Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2014, 19:58   #1
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 174
Reputacja: 10
Domyślnie Nieco o Forum.

Witajcie! ja jestem Złym Chipsikiem Wrogarem! tak tym samym który zrobił tu taką wielką rzeźnie w 2012 i dostałem chyba 3 bany. Tak długo się tu nie logowałem. Na tym forum panuje wielki SYF. Administracja karze użytkowników za byle co. Nie pisałem tego bo OJSG na tym forum było spoko niestety ostatnio skończyła się na nie moda więc postanowiłem że nie mam nic do stracenia więc to napisze. Swoje niezadowolenie wyraże w punktach:
1.''Wielcy'' Użytkownicy VS ''Normalni''-Ludzie kurde! jak ktoś jest na forum długo i dużo osób go zna to administracja wiecznie go broni! on/ona może wszystkich prowokować/spamić/wyzywać/łamać regulamin a administracja nic nie zrobi. NP.Taki Gio. Gdy nagrywałem Kryształkowe Rozterki i wstawiłem tutaj reklame on skrytykował mnie. Niby nic złego bo faktycznie robiłem tam troche źle w pierwszych odcinkach. Potem jakaś inna użytkowniczka nie skrytykowała mnie ale SCHEJCIŁA. Pan Gio oczwyiście musiał zgrywać Casannova i stanął w jej obronie. Powiedział że moje kryształkowe Rozterki są do Pupy nazwał mnie dzieckiem. Na dodatek obraził moich widzów. Nie zważając oczywiście że np.pod drugim Odcinkiem KR jest prawie 30 Laików i 5 w dół. Potem walcząc z Hejtem dostałem bana.
2.Lizanie Tyłka-Co do tej Sprawy z KR. We Wrześniu 2013 stukneło mi prawie 50 widzów z tej okazji Planowałem zrobić Q&A. Oczywiście zapowiedziałem je i kazałem widzą zadawać pytania. Oczywiście jakoż iż wcześniej miałem Zatarg z forumową ''Magnaterią'' to przydupasy z tego forum przeprowadziły Atak na Zapowiedź mojego Speciala. Spamowały mi tam Debilnymi komentarzami jednocześne Dislaikując mi film. Naszczęście odpędziłem ich
3.Aniołki i Diabełki-W 2012 r. Uwzieła się na mnie administratorka Rudzielec. Warnowała mnie,O*******ała za każde gówno przez co uchodziła za wielkiego Aniołka i zbawicielke. Jednak gdy ja odszedłem z forum ona narobiła Screeny naszych Adresów IP. Itd narażając nasze bezpieczeństwo. Potem dostała bana. Teraz z tego co widze Dostała Degrada i Perma za Plagiat. I CO!? JAK TAM WASZ ''ANIOŁEK''? tak samo było z Panem Altairem który też uczestniczył w tym ataku. Też uchodził za takiego wzorowego a teraz ma Perma za Przeszkadzanie w Sprawach forum i Skargi HAHHAHAHAHHAHAH XD
4.''Forum w Forum''-Chodzi o to że na forum czasami czuje się jak w Sejmie. Wszędzie jakieś chore spiski i Układy. Z Tego co widze ostatnio na forum była wojna. Pare NAPRAWDE pożądnych użytkowników dostało bany. Oczywiście Pani Bjork nie chcąc tracić Autorytetu i niechcąc się napracować zamkneła ''Księge Skarg i Zażaleń''
PS.chcecie wiedzieć czemu założyłem odzielny temat!? bo każdy temat w którym mogłem to śmiało napisać został zamknięty żeby uniemożliwić skargi
ps 2.możecie se atakować mój kanał ile chcecie bo z nim skończyłem. Nie powiem czy mam nowy kanał czy nie to NIE WASZ INTERRES.
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2014, 20:05   #2
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Nieco o Forum.

Masz nominacje do śmieszka, pozdrawiam xDDDD
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023