PDA

Zobacz pełną wersję : Przepis Na PŁeĆ Dziecka!!!!


Strony : [1] 2

Cludii
25.12.2004, 19:00
HEJ może już ktoś odkrył ten trick, ale w zasadzie można sobie wybrać płeć dziecka:

Moja simka zaszła se w ciąże. Jak pewnego dnia znowu urusł jej brzuch, zapisałem se na kartce godzinę( 9:00), i następnego simowego dnia zasejwowałem grę pół godziny wcześniej(8 : 30 ) około dziewiątej urodziło się dziecko -dziewczynka. Wyszedłem do otoczenie nie zapisując gry, wczytałem znowu grę i około 9:00 urodził się chopiec !!!!!!!!!!!! Sami to wypróbujcie !!!!!!!!!!!

talvi
25.12.2004, 19:03
Serio? :O
Muszę to wypróbować, ja nie odkryłam se żadnego przepisu na płeć

Eveline
25.12.2004, 19:07
U mnie jest tak, ze jak kliknę simem na simkę, to jest dziewczynka, a jeśli simką na sima, to chłopiec :D

Oazis
25.12.2004, 19:10
u mnie podobnie :) Tylko szkodas że nie znacie przepisu na bliźniaki....

Swan
25.12.2004, 19:12
A ja tam nie lubię wiedzieć kto przychodzi na świat...chociaż są przypadki wyjątkowe ;) . Jak Narazie szukam sposobu na bliźniaki...Zna ktoś :/

ssparrow
25.12.2004, 19:12
Zupełnie jak w TS1. Jak niemowlak dorastał to można było zapisać przed dorośnięciem, zobaczyć jaka będzie głowa i jak się nie spodoba to wyjść i wejść jeszcze raz. Trochę straszne :P A w TS2 jeszcze nie próbowałam czegoś takiego, ale jeśli mojemu klonowi znowu urodzi się chłopiec to użyję tego, bo chcę dziewczynkę :[

Ametyzd
25.12.2004, 19:16
Drabina no ja niestety miałam bliźniaki! I przydałby mi się sposób, jak ich nie mieć nigdy!

Erin91
25.12.2004, 19:18
U mnie na początku grania w TS2 rodzili się sami chłopcy - chyba 5 w różych rodzinach:\ A teraz mam same dziewczynki.. Szczęście tylko że w mojej nowej rodzince urodziła się dziewczynka a potem chłopiec:P A bliźniaki tylko raz mi się zdarzyły.. W innych rodzinkach próbowałam karmić moich Simów tylko spagetti, ale bliźniaki i tak się nie pojawiły:(

Primek111
25.12.2004, 19:19
Sposób na bliźniaki: całe zycie trzebas miec albo złotą





albo platynową

aspirację az do urodzenia... wtedy roidza się bliźniaki i to jest praWDA

Zaria
25.12.2004, 20:02
ja znam inny sposob na bliźniaki:

przez całą ciążę trzeba jeść samo spaghetti i ciasteczka (mnie sie dzieki temu już 2 razy udało tak) :) - ale więcej spaghetti trzeba jeść

Artusek
25.12.2004, 20:25
U mnie jak facet ,,stara sie o dziecko" to rodzi sie chlopiec, a jak kobieta, to rodzi sie dziewczynka! Co do blizniakow, to moja simka miala zielona aspiracje, a jadla spaghetti i ,,cheeseburger".

EDIT: Jak sie robi ciasteczka?

Sensiqúe
25.12.2004, 20:27
U mojej koleżanki simka zażerała sie łososiem i miała bliźniaki..ze 3 czy 4 razy...ja tego jeszcze nie próbowałam.., bo żeby sim łososia moł robić, trzeba się trochę nameczyc z jego umiejętnością gotowania...Ale tak czy siak..mojej kumpeli ten sposób działa..., sama widziałam ;P

Cocaine
25.12.2004, 20:42
Heh, ja nie znam sposobu ani przepisu, ale żeby chyba mieć ciasteczka to trzeba nieco rozwinąć zainteresowania kulinarne sima. A co do przepisu na płeć dziecka...eee nie jestem pewna.

Lillian
25.12.2004, 20:43
Cóż,ja sądzę,że bliźniaki to jak zajście w ciążę.Raz się da a raz nie.Po prostu,traf.A może by przez ciążę tylko platynową aspirację utrzymywać??Nieeee.....Dina tak ciążę donosiła....Spytam się mity co zrobiła że się jej bliźniaki urodziły.No bo tak po jedzeniu wybierać płeć dziecka????Co ma piernik do wiatraka???A samym spaghetti sim nie wyżyje ;).JA mam tak,że na zmianę mam płeć dziecka.Dziewczynka u np.Klanów,a chłopiec u Alfo.



Ej nooo....:\ludzie,nie załamujcie mnie.Ciasteczka bierze się z opcji "zjedz przekąskę",ma się wtedy do wyboru "sok","chipsy" i "ciasteczka".

Oazis
25.12.2004, 20:47
Niesety nie zawsze sie udaje. Grałam sobie rodzinka mojego brata i babka nie urodziła blixniaków choc prawie non stop jadłam ciastka i spaghetti. potrzbe apewniejdzego sposobu :)

Iggga
25.12.2004, 20:55
Wiecie... Cos w tym jest ze jak sie klika Simem na Simke to sie rodza dziewczynki! Bo ja tak zawsze robilam i mialam same dziewuszki ;] A blizniaki chcialabym zeby sie trafily, ale nie udalo sie jeszcze.

Shèène
25.12.2004, 20:55
Sposób na bliźniaki:

Śniadanie- ciasteczka
Drugie śniadanie- sałatka lub kanapka z szynką
Obiad- Spagetthi
Ja tak zawsze robie i mam same bliźniaki.
A co do sposobu na płeć. Odkryłam go miesiąc temu, i powiem szczerze nie lubie go. Wolę ślepy traf.

Oazis
25.12.2004, 20:58
Musze to wybróbowac :) Mam nadzieje że zadziała :) :D

Moonia
25.12.2004, 22:19
Ech, z tym jedzeniem to jest jedna wielka bzdura. Jedni mówią o ciasteczkach i spagetti, inni o łososiu a pozostali o kanapkach z szynką :/
Aby przyrządzić ciasteczka, nie trzeba mieć żadnych umiejętności kulinarnych - są dostępne w przekąskach.
A dla zdesperowanych simsomaniaków, którzy załamują się z powodu braku bliźniaków, polecam zmutowaną fabrykę czekolady z modthesims2, dzięki której oprócz załatwienia sobie bezproblemowo ciąży (bliźniaki lub jedno dziecko, do wyboru :P) można zmieniać aspiracje, imię i nazwisko i wiele innych opcji, które wyfrunęły mi w tej chwili z głowy :)

Fizzly
26.12.2004, 00:00
Drabina no ja niestety miałam bliźniaki! I przydałby mi się sposób, jak ich nie mieć nigdy!
Popieram. :P U mnie też już za dużo razy były bliźniaki. ;) Czy jest sposób? Moonia, a ja mówię - spróbujcie pić Sok z lodówki, gdy nosi brzuch i ćwiczyć przy TV. Pewnie i tak nie zadziałą, bo na 99% to się losuje, ale ja tak robiłem, ale niewiem czy to zbieg okoliczności, czy też nie. ;) Jeśli się sprawdzi napiszcie do mie na PM i potwierdzcie, będę wdzięczny. :D
A co do wychodzenia z gry i wchodzenia ponownego żeby mieć inną płęć dziecka - to oczywiste. Gra przecież losuje dziecko mieszając geny rodziców. Zawsze jest inny "los". :D

Cludii
26.12.2004, 08:06
Hej !!!! To wszystko nieprawda ,że jak facet chce barabara to się urodzi chłopiec i na odwrót !!!! Mój experyment wyklucza to !!!! Płeć dziecka jest losowo wybierana tuż przed urodzeniem !!!!! Co do bliźniaków to niewiem , tylko 2 razy mi się urodziły, ale też są chyba wybierane losowo. Wypróbujcie mojej metody to naprawde działa !@!@!

PS. Moją metodą można też zmieniać wygląd dziecka tj. Gdy matka jest murzynką a ojciec białym to na początku urodziła mi się biała dziewczynka. Gdy załdowałem grę od nowa urodził się czarny chłopiec. :O

Osioł
26.12.2004, 09:10
Tak Cludii ma rację, też to próbowałem z pięc razy (i koleś ma piec córek :/ ). Może to cos zależy od znaka zodiaku? Mnie krew zalewa jak tam gdzie chce mieć chłopca to się rodzą same dziewczynki, a jak dziewczynke chce tam to nanic w świecie nie rodzi się dziewcznka tylko chłopiec.

▫Molly▫
26.12.2004, 09:25
[A ja znam taki trick:
Jeśli w czasie narodzin dziecka klikniesz dwa razy enter to urodzą się bliźniaki, mi się tak udało!!

Carolyn
26.12.2004, 09:36
Mojej koleżance urodziły się bliżniaki kiedy rodzice mieli inny kolor skóry. Na trzy próby udały się dwie.

Cornelia14
26.12.2004, 09:54
to jest trochę...na ślepo z tymi bliżniakami....próbowałam na wszystkie sposoby u mojej koleżanki i każda ;( próba się skończyła z niepowodzeniem....

Sesca
26.12.2004, 10:00
Słuchajcie...

Chwila zagrania muzyczki, to chwila losu dziecka/bliźniaków. Mimo, że niektórzy gadają, że jakieś, ciasteczka, spaghetti czy tam łosoś pomaga, to to jedna wielka bzdura.
W SimPE, simy w ciąży mają w Sim Description dodatkową linijkę textu (jak to dokładnie sprawdzę, to napiszę szczegółowo), z dodatkowmy cyframi u bliźniaków i brakiem tych cyfer u jedynaka.
Zmieniając je, możemy stworzyć drugie dziecko w łonie.

Najlepsze jest to, że wy wiecie swoje i to wam starczy. Pewnie mnie nie posłuchacie...
Ale ja wam dobrze mówię. ;)

Madi_girl
26.12.2004, 10:04
Ja miałam już 3 razy bliźniaków.... I powiem wam szczerze, że już nie chce... Za dużo roboty z dziećmi. Raz nawet facet urodził bliźniaczki kosmitki jak go ufo porwało :P. I według mnie nie ma żadnego przepisu na bliźniaki..

Cludii
26.12.2004, 10:17
Bliźniaki są spox ,ale bez opieqnki ani rusz :P Ja kiedyś w jednej rodzinie miałem 7 dzieci w tym jedne bliźniaki (więc to też wyklucza że bliźniaki rodzą się tylko gdy rodzice mają całe życie złotą aspiracje ) Mam program SimPE ,ale nie wiem jak go obslugiwać ,więc korzystam z TS2 enhancer ( mam cracka :P ) Tavion czy możesz napisać jaki plik trzeba załadować w SimPe i jak dodać tą linijkę ??

Oazis
26.12.2004, 11:59
Prawde mówiąc wolałabym iec teraz dziewczynkę bo juz amm dwóch chłopców :) A co do blixnaków. Da sie bez opiekunki wytrzyamać :)

Fizzly
26.12.2004, 12:09
Nio, ja nigdy już opiekunki nie zatrudniam. :) No tylk oteraz jak dzieciaki chodza do podstawówki a ja mam pracę na wysokim szczebelku, więc muszę się zająć pracą. ;) I jednak sę zgodze z 'Tavion', że to jest 100% los, i 'przepis na dziecko' nie istnieje. :)
A wracając - Kto chciałby kształtować płeć w SimPE, bo ja nie. :\ Wolę na los liczyć. :D

Oazis
26.12.2004, 12:15
tak samo jak to cudowny obraz :) No wiecie co zminia cechy dodaje umiejwstnosci odejmuje i didaje dni....no nioralnie wszystko ale po co tak oszukiwac...szybko by sie znudziło..

