Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.08.2010, 19:38   #1
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Dzieci z wehikułu

Witam. Chciałabym ostrzec i zapytać się forumowiczów... O co chodzi z dziećmi z wehikułu czasu? Wiele razy podróżowałam w czasie, i niestety muszę stwierdzić, że z przeszłości (z przeszłości, z przyszłości nie) mogą przyjść dzieci! Nie chodzi mi tu o simowe bara-bara, chodzi mi o normalną podróż. A więc, odkryłam to, gdy pierwszy raz podróżowałam w czasie moją simką Navią Taer. Kazałam jej wybrać się w przeszłość. Jednak znając już większość informacji kasowałam je przed przeczytaniem. W pewnym momencie patrzę... A tu przed wehikułem stoi dziewczynka z kucykami! I w dodatku była czerwona jak jej mama. Na imię miała Sheerie, czy jakoś tak. Była na pasku rodziny, miała cechy, i w drzewie genealogicznym widniała jako córka Navii. Była prawdziwą siostrą robotki, która również nie miała ojca. Ale syn i córka Navii (posiadający ojca) byli jej rodzeństwem przyrodnim. Przestraszona natychmiast urządziłam jej urodziny na nastolatkę, a zaraz po północy na dorosłą. Wyprowadziłam ją po tym wybierając opcję "Wyrzuć". Następnym takim przypadkiem było dwoje dzieci z podróży mojej teraźniejszej simki Shani Iclare. Tym razem przed każdą podróżą do przy- i przeszłości zapisywałam grę. I dobrze, bo pewnego razu pojawił się tekst informujący o kłócącej się parze, której moja simka pomogła i namówiła do cieszenia się życiem. "Dopiero teraz zauważyła, jacy byli podobni" było na końcu. I tym razem wyszedł mały blondyn. Było tak drugi raz, wyszedł jakiś inny chłopak. Drugiej informacji nie pamiętam, tyle tylko, że na końcu było "Oby to nie zmieniło nic w teraźniejszości", czy coś takiego. Chciałabym się więc zapytać, czy wam też się to zdarza. No i chciałabym was ostrzec przed niechcianymi bachorami z przeszłości

Ostatnio edytowane przez Björk : 01.12.2010 - 02:45
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2010, 20:14   #2
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

Moje simki wiele razy podróżowały w czasie i nigdy nie przytrafiła mi się taka sytuacja
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2010, 09:20   #3
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

U mnie też nigdy tak się nie stało. Ale jesteś pewna/pewien że nie wybrałaś/łeś opcji 'bara-bara'?
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2010, 11:21   #4
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

a ja kiedyś specjalnie zrobiłam simce dziecko, ale w przyszłości - wybierając opcję "postaraj się o dziecko"(z jej mężem, żeby nie było). I po jakimś czasie wyskoczył z wehikułu staruszek, przedstawiając się jako ich syn
Ale zostawiłam go w domu, zrobiłam go gwiazdą rocka
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2010, 13:53   #5
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

Jestem pewna, że nie brałam opcji "Postaraj się o dziecko". Obydwie simki normalnie podróżowały w przeszłości. Kamis - jestem pewna. Nie pewny Zwykle rzeczowniki i przymiotniki rodzaju żeńskiego kończą się na A Owszem, kiedyś przy te małej Sheerie myślałam, że grę mam już totalnie z błędami, więc właściwie dlatego zrobiłam sobie nową rodzinkę. Jednak w tej drugiej też się tak działo, i to dwa razy. Więc to nie jest błąd, a żadnych ściąganych opcji takich na to z internetu nie mam. Przypominam, że simki podróżowały w przEszłości, a nie w przYszłości. Różnica jednej literki, ale pomylić się można
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2010, 17:38   #6
ewita1998
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

W jaki sposób podróżuje się w czasie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2010, 09:31   #7
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

Klikając na wehikuł czasu i wybierając opcję 'Podróżuj w przYszłości/przEszłości' ...
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2010, 11:00   #8
ewita1998
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

No okej, ale skąd wziąśc ten wehikuł? Bo to, to ja wiem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2010, 11:41   #9
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

Bodajże na 9 poziomie wynalazczości można wybudować. Próbuj, klikaj cały czas 'Wynajdź' w końcu powinno Ci się udać.
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2010, 20:44   #10
martys
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dzieci z wehikułu

mi wyszła dziś jakaś Melissa -,-
córka tej, co podróżowała, i PRZYRODNIA siostra pierwszej córki tej, co podróżowała o.O
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
czas, dzieci, wehikuł, wehikuł czasu


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023