Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2013, 23:53   #21
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Prawda jest taka że nie lubisz tego użytkownika, dlatego często go prowokowałeś co widać po Twoich wcześniejszych postach na jego profilu, zresztą sam napisałeś że już wczoraj go sprowokowaliście poza forum, on obraził Ciebie a Ty jego, chyba nie liczyłeś na to że Motyka będzie liczył przekleństwa i "aha, za to przekleństwo należy mu się 2 punkty, a za to 4" On obraził Ciebie więc dostał warna i Ty obraziłeś go więc również dostałeś warna. Najpierw udajesz wielkiego usera prowokując innych, a gdy dostałeś warna zachowujesz się jak mała dziewczynka...
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2013, 00:00   #22
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Owszem nie lubię, ale nie dam sobie kitu do kłowy wciskać.
Powiedz mi keidy napisałem do niego prowokująco?
Ten jedne raz, gdy chiał zebym go pocieszył, a nie znałem go, a po nicku sądziłem, ze to kobieta, więc napisałem, ze to ona, to tyle. Poczytaj chamskie wiadomości na moim profilu od niego, może zmienisz danie.
Nie sprowokowałem, po prostu rozmawialiśmy, a on zaczął temat swoich włosów, a my wyraziliśmy się na ich temat.
Wtrąciłeś się, a nawet nie wiesz o co chodzi.
Kończę, nic tu nie napiszę, chyba coś się dzieje z tym forum, masakra.
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 00:28   #23
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Jest możliwość sprawdzenia na czyimś profilu kto, za co i na ile dostał warna?

Nigdzie nie mogę znaleźć, więc jeżeli się nie da - Maqrƴǁ skąd wiesz za co dostał warna? Może właśnie dostał za to, za co piszesz?
Akurat nie trzeba bluzgać, żeby kogoś obrazić...
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 05:24   #24
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,588
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

nie chce mi się odpowiadać na ten cały absurd, który wypisujesz, może jak z roboty wrócę, ale jedno muszę napisać: sam wysłałeś do nas raport na modeste, CHCIAŁEŚ, żebyśmy się wtrącili, to o co teraz masz pretensje?

jak dwie osoby mówią ci, że jesteś pijany, to idź spać
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 08:34   #25
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
tak? Zamiatasz sprawę pod dywan, miło.
Powiedz mi..
Nie można dać zwykłego ostrzeżenia?
Wielkie przepraszam, ale nigdy, powtarzam nigdy nie dostałem od Ciebie zwykłego ostrzeżenia, w sumie tak jak znajomi z którymi gadam.
Coś jeszcze. Dalej bd walczył o wyprostowanie sprawy.
Powiesz mi. Prawda jest obrazą? Przepraszam :C
Powiesz coś jeszcze? Dlaczego on dostał warna tylko za to co ja?
Przekleństwa? Spam? Proszę Cię administratorze, miałem Cię za dojrzałego człowieka T_T
Jak byś miał odrobinę godności przyjął byś warna bo doskonale wiesz, że Ci się należał, i nawet się nie odzywał i nie robił bezsensownego bałaganu na forum.