CreAtive
26.12.2004, 14:15
ja robię tak, że każę simom robić bara-bara ( nie dziecko ) a potem pędze myszką do shackowanej maszyny i robię bliźniaki ;) nie zawodne :D

acha.. ktośpisał że to fabryka czegoladek, a to to coś w czym robi się lekarstwa :]

Kabisa
26.12.2004, 14:28
Mi zawsze rodzą się chłopcy gdy simka w czasie khm ma platynową aspirację.
Dziewczynki rodzą się gdy ma czerwoną lub zieloną, przy złotej nigdy nic nie wiadomo. Jeśli chodzi o bliźnięta to dotychczas urodziły się bez mojej ingerencji w pliki gry w moich simach tylko raz gdy zeswatałam białego sima z zieloną simką.
Teraz z modthesims2 ściągłam hacka dzięki któremu rodzą się tylko bliżniaki (http://www.modthesims2.com/ wyszukajcie "twinz"). Niestety wtedy mogę być pewna co się urodzi zawsze najpierw 2 chłopców, następnie chłopiec i dziewczynka a na końcu (kiedy już zwykle nie ma miejsca w domu i muszę wyprowadzić kogoś) 2 dziewczynki i tak w kółko. W każdym domu działa ta kolejność i to nieważne co się urodziło poprzednio u "sąsiadów"

Pinia
26.12.2004, 14:48
mi wychodzą sami chłopcy :\ i jeszcze ani razu dziewczynka czy bliźniaki :\ jestem zrospaczona ;( ;( ;( wypróbuję sposób :D może bedzie dziewczynka :D

pantera007
26.12.2004, 19:39
A mi się cały czas chłopcy rodzili :\ Jak chciałam dziewczynkę to miałam chłopca! No i właśnie nie mam żadnego wypróbowanego sposobu niestety :( A bliźniaki raz miałam! Ale to chyba też przypadek.

Zaria
26.12.2004, 21:14
nazwijcie mnie maniakiem ale w simsach miałam już z 40-cioro dzieci (rzecz jasna w różnych rodzinach) - moim problemem są domy. musze sciagac z netu bo sama nie moge budowac....

bliźniaki były dość często (mam 6 par). A co do dziewczynek i chłopców to ja już od dłuższego czasu stosuje ten trick co jest w temacie :)

tinka
26.12.2004, 21:25
Co do bliźniaków, to słyszałam, że ma pomagać pewne jedzenie. Tak powiedzieli twórcy gry na jednym z czatów.

Osioł
27.12.2004, 08:30
Mi zawsze rodzą się chłopcy gdy simka w czasie khm ma platynową aspirację.
Dziewczynki rodzą się gdy ma czerwoną lub zieloną, przy złotej nigdy nic nie wiadomo.Chyba coś w tym jest. Skoro u mnie w jednej rodzince, kobieta ma depresje i co chwilę zachodzi w ciąże to same dziewczynki się rodzą. Muszę się temu bliżej przyjrzeć.

Cocco
27.12.2004, 09:14
Zupełnie jak w TS1. Jak niemowlak dorastał to można było zapisać przed dorośnięciem, zobaczyć jaka będzie głowa i jak się nie spodoba to wyjść i wejść jeszcze raz. Trochę straszne :P A w TS2 jeszcze nie próbowałam czegoś takiego, ale jeśli mojemu klonowi znowu urodzi się chłopiec to użyję tego, bo chcę dziewczynkę :[

GBowa? U mnie glowa jest taka sama w TS1!
Aha, wyprubuje bo mam caly czas chlopca!

Dexter
27.12.2004, 09:30
u mnie podobnie :) Tylko szkodas że nie znacie przepisu na bliźniaki....
Ja znam sposob na blizniakiawiectak gdy zajdzie sie w ciaze to coba jesc wiecej niz zwykle :P :P :P

blondie89
27.12.2004, 09:58
hehe :) musze to wyprobowac. A mialam blizniaki... raaany, to jest straszne. one faktycznie robia wszystko jednoczesnie!! musialam miec trzy nianki :P a zrobilam blizniaki tak: nie wiedziałam, ze simka jest w ciazy, i kilka razy po kolei bralam "postaraj sie o dziecko". i mi wyszly dwojaczki :D

kassienka14
27.12.2004, 10:06
hehe :) musze to wyprobowac. A mialam blizniaki... raaany, to jest straszne. one faktycznie robia wszystko jednoczesnie!! musialam miec trzy nianki :P a zrobilam blizniaki tak: nie wiedziałam, ze simka jest w ciazy, i kilka razy po kolei bralam "postaraj sie o dziecko". i mi wyszly dwojaczki :D


blondie89- wydaje mi sie ten sposob na blizniaki nie mozliwy bo gdy simka jest juz w ciazy opcja"postaraj sie o dziecko" jest zablokowana.

Madison
27.12.2004, 10:33
ja byłam u koleżanki jakieś 2 tygodnie temu i postanowiłyśmy zorbić jednej parze bliźniaki. No i było to tak:
Mężuś gotował co chwilę jedzonko żonce(nie ważne, co). Żonka ciągle medytowała. Ale często też sięgała ciasteczka, jako przekąskę. I robiła ekhemm (codziennie) z mężem.
I w taki sposób wyszły bliźniaki.
Ale moja koleżanka (ta, z którą to wymyśliłyśmy) mówi, że to nie zależało od niczego z wykonywanych czynności przez to małżeństwo, tylko od ślepego trafu.
Ja nic nie wiem.
I wyszły dwie dziewczynki. Bo z mojej praktyki, jak babka medytuje podczas ciąży, to mi za każdym razem wychodzi dziewczynka.
Ale wtedy poraz pierwszy widziałam, jak się rodzą bliźniaki w TS2. U mnie na kompie jeszcze nie próbowałam tego sposobu. Ale spróbuję :-)

pantera007
28.12.2004, 11:06
A co do tych bliźniaków to nie polecam :\ Wcale nie jest z nimi tak kolorowo, ale jeśli naprawdę chcecie to ja was nie zatrzymuję :\

donika
28.12.2004, 11:44
Ja robie tak, że jak simka zacznie rodzić to wychodze w oklice i zapisuje gre. Potem wchodze i jak mam chlopaka a che dziewczynke to wychodze niezapisujac.Wchodze do domku jeszcze raz i mam dziewczynke! Proste co nie? :D

mruffcia
28.12.2004, 16:09
ja tez o dzieciach, ale nie chcialam nowego tematu zakladac...czemu w jednej rodzinie rodza mi sie zmutowane dzieci?! takie jakby mialy "kilka twarzy na twarzy" to straszne, bo ja chce normalne dzieci! czy wam tez sie to zdarza? juz mialam dwoje dziecvi i oba takie dziewne.... :1smutny:

Cludii
28.12.2004, 20:28
ja tez o dzieciach, ale nie chcialam nowego tematu zakladac...czemu w jednej rodzinie rodza mi sie zmutowane dzieci?! takie jakby mialy "kilka twarzy na twarzy" to straszne, bo ja chce normalne dzieci! czy wam tez sie to zdarza? juz mialam dwoje dziecvi i oba takie dziewne.... :1smutny:


OMFG !!!!!!!!!!!!!! Musisz zrobić screeny !!!! MUSZE TO ZOBACZYĆ !!!!! :wacko: zrób screeny please :P

Pinia
28.12.2004, 20:57
Ja mam zawsze chłopczyka, ale wreszcie sie ukazła dziewczynka :D zapisałam gre tuż przed narodzeniem dziecka i wyszłam jak sie dowiedziałam że to chłopiec nie zapisując gry a potem weszłam i urodziła sie dziewczynka :D

Deanke
06.01.2005, 21:39
ja tez o dzieciach, ale nie chcialam nowego tematu zakladac...czemu w jednej rodzinie rodza mi sie zmutowane dzieci?! takie jakby mialy "kilka twarzy na twarzy" to straszne, bo ja chce normalne dzieci! czy wam tez sie to zdarza? juz mialam dwoje dziecvi i oba takie dziewne.... :1smutny:

tez tak mialam.. jakby mialy jakies porysowane twarze, myslalam, ze to wina skinu, ale nie. I tez mi sie rodzily takie dzieci tylko w jednej rodzince...

Osioł
06.01.2005, 21:53
Ja robie tak, że jak simka zacznie rodzić to wychodze w oklice i zapisuje gre. Potem wchodze i jak mam chlopaka a che dziewczynke to wychodze niezapisujac.Wchodze do domku jeszcze raz i mam dziewczynke! Proste co nie? :DNie to nie jest proste. Jakoś jak ja zapisałem przed narodzeniem i rodził się chłopiec a chciałem dziewczynke, to za cholere nie chciała się dziewczynka urodzic. Po dziesiątym razie zabiłem tą babę :).

nossace
07.01.2005, 08:30
Calkiem ciekawy trick ;).
Mi dw razy rodzily sie blizniaki i to w najbiedniejszych rodzinach :angry: ale fajnie je sie wychowuje ;).
Nie obchodzi mnie co sie urodzi i tak trza to wychowac ;).

Toxic
07.01.2005, 08:32
nIe ma przepisu na bliźniaki u mnie bliźniaki się urodziły w takim domu gdzie babka nie miała wstępu do łązienki ani toalety i całą ciąrze miała czerwoną aspiracje a bliźniaki się urodziły

trawka
07.01.2005, 09:33
a mi za pierwszym razzem urodzily sie blizniaki i... jednego chlopca (mialam dziewczynke i chlopca) zabilam bo... myslalam ze dostane nerwicy...
teraz tego zaluje bo WTEDY bylam przekonana ze blizniaki to "norma" w rodzeniu.

tak poza tematem:
blizniaczkow urodzila mi... NINA :D ktora juz dawno nie zyje :D

tinka
07.01.2005, 10:51
blondie89- wydaje mi sie ten sposob na blizniaki nie mozliwy bo gdy simka jest juz w ciazy opcja"postaraj sie o dziecko" jest zablokowana.

Nie wydaje ci sie. Ona jest zablokowana.

Nesy
07.01.2005, 11:09
A ja tam nie lubię wiedzieć kto przychodzi na świat...chociaż są przypadki wyjątkowe ;) . Jak Narazie szukam sposobu na bliźniaki...Zna ktoś :/

Ja tak do końca "przepisu" tego nie anam ale mojej siostrze stało się cos takiego ... babka zaszla w ciążę juz po pierwszym Bara-bara ... potem ani razu nie zugała ... i w końcu jak się miało urodzic dziecko to pisało ... ze pocian przyniesie mi DWA zawiniątka ... to było 2 chłopców .... :)

donika
07.01.2005, 13:35
Zastanawia mnie to czemu jak mi sie rodza dzieci w ts2 nigdy nie mam dziecka z bląd włosami, chociarz daje np. simke blądynke a dzieci sa podobne do ojca!! Wszystkie z opalona karnacja i z ciemnymi wlosami. Myslalam o tym zeby sfarobowac wlosy sima przed narodzeniem dziecka ale nie wiem czy to cos pomoże :|

rainne
07.01.2005, 13:39
Zastanawia mnie to czemu jak mi sie rodza dzieci w ts2 nigdy nie mam dziecka z bląd włosami, chociarz daje np. simke blądynke a dzieci sa podobne do ojca!! Wszystkie z opalona karnacja i z ciemnymi wlosami. Myslalam o tym zeby sfarobowac wlosy sima przed narodzeniem dziecka ale nie wiem czy to cos pomoże :|
nic nie zmieni. geny to geny. i niektóry kolor włosów jest dominujący nad innym. żeby urodziło się blond dziecko, najbezpieczniej stworzyć blondynów rodziców, albo jedno rude, drugie blond. brąz i czarny chyba dominują nad innymi kolorami. tak samo jak kolor brązowy oczu oraz zielony i ciemnoniebieski nad szarym i niebieskim. ale jaki to problem? jak dziecko stanie się dzieckiem właśnie, przecież możesz mu zmienić kolor włosów.

edit:
i tak: kolor brązowy i czarny jest dominujący nad blond i rudym. z czego, jak rodzice są brunetką i szatynem, bądź odwrotnie, to dominuje bardziej brąz.
z kolei w przypadku koloru oczu, dominujące są ciemnoniebieski i brązowy (dominują również nad zielonym), zielony dominuje nad niebieskim i szarym. w przypadku pary o ciemnoniebieskich oczach i brązowych, dominuje kolor brązowy.
tyle że... dominuje, nie znaczy, że za każdym razem nie ma szans na nie dominujący kolor, po prostu te szanse są o wiele mniejsze.
w przypadku kolorów skóry, to jest już różnorodność, ale... jeśli dziecko jest z pary gdzie jeden rodzic ma najjaśniejszą karnacje a drugi jest murzynem wtedy dziecko może urodzić się w każdym z podanych przez grę kolorów.

