Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Simowy Pejzaż > Simowy Pejzaż 2015
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.12.2015, 19:10   #21
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Mogę zapytać w takim razie kto funduje nagrodę? Bo czytam posty i jestem w stanie zrozumieć postawę Kotelarskiego - może zamiast losowej gry dodalibyście jakiś zestaw do simów?

Cytat:
Poza tym to nie forum jest tu problemem - moim zdaniem winę za taki stan rzeczy ponosi sam wydawca simsów, bo sprawił, że seria przestała być atrakcyjna dla kupujących. Ewentualnie mogłabym winić ogólny spadek zainteresowania forami dyskusyjnymi, ale to nie o tym ten temat ;]
Przestań się łudzić, inne fora żyją i mają się dobrze. Wystarczy wychylić nosa poza FTS (w którym leży cały problem :/ )
__________________


Ostatnio edytowane przez La Tortura : 25.12.2015 - 19:12
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.12.2015, 20:26   #22
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

A jak dla mnie fajna sprawa; sam myslalem, bo wyjsc z inicjatywa zrobienia konkursu, gdzie moglbym ufundowac pare gierek (ten konkurs, ktory byl zartem, moze ktos pamieta ), ale widze, ze mnie wyprzedziliscie

Dla mnie sprawa jest klarowna; jak komus cos nie pasuje, to moze dostac sama range
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 10:54   #23
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

"Fundatorem" nagrody jestem ja. Mam kilka niewykorzystanych kluczy, które dostałam do innych gier. Nie chciałam, żeby się u mnie marnowały, więc postanowiłam dorzucić je do konkursu jako dodatkową nagrodę. Nie jest to nic szczególnego, nie chciałam podawać ich nazw, żeby była niespodzianka. I proszę, nie zapominajcie, że najważniejszą nagrodą jest ranga na forum, gry możecie nie przyjąć, więc obliczanie czy gra jest warta wzięcia udziału w konkursie jest nie na miejscu.
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 13:32   #24
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Moim zdaniem jest to duży krok i jestem pozytywnie zaskoczona, zaczynamy tak a może za jakiś czas nagrody będą większe. Nigdy bym nie wzięła udziału w takim konkursie bo najzwyczajniej nie jestem w tym dobra, ale nagroda mnie przekonała i zapewne coś wyślę.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 16:55   #25
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

A czy Ty masz w ogóle zamiar w tym konkursie wystartować? Bo jak na razie to większości userów, którzy się zdeklarowali ten pomysł się podoba (tym bardziej, że to na tym forum coś nowego). Tylko Ty szukasz dziury w całym...
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 19:25   #26
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

janiemogę. no nie mogę. no muszę sie odezwać no bo nie wytrzymie

Kotelarski, z czym masz problem przepraszam bardzo, że tak zapytam niekulturalnie? w ilu konkursach wziąłeś do tej pory udział? jak długo/dużo siedzisz na forum, żeby ogarnąć jaka jest jego sytuacja? to nie są "odpady", dziewczyna chciała wykorzystać klucze, które posiada, zeby się nie marnowały, a nuż komuś sie trafi fajna gierka, za moich czasów kupiło się jakąś płytę z cd-action czy innej tego typu gazety i coś sie znalazło na nudne popołudnie, nie narzekało się, że sie trafiła jakaś nieznana gra, gdzie sie buduje tory i jeździ pociągami po Polsce. smuci mnie, że masz o sobie tak niską samoocenę i nazywasz siebie pieskiem, któremu w ramach nagrody rzuca się resztki z obiadu. ale proszę Cię, nie nazywaj tak reszty użytkowników. nie "nam", mów za siebie.
kolego, masz wybór - bierzesz sobie standardowo rangę, których już jest do porzygu, albo "ryzykujesz", bierzesz klucz do gry i sprawdzasz czy to coś fajnego [podpowiem od siebie, ze jest tam gra, którą polecam]. konkurs na forum the sims jest formą zabawy, a nie walką na śmierć i życie, że jak wygrasz to jesteś miszcz wszechświata i dostaniesz masę uznań i orderów z tego tytułu, aż sam prezydent przyjedzie Ci pogratulować. nikt Cię nie zmusza do brania udziału. co to w ogóle znaczy, ze "dla jakiejś beznadziejnej gry nie będzie się opłacało brać udziału". a kto Ci każe w ogóle brać udział? to ma być satysfakcja dla Ciebie, że Twoją pracę docenili inni użytkownicy forum. może to nie jest superbomba z jakimiś fantastycznymi nagrodami typowo simsowymi, ale Chari stwierdziła, że to lepsze niż ciągłe rangi, których ludzie już mają pomału dość. wierz mi lub nie, ale gdybyśmy mogli, z chęcią zafundowalibyśmy jakieś fajne nagrody, nawet mimo tego, ze właściciel ma nas brzydko mówiąc w dupie. ale patrząc na zachowanie takie jak Twoje, to nam się zwyczajnie NIE OPŁACA czemu? bo niektórzy zamiast cieszyć się z nagrody zaraz zaczęliby narzekać, że "ja to nie chciałem pendrive z kryształkiem tylko teczkę z simsami 4" "a ja zamast PS'a 3, chciałem wygrać PS'a 4, beznadziejny konkurs z beznadziejnymi nagrodami, nie opłacało mi się brać udziału". i tu bóldupię jedynie do Kotelarskiego,. bo kto się tu nie wypowiada, to robi to kulturalnie, a jedynie Ty masz strasznie pretensjonalny ton w swoich wypowiedziach.
imho losowa nagroda jest lepszym wyjściem, bo tak to powstawałyby spiny między użytkownikami, że obie osoby chciały grę x
nie zrozummy się źle. niektórzy mogą odebrać to właśnie jako "ochłapy". nie chcę żebyście to tak odbierali. Chari nie miała złych intencji. pewnie gdyby miała na zbyciu coś z simsami, na pewno by to dała. jeśli ma leżeć i zgnić, to może lepiej, jeśli ktoś inny by to wykorzystał? ja np. często gdy mam coś na zbyciu, nie przyda mi się to wymieniamy się z koleżankami. albo one mi, albo ja im. i żadna z nas nie patrzy na drugą jako jakiegoś bogacza co to z łaski rzuca jakieś ochłapy drugiej. po prostu działa to na zasadzie recyklingu, z myślą też o drugiej osobie, a nie jak jakiś pies ogrodnika.
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 26.12.2015 - 19:56
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 19:45   #27
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Jak ja kocham gównoburze...

