Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2010, 20:13   #431
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Ciąg dalszy, że tak powiem
Roksana dziwnie dobrze zniosła zdradę męża. Wciąż znajdowałam ją na parkiecie tanecznym wywijającą jak młoda simka. Wkrótce znów zaczęła flirtować ze swym mężem i sypiać z nim w jednym łóżku i to bez mojej zasługi!

Stella wyrosła a wyjątkowo ładną simkę, czego się raczej nie spodziewałam. Postanowiła jednak oddalić się od całej tej sławy, która zyskała dzięki rodzinie i wieść spokojne dziennikarskie życie

Julia kontynuowała swoją przyjaźń ze swoją przyrodnią siostrą. Po dorośnięciu poprosiła ją o przemianę, aby dołączyć do grona wampirów.



Kamis, Dante ma świetną fryzurę, skąd pochodzi?
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2010, 20:26   #432
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Łooo jejku, jak ja nienawidzę jak ktoś mnie się pyta skąd pochodzi jakaś rzecz, bo nigdy nie pamiętam :{
Naprawdę nie wiem, no nie mam pojęcia , może ktoś inny wie, albo ja sobie przypomnę Masz śliczne simy Pinezka.
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 20:28   #433
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Cytat:
Napisał Kamis Zobacz post
Łooo jejku, jak ja nienawidzę jak ktoś mnie się pyta skąd pochodzi jakaś rzecz, bo nigdy nie pamiętam :{
Naprawdę nie wiem, no nie mam pojęcia , może ktoś inny wie, albo ja sobie przypomnę Masz śliczne simy Pinezka.
Dziękuję, nie szkodzi Może kiedyś się natknę. Sama też raczej nie znam pochodzenia swoich dodatków, a mam ich na razie niewiele.
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 20:54   #434
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Dalsza część rodzinki Hamming (jak widzę, Hamming znienawidzony przez pozostałych xD )

Meggy ma dzidziusia ! ^^
Jest już berbeciem, bo nienawidzę niemowlaków. Tylko leżą i trzeba się nimi zajmować. A berbecie już "żyją" . a więc zrobiłam mu urodzinki, zaraz po przyjeździe ze szpitala i tym oto sposobem, jest w wieku swoich ciotek (siostry Meggy i Peggy), które z nim mieszkają



Włoski - po tacie
Oczka - po tacie (po mamie też )
Płeć xD - po tacie
Zabójcze spojrzenie - po tacie.
A więc Kay nie ma się czym przejmowac - to jego dziecko ^^ zastanawiam się tylko czy to aby na pewno dziecko Meggy xD
Musiałam całą familię przeprowadzić, bo się nie mieścili w skład tejże familii (a tak dokładnie częścią całej familii) wchodzą ;
Peggy i Meggy
Kay (chłopak Meggy) i Daniel (chłopak...NARZECZONY ! :cool: Peggy)
Pette - dziecko Kay'a i Meggy
Rachel i Rachael - siostry Peggy i Meggy .
Się rozpisałam

PAM PAM PAM !

1. Mój pierwszy sim w TS3 PZ, Dan Tarney ^^
2. Moja pierwsza simka w PZ. Jego żona, na początku dziewczyna - Terra Tarney
3. Wasz znienawidzony Hamming mąż córki Dan'a i Terry
4. Córka Dan'a i Terry - Ines
5. Córka Ines i jakiegoś Edłarda (czyt. wampira). Zdradziła Hamminga <yes! yes! > i wyszedł wampir - Pinera. Narodzona, gdy nie grałam tą rodzinką i imię samo się dało. Mieszka ze swoim tatusiem, którego nie pamiętam
6. Terra Hamming, imię po babci. Córka Ines i Hamminga
7. Danny Hamming, mąż Terry. Biedaczek wziął imię po żonie :<
8. Meggy, znana już wam ^^
9. Znana wam Peggy
10. Gage, którym nie gram
11. Louis, którym nie gram (obydwoje mieszkają z Terrą i Dannym, a nimi akurat nie gram)
12. i 13. Znane wam Rachel i Rachael.
14. Synek Meggy i Kay'a - Petee .
Rozpisałam się :p a to i tak nie całe. Ines ma 4 rodzeństwa, 2 z rodzeństwa mają swoje dzieci i to się tak rozchodzi i rozchodzi xD

