Simowa Bitwa o Dom - Pierwszy etap rozpocz皻y!| Autorze OJSG/Fotostory! Zn闚 czekamy na opisy Twoich dzie!

Wr鵵   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > Nowo軼i z Simowego 安iata
Zarejestruj si Blogi FAQ Spo貫czno嗆 Kalendarz

Og這szenia

Zamkni皻y Temat

Narz璠zia w徠ku Wygl康
stare 03.04.2012, 16:02   #1
krewetka
pLaStIcZeK
Posiadacz Najlepszego Avatara

Sk康: #szalonamafia
P貫: M篹czyzna
Post闚: 1,513
Domy郵nie The Sims 3 S這dkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

Zesp馧 The Sims zapowiedzia dzisiaj nowe akcesoria, kt鏎e ju niebawem zagoszcz w naszych grach. Zawarto嗆 mo瞠 niekt鏎ych zszokowa, tak jak cena...

Zacznijmy od pocz徠ku. Opis produktu przedstawiamy wam tutaj. (co prawda by on ju dost瘼ny w innym temacie ale jest to t逝maczenie oficjalne od zespo逝 The Sims).

-Daj swoim Simom s這dki i energiczny styl Katy Perry. Pakiet The Sims™ 3 S這dkie niespodzianki Katy Perry zawiera szeroki wyb鏎 obiekt闚 dekoracyjnych, mebli oraz, oczywi軼ie, fantastycznych stroj闚 i fryzur! Te weso貫 elementy wyposa瞠nia, dekoracje i ubiory, zainspirowane ubraniami i rekwizytami u篡wanymi przez rzeczywist Katy, dodadz szczypt s這dkiego stylu 篡cia Twoich Sim闚. Znajdziesz tu wi璚ej obiekt闚 ni kiedykolwiek wcze郾iej, a Twoi Simowie b璠 si cieszyli tak瞠 trzema, ca趾owicie nowymi, spektakularnymi lokalami, w陰cznie z popularnym miejscem spotka, parkiem miejskim oraz basenem publicznym – wszystko to wyposa穎ne w smakowitym stylu Katy Perry!
-Os堯d Simom 篡cie inspirowanymi Katy Perry obiektami, od gitary w kszta販ie babeczki, przez s這dkie sprz皻y placu zabaw, do smakowitych drzew z wat cukrow i nie tylko.
-Zmie domy i otoczenie swoich Sim闚 w s這dk Candyforni, u篡waj帷 wymy郵nych i kolorowych element闚 wystroju i dekoracji.
-Ubieraj swoich Sim闚 w wiele nowych stroj闚 i fryzur, w kt鏎ych b璠 wygl康a naprawd smakowicie.
-Przemie otoczenie za pomoc trzech, gotowych lokali, kt鏎e wspaniale dodadz szczypt stylu Katy Perry miastu Twoich Sim闚.
-Ciesz si pi徠kiem ze swoimi Simami – otrzymaj ekskluzywn wersj przeboju Katy Perry, 酥iewanego w simlish!
-To wi璚ej ni pakiet akcesori闚! Tylu s這dkich obiekt闚 i stroj闚 nie by這 jeszcze w jednym pude趾u. A do tego masz trzy nowe miejsca do odwiedzenia!

Cena tych akcesori闚 wynosi 59 z!! Jest to a 20z dro瞠j, ni by鄉y kupowali poprzednie dodatki. Zam闚ienie przedpremierowe mo積a sk豉da ju na polskim oddziale Origin, a premiera S這dkich Niespodzianek jest 8 czerwca! Jeste軼ie zadowoleni z takiego dodatku, czy uwa瘸cie, 瞠 by to dobry wyb鏎?

廝鏚這 : simy.pl

Taki kicz 20 z這ty dro瞠j od poprzednich, wiele lepszych akcesorii ??
Chyba co im nie wysz這. P豉cimy za dodatek, czy image s造nnej, utalentowanej () piosenkarki ?? To ju Szybka Jazda od tego jest lepsze, wiele lepsze.
krewetka jest nieaktywny  

PAMI邛AJ! 毒鏚貫m utrzymania forum s reklamy. Dzi瘯ujemy za uszanowanie ich obecno軼i.
stare 03.04.2012, 17:09   #2
sebi27

Post闚: 203
Domy郵nie Odp: The Sims 3 S這dkie Niespodzianki Katy Perry zapowiedziane!

