Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.02.2015, 13:51   #1
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Field Street by Ata

Przedstawiam wam mój najnowszy projekt! Jest to stary dom, wybudowany przed wojną >D Stoi na wielkiej wsi, gdzie są tylko trzy domy. Właścicielką jest samotna kobieta, która dostała parcele po babci i przywróciła ją do stanu używalności.

Zastosowałam się do poprzednich porad - na dole scian pojawiły się listwy, obiekty nie latają, simy mają zlew nie ma czerwonych ramek itp itd. Mimo wszystko proszę o szczere wytykanie błędów, które popełniłam.

Zapraszam!











łazienka na parterze



salon i kącik do pracy









korytarzyk na górze





salon właścicielki





łazienka na piętrze (w tym oknie są jeszcze żaluzje, ale Ata fotograf nie potrafi zrobić zdjęcia na którym będzie wszystko widać *jak włączę simsy to wrzucę zdjęcie z żaluzjami*)




Enjoy!
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.02.2015, 19:25   #2
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

O rany boskie, już myślałam, że coś naprawdę dobrego się szykuje, ale zostańmy przy po prostu dobrym. Przy tym zdjęciu aż mnie serce zabolało. Te ściany, już te na zewnątrz domu są w lepszym stanie! Druga sprawa, za dużo wzorzystych tapet, ożywiają wnętrza i są bardzo fajne, ale jeśli już koniecznie chcesz wszędzie użyć tapet, użyj jednej (nie wspominając o tym, że tapety w kuchni to słaby pomysł bo jak wiadomo w kuchni się brudzi wszystko olejem itp). Kolejna rzecz to w łazience daj płytki na ściany a nie kamienie. Zmień schody, moim zdaniem nie pasują do tego wnętrza, zdecydowanie lepiej prezentowały by się jakieś drewniane. Więcej zastrzeżeń nie mam. Ogólnie dom prezentuje się jako dom pełen życia, daje energie i chce się w nim przebywać, jest ciepły. Mimo braku rzutu dałam rade zorientować się gdzie jest które pomieszczenie i moim zdaniem są one bardzo dobrze rozplanowane. Takie 7,5/10 moim zdaniem.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 19:45   #3
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Ja rozumiem, że ten dom jest wyremontowany, ale jedyne, co tu ma związek z czasami przedwojennymi to wejście ;_; Spodziewałem się fajnego domu sprzed 80 lat, z nowoczesnymi elementami, świetnie połączonymi, a tu dupa. Sorry, ale kompletnie mi się to nie kojarzy z budynkiem przedwojennym, więc pomieszczeń nawet nie ocenię :/ 1/10, szkoda, bo pomysł pewnie miałaś fajny, tylko wykonanie kuleje :/
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:25   #4
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Lol Pinki. Ten dom byl wybudowany przed wojną domową w SimCity wiec nie wiem skąd te pretensje. I ocenisz dom tak nisko bo napisałam ze ma być stary? A to ze nie ocenisz reszty bo napisałam ze przed wojną to sorry ale jest mega chamskie. Nie masz zamiaru oceniać reszty to wyjdź a nie piszesz posta i oceniasz dom tak nisko przez pryzmat jednego słowa. Niezwykle mi milo, pare godzin pracy a taki pinki iceni na 1 bo mu się idea starego domu nie podoba k. Bol pośladów, tak.
__________________


Ostatnio edytowane przez La Tortura : 23.02.2015 - 20:27
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:28   #5
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Aleocochodzi? xD Wstawiasz dom do oceny, a potem srasz, że ktoś ocenił nisko? Beka trochę xD Nigdzie nie napisałaś o jakiejś wojnie domowej (o której pierwsze słyszę ale dobra ), więc logiczne, że każdy pomyśli o WW2. I jednak napisałaś o tym, że ma być przedwojenny, więc oceniałem nie "przez pryzmat jednego słowa", tylko przez pryzmat tematyki, bo tak to potraktowałem. Ja zrozumiałem, że dom ma być stary, spodziewałem się czegoś innego, wykonanie mi się nie podoba, to oceniam nisko. Logiczne? Widać nie dla wszystkich
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:38   #6
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Proponuje napisać co ci się nie podoba. A bol dupy mam dlatego ze wyraźnie napisałeś ze nie masz zamiaru ocenić reszty pomieszczeń bo nie spodziewales się czegos innego. Duuuh.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:40   #7
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Napisałem, że nie podoba mi się to, że ten dom w żadnym miejscu (poza wejściem) nie przypomina starego domu, którego się tu spodziewałem. Nie będę wymieniał każdego pomieszczenia po kolei. Czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem, co jest imo nie tak.
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:43   #8
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Ocenisz go tak nisko bo to nie jest to czego się spodziewales? Beka xd
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:45   #9
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Czytaj ze zrozumieniem
Prosiłem.

Oceniam nisko, bo według mnie nie jest zgodny z tematyką. Gdybym miał oceniać jako zwykły dom, nie przedwojenny, to jest fajny, szczególnie salon i sypialnia (ściany w sypialni genialne!) i wtedy oceniłbym jakoś na 6/10. Ale nadal dla mnie jest to tematyka - dom przedwojenny soł...
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2015, 20:48   #10
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Field Street by Ata

Hejka, misiu Nie ma to jak powrót do klasyki :* Jestem zadowolona z tego w jaki sposób połączyłaś kuchnię i jadalnie - to okno w ścianie idealnie tam pasuje Kuchnia funkcjonalna, to na plusik! W sypialni jest tak ładniutko, ze aż chce się tam mieszkać. Łazienka jest ok, lecz inne odcienie kranów nie pasują do siebie..

ogólnie 8/10

Co do sprawy z Pinkim. Jak dla mnie sprawa wygląda jasno - dom jest przedwojenny, ale dla potrzeb własnego dobrego samopoczucia został wyremontowany, tak? Wejście zostało stare w związku z nawiązaniem do przeszłości. Nie podoba mi się Twoje podejście do tego, mój drogi.
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023