Zobacz pełną wersję : Ulica Główna 110 [BRAK ZDJĘĆ]
To mój pierwszy domek na forum...a więc oceniajcie :) Dzieło sztuki to nie jest, ale sie starałam :P
Z przodu:
Z tyłu:
Tarasik:
Wejście:
Kuchnia:
Salon:
Łazienka główna:
Łazienka dla gości:
Sypialnia 1:
Sypialnia 2:
Plotkara12
15.05.2006, 18:53
O, jestem pierwsza! I to pierwszy raz...faajnie. Dobra, lepiej zajmę się ocenianiem domu. Bryła ogólnie jest prosta, nawet mi się podoba. Wewnątrz też jest fajnie, przytulnie tylko zdjęcia są troszkę zamazane. W łazience głównej nie podoba mi się to, że jak jest tam ta ściana z wanną i kiblem to wydaje się tak jakby pustawo. A jak na pierwszy dom na forum to jest ładny. Oceniam go na 8,5/10
Niezły, spodobał mi się. :)
Z zewnątrz fajnie wygląda, pasują te ukośnie postawione kwiaty i bramka. Tylko w ogrodzie moim zdaniem przydałyby się jakieś pokrycia terenu. ;)
W środku najbardziej podoba mi się salon i sypialnia 2, bardzo ładnie urządzone. Widzę, że dominuje w całym domku kolor zielony. ;)
Kuchnia jest w porządku, łazienka też , ale barwy wydają mi się trochę zimne.
Sypialnia 1- moze być,a le te mebelki i pościel jak dla mnie za jasne.
Przedpokój nawet fajny. :)
Ogólnie daję 8/10, fajny domek. :)
Pozdrawiam
Ech...bryła jest fatalna. Przecież to zwykły prostokąt. Ale masz za to duży plus za pomysłowe urozmaicenie jej (weranda, schodki, płotki, żywopłot itp.). To wszystko sprawia, iż dom wygląda schludnie i zadbanie. Wnętrza ładne, fajne dodatki. Jedynie kuchenka nie pasuje mi do reszty. Ogólnie całkiem przyjemny domek.
Ja tak jak Asia (ups znów to robie...no ale...bywa.) daję ci 8/10
Bryła jest "średniofajna" wejście mi sie podoba.
Korytarz...urzyję tego słowa - do bani tak samo jak łazienka, ale reszta na 6+ (szustkę z plusem)!
magda_909
16.05.2006, 07:42
Faktycznie, bryła domku jest niezbyt wymyślna.
I za to odejmę punkt. W środku jest bardzo ładnie.
Lubię zieleń w pomieszczeniach. :D
9/10
Sylvanna
16.05.2006, 08:53
Bryła rzeczywiście dość prosta, ale mnie to nie przeszkadza. Brakuje mi tylko czegoś w ogrodzie z tyłu. Nie potrafię określić czego. Może kwaiatków lub krzewów jakichś. Wnętrza podobają mi się. Moje kolory i styl taki trochę ikejowski. Jest ok. Mogłabyś jedynie dać jakieś obrazy na ścianę, bo trochę puste. Ogólnie nieźle.
Ocena: 8/10.
misiek:)
16.05.2006, 10:35
A więc... Na zewnatrz mi się nie podoba. Bryła zbyt prosta i wogóle jakaś taka dziwna. W środku może być. Ocenka: 7/10.
Mimo, że bryła prosta, pasuje tutaj. I to wejście też jest fajne :) Domek jest dosyć ciepły, ma sporo dodatków, ale przymykam na to oko. Jest dosyć przytulny. Szkoda, że nie pokazałaś go z widoku lotu ptaka, abym mogła(inni użytkownicy też) zobaczyć rozkład pomieszczeń. Pościel w 1 sypialni mocno przypadła mi do gustu. :) Ocenka końcowa: 9/10
Heavenly
17.05.2006, 11:48
Domek niebrzydki , fajne zielonekolory scian , czasem troszke zapustoi zew tak srednio
Zatem razem 8/10
Pozdrawiam
Bryła- nie pasuje mi do wnętrza ;) Ogolnie jest dosyc ładna aczkolwiek zbyt prosta ;pp ;P.Jak dla mnie za mało roślin. A dach niezbyt pasuje do ;ścian' zewnętrznych.
Wnętrze- Tam już lepiej niż z przodu. - daje za łazienke ,która jest zbyt wąska oraz nie zauważałam dekoracji..Podobam i się tarasik - prosty i uroczy. + za salon oraz sypialnie '2'.
pozdrawiam Kaffi.
Fajny domeczek. Z zewnątrz prezentuje sie bardzo dobrze, a w srodku jeszcze lepiej. Ocenka 10/10
Domek jest prosty ale bardzo mi sie podoba i to chyba ta prostota tak mnie urzekla :) Podobaja mi sie meble i wogole wszystko daje hmmm.. 9/10 :D
Bryła rzeczywiście prosta i nie najpiękniejsza ale środek jest nawet ładny.Fajne meble i wnętrza.
Dziękuję wszystkim oceniającym. Mam wrażenie, że domek się podobał i bardzo mnie to cieszy. Bryła rzeczywiście jest prosta, ale lubię taki, a urozmaicone mi po prostu nie wychodzą. :*
Fajny dom. Wnętrze nieco lepsze od bryły. Ładnie dobrane, nowoczesne meble i do tego dużo mojego, ulubionego kolorku jakim jest zielony:) 10/10
Koniczynka
25.06.2006, 14:52
do,ek z zewnatrz wyglada bardzo przytulnie.....
w wewnatrz dominuja dwa koory scian zielen i srebro..... co mi sie w ogole nie podoba.... meble masz tez w dwoch kolorach - jasne drewno i ciemne, a mozna by dodac cos kutego czy cokolwiek tyle ze innego....
nic nadzwyczajnego...
4+/10
vBulletin® v3.8.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.