w przypadku ściągniętej z netu genetyki, wszystko zależy na podstawie jakiego koloru z gry, była ona przerabiana na inny. np. kolor fioletowy oczy stworzony na podstawie koloru ciemnoniebieskiego z gry będzie dominował nad kolorem szarym, ale z kolei kolor fioletowy stworzony na podstawie niebieskiego, nie będzie dominował nad szarym (szanse będą wtedy pół na pół).

załapał to ktoś w ogóle? ;)

===>AsIuNiA<===
07.01.2005, 13:58
Zazwyczaj mi się chłoapcy6 trafiają ale dziewczynki też mam chociaż w mniejszej mierze.... Nigdy nie miałam bliźniaków chciałbym mieć chcoiaż raz żeby zobaczyć jak to jest ale jakoś mi nie wychodzą a sądze że przepisu na nie nie ma i że to własnie jak tu już niektóre osoby wspomniały traf może keidyś sie doczekam tych bliżnaków B) B)

KubuS
07.01.2005, 17:38
Sluchajcie. Gram juz w simsy miesiac i niegdy mi sie jeszcze nie urodzil chlopiec ( a lacznie wszystkich dzieci bylo juz 12). Co to jakas klatwa :P .... Hehehe od czego to zalezy ???

marysia93
07.01.2005, 18:07
u mnie podobnie :) Tylko szkodas że nie znacie przepisu na bliźniaki....
jak u mnie baba cały czas (w ciąży) je chipsy, ciasteczka i sok to wychodzą bliźniaki, może u was też tak będzie:)

rainne
07.01.2005, 18:56
Sluchajcie. Gram juz w simsy miesiac i niegdy mi sie jeszcze nie urodzil chlopiec ( a lacznie wszystkich dzieci bylo juz 12). Co to jakas klatwa :P .... Hehehe od czego to zalezy ???
od niczego, ale podobno taki błąd w grze się pojawia, że przeważa jakaś płeć przy narodzinach. tyle że nie wiem, czy to zależy od okolicy, czy od rodziny. także nie wiem, czy przeprowadzka pomoże.

donika
07.01.2005, 21:24
nic nie zmieni. geny to geny. i niektóry kolor włosów jest dominujący nad innym. żeby urodziło się blond dziecko, najbezpieczniej stworzyć blondynów rodziców, albo jedno rude, drugie blond. brąz i czarny chyba dominują nad innymi kolorami. tak samo jak kolor brązowy oczu oraz zielony i ciemnoniebieski nad szarym i niebieskim. ale jaki to problem? jak dziecko stanie się dzieckiem właśnie, przecież możesz mu zmienić kolor włosów.

edit:
i tak: kolor brązowy i czarny jest dominujący nad blond i rudym. z czego, jak rodzice są brunetką i szatynem, bądź odwrotnie, to dominuje bardziej brąz.
z kolei w przypadku koloru oczu, dominujące są ciemnoniebieski i brązowy (dominują również nad zielonym), zielony dominuje nad niebieskim i szarym. w przypadku pary o ciemnoniebieskich oczach i brązowych, dominuje kolor brązowy.
tyle że... dominuje, nie znaczy, że za każdym razem nie ma szans na nie dominujący kolor, po prostu te szanse są o wiele mniejsze.
w przypadku kolorów skóry, to jest już różnorodność, ale... jeśli dziecko jest z pary gdzie jeden rodzic ma najjaśniejszą karnacje a drugi jest murzynem wtedy dziecko może urodzić się w każdym z podanych przez grę kolorów.



w przypadku ściągniętej z netu genetyki, wszystko zależy na podstawie jakiego koloru z gry, była ona przerabiana na inny. np. kolor fioletowy oczy stworzony na podstawie koloru ciemnoniebieskiego z gry będzie dominował nad kolorem szarym, ale z kolei kolor fioletowy stworzony na podstawie niebieskiego, nie będzie dominował nad szarym (szanse będą wtedy pół na pół).

załapał to ktoś w ogóle? ;)

Rainne skad ty to wszystko wiesz ?? :P

rainne
07.01.2005, 21:31
Rainne skad ty to wszystko wiesz ?? :P
czytam zagraniczne fora, widzę do czego dochodzą inni ludzie, sprawdzam ich wnioski w grze i wychodzi na to, że mają oni rację.

tam jest tylko mały błąd w przypadku rodziców bruneta i szatyna, dziecko ma raczej 50% szans na każdy kolor włosów.

Królik
08.01.2005, 10:45
Mi się jeszcze bliźniaki nie urodziły :\ Ale spróbuje któregoś z waszych sposobów i powiem czy mi się udało :D A może wypróbuje ich kilka na raz? ;)

кама
09.02.2005, 20:41
Potrzebuje rady.
Rodząmi sie sami chclopcy mam juz tego dość!
Jak zrobić żeby to byly dziewczynki?
Pozdrawiam i czekam na popmoc

UnknowN
09.02.2005, 20:49
Potrzebuje rady.
Rodząmi sie sami chclopcy mam juz tego dość!
Jak zrobić żeby to byly dziewczynki?
Pozdrawiam i czekam na popmocPoprostu masz niefarta. Tego się chyba nie da zmienić.

Vavill
09.02.2005, 21:17
Poprostu masz niefarta. Tego się chyba nie da zmienić.
błąd w grze? a moshe przeznaczenie? niewiadomo ale czasami jednak to wkoooza :\

Hunter666
09.02.2005, 21:34
Mi też się rodzą sami chłopcy. Muszę bardziej zapędzić moje Simki do roboty, bo jak tak zostanie to z Miłowa zrobi się GayLandxP . A tak serio to ktoś kiedyś pisał że jak się facetem kliknie na babkę i wybierze opcję zrobienia dzidziusia to rodzi się dziewczynka a jak baką na facia to chłopiec. Raz tak zrobiłem i mi się udało. Spróbuj, choć nie twierdzę że to poprawna metoda.

moniczka12
10.02.2005, 04:48
Mi też się rodzą sami chłopcy. Muszę bardziej zapędzić moje Simki do roboty, bo jak tak zostanie to z Miłowa zrobi się GayLandxP . A tak serio to ktoś kiedyś pisał że jak się facetem kliknie na babkę i wybierze opcję zrobienia dzidziusia to rodzi się dziewczynka a jak baką na facia to chłopiec. Raz tak zrobiłem i mi się udało. Spróbuj, choć nie twierdzę że to poprawna metoda.
Wlasnie to jest prawidłowa metoda. Mi sie zawsze rodza dziewczynki gdy klikam facetem na babke , a gdy babka na factea no to chlopiec. To jest metoda na 99.99999999999999999999%. :) :) :D :D :D

nossace
10.02.2005, 08:04
No wlasnie? Co sie wam najczesciej rodzi? Bo mi czesciej chlopiec od Dziewczynki! A moze macie jakies upodobania rodzeniowe?

Sylka93
10.02.2005, 08:55
O, jest kod! Klikasz ctrl+shift+c i wpisujesz Make Me Alien Pregnant
Wtedy będzie można zajść w ciąże z kosmitą!! :P

kasiaw4
10.02.2005, 09:01
O, jest kod! Klikasz ctrl+shift+c i wpisujesz Make Me Alien Pregnant
Wtedy będzie można zajść w ciąże z kosmitą!! :P


Ale jej nie chodzi o to zeby być w ciąży z kosmitą, tylko żeby urodziłą sie dziewczynka...


Myślę ze ta metoda z kliknięciem facetem na babke jest dobra bo tak właśnie urodziła się moja pierwsza dziewczynka...

кама
10.02.2005, 09:25
Tylko że ja zawssze klikam facetem na babke i wychodzo chlopcy, wczoraj wzielam babko na faceta i nie wiem co mi wyjdzie.
babka jest etraz w ciazy .

кама
10.02.2005, 09:33
U mnie sami chlopcy. Żadnych blizniakow lub blizniaczek, żadnych dziewczynek tylko CHLOPCY juz mam dosyć!
Wchodzic jesli znacie jakos metode przeciwko rodzeniu sie chlopcow ---->Temat : Chłopcy ,Chłopcy i jeszcze raz Chłopcy! (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13969)

Sylka93
10.02.2005, 11:09
Jak sie kliknie facetem na babke to sie urodzi cdziewczynka a jak na odwrót to chłopiec.. a bliźniaki mi się nigdy nie urodziły ;(

Trish
10.02.2005, 11:37
zawsze jak klikam facetem na babke to rodzi sie chlopiec a jak babka na faceta to dziewczynka...
ostatnio jak kliklam facetem na babke to urodzili mi sie chlopcy...

Karo
10.02.2005, 11:55
:D U mnie bardzo roznie i dziewczynki i chłopcy no i bliźniaki. :D

HoUse_BabY
10.02.2005, 13:04
u mnie najczęściej chłpocy i czasami bliźniaki( urodzilo mi się już okolo 5 par blizniaczkow:P).. ale na pczątku gry były same dziefczynki :D

кама
10.02.2005, 13:27
Ja ostatnim razem kliknelam babko na faceta i nie weim co wyjdzie. mam nadzieje ze blizniaczki
Oto moja kobieta ktora jest w ciazy :
http://img126.exs.cx/img126/4245/snapshotef0f75d08f176abe0yx.jpg

Natka92
10.02.2005, 13:30
u moich simow najczesciej chlopcy

..::PIRATKA::..
10.02.2005, 13:31
mi się częściej rodzą chłopcy, ale ostatnio pojawiła się też płeć żeńska. miałam raz bliźniaki, chciałam drugi, ale teraz się cieszę, że ich nie miałam 2-gi raz :O. jak sobie przypomnę jak je miałam to ....

widex
10.02.2005, 13:50
mi to nie działa rodzą się jak chcą, dla mnie to fajnie że jak chcą, tak jak realnie, fajnie z tymi "czipsami" wygląda

▫Molly▫
10.02.2005, 14:03
Nic się z tym nie da zrobić. Próbuj do skutku. Może w innej rodzince urodzi się dziewczynka?? :)

Vel
10.02.2005, 14:07
Ja bym się zamienił z tobą chętnie bo u mnie są same dziewczynki T_T.
Mam nadzieję, że mam tylko takie szczęście....a nie buga.

b-l-o-n-d-i-1990
10.02.2005, 14:22
No wlasnie? Co sie wam najczesciej rodzi? Bo mi czesciej chlopiec od Dziewczynki! A moze macie jakies upodobania rodzeniowe?
Mi (jak jeszcze działało mi The Sims 2 bo teraz z niewiadomych powodów nie działa :( )się cały czas rodzili chłopcy. No może tylko dwa razy były dziewczynki ;] Heh ciekawe od czego to zależy :> Bo to się nie we wszystkich przypadkach sprawdza te klikanie mężczyzną na kobiete i kobietą na mężczyzne:P

OlaSims2
10.02.2005, 15:05
Mi sie też ciągle rodzą chłopcy, a tylko dwa razy miałam bliźniaki ,raz dwóch chłopców, a raz dziwczynkę i chłopca .Aha i mam edno pytanko ,jakie dziecko rodzi wam się u Balbiny Biedak (na początku gry jest w ciąży), bo mi zawsze chłopak ??

кама
10.02.2005, 16:08
JuuuuuuuuuuuuuuuUuuuupie! Dziś urodzily mi sie blizniaki :P ! Chłopiec i Dziewczynka. Niedlugo zamieszcze zdjecie Niemowlakow.
A jak bedąksze to ..... bede pokazywac idzz zdjecie przez cale ich zycie.
Czy są takie same :D :P .
W miedzy czasie moja nastolatka z tej rodziny urosla.
Jest juz zareczona.
Niedlugo bedzie ślub! Z tego tez pokaze zdjecia :D

P.S. - widex to nie chipsy tylko ''ciasteczka w torebce '' :P , po to zeby byly blizniaki. Przecztalam to na forum. I sie sprawdzilo :D
EDIT - Vel jeśli rodzą ci sie dziewczyny to pewnie klikasz babą.
Nastepnym razem sroboj kliknąc facetrem na ababe to moze bedzie chlopiec :\

widex
10.02.2005, 16:19
Jakie to ma znaczenie, lepiej powiedzieć że przekąska

кама
10.02.2005, 16:35
Heh masz racje. Tych '' przekąsek'' nie da sie rozpoznać :)

Zielono_oka
10.02.2005, 17:14
mi się zawsze rodzą chłopcy raz miałam bliżniaki i to terz byli chłopcy :\ a dziewczynek wogóle ;(

Vel
10.02.2005, 17:38
Tylko, że najpierw klikałem facetem :P A potem jego córką na jej męża. Ale wiem chyba dlaczego. We wspomnieniach jej ojciec mówi o Sobie w rodzaju żeńskim..może w tym problem..