Co do życia Meggy i Peggy. Ich chłopacy się wprowadzili. Daniel oświadczył się Peggy. A pomiędzy Meggy a Kay'em dalej nic, chociaż mają dziecko :<
I UWAGA ! NIESPODZIANKA !
Chciałam wybrać dla Peggy nową suknię wizytową - na ślub. NIE DA SIĘ! jest w ciąży. Chociaż nie wyświetlił się komunikat, nie ma nastrójnika w ciąży, i nie można głaskać, ani gadać do brzucha, to nie może kąpać się w jacuzzii, zaplanować stroju + ma inne ubrania (dla ciężarnych). I ślubu nie będzie, bo ma brzydką sukienkę :c

Dobra. Na razie koniec ! . jak urodzi się dzidzi Peggy to je pokażę

Ostatnio edytowane przez Połówka : 28.12.2010 - 22:45
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 21:26   #435
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Niezły pomysł z tą fotką drzewa genealogicznego. Zapewne zgapię. Mogę jednakowoż coś doradzić? Dziękuję... Na klawiaturze znajduje się przycisk... klawisz, właściwie, i on się zwie "Print Screen", znany także pod nazwą "Prt Scr". No i ten klawisz potrafi robić zdjęcie całego ekranu. Potem otwierasz tylko dowolny program do obrazków (choćby paintbrush) i robisz "wklej"... Gotowe. A niektóre programy potrafią też docinać obrazki, żeby był widoczny tylko fragment zdjęcia. Polecam program PhotoFiltre, no programik jak marzenie. Darmowy rzecz jasna.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 21:33   #436
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Anie - ale ja tak zrobiłam
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 22:19   #437
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

A ja się pogubiłam,więc Meggy z kim ma dziecko: z Kay'em czy Danielem?


Heh...po świętach,jak wróciłam od rodziny to odrazu dorwałam sie do TS3. Niestety,jakiś wredny błąd spowodował,że gdy włączałam moja rodzinkę Fresco gra się wyłączała Byłam tak wściekła,że ich wykasowałam całkiem. Nie chciało mi się jednak tworzyć nowej rodzinki(nie lubie uczyć Simów umiejętności) więc przeprowadziłam swoją starą rodzinkę,którą grałam gdy dostałam WP,tak więc oto przedstawiam rodzinę Garnek:Melindę,Albusa i ich synka Don Diego.

Rodzinka ta to 6 pokolenie rodzinki którą grałam jeszcze w WP w Twinboork. Melinda jest malarką,a niedawno spełniła swoj życiowy cel i uzyskała wszystkie 3 wizy. Albus jest muzykiem symfonicznym,ale trudno mu nawiązać kontakt z nowymi pracownikami,dlatego wieczorami wyskakuje z kumplawi na browara co zaowocowało romansem z niejaką Katley...






A tu Melinda mnie zaskoczyła. Nie przypuszczałam,że z niej taka dobra malarka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 22:42   #438
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

@up - Meggy ma dziecko z Kay'em, jej chłopakiem
a Peggy dopiero będzie miała ze swoim narzeczonym - Danielem zbyt podobne te imiona xd
a co do Twojej rodzinki - Albus będzie romansował dalej z Katley, czy to tylko takie jednorazowe ?
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2010, 07:23   #439
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Jeszcze nie wiem,może zrobie im dziecko?

Dlatego ja bliżniakom daje różne imiona bo sama bym się pogubiła. Wydawało mi się,że masz napisane,że Peggy jest Kay'em a Meggy z Danielem...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2010, 09:12   #440
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

A oto drzewo genealogiczne moich Bardów...

Tutaj widać wszystkie dzieci i wnuki Anastazji i Jasona. Syn Ernest, córka Matika. Dzieciaki syna to Elvis i Molly. Dzieciaki córki to Jin i Sayuri.

Pełne drzewo Eernesta, widać zonę, Mię.

Pełne drzewo Matiki, widać męża, Fenga.


Zauważyłam duży błąd gry. Sayuri za szybko się starzeje! Powinna być jeszcze dzieciakiem w wieku pełzającym. Właściwie to matki Sayuri i Molly zaszły w ciążę w tym samym czasie, Matka Sayuri dzień wcześniej, ale skoro Molly jest jeszcze noworodkiem, to Sayuri nie ma prawa być już dzieckiem z podstawówki...


No i rodzinne foty Bardów, tutaj: przy posiłku.

Elvis gra na automacie. Tuż przed pójściem do szkoły.


O i Połówka, sorry za wykład, ale tamto zdjęcie było takie ciemne i myślałam, że pstryknęłaś fotę monitorowi
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023