PDA

Zobacz pełną wersję : Co zrobić zeby urodzila sie dziewczynka?


Michalina_1
15.09.2006, 21:27
Co zrobic zeby urodzila sie dziewczynka? bo dotychczas za kazdym razem (a bylo tego juz sporo) rodzil sie moim simom chłopiec.

sonya_coco_mambo
16.09.2006, 09:48
Jest taki kod.... ale ja go raczej nie pamietam :)). Poszukaj gdzieś.

Ffisia
16.09.2006, 10:00
był już taki temat..z tego co wiem,to gadali o jakiś galaretkach czy coś.. ;) najlepiej zrob tak-zapisz grę tuż przed porodem.Jeśli ci się urodzi chłopiec,to wyjdz z gry i włącz zapis.i tak dopóki ci się nie urodzi dziewczynka :P wiem,że były jeszcze jakieś kody,ale u mnie nie działają w grze,więc z kodami ci nie pomogę.. :1smutny:

-MK-
17.09.2006, 12:25
Ten kod żadko pomagał,szczerze mówiąc.
Najlepszy sposób to dużo snu,odpoczynku i duuużo słodkości typu ciasteczka świętego mikołaja(dodatek świąteczny),spaghetti i galaretka

lukapuka4
23.09.2006, 07:36
a ja mam tak:
jezeli dwojka w lóżku odpoczywają i chlopak klika na dziewczyne i potem jest bara bara to mi się rodzi chlopiec
ale jezeli dziewczyna jest wtedy aktywna i daje na chłopaka bara bara to jest dziewczynka:):):)Mi to zawsze pomoga sprobój!!!

Pauliśka:))
23.09.2006, 14:13
ja poprostu jak chce mieć dziewczynke to zapisuje jak smika zaczyna rodzić, jak urodzi się chłopiec to wychodze z domu bez zapisywania i wchodze od początku, jak jest dalej chłopiec to robie to samo i tak w kółko...najwięcej to musiałam wyjść 2 raz..:) no i to działa :P

goś
23.09.2006, 14:40
ja poprostu jak chce mieć dziewczynke to zapisuje jak smika zaczyna rodzić, jak urodzi się chłopiec to wychodze z domu bez zapisywania i wchodze od początku, jak jest dalej chłopiec to robie to samo i tak w kółko...najwięcej to musiałam wyjść 2 raz..:) no i to działa :P

Tak, a jeśli wciąż rodzi się to samo to trzeba zpisać troche przed porodem i jeśli urodzi się chłopiec, zmienić czynności domowników... wtedy w 99% rodzi się inna płeć :)