Doris
10.02.2005, 17:42
EDIT - Vel jeśli rodzą ci sie dziewczyny to pewnie klikasz babą.
Nastepnym razem sroboj kliknąc facetrem na ababe to moze bedzie chlopiec
Nieee....ja przynajmnie mam odwrotnie jak klikam baba to wtedy chłopak,a jak meżczyzną to dziewczynka.....

a co do tych bliżniaków to tez miałam chłopca i dziewczynke,ale moje simy nie były tak zadowolone....z blizniakami jest strasznie duzo roboty..... :|

berata
10.02.2005, 17:53
Mi się rodzili sami chłopcy, aż wkońcu zaczęłam nie zapisywać gry gdy rodzil się chłopiec i za którymś razem była dziewczynka. :D

Moonia
10.02.2005, 18:17
Ech, "babka na faceta", "facet na babkę" a i tak nic Wam nie wychodzi. A jeżeli boicie się, że znowu urodzi się chłopiec/dziewczynka, to zapiszcie grę jak najbliżej czasu porodu, jeżeli urodzi się niechciane dziecko, wyjdźcie z gry nie zapisując jej, wejdźcie jeszcze raz i odczekajcie moment, aż Simka ponownie urodzi. Dzieci w grze są wybierane losowo i od niczego to nie zależy, tak więc w końcu musi urodzić się dziewczynka, lub jak kto woli chłopiec.

ania500
10.02.2005, 18:29
ej to nieprawda że jak kliknie kobieta na mężczyzne na postaraj sie o dziecko to jest dziewczynka, a jak mężczyzna na kobiete to chłopiec u mnie dziewczyna kliknęla na faceta i dwa razy z rzędu miałam chłopców!!! ;P xP

.::Vanillia::.
10.02.2005, 18:39
Ja miałam tak: bliźniaki, chłopiec, dziewczynka, chłopiec, chłopiec i jak na razie nie narzekam ;P

Toxic
10.02.2005, 18:45
u mnie sie rodzą samie chłopcy dwa razy miałem bliźniaki raz były chłopiec i dziewczynka a raz chłopiec i chłopiec a dziewcyznki to się może 2 urodziły

widex
10.02.2005, 19:04
Czy natura losowo nie robi?

Artusek
10.02.2005, 19:20
Mi sie najczesciej rodza dziewczynki
Ta metoda "kto zaczyna" jest nieskuteczna
Zawsze u mnie facet zaczyna i raz rodzi sie chlopiec, a raz dziewczynka.

scorpio007
10.02.2005, 21:06
U mnie glownie dziewczynki. Nawet raz blizniaczki.

Chlopcow niestety zadko (na 10cioro dzieci tak dwoch).

Hunter666
10.02.2005, 21:12
U mnie ostatnio najczęściej rodzą się chłopcy. Teraz będę się starał o bliźniaki:) .

Moonia
10.02.2005, 21:19
Czy natura losowo nie robi?
A czy w prawdziwym życiu płeć dziecka zależy od tego, czy "babka na faceta", czy "facet na babkę"? :) Na szczęście to jest tylko gra i można trochę manipulować. :P

Vel
10.02.2005, 21:35
Mi w jednym domu rodzą się sami chłopcy, a w drugim same dziewczynki. Fajnie, nie ^_-?

Kapa
10.02.2005, 22:02
Mi sie najczesciej rodza chlopcy (raz dziewczyna)
Ale czy ktos wie od czego zalezy np. ze rodzi sie chlopiec.
Bo ja chce zeby mi sie urodzily blizniaki ;( ;( ;( ;( ;(

scorpio007
10.02.2005, 22:22
Bo ja chce zeby mi sie urodzily blizniaki ;( ;( ;( ;( ;(

Wcale nie chcesz. Tylko o tym jeszcze nie wiesz :P

Chyba nie ma na to reguly.

Hunter666
10.02.2005, 23:34
W rodzinie Haków (którą zresztą przed chwilą grałem) urodził się chłopiec, mimo iż przestrzegałem zaleceń przepisu "na dziewczynkę":D . Lekko wykurzony wyszedłem do otoczenia nie zapisując gry i ponownie wszedłem do tej rodziny. Za drugim razem wyszła dziewczynka więc w końcu jestem happy, choć nie wiem od czego zależy płeć dziecka.

moniczka12
11.02.2005, 05:53
MI sie sprawdza metoda klikaniem mezczyzny na kobiete i na odwrot. Bo ja mam porowno plci. Ale kiedys mialam taki problem bo chiałam zeby mi sie dziewczynki rodzily, ale teraz jest juz wszystko okej.

Guralka
11.02.2005, 07:48
Znalezienie tego tematu nie zajęło mi nawet 5 minut. Radze sobie poczytać i zastanowić się :)
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11920

Guralka
11.02.2005, 07:56
Ja z wami nie mogę. Piszecie te same rzeczy co w problemach z grą, gdzie ktoś zrobił podobny temat i te same osoby odpowiadały co w tym temacie. Nie powiem już (albo powiem), że takich tematów było już wiele. Jeden np. tutaj

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11920

Joniss
11.02.2005, 08:02
Ja nie liczę. Mi się rodzi raz tto, raz to. I tyle...

Vel
11.02.2005, 08:12
Te sposoby tylko chyba zwiększają szansę na bliźniaki. Mój kolega nie robił nic z tego co tu piszecie, a miał bliźniaki dwa razy.

Hunter666
11.02.2005, 08:12
No cóż, u mnie jak Dina (blondi) zaszła w ciążę z Mortimerem (czarny włos - w młodości) to urodziło się dziecko o brązowych włosach. Widzę że nadal nie ma jasno ustalonych zasad na płeć dziecka. Trudno, pozostaje mi się modlić ...:P

Hunter666
11.02.2005, 08:13
Znalezienie tego tematu nie zajęło mi nawet 5 minut. Radze sobie poczytać i zastanowić się :)
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11920
Tam nie ma jasno napisanej odpowiedzi bo każdy przedstwia inne racje. Oznacza to chyba że raczej nie ma przepisu na płeć.

Guralka
11.02.2005, 08:30
Ale to nie o to chodzi czy jasne czy niejasne. Chodzi o to, że ten temat dotyczy właściwie tego samego i naprawdę można by było TAM się podzielić swoimi opiniami na temat rodzenia dzieci a njie zakładać nowy, czy wypisywać to samo w dwóch tematach w dwóch różnych działach.

Sims0maniak_EDIT: Skleiłem te wątki (trzy w jeden), dlatego teraz miejscami wygląda śmiesznie. Nic nie kasowałem

Joniss
11.02.2005, 08:31
Czy natura losowo nie robi?
Niekoniecznie. W prawdziwym życiu też są sposoby na wybranie płci dziecka bez żadnych przekrętów czy chemii.

Asiunia_10
11.02.2005, 09:42
Ja dużo razy miałam także bliźniaków...Było troche problemów z wychowaniem ale dałam rade. :)
A żeby były bliźniaki po prostu trzeba robić postaraj sie o dziecko kilka razy... :*

ciocolata
11.02.2005, 11:22
mi sie ciagle rodza chlopcy(nie zaleznie czy klikam simka na sima, czy simem na simke), na poczatku i blizniaki i dziewczynki rowniez, ale od jakis dwoch miesiecy tylko chlopcy!!! ale sprawdze ten sposob z zapisywaniem gry. B)

кама
11.02.2005, 12:47
U mnie jak klikne Simką na sima to dziewczynka a jak simem na simke to chlopiec.
A żeby miec blizniaki to jesc duzo spaghetti i ciasteczek :P

b-l-o-n-d-i-1990
11.02.2005, 15:36
Każdy podaje coraz to inne metody ale mi sie wydaje że one i tak nie działają :P A jak coś "niby" zadziała to tylko czysty przypadek ;) A może ktoś podać dokładniejszy adres żeby ściągnąć tą fabryke czekolady (co można zmieniać aspiracje, itd) ze strony modthesims?? :)

Hunter666
11.02.2005, 16:54
Sorki Guralka, ale mogłaś napisać że taki temat był a nie żeby się zastanawiać. Zresztą mniejsza z tym...

GreenGirl
11.02.2005, 17:09
Ja mam jedno pytanko... W moich simsach 2 rodza sie tylko i wylacznie chlopcy :\ A ja bym chciala zeby chociaz raz sie urodzila dziewczynka - jest na to jakas rada???

Lord Voldemort
11.02.2005, 17:15
Ja mam jedno pytanko... W moich simsach 2 rodza sie tylko i wylacznie chlopcy :\ A ja bym chciala zeby chociaz raz sie urodzila dziewczynka - jest na to jakas rada???
nie nie ma rady chociaż niektórzy piszą że jest a ja już wypróbowałam sposoby raz mi się uroodziło to co chciałam ale to chyba zbieg okoliczności a to żależy od gry czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka losuje się
bardzo podobny temat jest w uwagi na temat gry tu http://forum.thesims.pl/showthread.php?goto=newpost&t=11920

czolka
11.02.2005, 17:28
Jezeli chcesz dziewczynke musisz facetem kliknąc na babe i dac postaraj sie o dziecko. U mnie zawsze sie sprawdza spróbuj sobie i powodzenia zycze

szymekus
11.02.2005, 21:44
Według mnie to kwestia szczęścia . Trzeba mieć farta :P

milirodeo
12.02.2005, 14:04
a nie wiecie jak zrobić zeby wybrać sobię płeć bliżniaków

Dafnee
19.02.2005, 18:35
A ja tam nie lubię wiedzieć kto przychodzi na świat...chociaż są przypadki wyjątkowe ;) . Jak Narazie szukam sposobu na bliźniaki...Zna ktoś :/

Ja znam..... tzn. nie wiem czy właśnie o to chodzi, ale zawsze jak tak robiem to wychodzom bliźniaki.. więc nieważne jaki etap ciąży to robie dużo bara-bara. To jest... w każdym etapie na wszelki wypadek hihi :P

Didoczek
19.02.2005, 18:43
Heh... Będę musiała wyprubować. Mi się rodzi większość dziewczynek, ale chłopcy też są:)

...Martini.....
19.02.2005, 23:02
Bliźniaki....Jaki jest sposób żeby ich nie mieć? Ja miałam już bliźniaki 14 razy! Tylko w jednej rodzinie miałam dziewczynke, a w reszcie bliźniaki... To jest okropne!
Jeżeli istnieje jakis przepis na bliźniaki, to ja go nie znam. Wiem tylko, że karmiłam swoje simki sałatką i rodziły bliźniaki, ale nie sądze żeby to był jakiś sposób...

Delicate
20.02.2005, 10:21
Ja raz miałam bliźniaki (nie wiem jak) ,ale od tamtej pory nie zaglądam do tamtej rodzinki. Mam tam dwójkę nastolatków i do tego dwa bachory (córeczki- bliźniaczki). Poza tym mam tam jakiegoś ojca zwariowanego ,że nie da się grać ;(

ajatakarozczochrana
20.02.2005, 10:29
u mnie napoczatku sie rodzili sami chlopcy ale odkat urodzily sie blizniaczki dziewczynki to rodza sie po rowno chlopcy i dziewczynki :D

..::PIRATKA::..
20.02.2005, 14:59
Jezeli chcesz dziewczynke musisz facetem kliknąc na babe i dac postaraj sie o dziecko. U mnie zawsze sie sprawdza spróbuj sobie i powodzenia zycze

nie obraz sie, ale ja w to nie wierze. moim zdaniem caly ten porod dziecka jest calkowicie losowy wiec jedzienie, czy klikanie przy bara-bara mają zerowy wplyw na blizniaki i plec. dla mnie jedyny sposob to zapisanie gry na kilka simowych minut przed porodem, a jak mi sie cos nie spodoba, to wejsc jeszcze raz i tak do skutku, az mi sie dziecko nie "przypodoba" ... takie jest moje zdanie

*Neina*
20.02.2005, 16:36
Nie wiedzialam , ze dieta ma znaczenie na blizniaki.... Zawsze tak jest??

rainne
20.02.2005, 18:54
Nie wiedzialam , ze dieta ma znaczenie na blizniaki.... Zawsze tak jest??
nie, wszystko zależy od szczęścia. jednak ciasteczka mogą podnieść prawdopodobieństwo narodzin bliźniąt.

