Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2006, 11:27   #1
Animalka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Simy Animalki

Ja też pokażę moje twory... Na razie mało ale już niedługo bedzie więcej ;p
I. Mei Ling

II. Eva Almeida

I cała postać;

III. Isahra Moon

IV.

Ostatnio edytowane przez Animalka : 25.04.2006 - 12:37
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.04.2006, 13:54   #2
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Mei Ling- jedno zdjęcie, ale widać, że to bardzo ładna Simka. Ma japońską urodę, lubię takie Simki. Wszystko do siebie pasuje, fajne ma oczy- takie czarne. Szczegóły masz rozmazane, ale z tego co widzę, to wina komputera, a nie Twoja.

Eva Almeida- sorry, ale mi się ona najmniej podoba z tych Simów, które pokazałaś. A właściwie nie podoba... Przede wszystkim twarz poiągła, na dole ciemna (kojarzy mi się z zarostem), nos ma rozwarte skrzydełka podczas, gdy u góry jest wąski. Nie przypadła mi do gustu.

Isahra Moon- nawet ładna. Nos mółby być odrobinę większy, bo wygląda trochę nienaturalnie, a poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko ładnie doberałaś, Simka nie ma za mocnego makijażu itp.

IV- nie ma imienia i nazwiska. Rzadko forumowicze dają Simów-facetów, a jeśli już, to bardzo do siebie podobnych... Twój ma oryginalną urodę, te piegi pasują do fryzury i twarzy, bardzo ładnie Ci wyszedł. Stawiam go na drugim miejscu po Mei Ling.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
stare 24.04.2006, 15:45   #3
swietymikolaj
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Mei Ling - Jakoś nie przypadła mi do gustu . Chyba dlatego ,że zdjęcie jest kiepskiej jakości. Ale tak ogólnie to możę być . Ocena 8/10
Eva Almeida Lubie tego typu urodę czyli ,,karmelowy,, kolor skóry do tego brązowe oczka ...ale niestety moim zdaniem ta sikma ma za pociagla twarz i troshkę wygląda jak mężczyzna .Ma mocno zarysowane linie twarzy .Ogólna ocena 7/10
Isahra MoonŁadna ,ale nie jest jakimś cudem . Podoba mi się w niej to ,że jest naturalna . Nie jest taka sztuczna. Ogólnie 8,5/10
No i facecik(niewiem jak się nazywa) No nawet przystojny . Tylko ta fryzura mi się niepodoba . Najbardziej mi się podoba z tych 4 simsów . Ocenka 9/10
 
stare 25.04.2006, 10:57   #4
Animalka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Serdecznie dziękuje wam za oceny. Postaram się poprawić, już niedlugo dodam następnych simów i mam nadzieję że tez się spodobają.
Pozdrawiam Animalka
 
stare 25.04.2006, 12:35   #5
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. Przecudna ^^ w każdym calu. Dasz do ściągnięcia?
2. No cóż, brzydka jest. Wygląda trochę jak murzynka podrasowana na modelke.
3. Szczrkowata twarz.
4. Boshe... jaki seksowny gościu ^^ dasz do ściągnięcia?
 
stare 25.04.2006, 12:38   #6
Animalka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kash, przykro mi ale nie mogę... zdjęcia mam już od dawna a tydzień temu miałam reinstalkę simow i wszystkie diabli wzięli. Niestety. Ale mogę zrobić nowych i jak Ci coś w oko wpadnie to chętnie dam
 
stare 25.04.2006, 14:49   #7
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. Raczej mi się nie podoba. Moze przez to, że zdjęcie ma słabą jakość. Jedyna ładna w niej rzecz to fryzura.
2. Tez niezbyt ładna. Za szeroki nos, mangowe oczy, pociągła twarz, na górze jasna na dole ciemna karnacja.
3. Jest chyba naładniejsza z kobiet, ale ma zbyt mały noc. Ma taką delikatną urodę, bardzo mi się podoba, tylko ten nos
4. Nie podoba mi sie. Jakaś dziwna fryzura i zmniejszone oczy. Nie przypadł mi do gustu.
 
stare 25.04.2006, 19:13   #8
Evan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

pierwsza:świetna,wszystko mi się u niej podoba(dla mnie najładniejsza)
druga:oczy ładne,ale reszta to niezbyt
trzecia: bardzo ładna,ma fajne oczy i usta
czwarty:na początku myślałam,że to babka jest całkiem całkiem
Szkoda,że nie dasz do ściągnięcia
 
stare 28.04.2006, 13:36   #9
Animalka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziś tylko jedna simka. Nie jestem z niej zbytnio zadowolona , ale może się spodoba
I. Amarylis Stone
Twarz:

Całość:

Jutro postaram sie dać jakiegoś facecika
 
stare 28.04.2006, 13:45   #10
Midey
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ta nowa: Fajna nie jest ma dziwna fryzure

tego faceta ocenic musialem: No calkiem calkiem moze wiez skad jest tamten fryz?
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023