rzygam t璚z denna zapowiedz dennych akcesorii katy mog豉 si ograniczy tylko do jednego dodatku i te akcesoria mi si nie podobaj oby to by koniec katy w simsach
stare 03.04.2012, 18:11   #3
nikodem

Sk康: Wroc豉w
P貫: Kobieta
Post闚: 44

Prosz powiedzcie, 瞠 to Prima Aprilis jaki op騧niony. kto to w og鏊e jest Kate Parry?
stare 03.04.2012, 18:28   #4
Filleable

Sk康: Bia造stok
Post闚: 303

http://thesims.ea.com/katyperry <--Jak瞠 s這dziaszne zdj璚ia akcesorii.

Powiem Wam, 瞠 to tylko nasze forum jest takie dziwne i nie ub鏀twia tego dodatku. Jak czytam komentarze na fb to wszyscy si ciesz i uwa瘸j, 瞠 to jest super. -_-

Pi瘯na sygna by Lubie <3
Filleable jest nieaktywny  
stare 03.04.2012, 20:47   #5
Vo獳

Post闚: 99

Tak, Katy Perry na facebook'u tak瞠 potwierdzi豉 ca陰 spraw.
Vo獳 jest nieaktywny  
stare 03.04.2012, 22:54   #6
anulqa
Guest

Post闚: n/a

To 20 z這tych wi璚ej pewnie uteirdzi這 wi瘯szo嗆 graczy w swoim postanowieniu NIE KUPIENIA tego badziewia. Co to ma by? Nast瘼ne akcesoria to b璠zie dla odmiany "The Sims 3 Mroczne Tejemnice Marilyna Mansona? To chyba jaki 瘸rt.

stare 03.04.2012, 23:15   #7
anie_1981
Z這ta R帷zka

Post闚: 4,178
Wpisy bloga: 4

Nie mam nic do tej kobiety, ma 豉dny g這s, chocia muz gra nie w moim stylu. Ale czy naprawd musi w豉zi z brudnymi butami do Sims闚!? Fani tej babki i Sims闚 pewnie to kupi, ja na pewno nie. Sama jednak nie wiem czy si cieszy czy smuci, na Simsy wyda豉m ju sporo kasy, wi璚 te akcesoria zaoszcz璠z mi kas, je郵i nast瘼ny dodatek b璠zie o magii, to znowu zaoszcz璠z, jednak chyba wola豉bym nie zaoszcz璠za, a za to mie dobre akcesoria i dobry dodatek...
stare 04.04.2012, 11:41   #8
krewetka
pLaStIcZeK
Posiadacz Najlepszego Avatara

Sk康: #szalonamafia
Post闚: 1,513

NOWA PORCJA ZDJ岊

Na oficjalnej stronie The Sims 3 pojawi造 si nowe zdj璚ia, promuj帷e kolejne ju akcesoria: S這dkie Niespodzianki Katy Perry! Zapraszamy do ogl康ania!

Zdj璚ia przedstawiaj wszystkie ubrania, kt鏎e uka膨 si w nowych akcesoriach, ale tak瞠 meble oraz nowe parcele. Zapraszam do ogl康ania

廝鏚這: simy.pl
krewetka jest nieaktywny  
stare 04.04.2012, 12:00   #9
muffindance

Post闚: 686

Nie powiem, te stroje nawet fajne, bo z teledysku "California Girls" a ja chcia豉m do niego nakr璚i teledysk w ts3 w豉郾ie, no. I fryzurki nawet 豉dne te s.
To wszystko jednak za bardzo mnie przyt豉cza.
Kiedy widz te zdj璚ia i cen nasuwa mi si kolejny argument, przez kt鏎y nie gram ju w simsy.
stare 04.04.2012, 12:02   #10
Caesum
Wsparcie Techniczne
Fotostoryteller

Sk康: Villa Nellc矌e
Post闚: 894

Niesamowite, z tego 鄉ietnika dodatk闚 spodoba mi si a jeden ciuch(!). Ta d逝ga, czerwona suknia jest bardzo 豉dna. Jest po prostu stworzona by wepchn望 w ni Bell 鑿ir.

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Zasady Postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest w陰czony
Emotikony s w陰czony
[IMG] kod jest w陰czony
HTML kod jest Wy陰czony

Skocz do Forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:21.

Partnerzy
Twoje Simy