Reiko
28.02.2005, 10:13
A jak ten wasz sposób nie zadziała, to macie w ryju!! xP :wacko:

:P

Hunter666
28.02.2005, 11:26
A jak ten wasz sposób nie zadziała, to macie w ryju!! xP :wacko:

:PNicota, dla Twojej wiadomości - to nie było śmieszne a wręcz żenujące!

Binek
01.03.2005, 07:44
Nicota, dla Twojej wiadomości - to nie było śmieszne a wręcz żenujące!
wypróbowałem połowe sposobów i nic nie działa.
Co do bliźniaków może wy je cie otej samewj godzinie?Jak tak to podajcie o kórej co wasze simy jedza to ja wypróbuje.

Calthaniel
01.03.2005, 16:53
:) niedawno jak bylem u mojej kolezanki i gralismy w sims2 to po dluuuugim czasie urodzily sie 7-mio raczki! i ja wcale nie zartuje... :)

Trish
01.03.2005, 17:04
:) niedawno jak bylem u mojej kolezanki i gralismy w sims2 to po dluuuugim czasie urodzily sie 7-mio raczki! i ja wcale nie zartuje... :)

oh gosh... ty chyba zartujesz chyba ci uwierzylam....buhahahahahah z kogo tyrobisz idiotow??!! xD

Dream
01.03.2005, 17:07
No sory Ale jeśli ktoś ma książeczkę albo czasopismo o The Sims 2 to tam jest napisane, że aby urodziła Simka bliźniaki musi podczas ciązy bardzo dużo jeść. Tylko od tego zaleźy. A po drugie nie można urodzić 7 raczków :p Najwięcej dwójkę dzieci :P

Calthaniel
01.03.2005, 17:20
taaaaaak? :O boshe to ja jush nie wiem... jak na chwile wyszedlem :O :O i wrocilem to ona miala tam siodemke dzieci :O :O moze je jakos szybko dorobila...

cripple91
01.03.2005, 18:53
Mnie zawsze kiedy sie urodzi dziewczynka w TS2 to ma krotkie wlosy i tak zawsze....kazda dziewczynka ma zawsze takie same wlosy tylko inny kolor....wiecie jak temu zaradzic??

Hunter666
02.03.2005, 06:52
Nie wiem jak u Was, ale u mnie jak Nina Kaliente miała rodzić to pokazało się że "do rodziny należy teraz DWOJE dzieci":D . Urodzili się chłopcy, a że mam przeludnienie męskiej części Miłowa wyszedłem do okolicy bez zapisu i ponownie odwiedziłem tę rodzinkę. Za bodajże 7 razem urodziły się 2 dziewczynki. Postępowałęm zgodnie z przepisem na płeć dziecka (gościem na kobitkę) i wedle jadłospisu "na bliźniaki", więc nie do końca jest pewne że w/w sposobem otrzymacie chłopca czy dziewczynkę. Zawsze jeszcze pozostaje wyjście bez save'a i powrót do tego domku:) .

Binek
02.03.2005, 16:53
Moja simka dużo jadła i nic!!!
Stała się ytylko grubvsza :(
A dziecko było niesdtety tylko jedno
(simka cały czas jadła przez całą ciąże była w kuchni i jadła).

Dream
02.03.2005, 16:56
Moja simka dużo jadła i nic!!!
Stała się ytylko grubvsza :(
A dziecko było niesdtety tylko jedno
(simka cały czas jadła przez całą ciąże była w kuchni i jadła).


Hej !!! Nie musiała być cały czas w kuchni :P Cały dniami i nocami ???? :D

Esi
02.03.2005, 17:31
Moja simka cały czas jadła ciasteczka, nic więcej i w końcu urodziły się bliźniaki. Słiczniutka dziewczyneczka z najciemnieszją karnacją i chłopczyk z bardzo dużym nosem z najjaśniejszą. Z bliźniakami nie jest wcale tak źle.

Anksunamun
15.03.2005, 14:04
Musze wypróbowac te "przepisy" :D chce zobaczyc jak to jest miec bliźniaki :D
a tak przy okazji mi się zawsze rodzą dzieci simów takie same! np. jak moja simka urodziła dziewczynke i po jakiśm czasie znów urodziła dziewczynkę to jest taka sama jak ta pierwsza :( normalnie wkurza mnie to a moze tak ma byc :O a i wszystkie dziewczynki mają takie same fryzury!!! te krótkie grrrr.... i od kąd gram same dziewuszki mam( no może 1 chłopak był ):wacko:

trawka
15.03.2005, 14:08
ja tam wole nie wiedziec jakiej plci bedzie dziecko mojej simki :) trudno jak urodzci sie chlopczyk to predzej czy pozniej bedzie dziewczynka :D
gorzej jak urodza sie blizniaki........chlopcy....

*RoCiO_cOn_EsPaNa*
15.03.2005, 15:22
ja już to daawno odkryłam :P TH1 też tak jest.
pzdr B)

Nulka
15.03.2005, 17:07
Ja uważam, że nie ma sposobu na płeć dziecka. Próbowałam z tymi wszystkimi tu podanymi przepisami i żaden nie poskutkował. A za to kiedyś bez niczego urodziły się bliźniaki. Myslę, że to wszystko jest losowe...

Aga:-)
25.03.2005, 09:30
Wczoraj się tyle naczytałam, że jak simka pójdzie do pracy lub na parcelę publiczną w pierwszy dzień ciąży (nie ma jeszcze brzucha) to gdy wróci umrze... Czy to prawda? Przegapiłam dzień pracy przez to! Acha! Nina zaszła w ciążę.

Cocco
25.03.2005, 19:48
U mnie często (ALE NIE ZAWSZE!) jest tak:
chłopiec, dziewczynka, bliźniaki, chłopiac.
Wiem, bo zazwyczaj rodzi mi się chłopiec, a później dziewczynka, a w jednej z rodzin miałam więcej.Ale ostatnio, pierwsza sie dziewczynka urodziła.

Mareśka
25.03.2005, 19:56
a ja znam przepis na bliznaki!!ja sie ozenialam z takimi juz zrobionymi w grze simami i zawsze mialam bliznaiki!!a dziewczynke mam jak klikne simka na sima a chlopca jak simem na simke :D

Nulka
25.03.2005, 20:41
Właśnie wyłaczłam simsy. Urodziły mi się bliźniaki. Jak to zrobiłam?
Te blixniaki urodziła dziewczyna, która takzże ma, raczej miała (on nie żyje) brata bliźniaka. Wydaje mi się, że blixniaki są dziedziczne, bo wtedy urodzły mi się też właśnie chłopiec i dziewczynka... Oprócz tego przed samymi ich narodzinami simka zjadła cisteczka, ale to jest chyba mało istotne...

Dzikuska
29.03.2005, 19:22
Chyba mam rozwiązanie dla zdesperowanych, którzy koniecznie chcą mieć bliźniaki :D

http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=43845&page=1&pp=25

Na tej stronce jest do ściągnięcia plik, dzięki któremu można wybrać czy się chce mieć jedno dziecko, bliźniaki, a nawet trojaczki lub czworaczki. dokładniej --> ten plik znajduje się w pierwszej wypowiedzi na tej stronce i ma nazwę Triplets&Quadsmod_ver_2_0b.zip (sorry, na innym forum niektórzy nie mogli go znaleźć). Pod nim znajduje się podobny plik do ściągnięcia, z tą różnicą, że po zainstalowaniu go nie można wybierać ile dzieci się urodzi (tak mi się wydaje w każdym razie, nie chce mi się dokładnie czytać :P). po rozpakowaniu "haka" instaluje się owy plik nie do folderu, gdzie jest zainstalowana gra, tylko do folderu Downloads, który najprawdopodobniej jest w Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2 (tak na wszelki wypadek dla tych, którzy nie wiedzą :D:D:D)

aha, nie ręczę za skuteczność, bo na razie nie zdążyło mi się nic urodzić :) ale mam nadzieję że zadziała ;]

czytałam też gdzieniegdzie, że narodzinom bliźniaków pomaga częste głaskanie po brzuszku (mnie akurat pomogło, ale to nie musi być reguła) i że jest jakiś kod na bliźniaki, poszukam, może znajdę :D:D:D:D

heh no i sory jeśli to już gdzieś wspomniano. ja nie widziałam ;]

Jillian
30.03.2005, 15:00
Znacie jakis przepisa żaby nie rodzili się tylko chłopcy? :/ już mam dość, 1 na dziesięc dzieci to dziewczynka.

*apple*
30.03.2005, 21:14
Zrobiłam wszystko tak jak pisaliście na początku i nic!! ANi razu nie urodziło mi się tak jak chciałam !!! A bliźniaki NIGDY!!!!

Andromeda
31.03.2005, 15:47
Nie ma sposobu na chłopca czy dziewczynke, a szkoda, bo mi ciągle rodzą się chłopcy. :baby: :evilmad:

Skarpetka
05.04.2005, 07:35
Mojej simce urodziło sie już 7 synów i córka ;P Szczerze mówiąc , strasznie mnie to wkurza :\ Spróbuje Waszych sposobów , może pomoże ... xP

gott
05.04.2005, 10:01
a mi sie jeszcze żadna dziewczynaka nie urodziła !! cały czas mam chłopców (ok. 7)
raz miałam bliźniaki :baby: :baby: (Romea i Juli :P ) musiałam rozbudować im dom, więc wpisałam kod moveobjects on przeniosłam ich, rozbudowałam dom i jak weszłam w tryb życia to mi jedno maleństwo znikło ;( ;( ;( i teraz mam tylko 1 :1smutny:

i mam jeszcze przy okazji pytanko: czy moze być dziewczynka UFO :alien: ????

Lillian
05.04.2005, 12:21
Gott, może być. Sama miałam. Bodajże Pascal ją urodził ;D. Nazwałam ją Alienka xD. Swoją drogą.... dawno w nich nie grałam ;p.

LindSay
05.04.2005, 14:29
Ja wcale nie znam przepisu na dziecko. Wolę adoptować.. :) . Nie, tak szczerze to zawsze u mnie jest, że jak faceta klikam na babkę to jest dziewczynka. Moja koleżanka miała bliźniaki w The Sims 2...Ja tez chcę!!!

Kirke
05.04.2005, 15:47
ja jeszcze nie próbowałam eksperymentować, miałam dopiero jedno dziecko urodzone, a w jakim momencie treba kliknąć ??

Skarpetka
06.04.2005, 16:19
Musisz kliknąc simką [Postaraj sie o dziecko] na sima .
Moja simka zaszła w ciąże :P 8 syn czy 2 córka ... :D
...
No i jest SYN xP :\ :wacko:

ShiinaLP
09.04.2005, 14:13
Mi się zawsze rodziły gdy simy długo próbowały i nic im nie wychodziło.. aż w końcu rodziły się bliźniaki

davidosss
15.04.2005, 18:49
Ja co do narodzin dziecka nie używam żądnych tricków. Dla mnie to bez różnicy czy urodzi mi sie chopak czy dziewczynka albo blozniali (chociaz ani razu ich nie mialem ;( )

Hunter666
15.04.2005, 19:04
Nie wiem co się stało; planowałem jedno dziecko a urodziły mi się bliźniaki akurat wtedy gdy najbardziej ich nie chciałem :\ . Nawet nie jadłem przekąsek i żadnych tam wspomagających poród bliźniąt. Z tego wniosek że raczej wszystko odbywa się drogą losową, choć zachodzą pewne zależności, które jednak w pewnym stopniu możemy kontrolować (jak np. płeć dziecka).