Argument "nie bierzesz udziału, to się nie wypowiadaj" akurat jest słaby. Nie brałam udziału w wielu konkursach, ale mam prawo wypowiadać swoje zdanie w tej kwestii. Poza tym, to, że nie wzięłam udziału w innych konkursach, albo jeszcze nie zgłosiłam się do tego, to nie znaczy, ze nie mogę o konkurs pytać i mieć zastrzeżeń. Więc akurat z tym argumentem bym się wycofała, kochani admini.

Jeśli chodzi o całą resztę...
Fakt, na forum sytuacja z nagrodami zawsze była nieciekawa. Nagród "rzeczowych" nigdy nie było, bo nie było komu tego fundować. Niestety, takie rzeczy wymagają nakładu funduszy. Miło więc, że ktoś wyszedł z taką inicjatywą.
Z drugiej strony jednak, jesteśmy na forum o simsach i:
a. każdego by zadowoliła jakakolwiek nagroda związana z simsami
b. nie każdego zadowoli losowa nagroda upatrzona przez kogoś innego
Miło, że wyszliście z taką inicjatywą, naprawdę. Ale osobiście uważam, że jeśli już chcecie się wykazać w taki sposób, to zróbcie to dobrze i porządnie. Nie dziwię się, że ktoś może mieć odczucia, że dostaje "czyjeś ochłapy" i jeszcze w dodatku wygrywa coś, co może mu nie zadziałać. Ma wybór, może zrezygnować - ale w takim razie jaka satysfakcja z nagrody?

Nie mówię "nie oferujcie kluczy!! bóóó adminiiii! zuooo", mówię "fajna sprawa, szkoda, że tak słabo zorganizowana".
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 20:13   #28
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,091
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Cytat:
Napisał Charionette Zobacz post
10.Zwycięzcy otrzymają rangi:Pejzażysta/ka TS2, TS3 lub TS4 oraz klucze pozwalające na ściągnięcie ze Steama gier (wybranych losowo).
Cytat:
Napisał Rainbow Zobacz post
kolego, masz wybór - bierzesz sobie standardowo rangę, których już jest do porzygu, albo "ryzykujesz", bierzesz klucz do gry i sprawdzasz czy to coś fajnego
To w końcu do wygrania jest ranga i gra czy ranga albo gra?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 20:15   #29
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Ciekawa dyskusja... Powiem od siebie tak: nikt nam za darmo "jakiejkolwiek nagrody związanej z simsami" nie da, a nie widzę powodu, by Administracja wykładała swoje pieniądze na coś takiego, bo tanie to też nie jest, a i tak mogą się później pojawić teksty typu: łe, ja już to mam, ja tego nie potrzebuję, ale bida z nyndzą, mogliście się bardziej postarać. Miło by było gdybyście docenili to, że Cherrie oddała na nagrody swoją własność. Jeśli komuś się gra nie spodoba to może jej nie przyjąć lub sprzedać, a za pieniądze kupić sobie coś do simsów.

I jak to jest? Najpierw padło oskarżenie, że mieliśmy kasę i wydalismy ją na nagrody za przeproszeniem z dupy wzięte, a jak wyszło na jaw, skąd one są, to znów oskarżenia, że rzucamy ochłapy. Panie Kotelarski, jak się Panu w święta nudzi, niech Pan idzie pośpiewać kolędy, bo czepia się Pan, ale prawdę powiedziawszy nie wiadomo po co i dlaczego.
Święta się kończą, ale mimo wszystko wesołych świąt i mniej marudenia, a za to więcej uśmiechu życzę


Diana, nagrodą jest ranga i gra, ale jak się komuś gra nie spodoba, to nie musi jej przyjmować i tyle
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2015, 20:19   #30
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Simowy Pejzaż 2015

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
To w końcu do wygrania jest ranga i gra czy ranga albo gra?
Cytat:
Napisał Kędziorek Zobacz post
Diana, nagrodą jest ranga i gra, ale jak się komuś gra nie spodoba, to nie musi jej przyjmować i tyle
nom, sorki, zemocjonowałam się i mi sią rąbło to tymbardziej, że są dwie nagrody
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023