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
Boże ludzie!
Rozumiem całokształt, ale? Chyba 1 zarodek, a trzy zarodki to różnica, tak? I powiedz mi, to porównać tak jakby ktoś w kogoś kopnął, a inna osoba komuś innemu ucięła rękę. I co? Kara ta sama, tak? Śmieszne.
Czemu mam odpuścić? Bo administracja nadużywa swojej władzy?
Dzięki 10 punktom karnym od niego jestem o krok bliżej do bana, a co śmieszniejsze, warn wygasa dopiero za miesiąc.
Powiecie mi czemu tylko mnie oczerniacie? Piszę z ludźmi, i dziwią się czemu mi skaczecie do gardła, a z Motyki robicie świętoszka, bo co? Bo ma czerwony nick? Śmieszne...
Człowiek nadużywa swojej władzy, to proste i logiczne.
Jeżeli ktoś przeczytał edycję ostatniego mojego posta to wie, a jeżeli ktoś nie przeczytał to proszę. Myślę, ze śmiało mogę mówić kto stoi po drugiej stronie. A więc, Modeste napisał do Motyki taką oto wiadomość "lubie bezsensowne obrażanie sie od czasu do czasu.", co świeci tym, że zrobił to celowo, a mianowicie poddenerwował mnie. Od zawsze mnie nie lubił, a jak wczoraj na konferencji na gg kilka osób- wraz ze mną- skrytykowaliśmy jego włosy dostał ataku wściekłości, a to miała być jego zemsta.
Jeżeli administracja to jeszcze czyta, to bardzo przepraszam, ale w swoich odpoeidziach nie używałem wylgaryzmów, w przeciwieństwie do niego, w przeciwieństwie do niego odpowiadałem kulturalnie, rozumiem, ale warn celowy, ok, ale czemu dostaliśmy tyle samo pkt? Już wyjaśniłem, że chodzi mi oto, że kara była równa, a winy całkiem inne.
(pomijam wysoki poziom jakim jest obgadywanie kogoś w większym gronie bo się rzekomo dostało przez niego warna)
W regulaminie jest taki mądry punkt:
Cytat:
Każdy użytkownik, który nie będzie się stosował do regulaminu i zaleceń administratorów/moderatorów, poniesie odpowiednie konsekwencje, dalej zwane karą. Stopień kary będzie zależny od administratora/moderatora, który podejmie się jej nałożenia (jeżeli jakaś sytuacja zdarzyła się tylko raz, jest to nowy użytkownik - możliwe, że dostanie on wiadomość z prośbą o naprawienie "przewinienia").
Więc Motyka mógł dać Ci i 20 punktów. Jeżeli sprawiedliwe karanie za przewinienia nazywasz nadużywaniem władzy to przepraszam, ale dla mnie jest to śmieszne (co innego gdybyś Ty dostał warna a tamta druga osoba nie).

Mam wrażenie, że czekałeś na jakieś nagrody za zaraportowanie tej klótni, szkoda że nie widzisz swoich błędów tylko innych. A raportowanie postów sprzed x lat, żeby pokazać jak nie wypełniamy swoich obowiązków jest żenujące (prawo nie działa wstecz ).

Sprawę uważam za zamkniętą, chyba ze miałbyś SENSOWNE argumenty.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 09:23   #26
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Ojej, widzę, że hejterstwo jest zaraźliwe

Drogi Maqrƴǁ, widzę, że nie potrafisz zrozumieć, jakimi prawami rządzi się świat. Otóż, jeśli ktoś zrobi coś niewłaściwego, powinien ponieść tego konsekwencje, niezależnie od tego, czy miał powód, żeby zachować się źle, czy nie (czytałem Waszą rozmowę; Ty powodu nie miałeś). Pierwszy argument jest zatem całkowicie bez sensu. Argument numer dwa: uwierz mi, że da się używać dużo brzydszych określeń, czego ze względów oczywistych nie zademonstruję, zatem musisz uwierzyć mi na słowo. Poziom tej zaciętej dyskusji był dość wyrównany (choć po Twoich postach tutaj należy stwierdzić, że to modeste wyszedł z tego pojedynku zwycięsko), toteż i kara musiała być podobna. Co do raportu - jak sam zauważyłeś, nie ważne, kto zaczął. Tak samo nie ważne, kto skończył, bo zanim raczyłeś zgłosić sprawę, musiałeś zemścić się za gorzkie słowa swojego rywala. Gdybyś postąpił, jak należy, nie byłoby sprawy.
Ja sam nie tak dawno wściekałem się za dane mi, moim zdaniem niesprawiedliwie, pięć punktów. Jednak w końcu pogodziłem się z tym, że mam tego warna i do nikogo nie mam już pretensji.
Chciałeś, aby pokazano Ci miejsca, w których przesadziłeś - uważam, że cała ta awantura to wielka przesada. Dostałeś warna, 10 punktów - i co z tego? To powinna być dla Ciebie motywacja, aby przynajmniej przez ten miesiąc, kiedy jest on ważny, nie robić głupstw i starać się przestrzegać regulaminu.
Chyba za dobrze się zaczęło dziać na tym forum. Ludzie zaczęli tęsknić za dawnym (nie)porządkiem i uznali, że jest za cicho. Nie musisz wytaczać kontrargumentów - nie zamierzam więcej nic pisać na ten temat. Przykro mi, że kiedy zaczęło się tutaj dziać coraz lepiej, znaleźli się ludzie, którzy nie chcą, żeby było dobrze. Niestety, ja to właśnie tak widzę.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 10:24   #27
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