Anksunamun
22.04.2005, 20:41
Chyba mam rozwiązanie dla zdesperowanych, którzy koniecznie chcą mieć bliźniaki :D

http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=43845&page=1&pp=25

Na tej stronce jest do ściągnięcia plik, dzięki któremu można wybrać czy się chce mieć jedno dziecko, bliźniaki, a nawet trojaczki lub czworaczki. dokładniej --> ten plik znajduje się w pierwszej wypowiedzi na tej stronce i ma nazwę Triplets&Quadsmod_ver_2_0b.zip (sorry, na innym forum niektórzy nie mogli go znaleźć). Pod nim znajduje się podobny plik do ściągnięcia, z tą różnicą, że po zainstalowaniu go nie można wybierać ile dzieci się urodzi (tak mi się wydaje w każdym razie, nie chce mi się dokładnie czytać :P). po rozpakowaniu "haka" instaluje się owy plik nie do folderu, gdzie jest zainstalowana gra, tylko do folderu Downloads, który najprawdopodobniej jest w Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2 (tak na wszelki wypadek dla tych, którzy nie wiedzą :D:D:D)

aha, nie ręczę za skuteczność, bo na razie nie zdążyło mi się nic urodzić :) ale mam nadzieję że zadziała ;]

czytałam też gdzieniegdzie, że narodzinom bliźniaków pomaga częste głaskanie po brzuszku (mnie akurat pomogło, ale to nie musi być reguła) i że jest jakiś kod na bliźniaki, poszukam, może znajdę :D:D:D:D

heh no i sory jeśli to już gdzieś wspomniano. ja nie widziałam ;]


To coś pomaga wrescie doczekałam sie bliźniaków :D :D :D

mynia142
22.04.2005, 21:14
Jak by mi sie urodzily czworaczki w simach to chyba opiekunki nie wychodzily by z domu moich Simów..... ;P ;P ;P
Ps. Ja tam wole miec niespodzianke...wtedy jest ciekwiej :D :D

nika1990
22.04.2005, 21:47
ja mam jeden sposób,który skutkuje:jak Simka jest w ciąży to musi bardzo duuużo jeść....cały czas podjadać...jeść nawet gdy jest tylko trochę głodna.To skutkuje!naprawde!(sposób,żeby mieć bliźniaki:))ps.mi też się ostatnio urodziły bliźniaki,chociaż ich w sumie nie chciałam(chciałam córeczkę...ale nie wyszło...no cóż...teraz mam 2-óch chłopaków mykających po domku:))

Simysia
23.04.2005, 15:56
Ściągnęłam ten program,jak go otworzyć? :O

Aiza
23.04.2005, 16:28
Czasami jak robie maly dom, to wole miec jedno dziecko, lecz nie zawsze jest po mojeje mysli. a tak w ogole to ostatnio moja simka jadla baaardzo duzo w czasie ciazy i jakos urodzila jedno dziecko. wg mnie to tylko traf a nie jakies przepisy. wole miec osobiscie niespodzianke bo czasami jest wtedy ciekawiej. np. gdy oiczekujesz jednego bobasa, a przy pierwszym powiekszeniu brzucha ma strasznie napakowany, czyli beda blizniaki :)

mynia142
23.04.2005, 16:28
Simysia jego nie trzeba otwierac. Musisz go sciagnac i wypakowac do katalogu downloads. I gdy ci sie rodzi dziecko to wybierasz co chcesz miec.... ;P ;P

Simysia
23.04.2005, 16:35
Gdzie jest ten Downlads?Nie mogę go znaleść.

rainne
23.04.2005, 16:44
Gdzie jest ten Downlads?Nie mogę go znaleść.
szkoda, ze na forum też nie szukałaś...
moje dokumenty > ea games > the sims 2 > downloads.

Simysia
23.04.2005, 19:40
Ale ja nie mam folderu donwlands ;(

patiiiii20
23.04.2005, 21:04
Heh... moim zdaniem też nie ma żadnego przepisu...
Ja mam jakoś dziwnie ;) ... za każdym razem jak chce dziewczynke to mam chłopca a jak chce chłopca to mam dziewczynke :D.

rainne
23.04.2005, 21:37
Ale ja nie mam folderu donwlands ;(
to sobie go stwórz (prawy przycisk myszy > nowy folder > nazwa downloads)
albo otwórzy bodyshopa, wtedy stworzy się folder sam.

Michelle
24.04.2005, 09:31
hm...U mnie jest różnie w grze.Raz chłopiec raz dziewczynka ,al nie zauważyłam od czego to zależy.Wyuproobuje wasze rady no i wtedy zobacze :)

savana
28.04.2005, 14:47
szkoda że o żadnym z tych sposobów nie poczytałam wcześniej. Miałam fajną, moją ulubioną rodzinkę... I straaaasznie zależało mi żeby dziewczynka się urodziła. Oczywiście ciągle byli chłopcy. Zawzięłam się i powiedziałam sobie że dotąd będą sobie dzieci robić aż bedzie dziewczynka... Imion mi już brakowało - 6 dzieciaków (ona ciagle w ciąży), aż musiałam przeinstalować sys. i skasowałam sobie grę... ale dziewczynki nie miałam!!

Reiko
28.04.2005, 19:03
Jaa najlepij :wacko:

anex18
10.05.2005, 15:10
Mam pytanie co zrobić żeby simka, która jest nastolatką mogła mieć dziecko ??
I co zrobić żeby dorośli mogli być z nastolatkami ?

didaa13
10.05.2005, 15:27
Mam pytanie co zrobić żeby simka, która jest nastolatką mogła mieć dziecko ??
I co zrobić żeby dorośli mogli być z nastolatkami ?

Aby nastolatki miały dzieci, to musisz mieć jednego hacka (ttylko nie wiem, z której stronki;) ). Ja miałam tego hacka, ale później mi doroła babeczka nie mogła zajśc w ciążę.

Ametyzd
10.05.2005, 16:18
Luudzie, nie hack. Hack jest zły, też miałam. Hack jest be. SimPE jest dobry. W SimPE można wszystko. SimPE nie jest be.

rainne
10.05.2005, 16:23
Luudzie, nie hack. Hack jest zły, też miałam. Hack jest be. SimPE jest dobry. W SimPE można wszystko. SimPE nie jest be.
jak komuś chce się bawić w zapisywanie, otwieranie plików, zmienianie i inne dumanie, to pewnie tak. ale i z nim są problemy. hacki wcale nie muszą być złe, są taką samą ingerencją w grę jak simpe. ważne tylko aby był kompatybilny w przypadku posiadania Na Studiach.
na dole pierwszego postu http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=56865&page=1 są dwa pliki.
pierwszy (bez EP) jest do simsów 2, bez dodatku.
drugi (z literkami EP) jest kompatybilny z rozszerzeniem gry.

Nugate
11.05.2005, 14:48
a przy pierwszym powiekszeniu brzucha ma strasznie napakowany, czyli beda blizniaki :)


O kurczaczki!:Ja ostatnio zauważyłam ze moja simka ma troche duzy brzuch jak na pierwsze powiekszenie brzucha...to znaczy nie ma strasznie duzego brzucha no ale taki sredni...(moze będą blizniaki :D) ale nie jestem pewna :D

AnnGe
19.05.2005, 12:59
Hmm..jak simka jest w ciazy (blizniaczej) to ma wiekszy brzuch niz w normalnej ciazy??? :O

karolinamarek
21.05.2005, 09:17
Jest kod na bliźniaczki!

MADZIAA
21.05.2005, 11:36
Ja Wiem Jak ZrobiĆ BliŹniaki!!! :d Musisz Dwa Razy Pod RzĄd PÓjŚĆ Z Simem Do ŁÓŻka !!! Juz PrÓbowaŁam UdaŁo SiĘ Nie Wiem Jak U Ciebie BĘdzie

Desiree
21.05.2005, 15:31
To bez znaczenia, ile razy idziesz do łóżka.

Cocco
21.05.2005, 16:04
To bez znaczenia, ile razy idziesz do łóżka.U mnie to ma znaczenie.
ciąża + 0 razy = chłopiec
ciąża + 1 raz = bliźniaki
ciąza + 2 razy = dziewczynka
Czasami jak robie maly dom, to wole miec jedno dziecko, lecz nie zawsze jest po mojeje mysli. a tak w ogole to ostatnio moja simka jadla baaardzo duzo w czasie ciazy i jakos urodzila jedno dziecko. wg mnie to tylko traf a nie jakies przepisy. wole miec osobiscie niespodzianke bo czasami jest wtedy ciekawiej. np. gdy oiczekujesz jednego bobasa, a przy pierwszym powiekszeniu brzucha ma strasznie napakowany, czyli beda blizniaki :)
U mnie simka ma taki brzuch jak przy jednym jednym dziecku, a zawsze jeżeli niczego nie stosuje, idzie po kolei tak:
chłopak
dziewczyna
bliźniaki
chłopak
i tak w kółko

AnnGe
21.05.2005, 16:06
Ha !!! moja simka zostala szczesliwa mamusia dwoch slicznych (blizniaczych malenstw) :D chlopczyka i dziewczynki - stosowalam metode jaka ktos podal we wczesniejszych postach..

-> gdy Simka jest w ciazy stosujemy diete ;)

1. SNIADANIE: ciasteczka
2. 2-gie SNIADANIE: salatka lub kanapka z szynka
3. OBIAD: spagetti

Życze Udanych "blizniaczych narodzin" :) :) :)

Cocco
21.05.2005, 17:42
Ha !!! moja simka zostala szczesliwa mamusia dwoch slicznych (blizniaczych malenstw) :D chlopczyka i dziewczynki - stosowalam metode jaka ktos podal we wczesniejszych postach..

-> gdy Simka jest w ciazy stosujemy diete ;)

1. SNIADANIE: ciasteczka
2. 2-gie SNIADANIE: salatka lub kanapka z szynka
3. OBIAD: spagetti

Życze Udanych "blizniaczych narodzin" :) :) :)Mi to się nie uda...
Ja sobie przyśpieszam ciążę, ale może i sprubuję tego sposobu...
EDIT: Bez przyspieszenia moja simka jadła tylko coś innego na śniadanie (ciastka były tylko "dodatkiem") i urodził się chłopiec:/.

Biała dama
22.05.2005, 19:46
Ja nie stosuję żadnych trików ale chyba zacznę bo rodzą mi się sami chłopcy. Przypadek że urodziła się dziewczyna jest taki 20 chłopaków/1 dziewczyna

Margierytka
24.05.2005, 13:57
[QUOTE=Cludii]HEJ może już ktoś odkrył ten trick, ale w zasadzie można sobie wybrać płeć dziecka:
A ja mam niezawodny sposób na bliźniaki -
Press [Ctrl] + [Shift] + C i wpisz kod
twinzr2cute lub twinsr2cute . Chyba lepiej niż cudować z ciasteczkami i łososiem.
A propos jak poradzić sobie z brakiem nosa u małoletynigo sima potomka ufoka, bez ingerencji w simpe, simad czy simrpt? Bez nosków wygladają koszmarnie.... ;(

kate15
24.05.2005, 14:06
ten kod nie działa !!! wpisuje twinzr2cute albo twinsr2cute i nic ;( a jak jest zły kod to wiem bo okienko sie powieksza i widze dotychczasowe kody! jak ty to robisz?? ;( ;(

~*Igusia*~
24.05.2005, 15:31
Ja też mam swój sposób!! Zanim simka będzie w ciąży wystarczy pójść do sklepu i kupić ubranko dla małej dziewczynki i rodzi się dziewczynka!!! (jeżeli chcemy chłopca, to robimy na odwrót - kupujemy ubranko dla małago chłopca) NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Biała dama
24.05.2005, 16:31
Ja też mam swój sposób!! Zanim simka będzie w ciąży wystarczy pójść do sklepu i kupić ubranko dla małej dziewczynki i rodzi się dziewczynka!!! (jeżeli chcemy chłopca, to robimy na odwrót - kupujemy ubranko dla małago chłopca) NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Serio?? :O Wow:D Super!! :D

Nisinën
24.05.2005, 17:36
Mi to się nie uda...
Ja sobie przyśpieszam ciążę, ale może i sprubuję tego sposobu...
EDIT: Bez przyspieszenia moja simka jadła tylko coś innego na śniadanie (ciastka były tylko "dodatkiem") i urodził się chłopiec:/.

Spróbuj przez całą ciążę karmić Simkę, która jest w ciąży tylko ciasteczkami. Mi się udało, nie dawałam jej nic innego tylko ciasteczka i urodziły się bliźniaki - dziewczynka i chłopiec :)

Mi rodzi się mniej więcej po równo dziewczynek i chłopaków, nie ingeruję w to co ma się urodzić, natura sama wybierze :P jakoś mnie to nie obchodzi ważne, że będzie dzidziuś :P (chociaż wolę jak rodzą się dziewczynki)

AnnGe
25.05.2005, 13:01
Ja też mam swój sposób!! Zanim simka będzie w ciąży wystarczy pójść do sklepu i kupić ubranko dla małej dziewczynki i rodzi się dziewczynka!!! (jeżeli chcemy chłopca, to robimy na odwrót - kupujemy ubranko dla małago chłopca) NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!! :D

:D z tymi ciuchami brzmi niezle..sprobuje ten patent u innej Simki ;) ;)

kate15
25.05.2005, 16:07
a czy u kogoś z was działa ten kod? przez kogoś wcześniej podany : twinzr2cute lub twinsr2cute ;(

mar(tunia)
26.05.2005, 09:11
a czy u kogoś z was działa ten kod? przez kogoś wcześniej podany : twinzr2cute lub twinsr2cute ;(
U mnie niestety nie. Nie wiem, może mam coś z grą, ale wątpie... nigdzie wcześniej nie widziałam tego kodu...

