Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.06.2012, 18:10   #2411
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

kicaj- hah, tylko że nie mam pomysłów -.- Super rodzinka
myrtek- : | A ja mam już nową! Tylko, że nikt tak często nie zmienia jak ja.. Robert= ciachooo <3


Hayate wzięła urlop i pojechała do Chin. Od razu poszła na targ, zachwyciło ją to miejsce.


Poznała .. miłą kobietę, która nauczyła ją Chińskich piosenek



Hayate spróbowała swoich sił w Sim-fu. W jeden dzień zdobyła czarny pas.. xD






Hayate dostała jakąś okazję. Pojechała się zameldować.
Yyy... Skąd ona ma ten rower o_O


Tak, tak w tym ubraniu to na pewno będzie fajnie się łazić po grobowcach..




To może zostawię bez komentarza.


Widoki ...


Hayate często odwiedzała akademię sztuk walki. Dzisiaj wyjeżdza..


Podczas treningu dostała telefon. Hayate jedynie uśmiechnęła się tajemniczo i zakończyła rozmowę.


Następnego dnia kończyły się wakacje. Długi powrót do Sunset Valley. Trzeba korzystać z urlopu, więc Hayate umówiła się z przyjaciółką-Kaelin do klubu.


-Mówię Ci idź do niego zagadaj!
-Nie! Wyjdę na głupka..
<facepalm>


Dziewczyna zebrała się na odwagę i zdecydowała się zagadać.


I zaczęli tańczyć


Chłopak zaczął sobie z nią flirtować.. Ma na imię David :3



Było bardzo miło..


W końcu czas zamknąć klub.. Hayate mieszkała niedaleko i zaprosiłą Davida do siebie. Wiadomo jak się to skończyło..


+ Bonus:
zła Hayate o.o
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.06.2012, 08:46   #2412
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

myrtek98 - Łohoho, ostro ! xD Robert jest takie ciacho,że szkoda gadać :3
easey - Lubię Chiny,są tam przepiękne widoki (; O,no to było szybkie zakochanie po stronie Dawida,jak i Hayate,
spodziewam się,że po tym małym "zdarzeniu" będzie ciąża. c:
kicaj0303 - Ej,czy tylko ja myślę,że to nie ich ojciec,tylko jakiś zboczeniec ? xD
Ach,te moje myśli,dziwne i szalone. : p



Rodzinę Marshallów musiałam usunąć,z powodu instalacji dodatku "Zostań Gwiazdą". Gdy do niej weszłam,były bugi jak chol**a. :\
Odinstalowałam jeszcze "Po zmroku", bo chyba ja nienawidzę osobistości. c: Postaram się dziś coś dodać. (:


Dam jedno zdjęcie,żeby nie było off-topa :
Mogę to zostawić bez komentarza ? xD

__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2012, 16:16   #2413
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Julia - Szkoda Twojej rodzinki
Myrtek98 - Alice rządzi! Chociaż zawsze posuwa się za daleko!
Easey - Twoi simowie są śliiczni!

Zła wiadomość.... Usunęłam rodzinkę, znowu błędy Na szczęście wiem już co je spowodowało, i muszę nauczyć się wyłączania kodu 'moveobjects on' jak nie uzywam w pozach :p


No tak... Zawsze mam jakąś niespodziankę.. Jutro, albo jeszcze dzisiaj, wstawię losy dwójki 'najlepszych przyjaciół' A żeby nie było off-topu, oto oni:

[IMG]http://i50.************/2uy37lf.jpg[/IMG]
__________________
Klichael & Mika<3 <3.
Miscellaneous jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2012, 23:04   #2414
sing
 
Avatar sing
 
Zarejestrowany: 16.08.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

oj ostatnio zbyt pogralem w losy mojej jednej z przecietnych simek, ktora jest maniakalna podrozniczka i aktualnie ma prywatne muzeum u siebie na chacie =D poznala przystojnego akrobate ktory w ogole zarabia miliony, rosie nie przejmuje sie swoja tusza bo teraz ma full kasy i nie martwi sie o zatrzymanie meza : ) w chinach splodzila syna grzegorza, ktory jest malarzem, a z mezem splodzila kolejna czworke dzieci w tym najstarsza monika ktora jest lekarzem, a pozostala gromadka to trojaczki





__________________

4 serca COCO
sing jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2012, 17:57   #2415
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Kaydee, prześliczni simowie
sing, ostatnie zdjątko jest świetne
easey, Hyeate byłaby prześliczna gdyby nie była wampirem. Jejku przedostatnie zdjecie jest boskie
omega, fajny piesek. Alice jest super laską
xaga16xlove, jejku skąd wy takich pięknych simów bierzecie? Kenji jest super ciachem, a ta głupia go odrzuciła. Śliczna pościel
anie_1981, ale masz piękną grafikę. Celia jest bardzo sympatyczna
eyvee, ale z Wiliama przystojniak, szkoda tylko że wampir Ładne szafki w kuchni

