Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.01.2011, 19:43   #511
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

ta opcja jest ok.,nie tylko Ty marzysz o bezstresowym graniu,ja się poddaje,wina karty nie jest,ale może być,ze lapek się przegrzewa i gra się wyłącza,tyle,ze włączenie wentylatora pobiera więcej prądu,dlatego wole komputer stacjonarny :-),nie wiem co i jak masz w nim poustawiane,ale weź najpierw odinstaluj grę,ręcznie przeszukaj rejestr za plikami,zawsze się jakieś znajda,zrestartuj lapka,użyj ccleaner i dopiero teraz zainstaluj grę
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.01.2011, 19:52   #512
monika.s
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Spróbuję to ogarnąć... może po prostu nie można grać w to bez końca bo lapek nie daje rady i się faktycznie przegrzewa:/
Dziękuję za chęć pomocy i wszystkie rady
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2011, 20:00   #513
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

proszę bardzo,lapka masz dobrego,ale gra-obojętnie jaka-potrzebuje mocy,a komp się wtedy grzeje-dlatego weszło chłodzenie wodne ,w każdym razie napisz czy udało Ci się w ogóle grę zainstalować i odpalić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2011, 21:04   #514
as_babe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cześć, ja mam ten sam problem co anie_1981...
Mianowicie moje simy się zawieszają. Mam jedną rodzinkę którą gram, jedną ulubioną. I oczywiście po kilku simowych tygodniach zaczęły sie problemy. Simy zaczęły zastygać, stawać się niewidzialne lub znikać zupełnie... Panel sterowania również czasem znika. Kod resetsima czasem pomaga, niestety... CZASEM.
myslałam, że to przez mody... wykasowałam, myślałam, że przez korzystanie z kodu testingcheatsenabled on, więc przestałam go używać, na forach przeczytałam o przeprowadzce simów, więc spróbowałam i tego, bezczele zawiesiły się permanentnie w trakcie przeprowadzki!! Zmieniłam im więc lokum przez edycję miasta i już po wybudowaniu nowego domu, wszystkie po kolei złapały zawiechę....
Niewiarygdnie wkurzające, że w tak popularnej grze pojawiają się takie błędy, i nic nie mozna z tym zrobić. Strasznie frustrujące, że w TS3 nie mozna grać długo jedną rodzinką, bo system zapisu jest tak niedopracowany, ze zaczynają się problemy, które praktycznie z czasem uniemożliwiaja normalna grę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2011, 12:29   #515
monika.s
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cytat:
Napisał ilona Zobacz post
proszę bardzo,lapka masz dobrego,ale gra-obojętnie jaka-potrzebuje mocy,a komp się wtedy grzeje-dlatego weszło chłodzenie wodne ,w każdym razie napisz czy udało Ci się w ogóle grę zainstalować i odpalić
Grę zainstalowałam (po raz trzeci juz) i jak dotąd jest ok. Po prostu nie przekraczam dwugodzinnego czasu gry, co jest trudne, bo jak wszyscy wiemy The Sims 3 jest wciągającą grą...

Zastanawiam się jeszcze, czy pomogłaby jakaś mata chłodząca albo coś w tym stylu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2011, 13:45   #516
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cytat:
Napisał monika.s Zobacz post
Zastanawiam się jeszcze, czy pomogłaby jakaś mata chłodząca albo coś w tym stylu?
graj w lodowce,to się nie będzie przegrzewać :-D

spytałam się brata odnośnie Twojej karty i aż mi się wierzyć nie chce,ale Twoja karta nie ma wentylatora-trzeba było zainwestować w komp stacjonarny,zamiast lapka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2011, 16:46   #517
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Ja mam stacjonarkę i strasznie mi się przegrzewała, ale zakup jednego wiatraczka załatwił sprawę. W przypadku lapków jest faktycznie gorzej, ale pomyśl o pewnej inwestycji. Istnieją chłodzące podstawki do laptopów. Mają zamontowane własne wiatraczki i chyba podłącza się je do kompa przez port USB (żeby miały prąd), ale nie wiem, bo ja mam zwykłą podkładkę, która tylko unosi lapka w górę, co ułatwia cyrkulację powietrza. Mój lapek to już tylko maszyna do pisania, stary jest i mało go używam. Żadna szanująca się gra już na nim nie pójdzie...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 14:28   #518
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Cytat:
Napisał ilona Zobacz post
a dużo masz plików w downloads?musisz przeskanować każdy dodatek-plik-tutaj masz do sim3pack http://www.modthesims.info/showthread.php?t=390235
a tutaj dla packages http://www.modthesims.info/download.php?t=387006
Połowy plików nie widać.


Plików mam 260
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 14:47   #519
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

tym programem do sim3packow,musisz sprawdzać każdy plik po kolei,a nie wszystkie razem i za każdym razem wychodzić z programu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 14:52   #520
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Tych plików z cyferkami nie widać. Nawet jak wyjdę i wejdę do programu :<
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023