Selena
26.05.2005, 14:32
Ja mam taki przepis. Ale konkretnie to zależy od instalacji gry. Raz miałam zainstalowane i moja Simka jadła same zrowe rzeczy, w większości "sałata szefa kuchni" i rodzili się chłopcy. A gdy jadła takie jak spagetti, hoddogi, hamburgery, to dziewczynka. Innym razem instalowałam to była to samo, tylko, że odwrotnie. Przyz drowym żywieniu była dziewczynka. I wtedy właśnie trafiły mi sie pierwszy raz bliźniaczki ^^' Jadła wszystko co zrowe, tylko trochę przed porodem (ileś tam) zjadła kanapki z szynką i pojawiły sie komplikacje w postaci bliźniaczek xD :D

mar(tunia)
26.05.2005, 16:32
Ja mam taki przepis. Ale konkretnie to zależy od instalacji gry. Raz miałam zainstalowane i moja Simka jadła same zrowe rzeczy, w większości "sałata szefa kuchni" i rodzili się chłopcy. A gdy jadła takie jak spagetti, hoddogi, hamburgery, to dziewczynka. Innym razem instalowałam to była to samo, tylko, że odwrotnie. Przyz drowym żywieniu była dziewczynka. I wtedy właśnie trafiły mi sie pierwszy raz bliźniaczki ^^' Jadła wszystko co zrowe, tylko trochę przed porodem (ileś tam) zjadła kanapki z szynką i pojawiły sie komplikacje w postaci bliźniaczek xD :D
Muszę spróbować... Mi się nigdy bliźniaki nie trafiły, chociaż moja simka jadła ile się dało ciasteczek... To chyba kwestia przypadku, a nie specjalnej diety...

Chochliczka
27.05.2005, 14:51
http://gra.avathar.info/referral.php?r=Chochla


zapraszam pod ten link.. suer rpg xD.
A co do przepisu. ja w TS1 tak robiłam. czesto zmieniałam gdy mi ise twarz nie podobąła xD

davidosss
27.05.2005, 18:02
No sory Ale jeśli ktoś ma książeczkę albo czasopismo o The Sims 2 to tam jest napisane, że aby urodziła Simka bliźniaki musi podczas ciązy bardzo dużo jeść. Tylko od tego zaleźy. A po drugie nie można urodzić 7 raczków :p Najwięcej dwójkę dzieci :P
Można ale z hackiem!!! Też go chciałbym mieć ale nie wiem z kąd go wziąść ;(
buuuuuuuuuuuuu!!!

ariwle
07.06.2005, 23:24
Ja miałam bliźniaki 2 razy więcej się nie odważyłam. Nie miało to nic wspólnego z ciasteczkami, spagetti czy czymś tam jeszcze, u mnie bliźniaki były tylko i wyłącznie wtedy gdy tatuś dzieci od początku obserwował poród (ktoś musi przecież odebrać 1 dziecko). Ale zaznaczam tak był u mnie. Osobiście bliźniaków nie polecam. Jedna wielka katorga, a jeszcze nie daj Boże jak simka ma komórkę, jak tylko przyłoży głowę do poduszki dryńńńńńń, dryńńńńń. :(

Margierytka
08.06.2005, 02:24
ten kod nie działa !!! wpisuje twinzr2cute albo twinsr2cute i nic ;( a jak jest zły kod to wiem bo okienko sie powieksza i widze dotychczasowe kody! jak ty to robisz?? ;( ;(


Robię tak: wpisuję kod... Wywala mi okienko z poprzednimi cheatami.... Trudno - gaszę je. Następnie każę jakiejś simce postarać się o dziecko. Bez żadnych cheatów normalnie. Brzuszek jej rośnie - hoduję więc wraz z nią tę ciążę - bez żadnych cheatów... I rodzą się bliźniaki. :)

Ciara2
10.06.2005, 19:52
Nie znam przepisy.ja na niej nie liczę,ale po co liczyc.To jak normalne przypadkowe rodza dziecko.

Kladź
10.06.2005, 20:12
mi się urodziły jak żyłam w biedzie że nie miałam nawet wanny i ten facet nazywał si.ę Mario Lopez :D

Colleen
10.06.2005, 20:14
Niewiem czy ktos juz to pisal, bo nie chce mi sie czytac calego tematu, ale to czy urodza sie blizniaki, to zalezy od nastroju i poziomu aspiracji matki. Raz mi sie urodzily blizniaki- chlopczyk i dziewczynka i to bylo straszne. Tyle pracy. Potem w tej samej rodzinie znowu blizniaki. Koszmar.

Basieńka
13.06.2005, 11:17
Ja miała bliźniaki 4 razy (raz dwóch chłopców, raz dwie dziewczynki, a dwa razy chłopiec i dziewczynka) i nie zabardzo wiem na czym to polega. Ja nie odkryłam żadne kombinacji, czy jakiegoś algorytmu na bliźniaki. Moja koleżanka miała dwa razy trojaczki. Też bym chciała ale wyobrażam sobie ile to robaty jak ja ledwo co daje rade z bliźniakami.

Nugate
13.06.2005, 14:49
Serio miała trojaczki? :O

Basieńka
16.06.2005, 14:59
No miała trojaczki, tyle że ani razu bliźników nie miała :/

miki2207
18.06.2005, 11:51
Słuchajcie...

Chwila zagrania muzyczki, to chwila losu dziecka/bliźniaków. Mimo, że niektórzy gadają, że jakieś, ciasteczka, spaghetti czy tam łosoś pomaga, to to jedna wielka bzdura.
W SimPE, simy w ciąży mają w Sim Description dodatkową linijkę textu (jak to dokładnie sprawdzę, to napiszę szczegółowo), z dodatkowmy cyframi u bliźniaków i brakiem tych cyfer u jedynaka.
Zmieniając je, możemy stworzyć drugie dziecko w łonie.

Najlepsze jest to, że wy wiecie swoje i to wam starczy. Pewnie mnie nie posłuchacie...
Ale ja wam dobrze mówię. ;)Sesca ma całkowitą rację! Zadne ciasteczka, spaghetti. Co do SimPe to rzeczywiście można zmienić czy mają być bliżniaki. Jeśli simka jest w ciąży należy:
1. Uruchomić SimPe (wybrać otoczenie gdzie jest simka)
2. Wybrać Neighborhood/Memory i przejść do swojej simki
3. Jako ostatni wpis powinien być "[inviseble] Controller - Pregnacy" zaznaczyć go
4. w prawym dolnym okienku będzie wpis w rodzaju "0009 0039 0040 0001". Pierwsze trzy poczwórne koleiki cyfr (czyli w tym przypadku 0009 0039 0040) dotycz ząpewnie z kim jest dziecko itd. Natomiast ostatni wpis 0001 lub 0002 oznacza 1 dziecko lub 2 dzieci
5. Wystarczy zmienić 0001 na 0002 zapisać zmiany i simka będzie miała bliżniaki.

EDIT: Aha. Sprawdzałem czy da się wpisać 0003 i będą trojaczki. Niestety rodzi się wtedy tylko 1 dziecko

Darkviolet
16.07.2005, 19:05
Wiecie,że jest hack,który może zrobić liczbę dzieci 1-4 ??

Jest tu.Możecie wybrać sobie ilość oczywiście .

http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=43845

○Zuziag•
16.07.2005, 20:06
To mnie się urodziły bliźniaki bez żadnych sztuczek :d

Dzikuska
22.07.2005, 19:09
Wiecie,że jest hack,który może zrobić liczbę dzieci 1-4 ??

Jest tu.Możecie wybrać sobie ilość oczywiście .

http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=43845
hehe, pisałam o tym jakiś czas temu w tym samym temacie :) ale chyba mało osób dokładnie przeczytało mój post bo był baaardzo długi ;)
teraz dość rzadko korzystam z hacka, wolę niespodziankę :P albo korzystam z inSIMterminatora czy jak to się zwie :P:P:P:P:P

Fizzly
26.07.2005, 13:40
Po co komu hack na płeć dziecko? Co będzie, to bedzie. :P
A bez hack'a to ŻADEN "przepis" nie istnieje - zwykły losowy wypadek.

Dwinar
28.07.2005, 06:39
Ja właściwie to wcale nie chcę wiedzieć, kto się urodzi :P , dla tego wolę nie używać takich sztuczek :)

intuicja
30.07.2005, 21:09
A dla zdesperowanych simsomaniaków, którzy załamują się z powodu braku bliźniaków, polecam zmutowaną fabrykę czekolady z modthesims2, dzięki której oprócz załatwienia sobie bezproblemowo ciąży (bliźniaki lub jedno dziecko, do wyboru :P) można zmieniać aspiracje, imię i nazwisko i wiele innych opcji, które wyfrunęły mi w tej chwili z głowy :)

Co to jest : "modthesims2"? Jestem nowym graczem TS2 i nie mam pojecia o czym mówisz :/
;( ;( ;( ;(

intuicja
30.07.2005, 21:59
a tak poza tym, to chciałabym miec takie problemy jak Wy!
;( Moja Simka, Scarlett, w ciażę nawet nie może zajsć :( ;( ;( ;(

Anais
31.07.2005, 11:38
Według mnie płeć dziecka jest całkowitym przypadkiem i wiem co mówię. Pewnego razu moja simka urodziła bliźniaki - chłopczyka i dziewczynkę - byłoby cudownie gdyby nie to, że zawiesił mi się komputer i nie mogłam tego zapisać. Po ponownym włączeniu gry moja simka była w ciąży, dzień czy dwa przed porodem i ku mojemu zdziweniu urodziła tym razem dzieczynkę. Nie zapisując gry ponownie ją uruchomiłam i tym razem urodziło się dwóch chłopców... Powtarzałam kilkakrotnie tą czynność - rodziły się dzieci różnej płci i różna była ciąża - aż moja simka urodziła bliźniaków, chłopca i dziewczynkę. Stąd wiem, że simowa ciąża to dzieło przypadku i bardzo się z tego cieszę :P
Intuicja - modthesims2 to strona w języku angielskim poświęcona grze the sims. Między innymi znajduje się na niej obszerne forum a także istnieje możliwość ściągania wielorakich dodatków dla simów, robionych przez graczy www.modthesims2.com :)
Pozdrawiam wszystkich simowych maniaków! ;)

yozeda
08.08.2005, 17:28
Uwazam, ze nie ma przepisu na dziecko; na ilosc dzieci i jego plec.
Mnie tez sie czasem zdarzalo, ze gra mi sie zawiesila. I to akurat w momencie, kiedy simka urodzi dziecko. I za kazdym razem, kiedy uruchamiam gre ponownie, okazuje sie, ze dzieci np bylo jedno jest dwoch, albo byl chlopiec i teraz dziewczynka.
Ale bardzo czesto zdarzaja mi sie blienieta.
Niedawno zrobilam swoja podobizne. Wydalam ja za maz.
Wydalam ja za maz za sima rasy czarnej z blond wlosami.
Urodzilo im sie doch chlopcow, jeden mial kolor wloskow po matce, a drugi syn kolor po ojcu.
Nie byloby w tym nic dziwnego, ale wlasnie synek z blond wloskami ma karnacje po ojcu. Maly czrny chlopczyk z blond wlosami. Fajnie to wyglada.
Niewazne co sie urodzi, tu ktos napisal posta, ze jego simka nie moze zajsc w ciaze.
Mnie tez sie kiedys zdarzylo, ze simka nie mogla zajsc w ciaze. W koncu jej meza porwalo ufo i on urodzil dwoch zielonych ufoludkow, ktorych ojcem (dziwne, kiedy dzieci simsy maja dwoch ojcow) byl Obcy Technik.

