Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2003, 23:09   #1
noira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam the sims abrakadabra,ale niestety nie moge mieć w tym dodatku dzieci.Za kazdym razem,kiedy ma sie pojawic dziecko-czy to adoptowane czy to "poczete w domu" gra sie samoistnie konczy i wracam do systemu.Nie bardzo wiem,co mam z tym zrobic.Jesli ktoś wie,to bede wdzieczna za pomoc
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2003, 23:18   #2
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

prawdopodbnie masz źle zainstalowane simy
 
stare 23.12.2003, 23:22   #3
noira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to znaczy mam jeszcze raz zainstalowac?Juz tak robilam i niestety dalej nic-moze to jest tak,jak z gwiazda,czyli blad tkwi w samej grze i pojawi sie oficjalny patch za jakis czas.Ale dzieki za odpowiedz.
 
stare 23.12.2003, 23:37   #4
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gdyby to był błąd w grze, to każdy by tak miał. U mnie wszystko w porządku.
 
stare 23.12.2003, 23:38   #5
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Patch raczej się nie pojawi, ponieważ to jest błąd akurat w Twojej grze lub być może w komputerze. Napisz więcej informacji:
- czy to oryginal czy pirat
- czy ściągałaś jakieś dodatki z internetu
- czy płyta nie jest porysowana
- czy nie wystąpił żaden błąd podczas instalacji (którejkolwiek)

 
stare 24.12.2003, 09:05   #6
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może zle zainstalowalas albo masz smieci na komputerze
 
stare 24.12.2003, 10:02   #7
Mysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy Twoja płyta to oryginałka czy pirat??? Możliwe że masz naprzykład śmieci w rejestrze i na kompie.
Ile masz wolnego miejsca na komputerze może masz go zamało i gra nie mogła się w pełni rozpakować....
 
stare 24.12.2003, 11:19   #8
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie

nio cosh to jush wina tfego computerka... otosh widocznie masz zle zaintstalowane simsy lub zasmiecony komp. jezeli przeinstalowywanie nic nie da to pozostaje aktualizacja sterownikow i ewentualnie reinstalka systemu. mozesh tesh sprobowac zdefragmentowac dysk i przeleciec go scandiskiem przed ponowna instalacja gry. sprawdz czy nie mash wirusow. jezeli po tym wszystkim nadal nie bedzie dzialac, sporobj odpalic gre na innym computerze. moze po prostu masz zla plytke? a masz pirata czy orginal?
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline  
stare 24.12.2003, 13:19   #9
GosieQ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam podobnie tylko że nie mogłam wogle uruchomić gry.Bo miałam za dużo śmieci na kompie i to pewnie dlatego.Albo może dlatego że płyta jest zapchana domkami itp.
 
stare 24.12.2003, 13:54   #10
noira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Płytka to oryginal,tym bardziej mnie to smuciJesli chodzi o miejsce na dysku to mam jeszcze 3 GB wolne,więc chyba oki.Grę instalowałam swiezo po formatowaniu i nie mam zadnych smieci ani wirusow.Myślę,że moze to byc blad gry,bo przy gwiezdzie tez nie wszyscy mieli błąd,a patch wyszedl oficjalny.Ale dziekuje bardzo za pomoc i za odzew.Fajnie miec pomoc i miec do kogo sie zwrocic
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023