oho, coś co lubię najbardziej.
oczywiście jakbym mógł nie skorzystać z prawa do wypowiedzi.

żeby nie być łysym w tej sprawie przeczytałem waszą "rozmowę", chociaż zastanawiam się czy "rozmowa" to w tym wypadku zbyt wyniosłe słowo. przyjmijmy że było to pier*olenie 3po3. po przeczytaniu tych wywodów, musiałem się podnosić z podłogi, co zajęło mi jakieś 20 minut, żeby dojść do siebie po nagłym niekontrolowanym ataku śmiechawy. ludzie! wy się kuwa nawet kłócić nie umiecie. co to były za argumenty z dupy wzięte? jakby się wtrącić w tę rozmowę, trzeba by było zniżyć się do jej poziomu. niestety nie mam tak głębokiej piwnicy, trzeba by było zejść co najmniej kilometr w dół. taki reprezentowaliście poziom. jeden i drugi. wierzcie mi że jakbym był moderatorem to z grubej rury dałbym wam obu tygodniowego bana, nie patrząc na regulamin, jakieś zobowiązania. po prostu. debilstwo trzeba pielić, i to począwszy od jego korzeni. wierzcie mi czy nie, ale do teraz nie mogę wyjść z podziwu, bo został osiągnięty nowy poziom głupoty internetowej. brak konkretnej argumentacji, podstaw do kłótni. nic, zero. i teraz jakieś tłumaczenia ze strony Altaira, przecież to jest dziecinada. ile Ty masz lat? uznajcie sobie to za obrazę czy nie, ale mój pies jest inteligentniejszy, bo jak coś zepsuje to przynajmniej skruchę okazuje. co do modeste to jedynym dobrym zachowaniem jest nie udzielanie się w tym temacie, a udział w tej kłótni!? od września przedszkole czeka z jednym więcej miejscem. reasumując to wszystko. szczerze mówiąc chciałbym mieć takie problemy. wierzcie mi czy nie. jeżeli kłócicie się o takie głupoty, to nie chcę pomyśleć co będzie za jakiś czas. jak dla mnie warn to za mało, tygodniowy ban byłby w tym miejscu najodpowiedniejszy. i jeszcze jedno przysłowie, które od ostatniego czasu sprawdza się na tym forum: Dzwon najgłośniej bije, gdy pusty jest w środku.

myślę że właśnie w tym momencie powinna się skończyć ta dyskusja, bo "pokrzywdzony" nie wysnuwa inteligentnych argumentów na swoją obronę. wgl. nie ma żadnego argumentu, który by go obronił.

tyle od wujka kubussa :3

// nieee, umknął mi jakimś cudem najlepszy kąsek.

