Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.10.2009, 19:11   #1
okruszek
Guest
 
Postów: n/a
Grin "TYRAJMISIU" House [BRAK ZDJĘĆ]

Usiłowałam zrobić podobny do GROCH House ale wyszło co innego.Jest jeszcze nie do końca dopracowany
bo mam nadzieję,że z Waszą pomocą wyjdzie to lepiej więc wszelkie pomysły mile widziane.
Prezentacje zacznę nietypowo bo od łazienki.
Podłoga w całej chałupie jednakowa - nie zwracać na to uwagi bo kombinuje z teksturami...może wyjdzie coś mniej
paskudnego...
Teren koło altanki przeznaczony na jabłonie i lemony oraz reszte zieleniny zjadliwej.

Ostatnio edytowane przez Charionette : 05.02.2015 - 21:06
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.10.2009, 19:59   #2
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 756
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Nie podoba mi się stanowczo drewno w całym domu a w szczególności w łaziece, w której dodam jest za brązowo, co wiadomo z czym się kojarzy. W sypialni jest brzydka ściana i te obrazy pomarańczowe. Tej pólki na książki prawie nie widać. W kuchni jest o wiele za dużo szafek w jednym ciągu. Wleką się i wleką i końca nie ma, i nie ma... tam gdzie jest telewizor nie podoba mi się ta ławka czerwona, czy to kanapa. W gabinecie nie podobają mi się głośniki, które nachodzą na szafę. Nie wiem czy to tak specjalnie, czy użycie kodu moveObjects on. A te krzesła przy szachach do bardziej tak do jadalni. Ściana koło schodów też mi się nie podoba. Bryła lekko klockowata, a ta altanka lepiej by wyglądała z tyłu domu niż z przodu.
jekyll jest offline  
stare 27.10.2009, 09:29   #3
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Trochę za pusty ten dom, w większości pomieszczeń brakuje mi KS.
Fakt, że bryła lekko klockowata, ale fajnie wygląda
6,5
dżin. jest offline  
stare 27.10.2009, 14:56   #4
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Nuuu,bryla fajna,ogrod tyz.
Z pomieszczen najbardziej podoba mi sie lazienka,w pozostalych imo za malo kreatora stylu ;d
6/10
 
stare 27.10.2009, 16:30   #5
Alicja1957
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Okruszku - słusznie zaczęłaś prezentację od łazienki, bo łazienka w tym domu najładniejsza. Kto przegląda pisma objaśniające aktualne trendy w urządzaniu wnętrz, ten wie, że właśnie drewno - szczególnie egzotyczne - od jakiegoś czasu jest baaardzo trendy, a szczególnie w łazienkach i kuchniach. Podoba mi się forma i pomysł altanki, i ...dość głaskania. Nie podoba mi się umiejscowienie altanki. Raczej nie jest to motyw architektoniczny umieszczany od frontu, szczególnie, że zaznaczyłaś, iż zostawiłaś miejsce na uprawę warzyw i drzewek. Cały dom nie jest raczej w wiejskim stylu, a te uprawy jakoś nie kojarzą mi się z "Modern House"
Poza tym troszkę jest błędów - bo np stylistyka supernowoczesnych wnętrz koliduje z rzeczoną altanką właśnie - musisz się na coś zdecydować. Poza tym niejednolita stylistyka wnętrz - masz okna typu metal i szkło, pasują do nich proste zasłony - najlepiej żaluzje lub rolety, a zauważyłam także podwiązywane zasłony w pokoju z biurkiem i walizkami. W jednym z pomieszczeń - chyba to sypialnia - szafka z książkami schowana jest głęboko - może ten zabieg miał imitować garderobę? Jeśli tak, to powinno to być inaczej rozwiązane - przecież garderoba nie składa się z jednej szafki. Ta niebieskawa cegiełka na ścianach daje raczej smutne wrażenie - może zamień ją na coś kolorystycznie zbliżonego do ochry - koloru, jaki przewija się w sofach lub niektórych obrazach... Musi być jakieś powiązanie kolorystyki. Masz też z jednej strony cegiełkę i inne "techniczne" wzory pokrycia ścian, a w pokoju z telewizorem, gdzie najbardziej pasuje taki techno - styl - tapeta z bordiurą w secesyjne wzory! Na podłogę starałam się zgodnie z sugestią - nie zwracać uwagi, ale jeśli będziesz ją dopracowywać, to zostaw jedynie taką jaka jest - w łazience. Resztę wywal, bo gryzie się z kolorem mebli, a szczególnie schodów.
Oops, trochę mi głupio, może zbyt surowo oceniłam twoją pracę, ale prosiłaś o szczerą ocenę. Patrzę świeżym okiem, choć starym, zważywszy mój wiek ;-P, na róznych forach bywam. A tu - jestem pierwszy raz, to jest właśnie mój pierwszy post na tym forum.
 
stare 27.10.2009, 16:35   #6
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Zgadzam się z Alicją- łazienka jest najładniejsza Po za tym miałaś pomysł- wiedziałaś, że chciałaś urządzić dom naprawdę na czasie, wstawiając tyle drewna- zapewne miało to być połączenie nowoczesności , a jednocześnie przytulnego kąta. Niekoniecznie dobrze Ci to wyszło, ale zawsze warto próbować.


pozdrawiam

ps. Bardzo pomysłowe wejście do domu
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 27.10.2009, 18:24   #7
kingusia1103
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

dom bardzo mi sie podoba chetnie bym go pobrala fakt zmienila bym kilka rzeczy ale jest ok
 
stare 28.10.2009, 01:10   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Najbardziej podoba mi sie lazienka i kuchnia z zewnatrz dom prezentuje sie dziwnie ale odbieram to "dziwactwo" pozytywnie
__________________
Malfurion jest offline  
stare 28.10.2009, 11:57   #9
Upadła Dusza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

Łazienka jest brzydka, podłoga nie pasuje do ścian. Jak dla mnie drewniana podłoga w łazience to nie jest zbyt dobry pomysł. Sypialnia jest troche taka bez życia. Kuchnia jest ok.
10, 11 fotka - czasem użycie moveobject to zły pomysł,
no i ta mała żaluja na wielkim oknie...
Bryła taka sobie, w ogrodzie podoba mi sie jedynie altanka.
 
stare 28.10.2009, 15:04   #10
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: "TYRAJMISIU" House

A mi się wszystko podoba
10/10
Charionette jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023