Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.07.2009, 22:47   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Moj pierwszy dom (Modern House) [BRAK ZDJĘĆ]

A wiec zrobilem moj pierwszy domek w simsach 3, mozna powiedziec ze to moja pierwsza budowla bo wczesniej nie mialem stycznosci z grami z pod szyldu Maxis czy jak kto woli EA

zdjecia umiescilem na chomukuj wiec zapodaje linka



Wazne: Dom jeszcze niejest ukonczony na 100% ale ogolnie mozna juz ogladac prosze o szczere komentarze i co nalezalo by zmienic

Ostatnio edytowane przez Charionette : 03.02.2015 - 22:19
Malfurion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2009, 09:11   #2
seattle
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 24.03.2008
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 295
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Jak nie jest ukończony to po cholere go dajesz? W dodatku trzeba jeszcze grzebać po czyiś stronach. Bryła jest zbyt wydziwiona, ale wnętrze wydaje się być w porządku, chociaż nie wiem co robi kamienny łuk do kuchni w hiper-turbo-ultra-nowoczesnym domu. Nie zbyt mi się podoba.
__________________
"Listen very carefully, I shall say this only once!"
seattle jest offline  
stare 18.07.2009, 10:45   #3
kyku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Jak ty robiłeś te zdjęcia?! połowę zasłania ściana i rzeczywiście pofatygowałbyś się i wrzucił na jakiś serwer by można było je oglądać w większej rozdzielczości.

Ogólnie dom ustawiony na basenie - kiepski pomysł. Patrzysz na te wielkie okna a tam same pustki. Na środki te 2 palmy... boże jak to wygląda.

Nie będę się rozpisywał nad każdym pomieszczeniem, bo na prawdę nie warto. Dom jest strasznie sztuczny. Wszystko poustawiane "od linijki", zero ozdób, pełno pustek, pomieszane style, zero estetyki zarówno w domu jak i w samych zdjęciach.

Popracuj nad samą techniką robienia zdjęć, nie zaczynaj przygody z budowaniem od... czegoś takiego. Najpierw skup się na stylu klasycznym. Zbuduj mały, zwykły, domek z ogródkiem.
 
stare 27.07.2009, 10:17   #4
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Brzydko :/ Ocena: 1/10

kubuss
kubuss jest offline  
stare 27.07.2009, 15:48   #5
kamil11
 
Zarejestrowany: 01.07.2009
Skąd: Lubaczów
Płeć: Mężczyzna
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Bryła brzydka.W środku wszędzie pusto.2/10
kamil11 jest offline  
stare 06.08.2009, 15:34   #6
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Bardzo ładna i ciekawa bryła ! ^^ Wnętrze wypadło gorzej Są pustki. Ale ogólnie jest gód ! 5
dżin. jest offline  
stare 06.08.2009, 15:54   #7
_LiLu*_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Zdjęcia powinny być zrobione od środka o wiele wygodniej jest go wtedy ogladać!
Bryła niezbyt, w szczególności że jest otoczona basenem. Kuchnia za dużo i pusta, okna tez nie pasują i jest ich za dużo. Te kolumny i marmurowe wejście są straszne.
Balkon dryfujący na wodzie nie wygląda zbyt ciekawie, i ta wieża też jest niepotrzebna!
W salonie też jest zbyt pusto, dwie lampy obok kominka są niepotrzebne a białe ściany zupełnie nie pasują! Powinno się też ogrodzić schody barierką. I te kwiaty ustawione w rzędzie!
Pokój dziecka-pusty! Łóżeczko na pewno nie powinno być czerwone bo nie komponuje się z resztą pomieszczenia i po co tam komputer??
W łazience przy takich oknach zero prywatności i kafelki mają za bardzo jaskrawy odcień.
Po co te fontanny po dwóch stronach drzwi? W sypialni wystarczyłyby szafeki nocne a nie cała komoda i znów pusto. Sprzęt do ćwiczeń powinien mieć dla siebie własne pomieszczenie a nie korytarz.Kolejna łazienka niejest taka zła, gabinet nawet mi się podoba gdyby nie te lustra.
Życzę szczęścia przy następnych domu, mam nadzieję że moje wskazówki przydadzą ci się!
3/10
 
stare 15.08.2009, 05:38   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Moj pierwszy dom (Modern House)

Dzieki za szczere komentarze wlasnie koncze kolejny dom wlasciwie to bedzie juz moj 5 dom xD ale tamte wczesniejsze nie sa za ciekawe
__________________
Malfurion jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023