Albee
08.08.2005, 19:26
A co trza zrobic zeby porwali kosmici bo ja chce kosmitki miec :O
Albo jak zrobic zeby przylecial ufoludek???Bo ja chce sfatac moja babke z UFO :\ !!!

pieska_SzKoLnA^
09.08.2005, 15:14
ja tez mialam blizniaki,wiesz co,mogladys sprobowac w naldrozszym luzku. ;) nie recze za siebie jesli nie podziala,bo zrobilam tak dopiero 1 raz.ale moje bliznieta byly odmiennej plci :wacko: :P

OliFka1
16.08.2005, 15:28
Przecież na wszystko są kody. Na bliźnięta również.

Darkviolet
16.08.2005, 15:43
Co do genów : pewnej parce(D.P + M.P) urodził sie synek...oto schemat :)

(ojciec)D.Przyjemniaczek:
-rude włosy
-zielone gałki :P
-dość szeroka twarz
-bulwiasty nos :)
-Normalne oczy

(matka)Molly Przyjemniaczek:
-Brunetka
-Niebieskie oczy
-chuda twarz
-Normalny,prosty nos
-duże oczy

Synek : Damian Przyjemniaczek :
-rude włosy(ojciec)
-zielone oczy(ojciec)
-chuda twarz(matka)
-Prosty nos(matka)
-duże oczy(matka)

Taki ciekawy rozkład genów...

myszkabiala
18.08.2005, 08:34
Kiedy mi urodziły się bliźniaki, dorośli simowie nie mogli sobie z nimi poradzić i mimo, że obydwoje mieli aspiracje rodzinną w pragnieniach wyskoczyło im <mieć niemowlę -5.000>, a kobietw była w owym czasie w ciąży i kiedy urodziła przyszedł do nich psycholog i tak się skończyło z bliźniakami...

sims_rules
19.08.2005, 11:18
intuicja: jejku, juz nie przesadzaj :/. jezeli nie moze zajsc w lozku, to probuj tworzyc dziecko w duzej wannie, przebieralni czy gdzie tam sobie zechcesz, i normalnie zajdzie w ciaze.

Czajniczek
19.08.2005, 12:45
Intuicja nie przejmuj się :)) Zaadoptuj jakiegoś dzieciaka, albo dalej próbuj. W końcu chyba nie ma bezpłodnych simów??

PS. Mam 3 pary simów - ona kosmitka + on normalny, ona kosmitka + on normalny i on kosmita i ona normalna. Cały czas próbuję, żeby chociaż z jednego z tych związków wyszło zielone dziecko, ale nic nie skutkuje!! Czy zielone dzieci rodzą się tylko po porwaniu przez kosmitów??? HELP!!

Qb021
24.08.2005, 18:18
Ja mam koszmar!!! za każdym razem rodzą mi się dziewczynki!!! nie mogę tego już wytrzymać xP

Pawlq
24.08.2005, 19:02
Ja odnalazłem sposób na chłopczyka (jak dodąd miałem dziewczynki)
Jak sie weźmnie "Postaraj się o dziecko" na łóżku to rodzi sie dziewczynka.
Jak na Dzakuzji to chłopiec - TO JEST NA 100% (przynajmniej w moim przypadku)

Selena
25.08.2005, 22:18
Ja odnalazłem sposób na chłopczyka (jak dodąd miałem dziewczynki)
Jak sie weźmnie "Postaraj się o dziecko" na łóżku to rodzi sie dziewczynka.
Jak na Dzakuzji to chłopiec - TO JEST NA 100% (przynajmniej w moim przypadku)

Mi w grze zawsze zdarzały się w większości dziewczynki. To zależy od zainstalowanej gry. Raz zainstalowałam, miałam tak, póxniej inaczej. Zalezy co zjesz. Ja ZAWSZE miałam cykl "postaraj się o dziecko" w łóżku. I nie było, jak mówisz. 1% z tego na parceli publicznej. Robie to, gdy chcę sfatać nastolatki. To nie od tego zależy. U każdego niemal inaczej.

CZY KTOŚ WIE, JAK MOGĘ MIEĆ BLIŹNIĘTA PARĘ!!!!??? JAK DOTĄD JAK JUŻ, TO MIAŁAM ALBO DWÓCH CHŁOPCÓW LUB DWIE DZIEWCZYNKI. MYŚLAŁAM, ŻE TO NIE MOŻLIWE, ALE W JAKIMŚ TEMACIE KTOŚ MIAŁ PARKĘ.

Ja korzystam z kanapek z szynką, jak chcę mieć bliźnięta. Plus to, co u mnie w grze uważa się za niemowlęta żeńskie, a co męskie. Ale parka? nie wiem O.o

Darkviolet
27.08.2005, 20:07
Ludzie wątpie żeby to zależalo od tego gdzie dziecko robili....
Ostatnio jedna babka zapłodniła sie w dżakuzi (i urodziła w tym samym miejscu:) )
i zrobiła sie dziewczynka xP ,ona już ma prawnuki,a właściwie miała,bo już zdechła:(

Zwykle wychodzą mi dziewczynki.A często robie "sztuczne zapłodnienie" tombstone'm. Może to jakiś sposób??Bo dziś (między Donem Lotario a moją simką,Cathy{wnuczka powyższej "dżakuzowiczki") coś zaiskrzyło,wylądowali w łóżku.I mają boya,Casper sie nazywa ;)

Nisinën
27.08.2005, 21:13
Mi w grze zawsze zdarzały się w większości dziewczynki. To zależy od zainstalowanej gry. Raz zainstalowałam, miałam tak, póxniej inaczej. Zalezy co zjesz. Ja ZAWSZE miałam cykl "postaraj się o dziecko" w łóżku. I nie było, jak mówisz. 1% z tego na parceli publicznej. Robie to, gdy chcę sfatać nastolatki. To nie od tego zależy. U każdego niemal inaczej.

CZY KTOŚ WIE, JAK MOGĘ MIEĆ BLIŹNIĘTA PARĘ!!!!??? JAK DOTĄD JAK JUŻ, TO MIAŁAM ALBO DWÓCH CHŁOPCÓW LUB DWIE DZIEWCZYNKI. MYŚLAŁAM, ŻE TO NIE MOŻLIWE, ALE W JAKIMŚ TEMACIE KTOŚ MIAŁ PARKĘ.

Ja korzystam z kanapek z szynką, jak chcę mieć bliźnięta. Plus to, co u mnie w grze uważa się za niemowlęta żeńskie, a co męskie. Ale parka? nie wiem O.o

Ja mam bliźnięta chłopczyka i dziewczynkę. W czasie ciąży moja simka jadła tylko ciasteczka, nic innego. U mnie poskutkowałom może ci też się uda :)

Mi w grze dzieci rodzą się pół na pół. Czyli mniej-więcej po równo dziewczynki i chłopaki. Czasami w jednej rodzinie rodzą się same dziewczynki, czasami sami chłopcy. Różnie bywa. :P

Bubcia
28.08.2005, 12:26
Hm... u mnie też różnie. Bliźniąt nie miałam dawno, a ostatnio urodził mi się chłopiec, a następnym dzieckiem była dziewczynka. I naprawdę nie mam pojęcia od czego to zależy :P

Cocco
28.08.2005, 13:20
Ja odnalazłem sposób na chłopczyka (jak dodąd miałem dziewczynki)
Jak sie weźmnie "Postaraj się o dziecko" na łóżku to rodzi sie dziewczynka.
Jak na Dzakuzji to chłopiec - TO JEST NA 100% (przynajmniej w moim przypadku)
Moi simowie zawsze biorą na łóżku, i jest różnie:P

Harimatris
29.08.2005, 09:54
U mnie jest tak, ze jak kliknę simem na simkę, to jest dziewczynka, a jeśli simką na sima, to chłopiec :D

Obstaję za tą metodą.
Wychowana jestem dość staroświecko i nie mogę pozbyć się poglądu, że to mężczyzna zawsze powinien być tym "podrywającym" no i że to on powinien zająć się inicjacją. I w ten oto sposób chyba nigdy nie miałam chłopczyka, nie licząc tego od Dziwaków z Dziwnowa, ale wiecie skąd on się wziął... ;)

Nivette
03.09.2005, 22:33
jesli ktos juz pisal to sorki.
Znam kod na blizniaki tylko taki zadziej spotykany (nie wiem czy dziala)

twinzr2cute lub twinsr2cute
to raczej do ts2 ns ale w ts2 tez mozecie sprobowac ;P

Pawlq
03.09.2005, 22:50
Wiecie co, nie ma przpisu na płeć dziecka - komuter wybiera losowo płeć dziecka (tak jak w realu - niw wiadomo co sie urodzi) dlatego przed porodem zapisac gre i zobaczyć co sie urodzi. jak sie urodzi nie ta pleć co chcieliśmy to wychodzimy i wchodzimy ponownie. najlepiej zapisywac gre jak sa zblizenia na "matke" przyszłego dziecka.
Powtarzam NIE MA PRZEPISU a co do mojego wcześniejszego posta to tak mi sie wydawało bo często miałem chłopców :D

Metal Angel
24.10.2005, 11:38
Aby mieć bliźniaki trzeba wpisać kod twinsr2cute albo twinzr2cute. U mnie ten kod działa.

Milly
24.10.2005, 11:59
Ja znam sposób bez kodów...Moja simka dużo jadła,i urodziły się.Ale wolałabym ich nie mieć,bo kiedy były urodziny i stawały się małymi dziećmi,mama jedno niesie,tata drugie podłażą do tego stołu,ja skasowałam wszystkie krzesła,no i stoją se tam.Nic się nie dzieje.Klikam jeszcze raz na ten tort,ale znów nic.To kazałam mojej simce położyć ją na ziemi,i znów wziąć.Tak zrobiła,znowu kliknęłam na tort,i jedno dziecko już stało się małym dzieckiem.Ale drugie nie,to pierwsze stało się juz nastolatkiem,a tamto nadal było niemowlęciem!!! :bomb:

sasha fierce
24.10.2005, 11:59
tak, ale trzeba miec ts2 na studiach, albo nocne zycie, przynajmniej u mnie w zwyklych simach to nie dziala.

Cocco
24.10.2005, 14:46
Kod chyba trzeb a wpisywać podczas porodu?

stotkaa
24.10.2005, 14:49
Najlatwiej plec jest ustawic w InSIMenatorze :P I to czy chce sie jedno dziecko, czy blizniaki. :)

Kadma
26.10.2005, 11:31
Ja tylko kocham bliźniaki. Często się nie zdarzają, ale jak sę ma Inseminator ;) ...
ALe zauważyłam coś dziwnego. Gdy biorę bliźniaki z Inseminatora, rodzą się zawsze chłopiec i dziewczynka. I tak miałam już w chyba 5 rodzinach. Ale mi to niezbyt przeszkadza :D .

кама
26.10.2005, 12:33
Ja mialam bliźnięta od jedzenia non-stop ciasteczek i spaghetti, i to nawet Chlopca i dziewczynke http://www.forum.thesims.pl/images/smilies/smile1.gif
W z płcią to różnie bywa, jak robie w simsach swoja mame z tata to im zawsze sie chlopcy rodza a dla innych simow zawsze dziewczynki :S

§Saphira§
26.10.2005, 15:55
Zaraz po tym, jak moja simka zaszła w ciażę, to tatusia mi porwało ufo i mam chłopca i dziewczynkę-chłopiec rzecz jasna zielony z czerwonymi oczami tatusia (oczy z neta, rzecz jasna) i dziewczynka ze szmaragdowozielonymi oczami (też z neta) mamusi, z tym, że cery nie ma jak mama (prawie snieżnobiała z neta), ale po tacie. Zwłaszcza fajnie wyglada ten chłopak (teraz już nastolatek), bo te oczy jakieś takie ogromne (zajmuja prawie jedna trzecią twarzy, no dobra, mniej, ale i tak są duże) mu wyszły i taka wampirza czerwień (z sim dreams) a w tle skóra ufoludka... . Czy może się urodzic dziewczynka-ufoludek? Jestem bardzo ciekawa. A bliźniaki, ufoludki?

rainne
26.10.2005, 16:58
no, a dlaczego by nie. może się urodzić dziecko każdej płci i podobnie z bliźniętami.

Królik
26.10.2005, 19:51
Kod chyba trzeb a wpisywać podczas porodu?

Nie, ten kod trzeba wpisać jak tylko simce podrośnie brzuch. Ja tak zrobiłam i urodziły mi się bliźniaczki :D