Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.07.2005, 19:25   #1
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ubrania do pracy

Mam problem, otóż:
Gdy mój sim, załóżmy że pielęgniaż, jedzie do pracy, to nie zmienia ubrania! tzn nie ma stroju lekarza, tak samo ze strażakiem itp! Czemu tak sie dzieje? Czy muszę od nowa zainstalować grę? A jeśli tak, to mogę jakos zachować rodziny?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.07.2005, 19:32   #2
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andromeda
Mam problem, otóż:
Gdy mój sim, załóżmy że pielęgniaż, jedzie do pracy, to nie zmienia ubrania! tzn nie ma stroju lekarza, tak samo ze strażakiem itp! Czemu tak sie dzieje? Czy muszę od nowa zainstalować grę? A jeśli tak, to mogę jakos zachować rodziny?
ze strażakiem? przecież nie ma takiej kariery...
nie na wszystkich szczeblach pracy sim zmienia strój, w którym idzie do pracy. czasami idzie, tak jak stoi.
co do reinstalki - możesz zachować swoje rodziny, itd. jeśli skopiujesz w bezpieczne miejsca podfoldery z katalogu moje dokumenty > ea games > the sims 2 (zwłaszcza neighborhoods, savedsims - jeśli tworzyłaś jakieś simy w bodyshopie, storytelling, downloads - jeśli coś ściągałaś z netu, projects - jeśli tworzyłaś jakieś dodatki w bodyshopie, movies - jeśli kręciłaś jakieś filmy).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2005, 21:10   #3
miki2207
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Być może wiem o co ci chodzi i nie jest to tylko problem dotyczący ubrań. Jeśli dobrze rozumuje to jak sim idzie do pracy to okręca się, zeby się przebrać ale pozostaje w swoim "cywilnym" ubraniu. Sprawdz czy naprzykład nie masz zamiast symbolu pracy w zakładce sima pustego miejsca? czy zamiast ikonek wspomnień masz zielone pole? Ja kiedyś miałem wszystkie te objawy (i nie tylko np. jeśli komputer tworzy nowego NPC np. strazaka to jest on w zwykłych ciuchach) i niestety nikt nie umiał pomóc i pomogłem sobie sam przez reinstalke. Wszystko teraz działa ok. Niektórzy zwalają winę za to na ściągnięte dodatki ale ja zadnych nie miałem a problem mnie dotknął.

A to linki do tych tematów:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=20013
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=19508
http://forum.thesims.pl/showthread.p...7&page=2&pp=10

Zdeszta Ty się też wypowiadałeś(łaś) w tych tematach.


.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2005, 21:18   #4
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aha, dzięki za pomoc. A strażaka podałam jako taki przykład...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023