawił się ten sam komunikat.

Jak rozwiązać problem i co może być przyczyną?
Mam najnowsze sterowniki, oryginalne oprogramowanie jak i oryginalną grę (podstawkę i dodatek).

Jeśli był już taki temat na forum, to przepraszam, ale widocznie go przeoczyłam.
Z góry dziękuję za pomoc


edit:
Wygląda na to, że problem sam się rozwiązał. W sumie, nie wiem dokładnie jak. Mogę tylko przypuszczać, że wcześniej nie odinstalowałam Download Manager'a, lub byłam zalogowana na innym koncie (do którego zgubiłam hasło ^^", ale to już inna bajka). Być może komputer potrzebował też czasu, by uporządkować sobie rejestry, lub też (najmniej prawdopodobne choć z tymi simami nic nie wiadomo) musiałam zainstalować całą dwójkę, pobawić się nią "kilka" miesięcy, a potem odinstalować.

Ostatnio edytowane przez Shiro : 15.05.2010 - 23:29
Shiro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2010, 13:17   #36
OlaBernacik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Opisze dokladnie:
1.Instalacja The Sims3
2.Instalacja The Sims 3 Wymarzone Podróże
3.Aktualizacja gry
4.Pod koniec aktualizacji wyświetla się:
W pliku C:/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3 Wymarzone Podróże/GameData/Shared/DeltaPackages/p02/contc7f1.rra wystąpił następujący błąd:
Odmowa Dostępu
(0x5)

Przyciski: Przerwij Ponów próbę Ignoruj

-jesli tego nie zaaktualizuje to gra sie nie wlacza ;(
Pomóżcie......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.03.2010, 13:14   #37
mega
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Witam.
Zakupiłam grę, zainstalowałam i próbuję uruchomić. Piszę -próbuję- ponieważ za każdym razem gra się zawiesza w trakcie ładowania (dokładnie w momencie kiedy zielony pasek jest już przy końcu). Pomaga tylko restart komputera.

Wymagania systemowe spełniam, więc nie wiem w czym może tkwić problem?
Z góry dziękuję za pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 13:26   #38
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Mam taki problem że po czyszczeniu dysku nie moge zainstalować gry, mianowicie napęd "nie czyta" jej. Po kliknięciu otwiera się zawartość i wszystkie pliki ale zainstalować w żaden sposób nie mogę.
Co robić?
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 14:58   #39
MrsLadyDoris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Jeśli napęd odczytuje zawartość płyty i pokazuje ją to przekopiuj te wszystkie pliki do jednego folderu na dysk twardy i stamtąd zainstaluj grę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 17:07   #40
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał mega Zobacz post
Witam.
Zakupiłam grę, zainstalowałam i próbuję uruchomić. Piszę -próbuję- ponieważ za każdym razem gra się zawiesza w trakcie ładowania (dokładnie w momencie kiedy zielony pasek jest już przy końcu). Pomaga tylko restart komputera.

Wymagania systemowe spełniam, więc nie wiem w czym może tkwić problem?
Z góry dziękuję za pomoc.
Przetrzyj płytkę, zobacz czy nie ma rys.
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023