Meredith Goddard mająca córkę o imieniu Susan, wyprowadziła się od chłopaka i córki gdyż nie wytrzymała z małym dzieckiem. Jednak zaraz po wyprowadzce dowiedziała się że znów jest w ciąży
Meredtih odwiedził Jared. Przyniósł jej kwiaty


Następnego dnia Meredith postanowiła odwiedzić córkę i chłopaka


Nagle zaczęły się skurcze


Jared zawiózł matkę swojej córki do szpitala i urodził mu się syn. Meredith dała mu imię Caspar. Dzień później małego chłopca odwiedził tata


Maredith zaprosiła Jareda na wieczór na kolację. Przygotwała ciasto cytrynowe wg przepisu babci, Penny



Podczas gdy mały Caspar leżał w nosidełku, a mała Susan bawiła się zabawką kupioną przez mamę, Jared postanowił oczarować Meredith tak jak zrobił to na ich pierwszej randce. Nie musiał zbytnio się wysilać gdyż Meredith sama wpadła mu w ramiona
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2012, 16:23   #2416
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

easey, Hayate ma ekstra, też chce do chin ;c no i bardzo szynko rozwija się jej 'miłość" z Davidem a ta babcia z bonusu to przyjaciółka Alice, jak ona może się z niej śmiać, wredota
Julia, szkoda że usunęło ci Marshallów :<
sing- widzę, że duża rodzinka się zrobiła : d
Shattered, dzięki =) słodkie dzieciaczki!
Horsez, zapowiada się...fajnie >D

Rodzina... Hapter! Część IV


Hapter, z racjii tego, że Alice Clark poślubiła Jacka Haptera, o czym zapomniałam wspomnieć : P Ali jest od paru dni dumną panią Alice Hapter-Clark!

Kiedy Ali zapoznała się z domem, w każdym razie parterem, poczuła się strasznie zmęczona. Jedynym w pełni umeblowanym pomieszczeniem była sypialnia, więc Ali nie zwlekając położyła się spać, z uśmiechem na ustach.
Ja bym chyba całą noc nie usnęła, a ta spała jak kamień...


Następne dni były istną rewolucją- niezliczona liczba robotników, hydraulików i elektryków działała w domu razem z Jackiem, a Ali tylko po nich sprzątała. Później, przyszedł czas na meblowanie- to Ali zrobiła sama.
- Skarbie, przecież ta komoda waży jeszcze raz tyle co ty, na prawdę nie potrzebujesz pomocy? - Jack był rozbawiony i zmartwiony zarazem
- Nie, nie...Zaraz, co ty tu robisz?! Złaź mi z tego dywanu w tych buciorach, ale mi już! - Szmata od podłogi świsnęła tuż obok ucha Jacka uciekającego na dwór pod pretekstem " nazrywania trawy koniom"...
Skończyła, kiedy robotnicy ostatecznie odjechali, a Jackie umył się i przebrał.
Po wszystkim, chwyciła za aparat i zrobiła zdjęcie każdego pokoju- album ten wyśle swojej dalszej rodzinie z Sunset Valley.
A to właśnie on!
Korytarz, w którym dominowała biel i błękit, jak zresztą w prawie całym domu...

Z korytarza wprost do salonu...


....łazienki....


.... i pustego, pięciokątnego pokoju, któremu zapomniałam zrobić zdjęcie :v
...oraz sypialni, którą meblował sam (!) Jack.

^ to zdjęcie jest robione właśnie z tego pięciokątnego pokoju- niestety, a może stety jest między nimi łuk...Coś się na to poradzi, pomyślała Ali

A z salonu do kuchni.


I na taras, którego też nie mam zdjęcia
Ale, jest jeszcze góra. Kiedy Ali weszła tam po raz pierwszy, zauważyła mały, jasny pokoik w którym stała wielka, stara sztaluga. Ciekawa, co ona tam robi, zapytała o to Jack, który odpowiedział takim samym zdziwieniem
- Sztaluga? Ja jej tam nie dałem. Pokaż- wspiął się na górę- Rzeczywiście...A tam, nie przejmuj się, może to, ee, prezent od robotników!
Wkrótce pokoik został jednak umeblowany i uprzytulniony, więc teraz wygląda tak:



Koniec. Jezu, jak się rozpisałam : o :o : o Przepraszam!

Ostatnio edytowane przez tallje : 16.06.2012 - 16:27
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2012, 07:23   #2417
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Horsez, Talante ma śliczne oczy. Ale ojca ma przerażającego
omega, ładny kolor ścian w korytarzu, ale zmieniłabym w całym domu panele

Jared i Susan przenieśli się do Meredith. Ta kupiła dla swojego ukochanego papugę



Jared wybrał się z córką na spacer, a Meredith w tym czasie zaczęła pisać powieść



Po południu gdy sąsiadka została z dziećmi, razem wybrali się na spacer

Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2012, 18:11   #2418
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

No to moja kolej... Widzę tutaj mały zastój...

Moja rodzinka, Darling'owie.