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
Boże ludzie!
Rozumiem całokształt, ale? Chyba 1 zarodek, a trzy zarodki to różnica, tak? I powiedz mi, to porównać tak jakby ktoś w kogoś kopnął, a inna osoba komuś innemu ucięła rękę. I co? Kara ta sama, tak? Śmieszne.
Czemu mam odpuścić? Bo administracja nadużywa swojej władzy?
Dzięki 10 punktom karnym od niego jestem o krok bliżej do bana, a co śmieszniejsze, warn wygasa dopiero za miesiąc.
Powiecie mi czemu tylko mnie oczerniacie? Piszę z ludźmi, i dziwią się czemu mi skaczecie do gardła, a z Motyki robicie świętoszka, bo co? Bo ma czerwony nick? Śmieszne...
Człowiek nadużywa swojej władzy, to proste i logiczne.
Jeżeli ktoś przeczytał edycję ostatniego mojego posta to wie, a jeżeli ktoś nie przeczytał to proszę. Myślę, ze śmiało mogę mówić kto stoi po drugiej stronie. A więc, Modeste napisał do Motyki taką oto wiadomość "lubie bezsensowne obrażanie sie od czasu do czasu.", co świeci tym, że zrobił to celowo, a mianowicie poddenerwował mnie. Od zawsze mnie nie lubił, a jak wczoraj na konferencji na gg kilka osób- wraz ze mną- skrytykowaliśmy jego włosy dostał ataku wściekłości, a to miała być jego zemsta.
Jeżeli administracja to jeszcze czyta, to bardzo przepraszam, ale w swoich odpoeidziach nie używałem wylgaryzmów, w przeciwieństwie do niego, w przeciwieństwie do niego odpowiadałem kulturalnie, rozumiem, ale warn celowy, ok, ale czemu dostaliśmy tyle samo pkt? Już wyjaśniłem, że chodzi mi oto, że kara była równa, a winy całkiem inne.
chyba za krótko żyjesz żeby nie wiedzieć jak działa prawo w Polsze. kto Cię oczernia, po prostu komentujemy to co widzimy. to nie jest krytyka. to jest argumentacja. kto robi z motyki świętoszka? i wgl. kto ma prawo z niego takiego robić. on tylko wykonuje swoją pracę, i co najważniejsze wykonał ją idealnie. a wiesz, powiem Ci w sekrecie: jak wykona ją źle to dostanie po dupie, wiesz bo jest takim samym człowiekiem jak my, i za złe zachowanie też należy mu się opier*ol. a jego czerwony nick, świadczy o tym, że egzekwuje prawo, na któreśmy się zgodzili. sam powinieneś wiedzieć po moich wypowiedziach że administratorzy i moderatorzy to osoby, którym też można utrzeć nosa tylko trzeba mieć ku temu podstawy, bo nikt nie jest święty i każdy popełnia błędy.
ja też lubię denerwować ludzi, ale jeżeli jeszcze nie dostałem za to warna to znaczy że robię to w granicach rozsądku i nieszkodliwie. Ty tego nie potrafisz, z resztą modeste też. wiecie co jesteście siebie nawzajem warci. podajcie sobie ręce, reprezentujecie ten sam poziom intelektualny.

wsio :F

Ostatnio edytowane przez kubuss : 29.07.2013 - 10:39
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 10:47   #28
Perplexité
 
Zarejestrowany: 31.10.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

@Kubuss

ty może sie nie udzielaj,bo i tak wiem że mnie nienawidzisz
co sprawia że twój post jest na poziomie Makryla
komentujesz każde moje niezbyt mądre zachowanie,dla podbicia własnej satysfakcji
po co to nie wiem,ale daj mi już człowieku święty spokój ;/
nie każdy musi być taki poważny jak ty.

Ostatnio edytowane przez Perplexité : 29.07.2013 - 10:55
Perplexité jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 10:54   #29
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Zawsze się kłóciliście, ale tym razem to jest przegięcie. Ta dyskusja na temat gustów muzycznych? Padłam xDDD
Należał wam się ten warn! Na miejscu motyki pewnie zrobiłabym to samo. Pls, przynajmniej się nie prowokujcie... Maqryll, niepotrzebnie mu pisałeś, że Perplex za często zmienia avatary. Każdy przecież zmienia avy kiedy chce. Ale modeste też nie jest bez winy, mógł nie odpowiadać.

Cytat:
Napisał kubuss
wiecie co jesteście siebie nawzajem warci.
Pomyślałam dokładnie to samo T_T
Lepiej będzie zakończyć tą dyskusję, bo warnów i tak nikt wam nie cofnie, a jak się postaracie to macie szansę na bana. W szczególności Maqryll. I nie piszę tego dlatego, że cię tępię i uważam, że jesteś najbardziej winny, tylko zrobiłeś z tego takie wielkie halo.

Na razie tyle.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2013, 10:56   #30
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Ja to bym was teraz banem czasowym uspokoił ...
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023