Poprzednie posty, bo dawno mnie nie było. Nie za dużo tych linków, tylko trzy...

http://forum.thesims.pl/showpost.php...postcount=2393
http://forum.thesims.pl/showpost.php...postcount=2403
http://forum.thesims.pl/showpost.php...postcount=2408

Agnes bawi się w domku na drzewie, zapewne w tej chwili podgląda sąsiadów...

Dziadek małej, Roy Eric na tle swojej dziwacznej rzeźby...

John Eric jedzie na studniówkę, sam jak wszystkie moje Simy, niemodnie spóźniony jak wszystkie moje Simy...


Znowu ten bug malarski... Simy z 10 pkt malowania tak u mnie malują, to jakiś koszmar...

Agnes zmienia grupę wiekową...

Ależ koszmarna minka...

Celia idzie spać...

Więc Miles Eric może wymknąć się z domu...

Uciekamy bryką, w ciemną noc...

-Hmm... Znowu przegrywam... I jak ja ukryję utratę kolejnej stówki przed żoną?

-Pocieszę się, ten staruszek też ma dziś pecha...

-O, przyszedł barman...

-Może znowu powiem, że oddałem tą stówkę na cele charytatywne?

-O, ale tu pusto... Zdrzemnę się, może wpadnę na jakiś pomysł...

-Gdzie to się tej nocy spało, kochanieńki?!

-Pewnie nie uwierzysz, że w sarkofagu?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2012, 11:40   #2419
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

OK, ja też mam coś tam do pokazania. Simkę, której przygody przedstawiam, niektórzy już zapewne widzieli w moim temacie z trójkowymi Simami, konkretnie tu. Pokazywałam ją też na innym forum, pff... Nie zakładam własnego tematu, bo nie wiem, na ile często będę uzupełniać akurat relacje z trójki. I nie jestem do końca pewna, czy mogę.

Podróże Amelii Philips
Jako, że odziedziczyła po jakimś swoim krewnym okrągłą sumkę, postanowiła, że się usamodzielni i będzie robić to, o czym zawsze marzyła - podróżować po (Sim)świecie w poszukiwaniu przygód. Jako pierwszy swój cel wybrała Champs Les Sims, jako że od czegoś trzeba zacząć :>

Oczywiście nie traciła czasu i zaraz podjęła się znalezienia jakiegoś ważnego przedmiotu, które to zadanie zleciła jej niejaka pani Lambert.

Przy okazji Amelia postanowiła poznać nieco swoją zleceniodawczynię. Jednak ta zirytowała ją nieco stwierdzeniem, że "nie znosi sztuki". No jak tak można, pomyślała panna Philips. Wydawała się to być kobieta, która interesuje się tylko tym, co przynosi jej jakąś korzyść. I na dodatek nie miała nic wspólnego z Christopherem Lambertem, co za rozczarowanie...

Jako że pani Lambert prowadziła sklep z artykułami dla turystów, nasza młoda podróżniczka chcąc nie chcąc musiała się u niej zaopatrzyć. Załatwiła to szybko, w końcu musiała jeszcze wrócić do bazy, żeby się przebrać - nie będzie przecież latać po jakichś grobowcach w pantofelkach na obcasach.

Po założeniu odpowiednich ciuchów Amelia udała się we wskazane miejsce. Było to niewielkie wzgórze z kamiennym kręgiem, na którym nie wiedzieć czemu ktoś umieścił nagrobek (na cmentarzu zabrakło miejsca?). Rozejrzawszy się, zauważyła dziwny otwór w ziemi - pani Lambert chyba coś o nim mówiła. Postanowiła go zbadać, mając nadzieję, że nie natknie się na jakieś robale, jak w którejś części przygód Indiany Jonesa (bodajże).

Trafiony, zatopiony. W ziemi ukazał się duży otwór ze schodami (jak go wcześniej zamaskowali, nie mam pojęcia). No to schodzimy.

Ach, już czuję zapach przygody. Chociaż może to po prostu zapach piwnicy.
Cóż, w grobowcu nie zdarzyło się nic nadzwyczajnego, ot...

...ukryte przejścia...

...przełączniki podłogowe, takie tam. Chociaż nie...

... znalazła dość ciekawie oszlifowany ametyst. Nie myślałam, że można go tak ot - znaleźć w grobowcu

No ale. Okazało się, że ten niezwykle ważny dla pani Lambert przedmiot to... zwykła piłka do baseballa. Cóż, przynajmniej Amelia znalazła skarby, które może zatrzymać Ponieważ robiło się już późno, postanowiła od razu zwrócić właścicielce jej zgubę.

Okazało się, że pani Lambert jest dość przesądna i uważała tę piłeczkę za swój amulet. Młodą podróżniczkę napełniło to pewnym niesmakiem, no, ale z drugiej strony dostała całkiem przyzwoitą sumkę, więc uprzejmie podziękowała za współpracę, jeśli można to tak nazwać. Udając się do bazy, miała nadzieję, że następne zlecenie okaże się jednak nieco ciekawsze...

Ciąg dalszy być może nastąpi.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2012, 09:25   #2420
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Zdjęcia świetne, jak zwykle ja się przeniosłam do nowego działu i sobie chwalę. Łatwiej jest ogarnąć całą historię.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023